PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی ارزان قیمت با سیستم عامل ویندوز.

friday13th
August 28th, 2010, 00:42
سلام آیا سرویسی هست که ماهانه 9 تومن باشه و روی کپی رایت حساس نباشه برا من فضای هارد و پهنای باند مهم نیست فقط این شرایط رو داشته باشه برای دانلود فایل از ایمول میخوام

srashedian
August 28th, 2010, 00:49
سلام آیا سرویسی هست که ماهانه 9 تومن باشه و روی کپی رایت حساس نباشه برا من فضای هارد و پهنای باند مهم نیست فقط این شرایط رو داشته باشه برای دانلود فایل از ایمول میخوام

دوست عزیز eMule تورنت هست، شما باید توی تقاضاتون بگید سروری میخواید که با تورنت مشکل نداشته باشه، نه سرور بدون کپی رایت
به طور معمول سرور های OVH بهترین گزینه برای اینکار هستن (اگر اشتباه نکنم گیگا هم با تورنت مشکلی نداره)... سرورهای معمولی آمریکا همه به تورنت شدیدا حساس هستن، سرورهای Netdirect آلمان هم از آمریکایی ها بدتر!!!

vPsPersia.COM
August 28th, 2010, 02:17
کمی بیشتر از این eMule توضیح بدید ؟ شما چه طوری دانلود می کنید ؟

نیاز به VPS ویندوز هست یا لینوکس ؟

TorrentFlux کار شما رو راه نمی ندازه ؟

srashedian
August 28th, 2010, 02:28
کمی بیشتر از این emule توضیح بدید ؟ شما چه طوری دانلود می کنید ؟

نیاز به vps ویندوز هست یا لینوکس ؟

torrentflux کار شما رو راه نمی ندازه ؟

ایمیول نرم افزار تحت ویندوز هست (برنامه اس، باید روی ویندوز نصبش کنن) که میتونن کلمات مورد نظرشون رو داخلش سرچ کنن و تمام فایلهایی رو که میتونه از روی کامپیوترهای مشترکینش پیدا کنه براشون لیست میکنه... بعد میتونن فایلهارو از روی کامپیوتر مشترکین به صورت p2p دانلود کنن (عملا شبیه تورنت هست، با این تفاوت که فقط فایل های افرادی رو لیست میکنه که خودشون هم ایمیول رو نصب دارن روی کامپیوترشون، و ضمنا نیازی به اون url تورنت هم نداره، مستقیما روی فایل کلیک میکنن و دانلود میکنن... ولی خوب مکانیزم همون تورنت هست...

friday13th
August 28th, 2010, 02:44
ایمیول نرم افزار تحت ویندوز هست (برنامه اس، باید روی ویندوز نصبش کنن) که میتونن کلمات مورد نظرشون رو داخلش سرچ کنن و تمام فایلهایی رو که میتونه از روی کامپیوترهای مشترکینش پیدا کنه براشون لیست میکنه... بعد میتونن فایلهارو از روی کامپیوتر مشترکین به صورت p2p دانلود کنن (عملا شبیه تورنت هست، با این تفاوت که فقط فایل های افرادی رو لیست میکنه که خودشون هم ایمیول رو نصب دارن روی کامپیوترشون، و ضمنا نیازی به اون url تورنت هم نداره، مستقیما روی فایل کلیک میکنن و دانلود میکنن... ولی خوب مکانیزم همون تورنت هست...

دقیقا همون چیزی که ایشون فرمودند ولی کلا از تورنت بهتره بعضی وقتها اون فایلی که از توی تورنت میخوای پاک شده یا اصلا نیست ولی توی ایمول با دارا بودن سرعت بالا براحتی دان میشه البته بستگی به الویتهای فایلداره هر چی تعداد کاربران بیشتر باشه دریافت هم سریعتره

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:39 AM ----------

نه دوست عزیز تورنت فلاکس برای ایمول جواب نمیده این سایت اصلی این نرم افزار هست eMule-Project.net - Official eMule Homepage. Downloads, Help, Docu, News... (http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1)
اینم یک سرچ انجن برای هم تورن هست و هم ایمول
foofind.com (http://foofind.com/)
پسوند فایلهای ایمول Ed2k هست که نیازی به سرچ انجین نیست و توی نرم افزار وقتی به سرورش کانکت شد سرچ میکنی فایل مورد نظر رو

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

نه دوست عزیز تورنت فلاکس برای ایمول جواب نمیده این سایت اصلی این نرم افزار هست eMule-Project.net - Official eMule Homepage. Downloads, Help, Docu, News... (http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1)
اینم یک سرچ انجن برای هم تورن هست و هم ایمول
foofind.com (http://foofind.com/)
پسوند فایلهای ایمول Ed2k هست که نیازی به سرچ انجین نیست و توی نرم افزار وقتی به سرورش کانکت شد سرچ میکنی فایل مورد نظر رو

vPsPersia.COM
August 28th, 2010, 02:50
میشه به جرات گفت که تمامی دیتاسنتر ها نمی توانند شما را به دلیل استفاده از Torrent ردیابی کرد ، مگر اینکه بعد از تمام شدن دانلود ، اون فایل رو STOP نکنید و اجازه بدید که SEED بشه .

اگه اجازه SEED بدید و STOP نکنید مثل یک DataStore میشه و بقیه از سرور شما استفاده می کنند برای دانلود و .......

حالا اگه توی eMule هم همین شرایط هست بگید لطفا .

ما که باهاش مشکلی نداریم :D . اما آیا دیتاسنتر می تواند بفهمد ؟ آیا ردپایی جا می ماند ، با دانلود کردن شما آیا بستری برای دیگران ایجاد می شود؟

friday13th
August 28th, 2010, 03:05
میشه به جرات گفت که تمامی دیتاسنتر ها نمی توانند شما را به دلیل استفاده از Torrent ردیابی کرد ، مگر اینکه بعد از تمام شدن دانلود ، اون فایل رو STOP نکنید و اجازه بدید که SEED بشه .

اگه اجازه SEED بدید و STOP نکنید مثل یک DataStore میشه و بقیه از سرور شما استفاده می کنند برای دانلود و .......

حالا اگه توی eMule هم همین شرایط هست بگید لطفا .

ما که باهاش مشکلی نداریم :D . اما آیا دیتاسنتر می تواند بفهمد ؟ آیا ردپایی جا می ماند ، با دانلود کردن شما آیا بستری برای دیگران ایجاد می شود؟

ایمول یک نرم افزار p2p هست و فایل رو هم از روی کامپیوتره کاربران دریافت میکنی برای سرور خطری نداره مثل تورنت وقتی فایل دان شد فایل رو آپلود میکنی که اگر استپ کنی انجام نمیده در حیت دان لود هم آپلود میکنی مثل تورنت ولی نسبت به تورت نقل انتقال از روی ترکر نیست و برای سرور خطری نداره

NovinServer
August 28th, 2010, 03:49
سرویس کاملا وارز ( FULL WAREZ ) از هلند دیتاسنتر altushost در خدمیتم ...

- 256 مگابایت حافظه رم
- 20 گیگابایت هارد
- 1 ایپی ادرس
- پورت یک گیگابیت در ثانیه
- پهنای باند نامحدود
# 15000 تومان ماهیانه

taghikhani
August 28th, 2010, 12:56
رم 128
هارد 15
پهنای باند 150
سی پی یو یک هسته ای
ماهیانه 9500 تومان

friday13th
August 28th, 2010, 17:50
رم 128
هارد 15
پهنای باند 150
سی پی یو یک هسته ای
ماهیانه 9500 تومان

سرور شما از چه دیتا سنتری هست من به دامین شما ویز زده بودم مربوط به Netdirekt هست طبق گفته اون دوستمون تا تاپیک شماره 2 :سرورهای Netdirect آلمان هم از آمریکایی ها بدتر!!! شما مطمئن هستید که روی تورنت مشکلی نداره اگر این طور هست و مشکلی نداره بعد من خرید میکنم منتظر پاسختون هستم بعد آنلاین پرداخت کنم چقدر طول میکشه تا اشتراک بدستم برسه

taghikhani
August 28th, 2010, 21:48
سرور شما از چه دیتا سنتری هست من به دامین شما ویز زده بودم مربوط به Netdirekt هست طبق گفته اون دوستمون تا تاپیک شماره 2 :سرورهای Netdirect آلمان هم از آمریکایی ها بدتر!!! شما مطمئن هستید که روی تورنت مشکلی نداره اگر این طور هست و مشکلی نداره بعد من خرید میکنم منتظر پاسختون هستم بعد آنلاین پرداخت کنم چقدر طول میکشه تا اشتراک بدستم برسه

تا بحال که مشکلی نداشتیم و فکر نمی کنم داشته باشیم.
یکی دو ساعت