PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعداد شیلترینگ چیه؟ (b2-2 ، s1-3)

سیدرضا بازیار
June 3rd, 2015, 07:56
وقتی یه سایت رو باز میکنید که هیتلره بالای مرورگر عدد هایی مثل b2-2 یا s1-3 میاد. این اعداد نشان دهنده چه چیزی هستند؟ :39:

SamaN DL
June 3rd, 2015, 09:04
فکر کنم دسته بندی سایت ها باشه...!

nima-s
June 3rd, 2015, 10:43
اگر از دوستان کسی هست بدونه ممنون میشم بگه که m8 یعنی چی؟!

Principal
June 3rd, 2015, 11:01
بنظرم یه سری دسته بندی هست.

SamaN DL
June 3rd, 2015, 11:13
اگر از دوستان کسی هست بدونه ممنون میشم بگه که m8 یعنی چی؟!

استارتر گرامی اینها فقط دسته بندی هستن, m8 هم دسته بندی هست و هیچ توضیح نداره! ( تفکیک کردن سایتها)

nima-s
June 3rd, 2015, 11:19
استارتر گرامی اینها فقط دسته بندی هستن, m8 هم دسته بندی هست و هیچ توضیح نداره! ( تفکیک کردن سایتها)

بنظر نمیاد صرف دسته بندی باشه. فکر میکنم اعداد بالاتر یعنی ف.یلترینگ قویتر! میخوام این جزئیات رو بدونم

mahdi-relax
June 3rd, 2015, 11:26
بنظر نمیاد صرف دسته بندی باشه. فکر میکنم اعداد بالاتر یعنی ف.یلترینگ قویتر! میخوام این جزئیات رو بدونم
فیل_ترینگ فیل_ترینگه! وقتی یه سایتی ***** بشه دیگه نمیشه بهش دسترسی داشت. قوی و ضعیف معنی نداره

mersad-mr
June 3rd, 2015, 11:34
قبلا ها یکی بهم گفته بود هر کدوم یعنی یک سازمانی چیلتر کرده .
یعنی مثلا عدد ۲ مثلا برای پلیس فتا و عدد ۳ مثلا برای فلان جاس و.....

iranian-portal
June 3rd, 2015, 13:20
درود

همچین سوالاتی شبیه این ماجراست که یک بنده خدایی میگه از تاکسی پیاده شدم دیدم یک نفر رو به قتل رسوندن بعد طرف به جای این که به موضوع اصلی توجه داشته باشه میگه خوب چقدر پول کرایه تاکسی دادی؟!

فرضا هم که شما فهمیدین این اعداد بر مبنای چه سیستمی هست! آیا دردی رو دوا می کنه؟
فقط یک حس کنجکاویه و بس!!!

softlayer
June 3rd, 2015, 13:45
وقتی یه سایت رو باز میکنید که هیتلره بالای مرورگر عدد هایی مثل b2-2 یا s1-3 میاد. این اعداد نشان دهنده چه چیزی هستند؟ :39:

علاوه بر این که دسته بندی هست، نظر شما هم صحیح هست
بعضی از این دسته بندی ها با برخی سرویس های آنتی قابل مشاهده هستند که برخی دیگه این قابلیت رو ندارند
این دسته بندی حدود 1 سال هست که اعمال شده و گویا لایه های مختلفی داره
در مجموع اگر قرار بود ما از این دسته بندی با خبر باشیم دیگه نیازی به *****ینگ* نبود

nima-s
June 3rd, 2015, 15:18
درود

همچین سوالاتی شبیه این ماجراست که یک بنده خدایی میگه از تاکسی پیاده شدم دیدم یک نفر رو به قتل رسوندن بعد طرف به جای این که به موضوع اصلی توجه داشته باشه میگه خوب چقدر پول کرایه تاکسی دادی؟!

فرضا هم که شما فهمیدین این اعداد بر مبنای چه سیستمی هست! آیا دردی رو دوا می کنه؟
فقط یک حس کنجکاویه و بس!!!

دوست عزیزم هیچ وقت دانستن برای آدم بد نیست. چه بسا دانستن یک نکته در این زمینه بتونه در نگهداری سایت به مدیر سایت کمک بهتری کنه.

iranian-portal
June 3rd, 2015, 15:36
درود

دوست عزیزم هیچ وقت دانستن برای آدم بد نیست. چه بسا دانستن یک نکته در این زمینه بتونه در نگهداری سایت به مدیر سایت کمک بهتری کنه.

احسنت بر شما!
بسیار بسیار نیکو است که این چنین پژوهشگرا باشیم و به دنبال پژوهش اطلاعات و رویدادها باشیم. شکی در این موضوع نیست!
اما مثال رو یکبار دیگه مطالعه بفرمایید.

برداشت صحیحی که از این موضوع حاصل اینه که:
گاهی توجه به برخی مسائل که در درجه اهمیت و اولویت کمتری قرار دارند باعث میشه که از حرکت با جریان اصلی و توجه به مسائل بزرگتر غافل بشید!! که بدون شک چنین حالتی تمرکز بر روی این موضوع که چرا فیل.-*-.ترینگ می شود؟؟! اگر جواب این سوال رو می دونیم بازهم مسائل مهمتری وجود داره! مثل این که چرا فیل.-*-.ترینگ اشتباه رخ میده؟!!! در واقع مسائلی که به بهبود و درک موضوع فیل.-*-.ترینگ کمک بهتری می کنند.

اگر هم در پاسخ به این برداشت پاسختون این هست که:

قصد دارید با اطلاع از سیستم فیل.-*-.ترینگ به اهدافی که در بالا بیان کردم برسید

بازهم منطقی نیست!! همیشه برای درک مسائل نمیشه تا این حد از جزئیات شروع کرد.

سیدرضا بازیار
June 3rd, 2015, 15:53
شاید فکر کنید این تاپیک از روی حس کنجکاوی هست. اما هرگز اینجوری نیست!

من متوجه شدم این اعداد دسته بندی هایی هستند که درصد هیتلر رو نشون میده
مثلا با افزونه تغییر آی پی میشه بدون استفاده از چیز شکن اعداد مثلا b2-2 رو باز کرد. اما اعداد s1-3 سایت های بسیار بسیار بد هستند که با تغییر آی پی هم نمیشه از اونا گذشت

با این اعداد میشه حتی قند شکن هایی رو ساخت که سایت های خاص رو باز کنه

اگه دقت کنید برخی از اعداد مخصوص شبکه های اجتماعی هستن و بعضی برای سایت های س.ک.3

مثلا شبکه های اجتماعی با b شروع میشه و سایت های س.ک.3 با s شروع میشه

شاید فکر کنید دونستن این نکات مهم نباشه. اما اگه کسی بتونه بفهمه این اعداد واسه چی هستن میتونه در برخی از پروژه ها موفق تر باشه. البته فکر کنم یه دلیلش هم اینه که وی پی اس رو جایگزین وی پی اِن کنند...
مثلا شما با وی پی اِس میتونید سایت های هیتلر شده رو باز کنید. اما به هیچ وجه نمیتونید سایت هایی مثل beeg رو باز کنید. از این طریق میشه تفاوت وی پی اِس رو با وی پی اِن فهمید... :-p

مینا-صیفی
June 3rd, 2015, 16:05

ببخشیدا شما اخیرا خیلی پست میزنید البته به من ربطی نداره اما پست هایی که میزنید بهانه و بی معنی هست که فکر میکنم میخواین عضو دائم بشید بالای 900 نوشته دارید این همه تلاش میکنید در روز یک بهانه ای جور کنید که اینجا پست بزنید پرسش پاسخ میکنید برای بالا رفتن نوشته با تشکر . شرمنده دخالت کردم .

سیدرضا بازیار
June 3rd, 2015, 16:09
ببخشیدا شما اخیرا خیلی پست میزنید البته به من ربطی نداره اما پست هایی که میزنید بهانه و بی معنی هست که فکر میکنم میخواین عضو دائم بشید بالای 900 نوشته دارید این همه تلاش میکنید در روز یک بهانه ای جور کنید که اینجا پست بزنید پرسش پاسخ میکنید برای بالا رفتن نوشته با تشکر . شرمنده دخالت کردم .

اتفاقا هرگز بخاطر عضو داپم شدن نیست
من سوالاتی رو میپرسم که واقعا برام مهم هستند!
اگه عضو دائم شدم خودم از مدیر ها درخواست میکنم که سطح کاربری من رو روی عضو انجمن بزارن تا کسی فکر نکنه این مورد برام مهم هست
مگه عضو دائم بشم بهم جایزه میدن؟

Reza-R2
June 3rd, 2015, 16:13
اتفاقا هرگز بخاطر عضو داپم شدن نیست
من سوالاتی رو میپرسم که واقعا برام مهم هستند!
اگه عضو دائم شدم خودم از مدیر ها درخواست میکنم که سطح کاربری من رو روی عضو انجمن بزارن تا کسی فکر نکنه این مورد برام مهم هست
مگه عضو دائم بشم بهم جایزه میدن؟
سید دهنتو داداش خخخخخ

منم نمیدونستم اینا چی ولی تاپیک به جایی بود

mersad-mr
June 3rd, 2015, 16:20

فکر نکنم برداشت شما درست باشه چون سوالشو سوال خوب و به جایی هست و توی انجمل بحثی نشده تابحال

ali0000
June 3rd, 2015, 16:26
درود
اتفاقاً مدتی پیش این بحث رو داخل فرومی داشتیم و در نهایت شخصی که خودشو وابسته به سازمانی دولتی و مرتبط با اینترنت معرفی میکرد در ارتباط با نوع مسدود سازی و محدود سازی وب سایتها اشاره مختصری به این کدها داشت که بطور مثال s یا b توسط رباتها و همون لیست سیاه و بطور اتوماتیک مسدود شده متاسفانه مدیر فروم این مطالب رو حذف کرده که لینک قرار بدم ...

SamaN DL
June 3rd, 2015, 17:13

جسارتا چرا به صورت پ.خ این مورد رو پیگیری نمیکنید؟! ( تعداد پست انقدر مهم شده؟!)

این تاپیک کاملا بجا بود!

rahahosting
June 3rd, 2015, 17:48
دعوا نکنید لطفا حالا این دسته بندی ها خیلی مهمه براتون دقت شما جالبه که به چه چیزهایی دقت میکنید

TN Projects
June 3rd, 2015, 18:07
با درود و احترام.
طبیعتا دسته بندی هستند حالا این دسته بندیها چه در قالب اهمیت *****ینگ ، موضوع یا هر چیز دیگری باشه. اهمیت *****ینگ منظورم ارجاعش به چه سازمانی هست یعنی از طرف فتا یا ... این موضوع پیگیری شده .... ممکنه هر موردی باشه اما کاملا مشخصه یکسری دسته بندیه صرفا.
اما بنظر شخصی خودم احتمالا برای رفع *****ه مثلا یکسری اعداد مربوط به پــورن یا... باشه که نشه رفع ***** بشه ... .! در کل قبلا هم خیلی واسه خودم سوال بود این مورد !
کلا *****ینگ در ایران گنگه حتی اسمش هم کلا در همین انجمن نگاه کنید گنگ و سانـسور میشه چه برسه به اینکه جایی در موردش بحث های جزئی تر بشه. زیاد از این چرندیات سازمان ساماندهی تعجب نکنید!
اما یک مورد خطاب به بعضی دوستان که پست دادن. عذرخواهی میکنم شاید اسپم محسوب بشه اما خدایی جدیدا دوستان کلا اسپم شده عادت همیشگیشون. خب شما فرض کن ایشون تاپیکشون اسپمه یا شما خیال میکنید برای فلان چیز پست میدن و..... ،باید خیالات ذهن میارکتون رو در همه جا یادآوری کنید؟اگر موردی هست گزارش بفرمایید و تاپیک رو به حاشیه نکشونید دریغ از اینکه خودتون اسپمر همیشگی هستید.
پیروزباشید.

saeed1988m
June 4th, 2015, 12:13
این بنده خدا یه سوال پرسید
حالا ماشالله دوستان با حس لطیفشون ایشون رو دارن نوازش میکنن
بنده هم شنیدم این دسته بندی هست(البته در حد شنیدن) و این مورد اعداد در بعضی مواقع خود بنده نیز دقت کردم برای اعدادی بالاتر با قند شکن آدرس باز نمی شود . در حالی که با قند شکن مواردی با رقم پایینتر رو می توان باز کرد

GREAT
June 4th, 2015, 12:16
اقا دقت کردید که موقع اینکه درخواست *****ینگ میخاید بدید یه سری دسته بندی ها داره مثلا اون دسته سایتایی که مخالف عفت عمومی هستن و اینجور چیزا
دقیقا مین دسته بندی ها هست که بیشترم مورد استفاده فتا قرار میگیره برای شکایت ها