PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پاسپورت برای خرید سرور

behta
June 7th, 2015, 13:32
با سلام خدمت دوستان

بنده می خواهم به صورت مستقیم از دیتاسنتر هتزنر و او وی اچ خرید کنم که احتیاج به پاسپورت دارم.... تمام مراحل کار رو بلدم و می دونم باید با آدرس غیر ایران خرید کنم
سوال بنده اینه که پاسپورت زیارتی را این دیتاسنتر ها قبول می کنند ؟ آیا تفاوتی بین پاسپورت ها وجود دارد ؟

007
June 7th, 2015, 13:37
س بله می شود ولی پاسپورت زیارتی گرفتنش دردسر داره بهتره از پاسپورت فردی دیگه ای استفاده کنین ارادت

OmidX
June 7th, 2015, 14:22
با سلام خدمت دوستان

بنده می خواهم به صورت مستقیم از دیتاسنتر هتزنر و او وی اچ خرید کنم که احتیاج به پاسپورت دارم.... تمام مراحل کار رو بلدم و می دونم باید با آدرس غیر ایران خرید کنم
سوال بنده اینه که پاسپورت زیارتی را این دیتاسنتر ها قبول می کنند ؟ آیا تفاوتی بین پاسپورت ها وجود دارد ؟

برای ovh علاوه بر پاسپورت باید پروف آدرس هم ارسال کنید ... (یک فیش آب ، برق یا تلفن ب نام شما و آدرسی ک وارد کردید .)

besthosti.com
June 7th, 2015, 14:31
ديتاسنتر هتزنر قبول ميكنه مشكلي نيست.

AbtinServer
June 7th, 2015, 16:38
با سلام خدمت دوستان

برای ovh علاوه بر مدارک مورد نیاز باید پرداخت هم به نام خودتان باشد تا هر چند ماه که میان گیر میدن به پرداختها سرورتان بسته نشود