PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئو کار حرفه ای و شرکتی با نمونه کار

mohammadd
June 5th, 2015, 21:22
سلام خدمت دوستان
نیازمند سئو کار شرکتی هستم که بتونه سایت مارو صفحه اول گوگل برسونه فقط چند تا نکته :
1) با seotech.ir کار کردم بسیار غیر قابل اعتماد و بی منطق و کلاه برداره برای همین دنبال یه آدم با انصاف هستم
2) نمونه کار حتما باید داشته باشه +20 سایت حد اقل
قیمت رو با شخص توافقی میبندیم پرداخت رو هم همینطور و مشکلی بابت پرداخت نداریم
حداقل 3 ماه باید صفحه اول باشه سایت برای ادامه پشتیبانی هم به شخص ماهانه پول داده میشه بابت نگه داشتن رتبه سایت

چند تا از سایتهای معتبر مراجعه کردم مثل 3eo.ir - seomoz.ir متاسفانه دوستان سرشون شلوغه و نمیرسن انجام بدن لذا اینجا پست گذاشتم بلکه یه کار بلد پیدا شه

ختم کلام قیمت مناسب و کار خوب اگر باشه 3 تا سایت برای سئو داریم که انتقال میدیم

با تشکر از وقتی که گذاشتی مطلب رو بخونی

راه های ارتباطی هم :
ترجیحااااا : apple.irani@yahoo.com
پ خ هم در خدمتیم

hamra
June 5th, 2015, 21:32
سایت در چه زمینه ای هست ؟

mohammadd
June 5th, 2015, 21:36
چون بنده تازه وارد هستم در این انجمن ترجیحا از طریق ایمیل یا مسنجر در ارتباط باشیم خیلی بهتره ولی به طور خلاصه و کلی بگم فروش محصول هست به صورت اینترنتی و تحویل آنی در ایمیل هست
حالا جزئیات محصول رو در ایمیل یا مسنجر عرض میکنم خدمتتون

hamra
June 5th, 2015, 21:41
چون بنده تازه وارد هستم در این انجمن ترجیحا از طریق ایمیل یا مسنجر در ارتباط باشیم خیلی بهتره ولی به طور خلاصه و کلی بگم فروش محصول هست به صورت اینترنتی و تحویل آنی در ایمیل هست
حالا جزئیات محصول رو در ایمیل یا مسنجر عرض میکنم خدمتتون

خدمت شما ایمیل شد

mohammadd
June 5th, 2015, 21:50
خدمت شما ایمیل شد
پاسخ ایمیل برای شما ارسال گردید
با تشکر

mchteh
June 5th, 2015, 21:51
سلام خدمت دوستان
نیازمند سئو کار شرکتی هستم که بتونه سایت مارو صفحه اول گوگل برسونه فقط چند تا نکته :
1) با seotech.ir کار کردم بسیار غیر قابل اعتماد و بی منطق و کلاه برداره برای همین دنبال یه آدم با انصاف هستم
حداقل 3 ماه باید صفحه اول باشه سایت برای ادامه پشتیبانی هم به شخص ماهانه پول داده میشه بابت نگه داشتن رتبه سایت

چند تا از سایتهای معتبر مراجعه کردم مثل 3eo.ir - seomoz.ir متاسفانه دوستان سرشون شلوغه و نمیرسن انجام بدن لذا اینجا پست گذاشتم بلکه یه کار بلد پیدا شه

راه های ارتباطی هم :
پ خ هم در خدمتیم

پخ شد خدمتتون

mohammadd
June 5th, 2015, 22:08
دوست گرامی چون بنده تازه واردم در این انجمن نمیتونم پخ ارسال کنم اگه از طریق یاهو میل یا مسنجر باهم در ارتباط باشیم تشکر میکنم
apple.irani@yahoo.com

- - - Updated - - -

پخ شد خدمتتون
پاسخ ایمیل شما ارسال شد

mchteh
June 5th, 2015, 22:21
دوست گرامی چون بنده تازه واردم در این انجمن نمیتونم پخ ارسال کنم اگه از طریق یاهو میل یا مسنجر باهم در ارتباط باشیم تشکر میکنم
apple.irani@yahoo.com

- - - Updated - - -

پاسخ ایمیل شما ارسال شد

سپاس
پاسخ ارسال شد
موفق باشید

aligoli
June 9th, 2015, 19:20
سلام خدمت دوستان

راه های ارتباطی هم :
پ خ هم در خدمتیم

حدود 7 نمونه کار موجود است که در صفحه اول هستند.
اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید در پرتال کاربران هزارنویس با واحد طراحی سایت مکاتبه فرمایید.