PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اپل آیدی

zarat
June 5th, 2015, 20:53
سلام دوستان

یه اپل آیدی معتبر میخوام . دوستانی که ارائه میدن یا سایت هایی رو میشناسن که معتبرن لطفا معرفی کنن .
ممنون .

Mr.Pouria
June 5th, 2015, 20:58
خودتون بسازید هیچ مشکلی برای ساختش وجود نداره من برای خودم و دوستانم ساختم با آی پی ایران ...

zarat
June 5th, 2015, 21:12
بنده هم برای یکی از دوستان میخوام اما دیوایس در دسترسم نیست . این روشی که توی سایت ها نوشته از طریق آیتونز بدون دیوایس هم میشه انجام داد .؟

Mr.Pouria
June 5th, 2015, 21:17
با استافده از ایتونز هم میشه ساخت مشکلی نیست ...

http://www.fakenamegenerator.com/gen-male-us-uk.php

مشخصات آمریکایی خود را از این سایت بگیرید

Ahmad110
June 5th, 2015, 21:17
بنده هم برای یکی از دوستان میخوام اما دیوایس در دسترسم نیست . این روشی که توی سایت ها نوشته از طریق آیتونز بدون دیوایس هم میشه انجام داد .؟

با آیتونز میتونید بسازید بدون نیاز به آیفون ، آیپد یا هر آی دیوایس دیگه ای

rahimi_m321
June 5th, 2015, 21:32
خیلی راحت با ایتونز می تونید بسازید

zarat
June 5th, 2015, 21:46
دوستان به خاطر اینکه مشکلی با ****** نداشته باشه ، با ریموت سرور که از فرانسه بود ثبت نام رو کامل کردم و اپل آیدی رو ساخت .
مشکلی نداره که از فرانسه اس ؟ یا فقط باید آمریکا باشه ؟
هویت رو از http://www.fakenamegenerator.com/gen-male-us-uk.php در آوردم اما کشور فرانسه زدم .
آیا روی آدرس حساس هستن ؟

OmidX
June 5th, 2015, 21:58
دوستان به خاطر اینکه مشکلی با ****** نداشته باشه ، با ریموت سرور که از فرانسه بود ثبت نام رو کامل کردم و اپل آیدی رو ساخت .
مشکلی نداره که از فرانسه اس ؟ یا فقط باید آمریکا باشه ؟
هویت رو از http://www.fakenamegenerator.com/gen-male-us-uk.php در آوردم اما کشور فرانسه زدم .
آیا روی آدرس حساس هستن ؟

نه رو آدرس و تلفن زیاد حساس نیست ، فقط در هنگام ساخت باید استور آمریکا رو انتخاب میکردید ک بعدا خواستید از گیفت کارت های موجود در ایران استفاده کنید ، مشکلی نباشه .

بنده با آي پی های ایران ، انگلیس و فرانسه از استور آمریکا استفاده میکنم ، در هفت سال گذشته مشکلی نبوده ، ضمن اینکه پسوند ایمیل اپل آي دی من .ir هست :دی

besthosti.com
June 5th, 2015, 22:25
اگه بخواید می تونم برای شما بسازم.

zarat
June 5th, 2015, 22:56
دوستان وقتی استور آمریکا رو انتخاب کردیم توی پیمنت متد ازم شماره ویزا کارت یا مستر کارت میخواد .
اما وقتی توی فرانسه بود گزینه ای به نام None داشت که پیمنت متد رو میتونستم خالی بذارم.

OmidX
June 5th, 2015, 23:02
دوستان وقتی استور آمریکا رو انتخاب کردیم توی پیمنت متد ازم شماره ویزا کارت یا مستر کارت میخواد .
اما وقتی توی فرانسه بود گزینه ای به نام None داشت که پیمنت متد رو میتونستم خالی بذارم.

الان بخواید استور رو عوض کنید ، بله از شما میخواد ... اما در ابتدا اگه استور آمریکا رو انتخاب میکردید گزینه none هم بود .

مشکلی نیست ، یکی دیگه بسازید ... محدودیتی وجود نداره .

zarat
June 5th, 2015, 23:06
الان بخواید استور رو عوض کنید ، بله از شما میخواد ... اما در ابتدا اگه استور آمریکا رو انتخاب میکردید گزینه none هم بود .

مشکلی نیست ، یکی دیگه بسازید ... محدودیتی وجود نداره .

مشکل اینه که برای ساخت اکانت جدید ( با استور آمریکا ) هم ازم پیمنت متد میخواد :(

OmidX
June 5th, 2015, 23:12
مشکل اینه که برای ساخت اکانت جدید ( با استور آمریکا ) هم ازم پیمنت متد میخواد :(

از این اکانت خارج بشید ، بعد رو یه اپ free کلیک کنید و get رو بزنید و مراحل رو با یک ایمیل دیگه جلو برید ، اگر با این آپ مشکلی بود با یک آپ دیگه امتحان کنید ...

zarat
June 5th, 2015, 23:29
از این اکانت خارج بشید ، بعد رو یه اپ free کلیک کنید و get رو بزنید و مراحل رو با یک ایمیل دیگه جلو برید ، اگر با این آپ مشکلی بود با یک آپ دیگه امتحان کنید ...

مرسی اوکی شد
تشکر از همه دوستان :x

Mr.Pouria
June 6th, 2015, 00:21

همون سایتی که بهتون دادم توش بهتون ویزا کارت هم میده ...

zarat
June 6th, 2015, 13:28
همون سایتی که بهتون دادم توش بهتون ویزا کارت هم میده ...

مستر کارت میداد که وقتی میزدم میگفت ولید نیست .
یه اکانت دیگه ساختم با استور آمریکا .
مرسی

aligoli
June 8th, 2015, 17:55
سلام دوستان

یه اپل آیدی معتبر میخوام . دوستانی که ارائه میدن یا سایت هایی رو میشناسن که معتبرن لطفا معرفی کنن .
ممنون .

می توانیم برای شما بسازیم.