PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست کردن ساب دامین ها در سرور دیگر [ ؟ ]

saeidj
August 28th, 2010, 01:42
با سلام
بچه ها من می خوام رو 2تا سرور یه کاری رو پیاده کنم 3 4تا روش هم تست کردم جواب نداد

2تا سرور هست یکی امریکا و اون یکی هلند.. دارم یه سیستم راه می ندازم که این سیستم اکانت هاستینگ اوتومات می سازه. حالا سیستم روی سرور امریکا نصب میشه و یوزر رو به صورت ساب دامین مجازی روی سرور هلند میسازه. ریموت whm داره و هر یوزر رو با مقداری هاست میسازه در واقع یه یوزر معمولی با ساب دامین مجازی تو whm میسازه. مشکل من اینجاست که اگه با دامنه ای که دارم سایت رو بالا بیارم روی سرور امریکا بعد یوزر هایی که به صورت ساب دامین مجازی روی سرور هلند ساخته میشه بالا نمیاند چون dns ها یا ip یا خلاصه هر چی از این چیزا هست رو مطابق با سرور امریکا می سازه..
می خوام کاری کنم که با یه دامنه سیستم روی سرور امریکا نصب بشه و بالا بیاد و یوزر هایی که توسط این سیستم روی سرور هلند هم ساخته می شند هم بالا بیاند

ممنون

avaserver
August 28th, 2010, 01:49
می خوام کاری کنم که با یه دامنه سیستم روی سرور امریکا نصب بشه و بالا بیاد و یوزر هایی که توسط این سیستم روی سرور هلند هم ساخته می شند هم بالا بیاند

من دقیق متوجه منظور شما نشدم ، اما شما می توانید با ساختن یک A Record در سرور آمریکا و Set کردن IP آن A Record روی سرور هلند ، هر هاستی که Add می شود را روی این A Record ها و یا بر روی سرور آمریکا داشته باشید .

با سپاس .

Rezash
August 28th, 2010, 02:02
من دقیق متوجه منظور شما نشدم ، اما شما می توانید با ساختن یک A Record در سرور آمریکا و Set کردن IP آن A Record روی سرور هلند ، هر هاستی که Add می شود را روی این A Record ها و یا بر روی سرور آمریکا داشته باشید .

با سپاس .

اين عمل رو ميشه ، دو بخشي انجام داد كه A record ايجاد بشه ولي اگه راهي باشه كه به صورت پيش فرض ست بشه خيلي بهتر و سريع تر هست.

Online24
August 28th, 2010, 02:02
شما سایت اصلی رو با استفاده از A record روی سروری که میخواید ( USA ) هاست کنید .

این کار رو از قسمت DNS functions / DNS zone دامنه مورد نظر انجام بدید .

از برنامه نویس سیستم هم بخواید که سیستم رو مطابق نیازهای شما مجددا طراحی کنه .

در ضمن DNS های دامنه اصلی رو که تغییر نمیدید ؟

پ.ن : عنوان تاپیکی که انتخاب کردید با قوانین انجمن (http://www.webhostingtalk.ir/f2/%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-1591/) (قانون شماره 3 ) مغایرت داره . عنوان جدیدی انتخاب کنید و با پیام خصوصی برای من ارسال کنید تا تغییر بدم .
در غیر اینصورت خودم عنوانی انتخاب میکنم ( + 1 اخطار هم به شما میدم )

Rezash
August 28th, 2010, 02:11
domain.com روي سرور شماره يك هست
حالا با remote روي سرور 2 يك هاست به صورت test.domain.com ساخته ميشه
آيا راهي هست كه موقع ساخت اين هاست روي سرور 2 ، به صورت خودكار test.domain.com به سرور 2 پوينت بشه ؟
اينكه ميشه A record ساخت رو ميدونم!با يك كد اضافي هم ميشه درستش كرد. ميخوام اگر خود سي پنل چنين امكاني داره ازش استفاده بشه ، يعني در واقع تمام ساب دومين ها به صورت پيش فرض روي سرور 2 ست شده باشند.
اگر فقط يك سرور بود كه موقع ساخت ساب دومين خودش درست ميشه ! ولي حالا كه دو سرور داريم چي؟
يعني در واقع اين خلاصه سوال:
تمام ساب دومين هاي دومني كه روي سرور 1 هست ، روي سرور 2 پوينت شده باشند.

Rezash
August 28th, 2010, 04:43
راه حلي به ذهنم رسيد كه فكر كنم جواب بده ! تست مي كنم.
ولي يك سوال ديگه : من تمام ساب دومين هاي سرور 1 رو بردم روي سرور 2 ، اگه روي سرور 2 هاست براش ساخته شده باشه كه مياد ولي اگه ساخته نشده باشه چيكار بايد كرد كه يك صفحه defualt بياد
در واقع كاري كرد كه وقتي دوميني روي يك هاست ست ميشه ، در صورتي كه روي اون سرور براش هاست ساخته نشده بود به جاي not found ، يك صفحه دلخواه بياد،حتي همون defual cgi هم كه بياد خوبه!

Rezash
August 28th, 2010, 13:37
مشكل عنوان شده حل شد!
اين سوال جديد رو يكي جواب بده لطفا:
در واقع كاري كرد كه وقتي دوميني روي يك هاست ست ميشه ، در صورتي كه روي اون سرور براش هاست ساخته نشده بود به جاي not found ، يك صفحه دلخواه بياد،حتي همون defual cgi هم كه بياد خوبه!

Rezash
August 29th, 2010, 10:49
سلام
دوستان من فقط ميتونم اينجا مطلب بنويسم !؟!؟!
در بخش فروش من امكان ارسال مطلب ندارم ميشه توضيح بديد ؟!؟!#-o
--
قوانين : براي پست در بخش فروش بايد حداقل 100 پست داشته باشيد :)
پ.ن : حالا كه تاپيك اومد بالا ، يكي سوال من رو هم جواب بده !