PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر کی در مورد *****ینگ اطلاعات داره بیاد تو !

melina23
June 3rd, 2015, 18:58
سلام دوستان خسته نباشید

من برای دامین اصلیه سایتم
sogandmusic.in

درخواست رفع ***** دادم

و ..

اعضاء کارگروه با رفع ***** سایت شما ، موافقت اولیه و مشروط نموده اند و بزودی مواردی از محتوای مجرمانه به صورت نمونه جهت حذف به شما اعلام خواهد شد تا پس از پالایش کامل محتوای مجرمانه ، تایید حذف محتوای مجرمانه و تکمیل تعهدنامه الکترونیکی سایت شما رفع ***** شود

2 تا سوال پیش اومده برام

این پاسخ امروز اومده
تا کی جواب بعدی میاد حدودا ؟

2

و تکمیل تعهدنامه الکترونیکی سایت شما رفع ***** شود

تعهد نامه الکترونیکی چیه ؟

ممنون از دوستان

melina23
June 3rd, 2015, 19:07
دوسته عزیز تمامی کارها اکی شده

اعضاء کارگروه با رفع ***** سایت شما ، موافقت اولیه و مشروط نموده اند و بزودی مواردی از محتوای مجرمانه به صورت نمونه جهت حذف به شما اعلام خواهد شد تا پس از پالایش کامل محتوای مجرمانه ، تایید حذف محتوای مجرمانه و تکمیل تعهدنامه الکترونیکی سایت شما رفع ***** شود

و تایید کردن با رفع ***** اولیه سایت ما

InterServer.ir
June 3rd, 2015, 19:22
سلام

فــیلترینگ خیلی نسبت به گذشته بهتر شده آخرین سایتی که از ***** در آوردم هیچ مدارکی هم نخواست بعد از حذف مطلب ، فقط لینک یک صفحه را دادند که باید تایید رو میزدم (تعهد نامه ).
وقتی سایتتون ثبت باشه فقط صفحه مورد دار فـیلتر میشه نه کل سایت ! هر چند روز یک صفحه از یکی از سایت های آپلودم فـیلتر میشه و اخطار میاد از 10 ماه پیش تا الان پیگیری نکردم رفع فـیلتر کنم ولی کاری به سایت اصلی نداشتند.

melina23
June 3rd, 2015, 19:38
کل سایتو پاک کرده بودم و از اول شروع کردم به پست گذاشتن همشو مجاز زدم ایشالله اکی میشه دی :

melina23
June 3rd, 2015, 19:49
دوستان منم یه دامنه رو بخاطر رند بودن ثبت کردم ولی بعدش فهمیدم تو گوگل *****ه .
بنظرتون ارزش داره رفع ***** کنم ؟
از استارتر عذر میخوام .

درخواست بده و تو توضیحات بگو این دامینو گرفتم ... بوده بعد رفع .. میشه

melina23
June 10th, 2015, 17:57
http://upir.ir/khordad94/sogandmusic/rafe-filter.png

- - - Updated - - -

عاقا پیام دادن یه سری فایلها رو پاک کردیم

بعد امروز پیام دادن ادرس اصلی سایت رو فعال بزارید

فعال کردم

فردا باز میشه ؟

یا خورد به تعطیلی؟