PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای خرید لایسنس whm سی پنل برای ددیکیت ؟؟

hegza
June 4th, 2015, 17:44
سلام
برای چند سرور ددیکیت و چند سرور مجازی نیازمند خرید لایسنس هستم بصورت ماهیانه یا در صورت بصرفه بودن سالیانه
http://www.panellicense.com/#
سایت بالا رو پیشنهاد میدین؟ و یا در صورت شناخت واسط بهتری که از خود سایت سی پنل ارزون تر بده معرفی کنید با تشکر

xphost
June 4th, 2015, 17:47
معتبر ترین کسی که میشناسم آقای سنجری مدیر yasit.irهستش
قیمت هاشونم انصافا خوبه

ertebat7
June 4th, 2015, 20:40
میتونیم در خدمتتون باشیم ماهیانه 30دلار
قیمت دلار به نرخ روز می باشد

hegza
June 4th, 2015, 20:53
معتبر ترین کسی که میشناسم آقای سنجری مدیر yasit.irهستش
قیمت هاشونم انصافا خوبه

ممنون ولی بنده به دلار ارزون دسترسی دارم و ترجیح میدم مستقیما به دلار خریداری کنم ممنون میشم بفرمائید معتبرترین نمونه خارجی که لایسنس میده کدوم سایته خود سی پنل گرون میده

- - - Updated - - -

میتونیم در خدمتتون باشیم ماهیانه 30دلار
قیمت دلار به نرخ روز می باشد

سالیانه چند دلار؟ هزینه رو به دلار میگیرید یا ریال؟ الان اوردر بدم برای مثال دلار چند حساب میکنید؟

- - - Updated - - -

جناب ارتباط 7 شما از کجا خریداری میکنید ممنون میشم اشتراک گذاری کنید

Yas-Host
June 4th, 2015, 21:15
سلام

معتبر ترین سایت خارجی buycpanel.com می باشد .

اما دقت داشته باشید دلار مشکل دار خریداری نکنید که به مشکل برخواهید خورد.

OmidX
June 4th, 2015, 21:19
یکسالی میشه ک از buycpanel.com لایسنس هامون رو تمدید میکنیم و هیچ مشکلی نبوده تا حالا ...

buycpanel.com از هر نظر تایید میشه ، بعد اون هم آلما هاست (ک پرداخت ریالی داره) .

Yas-Host
June 4th, 2015, 21:28
یکسالی میشه ک از buycpanel.com لایسنس هامون رو تمدید میکنیم و هیچ مشکلی نبوده تا حالا ...

buycpanel.com از هر نظر تایید میشه ، بعد اون هم آلما هاست (ک پرداخت ریالی داره) .

آلما هاست هم از api شرکت buycpanel.com استفاده میکنه ...
مانند خود ما!

hegza
June 4th, 2015, 21:29

این سایت
هم دوستان خیلی خرید داشتند اما میخواستم بدونم از بچه های انجمن کسی خرید داشته؟ قیمتاش به نسبت خوبه
از نظر دلار هم سورس بانکی دسترسی دارم (یکی کانادا پرداخت میکنه من اینجا میدم خانوادش از اقوامه)

GREAT
June 4th, 2015, 21:30
سلام

معتبر ترین سایت خارجی buycpanel.com می باشد .

اما دقت داشته باشید دلار مشکل دار خریداری نکنید که به مشکل برخواهید خورد.

کاملا تایید میشه
بنده هم از اینجا خریداری میکنم و هیچ مشکلی ندارن

company_hosting
June 4th, 2015, 22:02
باسلام
در صورن نیاز میتوانیم خرید برای شما انجام بدهیم

هر دلار 3000 تومان به قیمت سایت بای سیپنل

با تشکر

hegza
June 4th, 2015, 22:34
باسلام

با تشکر
پنل هم میدین برای تغییر آی پی یا از سوی سایت شما باید درخواست تغییر آی پی داد؟ بعد با توجه به اینکه شما پی میکنید این قیمت دلاری 3 تومن چه دلیلی داره؟ چون هیچ ارزونی ببی علت نیست البته عذرخواهی میکنم بهرحال این حق برای بنده محفوظه بدونم(شاید شما رسلر سی پنل باشید و به نوعی با شما 24-25 دلار در میاد این قیمت زدین به هم جور بشه ) بهرحال برای بنده فرقی نمیکنه ارزون با ضمانت و اعتمادسازی چرا که نه همین الان 3سرور و 5 مجازی اوردر میدم

company_hosting
June 4th, 2015, 22:57
باسلام

پنل برای تغییر ایپی نداریم از طریق سایت خرید انجام میدهید و در صورت نیاز اعلام میکنید و ایپی برای شما تغییر داده میشود

قیمت دلار هم بله تضمین شده هست و جای نگرانی نیست

با تشکر

k-h
June 4th, 2015, 23:17
درود
بله byecpanel بهتون پنل میده برای تغییر آی پی میتونید تغییر بدین

sssoheil
June 5th, 2015, 01:00
سلام
برای چند سرور ددیکیت و چند سرور مجازی نیازمند خرید لایسنس هستم بصورت ماهیانه یا در صورت بصرفه بودن سالیانه
سایت بالا رو پیشنهاد میدین؟ و یا در صورت شناخت واسط بهتری که از خود سایت سی پنل ارزون تر بده معرفی کنید با تشکر

درود

سرورهاتون از کدام دیتا سنتر هست؟

hegza
June 5th, 2015, 01:41
درود

سرورهاتون از کدام دیتا سنتر هست؟

همه هتزنر و یکی هم هاست گیتور از طریق هتزنر هم میشه خرید اما چون اطلاعات ایرانی زدیم ممکنه سی پنل گیر بده یعنی از همونجا خریداری میشد
پس بهترین راه برای خرید امن و بدون واسطه همون وبسایت بای سی پنل هست دیگه؟ با توجه به اینکه مطمئن هستیم تعداد زیاد خواهد شد؟ آیامیشه از خود سی پنل خرید اگر تعداد لایسنس ها بالای 7-8 تا باشه؟ به نوعی رسلر خود سی پنل بشیم (هستند دوستانی که بخوان با هم لایسنس ها رو تهیه کنیم و تعداد رو بالا ببریم)

hegza
June 19th, 2015, 17:28
باسلام

با تشکر
شما دلار 3 تومن هم دارید برای فروش؟ یورو چی؟ کدوم شهر هستین شما؟