PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنوز هم در ارزانی حرف اول رو میزنیم!

iranian-portal
June 7th, 2015, 00:10
درود

جالبه که نرخ طراحی (بنر/لوگو/سایت/کدنویسی/...) معمولا از ساعتی 15 دلار به بالاست!

یعنی در حالت معمول اگر یک طراح برای ارائه خدمات به شما فقط 2 ساعت هم زمان بزاره چیزی در حدود 100 هزار تومان تعرفه خواهد داشت!

اما قیمت هایی که هم اکنون در بازار تبادل میشه:

طراحی قالب کاملا اختصاصی با صرف حداقل 20 ساعت زمان معمولا 100,000 تومان تعرفه خواهد داشت!

یعنی حداقل 10 برابر ارزان تر از تعرفه معمول بازارهای جهانی!!

و به همین شکل در مورد قیمت سرورهای مجازی / خدمات هاستینگ و .......

تبریک میگم واقعا به همکاران!!!!!!

mhiizadi
June 7th, 2015, 00:17
وقتی رقابت اینقدر شدید باشه و بخاطر هر چیزی هر کاری کنند ...
معلومه تهش میشه این ...

- - - Updated - - -

یه کد نویس ساده ی whmcs از بنده ساعتی 60$ گرفت یه مدت پیش :|
کُجاش 15$ هست ؟!

Mr.Pouria
June 7th, 2015, 00:18
دوست عزیز درسته اما واقعا خیلی ها نمیتونن هزینه های سنگین کنن ...

به شخصه من خودم الان دنبال قالب فیلم هستم برای سایتم دوستان میگن طراحی اختصاصی ؟! میگم نه ترجمه ! چون نیمخاوم هزینه زیادی بکنم ... چه بسا بیام 1 / 2 ملیون هزینه قالب بکنم برای موضوعی که توش دست زیاده و معلوم نیست این موضوع چقدر بازده داشته باشه ...

پس من میرم پیش کسی که با 50 الی 70 تومن قالب مد نظر رو برای من فارسی سازی بکنه و بهم بده ...

درسته کسی که قالب حرفه ای بخواد قطعا میره سمت شرکت هایی مثل لیمو وب , آی وحید و غیره .... اما خوب شما نمیتویند از همه توقع کنید این هزینه رو انجام بدن ...

007
June 7th, 2015, 00:22
سلام خوب وقتی دلار ارزونه بنزین ارزونه و همه چی روی روال هست و طبیعی چرا مردم سرویس خوب و ارزون و با کیفیت ارائه ندن؟!
ارادت

iranian-portal
June 7th, 2015, 00:26
دوست عزیز درسته اما واقعا خیلی ها نمیتونن هزینه های سنگین کنن ...

به شخصه من خودم الان دنبال قالب فیلم هستم برای سایتم دوستان میگن طراحی اختصاصی ؟! میگم نه ترجمه ! چون نیمخاوم هزینه زیادی بکنم ... چه بسا بیام 1 / 2 ملیون هزینه قالب بکنم برای موضوعی که توش دست زیاده و معلوم نیست این موضوع چقدر بازده داشته باشه ...

پس من میرم پیش کسی که با 50 الی 70 تومن قالب مد نظر رو برای من فارسی سازی بکنه و بهم بده ...

درسته کسی که قالب حرفه ای بخواد قطعا میره سمت شرکت هایی مثل لیمو وب , آی وحید و غیره .... اما خوب شما نمیتویند از همه توقع کنید این هزینه رو انجام بدن ...

درود بر شما

فرمایش شما بسیار متین و هیچ شکی نیست که حق با شماست.

اصطلاح تماشگرنما رو شنیدین؟
مشکل از فروشنده نما است!!! عده خاصی فقط برای تفریح و از روی بیکاری تبدیل میشن به فروشنده نما!

Mr.Pouria
June 7th, 2015, 00:55
درود بر شما

فرمایش شما بسیار متین و هیچ شکی نیست که حق با شماست.

اصطلاح تماشگرنما رو شنیدین؟
مشکل از فروشنده نما است!!! عده خاصی فقط برای تفریح و از روی بیکاری تبدیل میشن به فروشنده نما!

با این بخش حرفتون واقعا موافق هستم !!

توی نت پر شده از افرادی که هنوز تگ های html رو بلد نیستن اما سایت طراحی قالب وردپرس راه اندازی کردن ! سئو میکنن ! یادمه چند وقت پیش از یکیشون پرسیدم شما که تگ های html رو بلد نیستین چطوری قالب طراحی میکنید ؟! گفت من php بلدم با اون قالب طراحی میکنم !!!!!

یکی بیاد بگه مگه داریم ؟! تا جایی که من میدونم قالب های وردپرس تشکیل شده از همون قالب های html هست فقط بعضی جاها توابع php توش قرار گرفته ...

hamid53214
June 7th, 2015, 01:07
به نظر من هر کیفیتی قیمتی داره

البته هستن کسانی که با قیمت های کم کار میکنند و واقعا نیاز دارند.

به هر حال اگه کسی میخواد درامد خوبی داشته باشه نیاز به تبلیغات زیاد و نمونه کارهای قوی داره

saeed1988m
June 7th, 2015, 01:16
همواره نرخ قیمت گذاری در کشور ما معمولا عشقی هست البته نباید فرق در ایران و مثلا در جایی که شروع از 15 دلار هست رو یکی کنیم موضوع این هست که هر دو سر یکه معامله برای مثال بنر یا لوگو یا ... بیشتر توافقی هست از طرفی دوستمون 007 هم حرف خوبی زد واقعا در این چنین وضعیتی نباید انتظار چنین تعرف هایی رو داشت ولی در کل قیمت گذاری به کل غیر اصولی هست
باید قبول کنیم قیاس کاملا قیاس مناسب و منطقی نیست