PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در خصوص دانلود/آپلود در اینترنت

filmbazz
June 6th, 2015, 15:32
سلام.من عذر میخوام اگه جای اشتباهی تایپیک زدم چون واقعا نمیدونستم به کدوم بخش مربوطه:106:
من میخوام یه سایت بزنم مجبورم کلی فیلم اپلود کنم شاید در روز 1 گیگ شایدم 10 گیگ حجم مشخصی نداره.یه اقایی خدمات اپلود میکنن میگن برای اپلود باید حضوری تشریف بیارید تهران.
میخواستم ببینم راهی هست که ایشون از طریق ریموتی چیزی وارد یکی از درایو های من بشه و فایلهارو دریافت ببینه و دریافت کنه؟ منم تهران نرم

slashflash
June 6th, 2015, 15:56
دوست عزیز ، دلیلی که میخواید فیلم آپلود کنید چیه ؟ فیلم هارو تغییر روش میدید ؟

یعنی این فیلم های که دارید داخل نت وجود نداره ؟ یا اینکه سینک میکنید ؟

اگر تغییرات روش انجام میدید میتونید از وی پی اس استفاده کنید ، 100% هزینه ای که میخواید بکنید خیلی خیلی کمتر در میاد ... و کار هم سریعتر انجام میشه .

اون شخصی هم که گفتند باید بیاید تهران برای این بود که نیاز نباشه 1 بار دانلود کنه بعد آپلود ، تازه دانلود کردنش هم به سرعت نت شما و نت خودش مربوط میشه که کلاً این کار دردسر داره و زمان و هزینه بسیار بسیار بالاتری داره.

nima-s
June 6th, 2015, 16:14
سلام
ایشون راست می‌گند. فرض کنید بخواید این فایلها رو از طریق تورنت بین کامپیوتر خودتون و کامپیوتر اون بنده خدا منتقل کنید بنظر خودتون این منطقیه که شما هر روز 10 گیگ آپلود کنید و از اون سمت هم ایشون 10 گیگ دانلود کنند؟ اگر یکی از طرفین پهنای باند(سرعت) کمی داشته باشه عملا این کار شدنی نیست. حالا تورنت هم نه، از هر روش دیگه ای که این فایل ها بخواد بین کامپیوتر شما و اون بنده خدا منتقل بشه بستگی به پهنای باند طرفین داره. برای شما به حداکثر سرعت آپلود، و برای اون بنده خدا به میزان سرعت دانلود بستگی داره. چون در طول روز حجم فایلهاتون بسیار بالاست، این کار هم زمان بر هست، هم حوصله زیادی می‌خواد و هم اگر اینترنت رایگان نداشته باشید بسیار هزینه بر!
شما اگر به هر دلیلی سختتونه که این فایل هارو حضوری تحویل اون بنده خدا بدید، میتونید براشون پست کنید.
حالا این ها به‌کنار، فرضا بخواید برای رفع این محدودیت ها کاری انجام بدید، باید کامپیوتر خودتون رو تبدیل به سرور کنید، برای این کار 1-ابتدا باید قراردادی برای داشتن پهنای باند بالاتر با شرکت آی اس پی ببندید، 2-باز هم با قرارداری دیگر ترافیک بالایی بخرید. خوب با این وجود اگر بخواید این پیشنهاد آخر رو انجام بدید با توجه به هزینه ها واقعا نمی‌صرفه. فکر نمیکنم راهی بصرفه تر از هارد به هارد وجود داشته باشه و اگر این براتون سخته، ارسال پستی فایلها روی یک هارد هم کار کم دردسری هست.
موفق باشید

xwoman2
June 6th, 2015, 16:25
خوب چه کاریه.اگر قراره که اون فایل ها رو از کامپیوتر شما دانلود کنه خودتون آپلود کنید که راحت تره :d

zarat
June 6th, 2015, 18:45
دوستانی بودن که هارد میبردن به دیتاسنتر های داخل تهران و اونجا براشون ترابایتی آپلود / دانلود میکردن. ( نمیدونم جایی که شما هستین دیتاسنتر هست یا نه )
بالاخره اگه اونجایی که هستین شرایط لازم رو نداره باید یه سر تهران بیاین . حالا اگه خواستین به دیتاسنتر بدین یا همون شخصی که خدمات آپلود دارن .
در مورد ریموت هم که دوستان توضیح دادن . در واقع وقتی ایشون به صورت ریموت از شما بگیره ، شما یه بار کامل آپلود کردین . خب دیگه چه کاریه اون شخص هم یه بار اپلود کنه .

filmbazz
June 6th, 2015, 20:44
دوست عزیز ، دلیلی که میخواید فیلم آپلود کنید چیه ؟ فیلم هارو تغییر روش میدید ؟

یعنی این فیلم های که دارید داخل نت وجود نداره ؟ یا اینکه سینک میکنید ؟

اگر تغییرات روش انجام میدید میتونید از وی پی اس استفاده کنید ، 100% هزینه ای که میخواید بکنید خیلی خیلی کمتر در میاد ... و کار هم سریعتر انجام میشه .

اون شخصی هم که گفتند باید بیاید تهران برای این بود که نیاز نباشه 1 بار دانلود کنه بعد آپلود ، تازه دانلود کردنش هم به سرعت نت شما و نت خودش مربوط میشه که کلاً این کار دردسر داره و زمان و هزینه بسیار بسیار بالاتری داره.

باید روش تغییراتی انجام بدم.با vps که حجم اپلود خودم میره عزیز.

- - - Updated - - -

دوستانی بودن که هارد میبردن به دیتاسنتر های داخل تهران و اونجا براشون ترابایتی آپلود / دانلود میکردن. ( نمیدونم جایی که شما هستین دیتاسنتر هست یا نه )
بالاخره اگه اونجایی که هستین شرایط لازم رو نداره باید یه سر تهران بیاین . حالا اگه خواستین به دیتاسنتر بدین یا همون شخصی که خدمات آپلود دارن .
در مورد ریموت هم که دوستان توضیح دادن . در واقع وقتی ایشون به صورت ریموت از شما بگیره ، شما یه بار کامل آپلود کردین . خب دیگه چه کاریه اون شخص هم یه بار اپلود کنه .

من قم هستم.میرم یه چرخی بزنم ببینم اینجا همچین کار میکنن یا خیر اگر نباشه مجبورم بریزم تو هارد اکسترنال بدم بهشون.مرسی از جوابتون

- - - Updated - - -

خوب چه کاریه.اگر قراره که اون فایل ها رو از کامپیوتر شما دانلود کنه خودتون آپلود کنید که راحت تره :d

چطوری این کارو بکنم؟با وی پی اس؟

- - - Updated - - -

سلام
ایشون راست می‌گند. فرض کنید بخواید این فایلها رو از طریق تورنت بین کامپیوتر خودتون و کامپیوتر اون بنده خدا منتقل کنید بنظر خودتون این منطقیه که شما هر روز 10 گیگ آپلود کنید و از اون سمت هم ایشون 10 گیگ دانلود کنند؟ اگر یکی از طرفین پهنای باند(سرعت) کمی داشته باشه عملا این کار شدنی نیست. حالا تورنت هم نه، از هر روش دیگه ای که این فایل ها بخواد بین کامپیوتر شما و اون بنده خدا منتقل بشه بستگی به پهنای باند طرفین داره. برای شما به حداکثر سرعت آپلود، و برای اون بنده خدا به میزان سرعت دانلود بستگی داره. چون در طول روز حجم فایلهاتون بسیار بالاست، این کار هم زمان بر هست، هم حوصله زیادی می‌خواد و هم اگر اینترنت رایگان نداشته باشید بسیار هزینه بر!
شما اگر به هر دلیلی سختتونه که این فایل هارو حضوری تحویل اون بنده خدا بدید، میتونید براشون پست کنید.
حالا این ها به‌کنار، فرضا بخواید برای رفع این محدودیت ها کاری انجام بدید، باید کامپیوتر خودتون رو تبدیل به سرور کنید، برای این کار 1-ابتدا باید قراردادی برای داشتن پهنای باند بالاتر با شرکت آی اس پی ببندید، 2-باز هم با قرارداری دیگر ترافیک بالایی بخرید. خوب با این وجود اگر بخواید این پیشنهاد آخر رو انجام بدید با توجه به هزینه ها واقعا نمی‌صرفه. فکر نمیکنم راهی بصرفه تر از هارد به هارد وجود داشته باشه و اگر این براتون سخته، ارسال پستی فایلها روی یک هارد هم کار کم دردسری هست.
موفق باشید

سلام.مرسی از جوابتون فکر کنم باید همین کارو بکنم یه هارد اکسترنال دارم هر هفته پرش میکنم ارسال میکنم به اون شرکت بعد هاردو برام برگشت میزنن.

slashflash
June 6th, 2015, 23:47
من منظورم اینه تغییراتی که میخواید انجام بدید رو روی وی پی اس انجام بدید ...

مثلاً هر فیلمی که هست رو از سایت های دیگه دانلود میکنید ، بعد اون نرم افزار هایی که دارید رو روی وی پی اس نصب میکنید ، سپس داخل همون وی پی اس تغییرات میدید ، بعد از اینکه تغییرات هم تموم شد راحت آپلود کنید هرجا که میخواید ...

البته اینم بگم به شرطی که نیاز نباشه فیلم رو باز کنید...

در کل بهترین راه ها همینها بود که دوستان بهش اشاره کردند ...

mr-hirad
June 7th, 2015, 00:02
والا همه اینا که سایت فیلم دارند از وی پی اس استفاده میکنند
شما میخوای با نت 128 اپ کنی؟ :71:

Mr.Pouria
June 7th, 2015, 00:24
والا همه اینا که سایت فیلم دارند از وی پی اس استفاده میکنند
شما میخوای با نت 128 اپ کنی؟ :71:

والا یکی از دوستان بنده فیلم های سایتش ریلیز اختصاصی هست ... و تک تک فیلم هارو خودشون به صورت دستی اپلود میکنن ... زیرا تغیرات رو نمیشه در سرور اعمال کرد برای بعضی از فیلم ها

filmbazz
June 7th, 2015, 01:04
من منظورم اینه تغییراتی که میخواید انجام بدید رو روی وی پی اس انجام بدید ...

مثلاً هر فیلمی که هست رو از سایت های دیگه دانلود میکنید ، بعد اون نرم افزار هایی که دارید رو روی وی پی اس نصب میکنید ، سپس داخل همون وی پی اس تغییرات میدید ، بعد از اینکه تغییرات هم تموم شد راحت آپلود کنید هرجا که میخواید ...

البته اینم بگم به شرطی که نیاز نباشه فیلم رو باز کنید...

در کل بهترین راه ها همینها بود که دوستان بهش اشاره کردند ...

سرعت کار با وی پی اس خیلی کمه زیادترم میشه ؟با افزایش قدرت سی پی یو یا رم؟

Mr.Pouria
June 7th, 2015, 01:06
سرعت کار با وی پی اس خیلی کمه زیادترم میشه ؟با افزایش قدرت سی پی یو یا رم؟

اگه منظورتون سرعت ریموت هست که باید سرور رو از یه کشور نزدیک تر خریداری کنید ...

اگر سرعت کار کردن با اون رو میگید بله با رم بالا و سی پی یو قوی میتویند به راحتی انجام بدید ...

پیشنهاد میکنیم اگه کارتون سنگینه سرور اختصاصی بگییرید از مجازی ارزون تر تموم میشه

filmbazz
June 7th, 2015, 02:05
اقا پوریا ممنون...مرسی از همه دوستان:113: