PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و رفع مشکلات Google WebMasters برای وب مستران

gigarayaneh
June 4th, 2015, 09:52
دوستان عزیز لطف کنند و مشکلات Google WebMasters و رفع آن را به صورت جامع در این تاپیک بیان کنند:
- سوال اول شاید برای همه پیش آمده باشد روزانه هزاران پیغام خطا در قسمت Crawl Errors در یافت کنند.
به طور مثال یک وب سایت اسپم برداشته لینک اشتباه که اصلا در سایت ما نیست را در سایت خودش قرار داده همانند : http://site.com/index.aspx
حالا اصلا سایت ما با Php است و چینین فایلی در هاست وجود ندارد و مثال های زیادی که به اشتباه ایجاد شده.
سوالی که پیش می آید. برای چه چیزی گوگل وب مستر پیغام خطای 404 برای ما ایجاد می کند.
مگه هر لینکی که در هر سایت اسپمی هست ما باید داشته باشیم!
روش جلوگیری از این کار چست؟
- هر روز باید به گوگل وب مستر سر بزنیم و بر روی دکمه فیکس کلیک کنیم
- با فایل robots.txt جلوی ایندکس این فایل را بگیریم.
هر دو روش فاید های ندارد باز هم هر روز دوباره پیغام خطا داریم و در صورتیکه در فایل robots.txt بگوییم که بلوکه کند دوباره در قسمت Blocked آدرس مورد نظر می آید.
آیا واقعا گوگل اینقدر شعور ندارد که فایلی که در سایت من نیست به من پیغام ندهد و هر روز باعث اعصاب خوردی نشود.
برخی دوستان بیان میکند این قسمت برای اطلاع رسانی است ولی اگه تعداد پیغام های خطا زیاد شود باعث میشود که ایندکس سایت متوقف شود!
راه حل این مشکل چیست برای ما زیاد اتفاق افتاده است برخی از لینکها لینک منبع دارد و میفهیم که کدام سایت این کار را کرده و 80 درصد بقیه اصلا لینک ارجا ندارد و من مونده ام گوگل این لینک را از کجا آورده که من باید حتما در سایت خودم داشته باشم!