PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلاگین برچسب ساز وردپرس برای انواع موضوعات

mchteh
June 5th, 2015, 22:56
عرض سلام و احترام
یک افزونه وردپرس براتون اماده کردم که بطور رایگان در اختیارتون میذارم
برای دریافت افزونه لطفا موضوع سایتتون(مثلا موزیک.سامانه.تفریحی)بگید تا پلاکین رو باتوجه ب موضوعتون اماده کنم توهمین تاپیک تقدیمتون کنم
پلاگین برچسب سازچیست؟(برای کسانی ک اطلاعات کافی ندارن)
کاراین پلاگین برچسب ساختن هست.یا بهتربگم ساخت کلمات کلیدی
مثال:فرض کنیم شما یک سایت موزیک دارید و اهنگ جدید محسن یگانه به نام حباب رو میخواید منتشر کنید
فقط کافیه بعدازنوشتن پست و قبل از زدن کلید انتشار در کادر افزونه نام خواننده و نام اهنگ رو وارد کنید و تایید بزنید
بصورت پیشفرص کلماتی از قبیل«
دانلود اهنگ محسن یگانه
دانلود اهنگ محسن یگانه ب نام حباب و......به قسمت برچسب ها اضافه میشه

ایااین افزونه برای سئوسایت مفید یا نه؟
میشه گفت هم اره هم نه
اره چون شما یه سری کلمه کلیدی مفید اضافه کردی
نه چون ساختار همه پستا(یعنی همه برچسبا)یکیه و فقط نام خواننده و اهنگ عوض میشه.ممکن بعد مدتی این برچسب ها برای گوگل تکراری بشه پس بهتره ترجیحا حدااقل ماهی یکبار ساختار ساخت برچسب افزونه رو عوض کنید که این هم خیلی راحته اموزشش رو براتون قراردادم

درصورتی هم که از افزونه رضایت داشتید میتونید یک صلوات بفرستید

کسایی ک این افزونه رو میخوان همینجا اعلام کنند موضوع مدنظرشون(یک موضوع جزئی نه کلی:مثال نگید پورتال تفریحی.بجاش میتونید بگید پیامک چون این افزونه قابلیت پاسخگویی کلی نداره و فقط موضوعی رو ک براش تعریف کنید دربرمیگیره)تافردا عصر همینجا در جوابشون لینک دانلود میذارم
باسپاس ازعزیزان ک وقت گذاشتن و مطالعه کردن

تاپیک بعدی قراردادن رایگان یک قالب موزیک اختصاصی وردپرس
یاحق