PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت مبین نت جیبی چه طوره؟

www.0098.me
June 5th, 2015, 10:18
سلام .
تو این انجمن کسی هست که اینترنت جیبی مبین نت رو داشته باشه؟

میخوام اینترنت جیبی مبین نت تهیه کنم . کسی میتونه کمک کنه ؟ به adsl نیاز ندارم .

s0NY
June 5th, 2015, 10:24
پرسیدم از نمایندگی این جیبی ها تا 100 متری دکل انت خوبی می دهند :|

hfiroozib
June 5th, 2015, 10:28
من دو سال پیش داشتم
بستگی داره کجا باشی و اون محدوده شلوغ باشه یا نه .
در کل هم گرون میفته و هم وایرلسه دیگه
الان که 3g همرا اول راه افتاده من رو گوشیم هات اسپات راه میندارم و حکم همین اینترنت جیبی رو برام اجرا میکنه و یه بسته ترافیک میگیرم و خیلی ارزونتر و راحتتر استفاده میکنم .

007
June 5th, 2015, 10:33
سلام خوبه خدماتشون ولی بدرد نمیخوره ترافیک گرونی داره
از رایتل یا ایرانسل یا همراه اول برای دسترسی موبایل به اینترنت استفاده کنین خیلی بهتره براتون
ارادت

taha_2011
June 5th, 2015, 10:36
کیفیت جالبی نسبت به قیمتش نداره.

www.0098.me
June 5th, 2015, 10:37
من میخوام رو لبتاپ استفاده کنم . تویه اپارتمان هستم . سرعتش برام مهمه . نمیخوام رو گوشی استفاده کنم .

از طرفی میخوام سرعتش مناسب باشه و کندی نداشته باشه . میصرفه بگیرم؟

Edwin
June 5th, 2015, 10:39
چقدر مصرف دارید ؟ ( ترافیک )

www.0098.me
June 5th, 2015, 10:40
چقدر مصرف دارید ؟ ( ترافیک )

ماهانه 10 گیگ .
سرعتشم دارم 1024 میگیرم . اپراتورش گفته کف سرعتش 250 هست .

Ramin
June 5th, 2015, 10:44
من میخوام رو لبتاپ استفاده کنم . تویه اپارتمان هستم . سرعتش برام مهمه . نمیخوام رو گوشی استفاده کنم .

از طرفی میخوام سرعتش مناسب باشه و کندی نداشته باشه . میصرفه بگیرم؟

اگر:
1- دانلود نداشته باشید( جهت وبگردی )
2- در منطقه شما یکی از اپراتورهای تلفن همراه دارای پوشش نسل سوم/چهارم باشند

با خرید یک مودم 3g با کیفیت و نیز خرید بسته های دیتا از اپراتور موردنظر می توانید از اینترنت با کیفیت بهتر بر روی سیستم خود استفاده فرمائید !
فناوری هایی مانند وایمکس آن هم بدین شکل در حال کنارگذاشته شدن هستند ( به دلیل ناکارآمد بودن در مقابل فناوریهای دیگر مانند نسل چهار و پنج تلفن همراه) اما در کشور ما در حال گسترش ! مبین نت هم دارای پوشش بسیار محدودی در کشور می باشد. جالب توجه این است که به جای گسترش پوشش آنتن دهی سال گذشته آنتهای خود را چند شهرستان با عنوان ( عدم توجیه اقتصادی) جمع آوری نمودند.
به هر حال پیشنهاد می کنم هزینه صرف خرید این قبیل مودم ها نکنید زیرا در حال حاضر منطقی نیست

www.0098.me
June 5th, 2015, 11:06
مشکل من نداشتن خط ثابت هست ..
یک خط داریم که اونو نمیتونم ازش نت استفاده کنم .

میخوام یک خط جدید از مخابرات بخرم . رفتم مخابرات گفتن باید خودت مالک ملک باشی تا بهت خط بدیم .
ولی خونه برای پدرمه . و پدرم هم باهام همکاری نمیکنه که ببرمش تو مخابرات برام خط بخره :71:

برای خریدن خط تلفن باید صاحب سند باشیم ؟ باید حتما مدارک ملک رو ببریم ؟

ezHost.ir
June 5th, 2015, 11:08
توصیه اکید می کنم اگر نیاز به اینترنت همراه دارید، از نسل سوم و چهارم اوپراتور های تلفن همراه (علی الخصوص همراه اول و ایرانسل) استفاده نمایید. هم از لحاظ اقتصادی به صرفه تره و هم پوشش شبکه ای بهتری نسبت به وایمکس داره.
ضمن اینکه با پیشرفت نسل های تلفن همراه، وایمکس در حال انقراض هست.

اگر گوشی هوشمند هم داشته باشید به راحتی میتونید اون رو هات اسپات کنید و از آن مثل مودم وایرلس برای دستگاه های دیگرتون هم استفاده کنید.