PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت خرید سیستم بدون گارانتی

gholamkale
June 6th, 2015, 21:42
سلام
تفاوت قیمت یه کیس مثلا 4 تومنی گارانتی دار با سیستم بدون گارانتی چقده؟
از کدوم شهرها راحت میتونم تهیه کنم؟

hfiroozib
June 6th, 2015, 22:05
قاعدتا تهران
و بعبارتی الان قطعات کامپیوتر با گارانتی سازگار و چند تا شرکت دیگه میاد بیرون
خوشحال میشم کمک کنم

nginxweb
June 6th, 2015, 22:08
سلام
تفاوت قیمت یه کیس مثلا 4 تومنی گارانتی دار با سیستم بدون گارانتی چقده؟
از کدوم شهرها راحت میتونم تهیه کنم؟

یک سیستم حرفه ای با مشخصات عالی در حد نو (اکثر قطعات گارانتی دارند) موجوده به قیمت 4 میلیون تومان اگر نیاز داشتید خصوصی اطلاع دهید

delta
June 6th, 2015, 22:18
تمام قطعات نو کامپیوتر موجود در بازار همگی خودشون گارانتی دارند مگر اینکه دسته دوشو بخرید..اگر فروشنده خواست خودش گارانتی کنه یعنی پول را دور ریختن...ببین کی بهت گفتم...گارانتی در ایران کشکه..فقط شما پول بیشتری پرداخت میکنید همین..قطعه خراب بشه هزار تا بهونه براتون میارند که شامل گارانتی نمیشه.بماند که اینقدر زمان تعمیر یا.. روبالا میبرند که شما بیخیالش بشید..

gholamkale
June 6th, 2015, 22:44
قاعدتا تهران
و بعبارتی الان قطعات کامپیوتر با گارانتی سازگار و چند تا شرکت دیگه میاد بیرون
خوشحال میشم کمک کنم
الان تهران قطعه بدون گارانتی پیدا میشه؟ اختلاف قیمتش چجوریه؟
مثلا رم GSkill TridentX 2×8GB=16GB DDR3 2400MHz CL10 رو با گارانتی میدن 530 تومان که من میخوام بدونم بدون گارانتیش چقد اختلاف داره چون شاید تو یدونه قطعه اختلاف چندانی نباشه اما تو یه سیستم 4 تومنی قطعاً مبلغ زیادی خواهد بود

یک سیستم حرفه ای با مشخصات عالی در حد نو (اکثر قطعات گارانتی دارند) موجوده به قیمت 4 میلیون تومان اگر نیاز داشتید خصوصی اطلاع دهید
لطفاً مشخصات و قیمت دقیق رو برام ارسال کنید
مانیتور -ماوس - کیبورد - اسپیکر و وسایل جانبی نیاز نیست

تمام قطعات نو کامپیوتر موجود در بازار همگی خودشون گارانتی دارند مگر اینکه دسته دوشو بخرید..اگر فروشنده خواست خودش گارانتی کنه یعنی پول را دور ریختن...ببین کی بهت گفتم...گارانتی در ایران کشکه..فقط شما پول بیشتری پرداخت میکنید همین..قطعه خراب بشه هزار تا بهونه براتون میارند که شامل گارانتی نمیشه.بماند که اینقدر زمان تعمیر یا.. روبالا میبرند که شما بیخیالش بشید..
بله دقیقا همینطوره و اصلا تمایلی به پرداخت هزینه گارانتی ندارم

taksis
June 6th, 2015, 23:55
کلا تو ایران دنبال گارانتی نباشید
پولشم بدی بیخودی دادی.بره گارانتی هزار جور ادا اطوار درمیارن آخرشم پول تعویض و تعمیرو میگیرن.دوبله
اگرم گارانتی داره زیاد روش حساب نکن
قیمتا و وضعیتم باید بری داخل بازار بپرسی ببینی چی به چیه.

jahromweb
June 7th, 2015, 00:19
سلام

شنیدم در استان بوشهر یک شهری هست جنس های ارزون و بدون گارانتی (شاید قاچاق باشه نمیدونم!) میاره... قیمت ارزون
یه قیمت هم از گچین (استان هرمزگان نزدیک بندرعباس) بگیر تاجایی که اطلاع دارم جنس های بدون گارانتی زیاده.قطعات کامپیوتر نمیدونم اما کولر گازی و led ... اون جا زیاد پیدا میشه باید بپرسی
اگر کسی هم داخل گمرک سراغ دارید میتونید با هزینه ی خیلی کم اجناس رو از وارد کننده ی اصلی بخرید (درمواردی حتی تجار بزرگ مثلا یک لپتاپ رو توی بار بزرگ قطعات ممکنه به کارمندای گمرک رایگان بدن! (منظورم این نیست که رشوه بدن برای عبور قاچاق و ...))
جاهای دیگه هم هست شاید من اطلاع ندارم...

company_hosting
June 7th, 2015, 00:49
سلام

شهر تبریز
و تهران پیشنهاد میشود

درصورت نیاز اعلام کنید تا راهنمایی شود

تهران پاساژ رضا

تبریز پساژ سهند

sor
June 7th, 2015, 02:00
سلام
اینم تجربه من.

ببنید گارانتی به نظر من یک سیاست کاری هست !
من مموری خرید کردم گفتن گرانتی ندار بعد از یک مدت سوخت بردمش پیش فروشنده گفتمش سوخت ، گفت سوخت که سوخت برو یکی دیگه بخر !
گوشی گرفتم با گرانتی بعد از باز یابی کردن به کارخانه دچار اختلال شد و خراب شد ! بردم نمایندگی گفت درست نمیشه !!! برو یکی دیگه بخر !

بعد بی خیال گرانتی شدم !

الان یک گوشی دارم داره 3 ساله کار میکنه اخ نگفته ( هواوی هست ) خدای کار رو ازش میکنم ، کلی ضربه خورده هیچ ک هیچ .
مجدد چند چیز دیگه بدون گرانتی گرفتم مشکلی نداشتم بعضی وسایلی که داشتم بعد 2 - 3 حتی 4 سال با مشکل مواجح میشدن درست میکردم یا درست نمیکردم (چون هر چیزی یک عمر مفید داره از اون گذشت هر چقدر خرجش کنی اون چیز اولی نمیشه )

در مورد سیستم هم عرض کنم من یک سیستم دارم که حدود88 - 89 بستمش " بدون گرانتی " و حدود 2 - 3 هفته پیش بردش دچار مشکل شد ، بعد پیگیر شدم دیدم چند تا از ای سی هاش سوخته بودن که در شد.
پس اگه گرانتی هم داشت از سال 88 داشت تا الان 94 صد در صد تموم شده بود .

من نمیخوام شما رو راهنمایی کنم به سمت چیز های بی گرانتی ولی این تجربه من هست یا من شانس از چیز های گرانتی دار ندارم یا اینکه واقعا اون چیزی که باید باشن نیستن !

در کل بخواید حساب کنید

چیز بی گرانتی 100 تومن قیمتشه !
چیز با گرانتی 200 تومن قیمتشه ! یا نهایت 150 تومن

کلا با گرانتی بین 1.5 تا 2 برابر بیشتر بی گرانتی هست

ببخشید دیگه اگه زیاد ربطی به موضوع اصلی نداشت

gholamkale
June 7th, 2015, 02:15
ممنون از دوستان بله کاملا متوجه هستم گارانتی تو ایران کشکه و بازم تاکید میکنم منم دنبال گارانتی نیستم چون جنسی که به دست ما میرسه یبار توسط کمپانی اصلی گارانتی شده برا از ما بهترون، که اصلا ما شامل این گارانتی نمیشیم، بعد شرکت وارد کننده میاد همون جنس رو به اصلاح گارانتی میکنه یه پول ناچیز:71: اضافه میکنه میده دست ملت ولی این گارانتی کجا و آن کجا

ازون طرف ماجرام چندجا رفتم به فروشنده گفتم من جنس پلمپ میخوام بهشون برخورد! "یعنی شما میگی جنس کارکرده بهت میدیم!!!!" دقیقا همین جمله رو میزدن
بابا آخه عزیز من کجای دنیا جنس پشت ویترینو که گرد و خاک گرفته میندازن به مشتری اونم دوبله تازه یه چیزیم طلبکارن
یکیشون خیلی باحال بود مادربردی که من میخوامو نداشت برگشت گفت بیا بهت فلان مادربردو میدم در عوض به جای Intel برات سی پی یو amd میبندنم :-| قانع شدم اصلا
البته قصد جسارت به هیچ فروشنده ای نیست تو هر کاری هستند همه جور افراد

کسی از بانه خبر نداره یکی از دوستام پارسال ال ای دی گرفت از اونجا 1.700 همون جنس رو اینجا بدون گارانتی 1.900 تا 2 میدادن و با گارانتی 2.200 یه چیزی حدود 500 تومن اختلاف قیمت!

hfiroozib
June 7th, 2015, 09:49
گارانتی آواژنگ و سازگار حرف ندارن
هیچ وقت قیمت یه جنس با گارانتی و بدون گارانتی دو برابر اختلاف ندارن
شما داری پول میدی یه کم بیشتر یه شرکت درست حسابی پشتش باشه
از سازگار ارقام و آواژنگ تو قطعات بهتر نداریم
من مودم وایرلسم سازگار بود بالای 10 با از رو میز افتاد زمین و بعدش وایرلسش قطع و وصل میشد فرستادم نمایندگی بعد دیدم یه مودم نو با کارتن و کلیه متعلقات دادن .