PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زرین پال چی شده ؟

SaMaN0861
June 6th, 2015, 15:55
با سلام
دوستان امروز من درخواست تسویه به زرین کارت زدم ولی آنی عمل نکرد! بعد تیکت ارسال کردم پاسخی دریافت نکردم! تلفن هم کلا جواب نمیدن!
دوستان کسی خبر داره چرا اینطوریه ؟
با تشکر

slashflash
June 6th, 2015, 16:06
سلام ، کمی صبر کنید حتماً دارند کاری انجام میدن ...

اگر شما تمام کارهای بالا رو انجام دادید به جوابی نرسیدید پس بقیه هم مثل شما هستن !!!!

SaMaN0861
June 6th, 2015, 16:09
با سلام
از ساعت 10:17 صبح تا الان هیچ پاسخی ندادن!
من هیچ مشکلی ندارم فقط فاکتور 360 یورویی شما به خاطر 56 هزار تومان مونده باشه میتونید من رو درک کنید.
با تشکر از توجه شما دوست عزیز

مینا-صیفی
June 6th, 2015, 16:24
سلام فعلا که کار نه از شما نه کسی بر نمیاد شما الویت 56تومان اگر ندارید از اشنایی پدر مادری قرض کنید بدید فاکتورتون را که اسیب نبینید سپس درگاه سایت رو عوض کنید که پرداختی به درگاه جدید بیاد تا اونا مشکلشون حل بشه با تشکر.

SaMaN0861
June 6th, 2015, 17:28
با سلام
مشکل حل شد.
با تشکر از دوستان

Farid.Agl
June 7th, 2015, 00:29
سلام
اومدم تاپیک باز کنم که این تاپیک رو دیدم

دو شب پیش درخواست واریز به زرین کارت دادم، تازه امروز واریز شد، الان هم یه واریز دیگه ثبت کردم، هنوز که واریز نشده.
تو این مدت هم 2 بار تیکت زدم هنوز جوابی ندادن، زنگ هم می زنم کسی جواب نمی ده

اگه مشکلی دارن باید بیان اعلام کنن بگن به فلان دلیل تا فلان زمان فلان مشکل رو داریم، نه که هیچ ارزشی برای کاربر قائل نشن و اصلا هیچی

jahromweb
June 7th, 2015, 00:39
سعی کنید از درگاهی استفاده کنید که فقط تسویه آنی و بدون کارمزد از مزیت هاش نباشه!! !!
درگاهی استفاده کنید که .....
سلام
حالا ما دلخوری هایی داریم از رفتارشون توی انجمن... اما شاید جدی مشکلی پیش امده براشون باید یکم صبر کرد
درضمن : تعطیلات هم داشتیم...

Farid.Agl
June 7th, 2015, 00:41
اینکه مشکلی پیش اومده باشه عجیب نیست، اینکه کاربر ها رو بی اطلاع بذارن مشکل فعلیه ماست.

Farid.Agl
June 7th, 2015, 02:46
برو همین بقل یه تاپیک بزن با عنوان : درخواست دراگاه با پرداخت بدون کارمزد با تسویه حساب آنی دو دقیقه بعدش توی تاپیک هستن و پست میدن ! همونجا خفتش کنید :d
:دی

- - - Updated - - -

باهاشون صحبت کردم، یه سری تغییرات دارن ایجاد می کنن که باعث شده تسویه حساب ها آنی انجام نشه، گفتن تا پایان ماه بطور کامل حل می شه.

samansystems
June 7th, 2015, 11:59
اينایی که آيفون بردن چه جولانی ميدن تو تاپيک ها :)
نوش جانتون باشه، گوارای وجودتون. :x

خوشبختانه در حال حاضر زرين پال تنها درگاه پرداخت بدون کارمزد و با تسويه آنی هست.
مشکلات فنی هم برای هر سرويسی وجود داره که ان شاء الله با پيگيری رفع ميشه.

در خصوص تلفن هم مشکل از ساخت و ساز های اطراف هست که ان شاء الله رفع ميشه.
در صورت وجود مشکل روی شماره 88636000 ميتونيد با شماره 88012882 تماس بگيريد.

yastheme
June 7th, 2015, 12:16
منم چند بار از پرداخت آنی زرین پال استفاده کردم؛ مشکلی نداشت.
سریع و خوب