PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشتیبانی

cpanel_web
June 4th, 2015, 22:04
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز هدف بنده از ایجاد این تاپیک مشکلی بود که یک هفته هست در حال پیگیری هستم ولی هیچ یک از مدیران این انجمن به هیچ وجه پاسخ گو نیستن
خواستم از این تاپیک کار رو پیگیری بکنم یا اینکه مدیر عزیز لطف بکنه قابلیت ارسال پ.خ رو باز بکنه تا مشکلم رو از این طریق برم حل و توضیح بدم که مشکل بنده چی هسستش
از مدیران عزیز خواهشمند هستم تاپیک رو پاک نکنین تا به این مشکل من رسیدگی بشه و در این تاپیک شرکت کنید
تمامی راه های ارتباطی بسته هست و بنده 1 هفته هست ایمیل میزنم پاسخگونیستن

IrIsT
June 4th, 2015, 22:07
سلام و درود.
خوب مشکل شما چی هست؟چه کاری از دست ما بر میاد؟

cpanel_web
June 4th, 2015, 22:09
سلام و درود.
خوب مشکل شما چی هست؟چه کاری از دست ما بر میاد؟

سلام خدمت شما دوست عزیزم مشکل بنده رو مدیران این انجمن باید حل بکنند و اعلام کردم که مدیران در این تاپیک شرکت بکنن اگر امکانش هست

mahdi-relax
June 4th, 2015, 22:10
داخل یاهو مسنجر در ارتباط بودیم با ایشون، گفتن به علت مولتی یوزر بودن بن دایم شده از مدیریت تقاضا داره اکانتش رو آزاد کنه

cpanel_web
June 4th, 2015, 22:13
داخل یاهو مسنجر در ارتباط بودیم با ایشون، گفتن به علت مولتی یوزر بودن بن دایم شده از مدیریت تقاضا داره اکانتش رو آزاد کنه
والا بنده مولتی یوزر نبودم مشکل از اونجا بود که با سرور مجازی یکی از کاربران وارد انجمن شدم و نمیدونستم ایشون با اون سرور وارد انجمن شده و بعد از این جریان حدود یک هفته بعد بن شدم
بعد یک مشکل هم فک کنم ق ن د شکنی بود که دو نفر استفاده کردیم

mahdi-relax
June 4th, 2015, 22:38
مدیریت محترم سایت لطفا به مشکل این دوست مون رسیدگی کنند

cpanel_web
June 4th, 2015, 22:38
منتظر هستیم تا مدیران شرکت کنند با تشکر

Ramin
June 4th, 2015, 22:50
سلام

1- راه ارتباطی مشخص است . از طریق ایمیل برای بن باید پیگیری فرمائید !
2- تعداد پیامهای دریافتی و موارد درخواستی کاربران همیشه زیاد است ! در نظر داشته باشید تنها و تنها پیام شما و درخواست شما وجود ندارد ! همیشه یک صف رسیدگی در نظر داریم و به ترتیب تاریخ به تمام درخواستهای رسیدگی می شود ! این موضوع که برخی کاربران انتظار دارند به محض ارسال ایمیل حداکثر ظرف یک ساعت پاسخ دریافت کنند منطقی نیست ! زمانی که شما و یا دیگر کاربران ایمیلی ارسال می کنید . ایمیل شما در انتهای لیست قرار دارد. بنده شخصا روزانه ابتدا قدیمی ترین ها را پاسخ می دهم !
3- در حال حاضر ایمیلی در صندوق بنده وجود ندارد که 7 روز بدون پاسخ باشد ! اگر برای دیگر همکاران بنده پیام ارسال نموده اید از طریق ایشان پیگیری فرمائید !
4- بنده اکانت شما را چک کردم و اشتباهی رخ نداده است ! سرور مجازی ، وی پـ ی ان مشترک و سایر موارد مشابه جملاتی هستند که روزانه بیش از 10 بار برای ما از طریق افراد مختلف ارسال می شود ! اینکه کل موضوع را ( مالتی یوزر) برخی کاربران کم لطفی می کنند و از پایه منکر می شوند هیچ گره یی را باز نخواهد نمود برعکس کاربرانی که اشتباه را قبول می کنند ......
5- رسیدگی به مشکلات از طریق تاپیک انجام می شود . تنها به این تاپیک پاسخ داده شد تا علاوه بر شما سایرین نیز مطالعه فرمایند. زیرا مشکل مطرح شده از طرف شما روزانه بارها برای افراد دیگر توضیح داده می شود !
6- در انجمن یک بخش با عنوان "موارد مرتبط با انجمن سایت (http://www.webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=2) " نیز وجود دارد.

تاپیک به زودی حذف خواهد شد.

موفق باشید

cpanel_web
June 4th, 2015, 22:56
- - - Updated - - -

سلام

1- راه ارتباطی مشخص است . از طریق ایمیل برای بن باید پیگیری فرمائید !
2- تعداد پیامهای دریافتی و موارد درخواستی کاربران همیشه زیاد است ! در نظر داشته باشید تنها و تنها پیام شما و درخواست شما وجود ندارد ! همیشه یک صف رسیدگی در نظر داریم و به ترتیب تاریخ به تمام درخواستهای رسیدگی می شود ! این موضوع که برخی کاربران انتظار دارند به محض ارسال ایمیل حداکثر ظرف یک ساعت پاسخ دریافت کنند منطقی نیست ! زمانی که شما و یا دیگر کاربران ایمیلی ارسال می کنید . ایمیل شما در انتهای لیست قرار دارد. بنده شخصا روزانه ابتدا قدیمی ترین ها را پاسخ می دهم !
3- در حال حاضر ایمیلی در صندوق بنده وجود ندارد که 7 روز بدون پاسخ باشد ! اگر برای دیگر همکاران بنده پیام ارسال نموده اید از طریق ایشان پیگیری فرمائید !
4- بنده اکانت شما را چک کردم و اشتباهی رخ نداده است ! سرور مجازی ، وی پـ ی ان مشترک و سایر موارد مشابه جملاتی هستند که روزانه بیش از 10 بار برای ما از طریق افراد مختلف ارسال می شود ! اینکه کل موضوع را ( مالتی یوزر) برخی کاربران کم لطفی می کنند و از پایه منکر می شوند هیچ گره یی را باز نخواهد نمود برعکس کاربرانی که اشتباه را قبول می کنند ......
5- رسیدگی به مشکلات از طریق تاپیک انجام می شود . تنها به این تاپیک پاسخ داده شد تا علاوه بر شما سایرین نیز مطالعه فرمایند. زیرا مشکل مطرح شده از طرف شما روزانه بارها برای افراد دیگر توضیح داده می شود !
6- در انجمن یک بخش با عنوان "موارد مرتبط با انجمن سایت (http://www.webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=2) " نیز وجود دارد.

تاپیک به زودی حذف خواهد شد.

موفق باشید

با سلام خدمت مدیریت محترم بنده قبول دارم که اشتباه کردم و با سرور مجازی وارد انجمن شدم.بنده چندین ایمیل برای شما ارسال کردم که شما پاسخ دادید که به پوشه اسپم رفته و لینک پروفایل ارسال کنید جک کنیم بنده ارسال کردم چند بار ولی خبری نشد از شما مدیر محترم.انسان جایزالخطاست بنده واقعا زحمت کشیدم که سر اشتباه خود بنده بن شدم و درخواست دارم اگر امکانش هست بنده حقیر رو از بن در بیارین حتی اعلام کردم با 1 هفته بن موقت هم قانع هستم امکانش هست?

Ramin
June 4th, 2015, 23:00
- - - Updated - - -

با سلام خدمت مدیریت محترم بنده قبول دارم که اشتباه کردم و با سرور مجازی وارد انجمن شدم.بنده چندین ایمیل برای شما ارسال کردم که شما پاسخ دادید که به پوشه اسپم رفته و لینک پروفایل ارسال کنید جک کنیم بنده ارسال کردم چند بار ولی خبری نشد از شما مدیر محترم.انسان جایزالخطاست بنده واقعا زحمت کشیدم که سر اشتباه خود بنده بن شدم و درخواست دارم اگر امکانش هست بنده حقیر رو از بن در بیارین حتی اعلام کردم با 1 هفته بن موقت هم قانع هستم امکانش هست?

ببنید یوزر اصلی شما ( یوزر قدیمی ) به صورت دائم بن نشده است ! تنها یوزر جدید دائم بن شده است. و این تخفیفی است که برای کاربران در نظر گرفته می شود . یوزر اصلی شما چند روز دیگر به صورت اتوماتیک فعال خواهد شد. در حال حاضر درخواست شما چیست؟ چند روز نیز مسدود نباشد؟

در حال حاضر نیز این یوزر جدید را ایجاد کرده اید ( یوزری که تاپیک حال حاضر را استارت زده اید ) که به زودی این اکانت نیز مسدود خواهد شد !

پ.ن: تصویر زیر تنها از بخش پیغام خصوصی است و ایمیلها که جداگانه هستند:
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26606&stc=1

cpanel_web
June 4th, 2015, 23:02
ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR بنده برای همین ایمیل شما ایمیل ارسال کردم دوست عزیز

Ramin
June 4th, 2015, 23:04
ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR بنده برای همین ایمیل شما ایمیل ارسال کردم دوست عزیز

احیانا توضیحات پستهای قبلی بنده را مطالعه فرمودید؟؟

شما فرمودید یک هفته پیش ایمیل ارسال نموده اید و پاسخی دریافت نشده است؟ قدیمی ترین ایمیل بنده مربوطه به 4 روز قبل است !

cpanel_web
June 4th, 2015, 23:10
ببنید یوزر اصلی شما ( یوزر قدیمی ) به صورت دائم بن نشده است ! تنها یوزر جدید دائم بن شده است. و این تخفیفی است که برای کاربران در نظر گرفته می شود . یوزر اصلی شما چند روز دیگر به صورت اتوماتیک فعال خواهد شد. در حال حاضر درخواست شما چیست؟ چند روز نیز مسدود نباشد؟

در حال حاضر نیز این یوزر جدید را ایجاد کرده اید ( یوزری که تاپیک حال حاضر را استارت زده اید ) که به زودی این اکانت نیز مسدود خواهد شد !

پ.ن: تصویر زیر تنها از بخش پیغام خصوصی است و ایمیلها که جداگانه هستند:
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26606&stc=1

مدیریت عزیز اون یوزر mohsen1771 یک یوزر هست و کاربر جدید بنده هستش و یوزر من نیست.
یوزر اصلی بنده cpanelit هستش که وقتی وارد انجمن میشم زده مدت پایان مد محرومیت شما هرگز بنده برای بن بودم دائم کمی اصرار دارم و گرنه اگر بنده بن موقت میشدم مشکلی از این بابت نبود بالا هم عرض کردم حاضر هستم بن موقت بشم

- - - Updated - - -

احیانا توضیحات پستهای قبلی بنده را مطالعه فرمودید؟؟

شما فرمودید یک هفته پیش ایمیل ارسال نموده اید و پاسخی دریافت نشده است؟ قدیمی ترین ایمیل بنده مربوطه به 4 روز قبل است !

بله مشاهده کردم بنده اشتباهی عرض کردم یک هفته حدود 30 یا 31 ام ماه می بود که ایمیل هارو ارسال کردم برای دو ایمیل که راه ارتباططی موجود در این انجمن بود

Ramin
June 4th, 2015, 23:13
لطفا منتظر باشید . طبق نوبت به ایمیل شما نیز پاسخ داده خواهد شد
موارد را از طریق ایمیل پیگیر باشید

cpanel_web
June 4th, 2015, 23:17
لطفا منتظر باشید . طبق نوبت به ایمیل شما نیز پاسخ داده خواهد شد
موارد را از طریق ایمیل پیگیر باشید

با تشکر از شما مدیریت محترم پس بنده منتظر هستم با تشکر