PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شدن برنامه های در حال اجرا بعد از بستن ویپی اس در 2012

vp33
June 7th, 2015, 21:07
با سلام به دوستان
بعد از بستن وی پی اس ویندوز 2012 برنامه های در جال اجرا هم متوقف میشن و بعد از باز کردن دوباره فعالیت میکنن
کسی راهی سراع داره ؟؟
الان bluestacks نصب کردم با روبات اما مشکل استوپ شدن روبات رو دارم

InterServer.ir
June 7th, 2015, 21:30
سلام

از ریموت دسکتاپ برای اتصال به سرور استفاده می کنید یا نرم افزار هایی مثل team viewer ؟

منظورتون از متوفق شدن چیه یعنی سرور برنامه ها رو می بنده یا تو زمانی که شما متصل نیستی برنامه ها کار نمی کنند و بعد از اتصال دوباره اکی میشند؟

تمام برنامه ها چنین وضعیتی دارند یا فقط چند تا؟

vp33
June 7th, 2015, 21:40
یا تو زمانی که شما متصل نیستی برنامه ها کار نمی کنند و بعد از اتصال دوباره اکی میشند
اکثر برنامه ها
مثلا تیم ویوور تا زمانی ک با ریموت دستکتاپ تو هستم فعاله ریموتو ببندم تیم هم بسته میشه قطع میشه

vp33
June 16th, 2015, 00:53
خودم جوابشو پیدا کردم با radmin وصل شید
مشکل از ریوت دستکتاپ ویندوز 8 هست که ظاهرا خرابه با ار ادمین وصل شید بیاین بیرون تیم ویور باز میماند

منبع : یکی از فروم های روسیه که به مشکل ریموت دستکتاپ اشاره کرده بود

netpooyesh
October 23rd, 2015, 23:59
با توجه به قدیمی شدن تایپیک یه پست میزارم تا کسانی که با این مشکل رو به رو هستند بتونن استفاده کنند
گاهی بعضی برنامه ها ببعد از بستن ریموت دسکتاپ متوفق میشن برای این کار که بعد از بستن ریموت دسکتاپ اوکی باشن شما باید دوتا یوزر توی ویندوز سرورت بساز با یک یوزر وصل شو به سرورت از سیستم خودت وقتی وصل شدی مجدد به یوزر دومی که ساختی ریموت شو و نرم افزار رو اونجا اجرا کن و خودت هم ریموت یوزر اول رو ببیند این طوری همیشه کار میکنه با بسته شدن ریموت شما