PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پورت 3306

imansalehi
June 5th, 2015, 01:39
سلام
من یه سرور مجازی دارم و روش centos و دایرکت ادمین نصبه
میخوام پورت 3306 رو باز کنم و از همه اموزش هایی که در نت هست استفاده کردم و آخرش وقتی پورت را چک میکنم میزنه بسته هست
لطفا راهنماییم کنید
در اصل میخوام از هاستی که دارم به دیتابیس سرورمجازیم وصل بشم

k-h
June 5th, 2015, 11:11
وب سرور چی هست ؟
فایروال نصب دارید روی سرور ؟

007
June 5th, 2015, 11:13
سلام
من یه سرور مجازی دارم و روش centos و دایرکت ادمین نصبه
میخوام پورت 3306 رو باز کنم و از همه اموزش هایی که در نت هست استفاده کردم و آخرش وقتی پورت را چک میکنم میزنه بسته هست
لطفا راهنماییم کنید
در اصل میخوام از هاستی که دارم به دیتابیس سرورمجازیم وصل بشم

س با مدیر سروری که ازش سرور مجازی رو تهیه کردین هماهنگ کنین شاید از روی روتر پورت بسته شده باشد یا فایروال ها مسدودش کرده باشن از این دوحالت خارج نیست ارادت

meysam021
June 5th, 2015, 11:51
پورت 3306 رو بعضی از سرویس دهنده ها که فایروال روتر میبندن (هتزنر ) منظورمه رو میبندن یکیش خود ما، کلا جز پورت های مهم اکثر پورت ها رو میبندن ، اول اطمینان پیدا کنید که از فایروال در قسمت ipv4 پورت جدید رو به درستی وارد کردید.در هردو قسمت وارد کنید هم ورودی هم خروجی بعد اگر به نتیجه نرسید یه تماس با سرویس دهنده اگر دارید بگیرید یه بررسی کنند پورتو

imansalehi
June 5th, 2015, 13:44
مرس دوستان همه این کارا رو کردم و تو فایروال هم اضافه کردم ولی باز نشده

- - - Updated - - -

وب سرور چی هست ؟
فایروال نصب دارید روی سرور ؟
سلام سرورم از آلمانه و روش centos5 و فایروال csf هم داره

AbtinServer
June 5th, 2015, 15:09
سلام سرورم از آلمانه و روش centos5 و فایروال csf هم داره

دوست عزیز به ارائه دهنده سرور مراجعه نمایید
به احتمال زیاد که می فرمایید آلمان است شاید پورت در روتر بسته باشد

sim2
June 5th, 2015, 16:00
ببینید دوستان من هم یه همچین مشکلی دارم

ولی مسئله اینجاست که من وقتی کنترل پلنی مانند کلوکسو mr رو روی همین سرور نصب می کنم و بعد پورت ورود به کنترل پنل را عوض می کنم مثلا همین 3306 و یا 5080 پورت بدون مشکل باز می شود ولی با دادن دستور به فایروال آن پورت را باز نمی کند
و خوب اگر مشکل سرویس دهنده باشد نباید چنین اتفاقی بیافتد

OmidX
June 5th, 2015, 16:08
ببینید دوستان من هم یه همچین مشکلی دارم

ولی مسئله اینجاست که من وقتی کنترل پلنی مانند کلوکسو mr رو روی همین سرور نصب می کنم و بعد پورت ورود به کنترل پنل را عوض می کنم مثلا همین 3306 و یا 5080 پورت بدون مشکل باز می شود ولی با دادن دستور به فایروال آن پورت را باز نمی کند
و خوب اگر مشکل سرویس دهنده باشد نباید چنین اتفاقی بیافتد

بعد از باز کردن پورت در Kloxo باید iptables رو ری استارت کنید ، اینکارو میکنید ؟

sim2
June 5th, 2015, 16:11
من با پورت کلوکسو مشکلی ندارم
بیرون از کلوکسو می خواهم فلان پورت رو یاز کنم نمی شه حتی فایل های iptables که در مسیر /etc/sysconfig/iptables قرار دارند رو هم دستی چک می کنم و دستورات را درون آنها می بینم و یا دستی اضافه می کنم ولی متاسفانه پورت همچنان بسته است با csf هم همین مشکل وجود دارد

OmidX
June 5th, 2015, 16:31
من با پورت کلوکسو مشکلی ندارم
بیرون از کلوکسو می خواهم فلان پورت رو یاز کنم نمی شه حتی فایل های iptables که در مسیر /etc/sysconfig/iptables قرار دارند رو هم دستی چک می کنم و دستورات را درون آنها می بینم و یا دستی اضافه می کنم ولی متاسفانه پورت همچنان بسته است با csf هم همین مشکل وجود دارد

اگر بعد از باز کردن پورت و ری استارت کردن فایروال (هر فایروالی) ، پورت باز نشد و دسترسی ب اون پورت نداشتید ، شما تیکت بزنید سرویس دهنده تون بررسی کنه ک اون پورت رو روتر بسته ست یا خیر ... اگر بسته بود براتون باز میکنن .

sim2
June 5th, 2015, 16:57
امید جان ممنون از راهنمائیت من تیکت زدم و منتظر جوابشون هستم . ولی چیزی که ذهن مرا مشغول خودش کرده اینه که اگه مشکل از سرویس دهنده باشه چرا همین پورت در تنظیمات کنترل پنل کلوکسو باز میشه ؟

jahromweb
June 5th, 2015, 17:48
سلام.
یک موضوع به نظرم رسید اما شاید احتمال ان کم باشد.
ممکن است درحال معمول شما پورت را باز میکنید اما اجازه دسترسی به database را به ای پی ریموت مورد نظر نمیدهید.
یعنی از mysql دسترسی لیمیت شده و باعث میشود که نتوانید وارد دیتابیس مورد نظر بشوید .
نگاهی به این اموش بکنید فکر کنم شما به دنبال همین هستید:
http://www.cyberciti.biz/tips/how-do-i-enable-remote-access-to-mysql-database-server.html
اگر اشتباه هست عذر میخواهم . فقط حدث هست...

موفق باشید

- - - Updated - - -

درضمن : براساس این که فرمودید اگر با کلوکسو دسترسی به پورت (دیتابیس )‌بدهید حل میشود این مورد را ذکر کردم.
موفق باشید

OmidX
June 5th, 2015, 18:01
امید جان ممنون از راهنمائیت من تیکت زدم و منتظر جوابشون هستم . ولی چیزی که ذهن مرا مشغول خودش کرده اینه که اگه مشکل از سرویس دهنده باشه چرا همین پورت در تنظیمات کنترل پنل کلوکسو باز میشه ؟

خب پورت ممکنه بصورت یک طرفه در روتر بسته باشه ، باید بصورت TCP In/Out باز باشه .

sim2
June 7th, 2015, 10:07
من با دیتا سنترم تماس گرفتم و موضوع رو بهشون گفتم و اونا هم اعلام کردن که چنین کاری و نکردن و پورتی رو نبستند متن ارسالی دیتا سنتر :
No we did not close port on your VPS, we are not blocking any port on your VPS.
لطفا اساتید راهنمایی کنند

OmidX
June 7th, 2015, 14:19
من با دیتا سنترم تماس گرفتم و موضوع رو بهشون گفتم و اونا هم اعلام کردن که چنین کاری و نکردن و پورتی رو نبستند متن ارسالی دیتا سنتر :
No we did not close port on your VPS, we are not blocking any port on your VPS.
لطفا اساتید راهنمایی کنند

خرید شما مستقیم بوده ؟ پس ۱۰۰ درصد شما یک جای کار رو اشتباه میرید ک نمیتونید پورت رو باز کنید .

sim2
June 7th, 2015, 15:40
تمام آموزشهای روی نت رو امتحان کردم
چندین بار سیستم عامل رو عوض کردم
ولی نشد که نشد