PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رزرو UPgrade رایگان به Windows 10

Meistero
June 3rd, 2015, 02:12
درود

امشب وقتی کامپیوترم رو روشن کردم پیامی که تصویرشو میبینید رو دیدم.مبنی بر اینکه میتونید رزرو کنید تا بطور رایگان به ویندوز 10 آپگرید بشید.
فکر میکنم شما هم چنین پیامی گرفته باشید یا خواهید گرفت.شما عزیزان چی توصیه میکنید؟...آیا واقعا رایگان خواهد بود یا بعدا یه پولی میخوان بگیرن؟...من با ویندوز 7 تم راحتم و کامپیوترم هم از نظر سخت افزاری ضعیفه!این کارو بکنم؟!...خود ویندوز 10 رو چطور میبینید!ارزششو داره؟

ممنونم

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26576&stc=1

- - - Updated - - -

یه توضیح اینگه ویندوز من کرک شده ست و نه قانونی!:71:

مینا-صیفی
June 3rd, 2015, 02:25
واسه ما که نیومده منم ویندوز 7 هستم اما اپدیت نکنید هنوز به 10 چون کامل فیکس نشده مشکلات شنیدم داره . بزارید 1سال بگذره تحقیق کنید بیرون بهد اپدیت کنید ما هم خواهیم کرد یا میخریم نصب میکنیم اما زود هست به نظرم با تشکر.

Meistero
June 3rd, 2015, 03:01
واسه ما که نیومده منم ویندوز 7 هستم اما اپدیت نکنید هنوز به 10 چون کامل فیکس نشده مشکلات شنیدم داره . بزارید 1سال بگذره تحقیق کنید بیرون بهد اپدیت کنید ما هم خواهیم کرد یا میخریم نصب میکنیم اما زود هست به نظرم با تشکر.

درود
ممنون از پاسختون!
شاید بعد دریافت کنید.ممکنه بخاطر این هم باشه که Local کامپیوترتون رو ایران قرار دادین.این آپگریدها از 29/7/2015 شروع خواهد شد و فکر میکنم خیلیها این آپگرید رو انجام بدن.اطلاعات بیشتر تو سایت خود ماکروسافت وجود داره و اقدام برای رزرو رو در اونجا هم میتونید انجام بدین:

http://www.microsoft.com/en-us/windows
همینطور این اطلاعات:
http://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-specifications

بیشتر نگرانی من از اینه که در پروسه آپگرید متوجه بشه که ویندوز 7 م کرک شده ست و ویندوز 10 رو یا نصب نکنه و یا بگه باید پولشو بدی #-o

Mr.Pouria
June 3rd, 2015, 03:08
ماکروسافت اومده باری جلوگیری از اینکه ویندوز هاش کرک بشن امکانی رو قرار داده تا همه کاربران ویندوزی بتونن به صورت رایگان 1 سال از نسخه ویندوز 10 استفاده کنن ...

مهم نیتس ویندوز شما ارژینال باشه یا کرک شده هرچی که باشه تا 365 روز میتونید از ویندوز 10 به صورت رایگان در زمانی که نسخه نهایی اومد استفاده کنید ...

Meistero
June 3rd, 2015, 03:15
ماکروسافت اومده باری جلوگیری از اینکه ویندوز هاش کرک بشن امکانی رو قرار داده تا همه کاربران ویندوزی بتونن به صورت رایگان 1 سال از نسخه ویندوز 10 استفاده کنن ...

مهم نیتس ویندوز شما ارژینال باشه یا کرک شده هرچی که باشه تا 365 روز میتونید از ویندوز 10 به صورت رایگان در زمانی که نسخه نهایی اومد استفاده کنید ...
بنظر شما این نسخه ای که ارائه میشه چقدر به نسخه ی نهایی نزدیک میتونه باشه؟...مثلا یه جورایی مانند نسبت ویندوز 8 که خوب نبود و ویندوز 8.1 که قابل قبول بود,ممکنه باشه?

Mr.Pouria
June 3rd, 2015, 03:19
بنظر شما این نسخه ای که ارائه میشه چقدر به نسخه ی نهایی نزدیک میتونه باشه؟...مثلا یه جورایی مانند نسبت ویندوز 8 که خوب نبود و ویندوز 8.1 که قابل قبول بود,ممکنه باشه?

ویندوز 10 به گفته منابع آگاه خارجی آخرین نسخه ویندوز هست و بعد از وان دیگه هیچ ویندوزی تولید و در اسم های دیگری نمیاد ....

تنها همین ویندوز 10 آپگیرید میشه و اپدیت هایی براش ارائه میشه ....

پس میتویند با خیال راحت به ویندوز 10 بروز رسانی کنید ...

zarat
June 3rd, 2015, 13:39
طبق گفته های ماکروسافت این ویندوز 29 جولای ( 7 مرداد ) منتشر میشه و تا الان 4 میلیون کاربر توی تست این ویندوز شرکت داشتن . توی این طرح آپگرید از ویندوز 7 و 8.1 به 10 هم دو تا نسخه ی ویندوز رو مستثنا کرده و گفته این طرح براشون تعلق نمیگیره . ( نسخه های RT و corporate (https://translate.google.com/#auto/fa/corporate)) که خودمم نمیدونم چی هستن :)
به نظرم آپگرید کنید . اگر هم نقصی یا باگی دیده بشه توی این نسخه ، با آپدیت های جزئی که ارائه میشه ، برطرف خواهد شد .

مینا-صیفی
June 3rd, 2015, 13:41
ویندوز 10 به گفته منابع آگاه خارجی آخرین نسخه ویندوز هست و بعد از وان دیگه هیچ ویندوزی تولید و در اسم های دیگری نمیاد ....

تنها همین ویندوز 10 آپگیرید میشه و اپدیت هایی براش ارائه میشه ....

پس میتویند با خیال راحت به ویندوز 10 بروز رسانی کنید ...

ولی اینی که شما میگید اینده جوری بشه همه ویندوز ها به 10 نهایی اپدیت بشوند و دیگر ویندوز دیگری نیاد و همین 10 را پر امکانات ترین و بدون مشکل ترین درست کنند جهانی بشه عالی میشه و همینطور در اینده دیگر کسی از اکس پی 7 یا 8 یا ویستا یا 95 98 نداشته باشه عالی و ساماندهی خوبی میشه .

lifepp
June 3rd, 2015, 14:00
ول کن برادر ول کن !
ویندوز 7 چی بوده که حالا بخوایم به 10 هشم آپگرید کنیم .
ما اولش با کلی ذوق رفتیم دمو تبلیغاتیش رو دیدیم اون یارو با موهای گاو لیس زده اومده اونجا نشسته مرتیکه مزخرف خجالت نمیکشه ، windows 10 و کلاً تو یه voice recognition خلاصه کردن اومدن کلیپ تصویری معرفی ویندوز 10 ساختن .
نمی خوام بحث مقایسه ای راه بندازم اینجا ولی یه سری از شرکت ها و ارگان ها هستند تو خودت و جر بدی بگی آقا این باگ داره ، مشکل داره ، ضعف داره بازم اینا به کار خودشون ادامه میدن بعد سال به سال میان نظرسنجی هم می کنن.
بهترین نسخه ویندوزی که منتشر شده به نظر من همین 7 هست ( شاید هم بهتره بگم برای ما جماعت cra cker 7 بهترین نسخست )

در ضمن شایدم حرفای من درست نباشن :)

MersadRezvani
June 3rd, 2015, 14:00
تا حالا دو نسخه نمایشی ویندوز 10 اومده که هردورو استفاده کردم الان هم اخرین نسخه 10 رو رو لبتاپ دارم واقعا راضی هستم
آپدیت میده خودش روش هر اپدیتی که میده بهتر میشه ویندوزه
store که برا ایرانی ها باز شده

kiarash-khatib
June 3rd, 2015, 14:08
ابتدا از شما یه ایمیل میگیره بعدش
شمارو میزاره تو رزو بعدش نسخه اپدیت شما اماده میشه ویندوزت اپدیت میشه هنوز رسمی نیست ولی برای بنده خیلی عالی شده

Mr.Pouria
June 3rd, 2015, 14:27
ول کن برادر ول کن !
ویندوز 7 چی بوده که حالا بخوایم به 10 هشم آپگرید کنیم .
ما اولش با کلی ذوق رفتیم دمو تبلیغاتیش رو دیدیم اون یارو با موهای گاو لیس زده اومده اونجا نشسته مرتیکه مزخرف خجالت نمیکشه ، windows 10 و کلاً تو یه voice recognition خلاصه کردن اومدن کلیپ تصویری معرفی ویندوز 10 ساختن .
نمی خوام بحث مقایسه ای راه بندازم اینجا ولی یه سری از شرکت ها و ارگان ها هستند تو خودت و جر بدی بگی آقا این باگ داره ، مشکل داره ، ضعف داره بازم اینا به کار خودشون ادامه میدن بعد سال به سال میان نظرسنجی هم می کنن.
بهترین نسخه ویندوزی که منتشر شده به نظر من همین 7 هست ( شاید هم بهتره بگم برای ما جماعت cra cker 7 بهترین نسخست )

در ضمن شایدم حرفای من درست نباشن :)

شما اول از همه ادب را رعایت بکنید اینجا خونتون نیست که بخواید با هر نوع لحنی صحبت بکنید :)

اما در باره صحبت های شما باید بگم که در رابطه با ویندوز ها ویندوز های xp و 7 عضو پایدار ترین ویندوز ها بودن و کم تر پیش میومد مشکلات بوت در این ویندوز ها پیش بیاد ...

اما در مقابل سری های ویستا , 8 , 8.1 پایداری کافی را نداشتن برای همین دوام زیادی نیز در بازار فروش نداشتن البته از این نکته نگذریم که پایداری ویندوز های 8 و 8.1 بر روی تبلت ها و سرفیس ها بسیار خوب و مناسب بود ...

ویندوز های سری me و nt و 98 / 95 هم که بنا به قدیمی شدن رابط گرافیکی اونا و عدم پشتیبانی امکانات جدید دیگر استافده نمیشود مگر در موارد خیلی خواص برای کار های بسیار خواص ...

در مقابل ویندوز 10 ماکروسافت اومد با یک رابط گرافیکی ترکیبی از ویندوز 8.1 و 7 همراه با امکانات جدیدی مثل کورتنا یک سیستم جامع و یک پارچه را معرفی کرد که تمامی سیستم های ویدوزی مثل گوشی های موبایل , تبلت ها , لبتاپ ها و کامپیوتر ها به صورت یکپارچه از یک سری ویندوز با یک رابط گرافیکی یک پارچه استفاده کنن این ویندوز در تست هایی که انجام شده در نسخه بتا اون پایداری نزدیک به ویندوز 7 دارد و پیشبینی شده با ارائه نسخه نهایی و اپدیت های یک پارچه مداوم پایداری اون بیش از تمامی ویندوز های عرضه شده تا کنون باشد ...

Ashkankamangar.ir
June 3rd, 2015, 14:30
سلام من ویندوز 7 دارم و رفتم در قسمت آپدیت ولی خواست همین 7 رو آپ کنه برام و حرفی از ارتقا به ده نزد

Mr.Pouria
June 3rd, 2015, 14:38
سلام من ویندوز 7 دارم و رفتم در قسمت آپدیت ولی خواست همین 7 رو آپ کنه برام و حرفی از ارتقا به ده نزد

به احتمال زیاد آپدیت هارو بر اساس کشور هایی که موقع نصب ویندوز وارد کردید ارائه میده ...

برای منم ارائه نشده هنوز اما خوب اطلاعیه نشون میده تا 1 الی 2 ماه دیگه ماکروسافت درخواست میکنه به ویندوز 10 بریم همگی .. حتی ایکس باکس ها هم به ویندوز 10 آپگیرد میشن !!

Ashkankamangar.ir
June 3rd, 2015, 14:39
به احتمال زیاد آپدیت هارو بر اساس کشور هایی که موقع نصب ویندوز وارد کردید ارائه میده ...

برای منم ارائه نشده هنوز اما خوب اطلاعیه نشون میده تا 1 الی 2 ماه دیگه ماکروسافت درخواست میکنه به ویندوز 10 بریم همگی .. حتی ایکس باکس ها هم به ویندوز 10 آپگیرد میشن !!

ویندوز من قانونی و در کشور اتریش نصب شده

taksis
June 3rd, 2015, 14:40
خدا بیامرزه ویندوز 95 رو
من دلم میخواد داون گرید کنم به اون
نمیشه؟؟؟ :_(
___
احتمالا لایسنس نداشته باشید به مشکل میخورید
شایدم رایگان باشه برا یه مدتی
اگر سخت افزارتون ضعیفه آپگیرد نکنید.مشکل برمیخوره دوباره باید ویندوز عوض کنید

Ashkankamangar.ir
June 3rd, 2015, 14:45
خدا بیامرزه ویندوز 95 رو
من دلم میخواد داون گرید کنم به اون
نمیشه؟؟؟ :_(
___
احتمالا لایسنس نداشته باشید به مشکل میخورید
شایدم رایگان باشه برا یه مدتی
اگر سخت افزارتون ضعیفه آپگیرد نکنید.مشکل برمیخوره دوباره باید ویندوز عوض کنید

Processor: 1 gigahertz (GHz) or faster processor or SoC
RAM: 1 gigabyte (GB) for 32-bit or 2 GB for 64-bit
Hard disk space: 16 GB for 32-bit OS 20 GB for 64-bit OS
Graphics card: DirectX 9 or later with WDDM 1.0 driver
Display: 1024x600

ویندوز 95 خوب بود ولی خب من چندین ساله از 7 استفاده میکنم و واقعاً راضی هستم اما یه کم یکنواخت شده

MersadRezvani
June 3rd, 2015, 14:49
ویندوز 95 خوب بود ولی خب من چندین ساله از 7 استفاده میکنم و واقعاً راضی هستم اما یه کم یکنواخت شده

ما که رو سیستم های ضعیف هم نصب کردیم ویندوز 10رو
یه تستی بکنین مشکلی احتمالا نخواهید داشت

Ashkankamangar.ir
June 3rd, 2015, 14:51
ما که رو سیستم های ضعیف هم نصب کردیم ویندوز 10رو
یه تستی بکنین مشکلی احتمالا نخواهید داشت

منم گفتم که زیاد منابع نمیخواد

Processor: 1 gigahertz (GHz) or faster processor or SoC
RAM: 1 gigabyte (GB) for 32-bit or 2 GB for 64-bit
Hard disk space: 16 GB for 32-bit OS 20 GB for 64-bit OS
Graphics card: DirectX 9 or later with WDDM 1.0 driver
Display: 1024x600

مینا-صیفی
June 3rd, 2015, 15:20
ماله منم فعلا اپدیت زدم چیزی از 10 نیومد اما اینده اینطور که میگن میاد احتمالا اما خوب میشه کلا یک سیستم عامل نهایی بشه همیشه همین را اپدیت پشتیبانی کنند کل کاربران دنیا از این نسخه استفاده کنند سیستم یکپارچه و تمیز میشه .

Cpt.Liux
June 3rd, 2015, 16:28
شما اول از همه ادب را رعایت بکنید اینجا خونتون نیست که بخواید با هر نوع لحنی صحبت بکنید :)

اما در باره صحبت های شما باید بگم که در رابطه با ویندوز ها ویندوز های xp و 7 عضو پایدار ترین ویندوز ها بودن و کم تر پیش میومد مشکلات بوت در این ویندوز ها پیش بیاد ...

اما در مقابل سری های ویستا , 8 , 8.1 پایداری کافی را نداشتن برای همین دوام زیادی نیز در بازار فروش نداشتن البته از این نکته نگذریم که پایداری ویندوز های 8 و 8.1 بر روی تبلت ها و سرفیس ها بسیار خوب و مناسب بود ...

ویندوز های سری me و nt و 98 / 95 هم که بنا به قدیمی شدن رابط گرافیکی اونا و عدم پشتیبانی امکانات جدید دیگر استافده نمیشود مگر در موارد خیلی خواص برای کار های بسیار خواص ...

در مقابل ویندوز 10 ماکروسافت اومد با یک رابط گرافیکی ترکیبی از ویندوز 8.1 و 7 همراه با امکانات جدیدی مثل کورتنا یک سیستم جامع و یک پارچه را معرفی کرد که تمامی سیستم های ویدوزی مثل گوشی های موبایل , تبلت ها , لبتاپ ها و کامپیوتر ها به صورت یکپارچه از یک سری ویندوز با یک رابط گرافیکی یک پارچه استفاده کنن این ویندوز در تست هایی که انجام شده در نسخه بتا اون پایداری نزدیک به ویندوز 7 دارد و پیشبینی شده با ارائه نسخه نهایی و اپدیت های یک پارچه مداوم پایداری اون بیش از تمامی ویندوز های عرضه شده تا کنون باشد ...

موافق هستم با ایشون. هم در مورد ادب. هم در مورد ویندوز 8.1 و سرفیس و ...

MagicVps.Com
June 4th, 2015, 01:55
برای من هم اپدیتش امد تیو تسکبار سمت راست ایکونش امده وقتی روش کلیک میکنیم همین عکسی که استارتر توی تاپیک گزاشتن نمایش داده میشود

ویندزو هم کرکی بودش از اینها که وقتی نصب میشد خودش ویندوزش اکتیو میشد اتوماتیک ویندوز 7 و این هم بگم یکی از بهترین نسخهای ویندوز بود که نصب کرده بودم هیچ فرقی با نسخه قانونی نداره و از لحضه بعداز نصب هر اپدیتی میاد اپدیت میگره و بعدش میشه نصب کرد اخرین اپدیت هم که امده امشب بودش که ایکون اپدیتش امده توی سیستم تسکبار

http://up.vbiran.ir/uploads/4483614333672073435_cbn.jpg

se7en-host
June 4th, 2015, 12:25
من 8.1 استفاده می کنم راضی هستم
10 تا نهایی نشده پیشنهاد می دم استفاده نکنید

Mr.Pouria
June 4th, 2015, 12:39
برای من هم اپدیتش امد تیو تسکبار سمت راست ایکونش امده وقتی روش کلیک میکنیم همین عکسی که استارتر توی تاپیک گزاشتن نمایش داده میشود

ویندزو هم کرکی بودش از اینها که وقتی نصب میشد خودش ویندوزش اکتیو میشد اتوماتیک ویندوز 7 و این هم بگم یکی از بهترین نسخهای ویندوز بود که نصب کرده بودم هیچ فرقی با نسخه قانونی نداره و از لحضه بعداز نصب هر اپدیتی میاد اپدیت میگره و بعدش میشه نصب کرد اخرین اپدیت هم که امده امشب بودش که ایکون اپدیتش امده توی سیستم تسکبار

http://up.vbiran.ir/uploads/4483614333672073435_cbn.jpg

البته باید بگم که ماکروسافت خودش تشخیص میده که ویندوز شما کرکی هست یا ازجینال برای همین چیزایی که تا کنون شما به اسم آپدیت ویندوز 7 دانلود و نصب میکردید در اصل اپدیت نبود و فقط یک سری آپدیت های بی مورد بود ...

ماکروسافت یادمه در سال 2007 اعلام کرد که ما به تمام کاربران اپدیت میدیم چه کسایی که قانونی استفاده کنند چه کسایی که غیر قانونی استفاده کنند !! اما بین این آپدیت فرق های زیادی هست ... برای کسایی که از نسخه های قانونی استفاده میکنند آپدیت ها به صورت کامل ارسال میشه اما برای کسایی که به صورت غیر غانونی و کرک شده از ویندوز استفاده میکنن آپدیت ها به صورت بخشی بسیار کوکچ و ناقص ارسال میشه ...
این مورد رو میتونید خودتون با نصب یک ویندوز تازه ببینید !! یک ویندوز 7 الان نصب کنید و چک آپدیت کنید حدود 1 گیگ آپدیت داره ... اگه سرعت دانلود شما 100 کیلوبات در ثانیه باشه باید چیزی حدود 6 ساعت زمان ببره دانلود بشه اما این آپدیت در عرض 1 الی 2 ساعت بر روی سیستم شما دانلود میشه !! و این نمایش میده که آپدیت دریافتی شما کامل نیست ....

من 8.1 استفاده می کنم راضی هستم
10 تا نهایی نشده پیشنهاد می دم استفاده نکنید

خدمت شما باید عرض کنم که ماکروسافت در حال رزو کردن جا هست که به صورت رزو شده آپدیت برای کاربران ویندوز آپدیت بده !!

آپدیتی که ارسال میشه برای دانلود دقیقا روزی ارسال میشه که ویندوز 10 نهایی شده و وارد بازار جهانی شده است ...

Ashkankamangar.ir
June 4th, 2015, 15:23
البته باید بگم که ماکروسافت خودش تشخیص میده که ویندوز شما کرکی هست یا ازجینال برای همین چیزایی که تا کنون شما به اسم آپدیت ویندوز 7 دانلود و نصب میکردید در اصل اپدیت نبود و فقط یک سری آپدیت های بی مورد بود ...

ماکروسافت یادمه در سال 2007 اعلام کرد که ما به تمام کاربران اپدیت میدیم چه کسایی که قانونی استفاده کنند چه کسایی که غیر قانونی استفاده کنند !! اما بین این آپدیت فرق های زیادی هست ... برای کسایی که از نسخه های قانونی استفاده میکنند آپدیت ها به صورت کامل ارسال میشه اما برای کسایی که به صورت غیر غانونی و کرک شده از ویندوز استفاده میکنن آپدیت ها به صورت بخشی بسیار کوکچ و ناقص ارسال میشه ...
این مورد رو میتونید خودتون با نصب یک ویندوز تازه ببینید !! یک ویندوز 7 الان نصب کنید و چک آپدیت کنید حدود 1 گیگ آپدیت داره ... اگه سرعت دانلود شما 100 کیلوبات در ثانیه باشه باید چیزی حدود 6 ساعت زمان ببره دانلود بشه اما این آپدیت در عرض 1 الی 2 ساعت بر روی سیستم شما دانلود میشه !! و این نمایش میده که آپدیت دریافتی شما کامل نیست ....

خدمت شما باید عرض کنم که ماکروسافت در حال رزو کردن جا هست که به صورت رزو شده آپدیت برای کاربران ویندوز آپدیت بده !!

آپدیتی که ارسال میشه برای دانلود دقیقا روزی ارسال میشه که ویندوز 10 نهایی شده و وارد بازار جهانی شده است ...

مورد بولد شده رو کاملا قبول دارم
من ویندوزمو الان آپ کردم حدودا 1200 مگ بود
اما هنوز اون آیکون ویندوز 10 نیومده
میگند باید حتما فایل Update for Microsoft Windows KB3035583 داخل آپدیت ها باشه ولی برای من نیست

Mr.Pouria
June 4th, 2015, 15:31
مورد بولد شده رو کاملا قبول دارم
من ویندوزمو الان آپ کردم حدودا 1200 مگ بود
اما هنوز اون آیکون ویندوز 10 نیومده
میگند باید حتما فایل Update for Microsoft Windows KB3035583 داخل آپدیت ها باشه ولی برای من نیست

مشکلی نیست به مرور زمان خود ماکروسافت آپدیت رو برای شما ارسال میکنه ... منطقه بندی شده آپدیت ها و در حال رزرو هستن ممکنه چند ماهی زمان ببره تا شما بتویند جایگاه خودتون رو رزرو کنید ... منم خودم هنوز آپدیت را دریافت نکردم ...

اگر هم یک روز متوجه این شدید که خدایی نکرده اپدیت ها همه ارسال شده و ویندوز هم تو بازر جهانی اومده اما شما نتونستین رایگان اپدیت کنید به ویندوز 10 ارجینال نگران نباشید !!! میتونید به راحتی ویندوز 10 را از سایت ماکروسافت دانلود و نصب نمایید این ویندوز برای عموم به مدت 1 سال رایگان میباشد ...

Ashkankamangar.ir
June 4th, 2015, 15:57
از صبح بیش از ده بار زدم ویندوز اپ شه
جالبه هر بارم کلی فایل جدید میزد
تا اینکه بالخره فایل مورد نظرو آپ کرد

دوستان حتما باید این آپدیت داخل قسمت Installed Updates باشه
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26599&stc=1

Ramin
June 4th, 2015, 16:05
https://www.dropbox.com/s/wdbfo22q8qec5w3/Screenshot%202015-06-04%2016.01.47.png?dl=0

LEVEL3
June 4th, 2015, 16:26
گویا مثل اپگریدی که برای ویندوز 8.1 بود - این اپگرید هم برای نسخه های اینترپرایز "رایگان" نخواهد بود .

Mr.Pouria
June 4th, 2015, 18:07
لیست ویندوز هایی که آپدیت هارا دریافت میکنند :

Windows 8.1 Pro
Windows 8.1
Windows 7 Service Pack 1, when used with:

Windows 7 Ultimate
Windows 7 Professional
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Starter

مینا-صیفی
June 4th, 2015, 20:26
لیست ویندوز هایی که آپدیت هارا دریافت میکنند :

windows 8.1 pro
windows 8.1
windows 7 service pack 1, when used with:

windows 7 ultimate
windows 7 professional
windows 7 home premium
windows 7 home basic
windows 7 starter

ببخشید ماله من الان رو اپدیت زدم 6تا اپدیت جدید امده اینارو اپدیت بزنم تا اپدیت ویندوز10بیاد واسم یا اینکه ربطی نداره خودش بعدا میاد ؟
و س.ال بعد میگید که رایگان 1ساله هست میده این ها بعد یکسال چیکار کنیم که وثله ویندوز های خودمون کرک بزنیم نامحدود بشه باید dvd از بازار بخریم ؟ نصب کنیم یا کرک جداش در اینترنت بیاد انموقع نصب کنیم نامحدود بشه ؟ و اینکه وقتی 1سالش تمام بشه دیگه ویندوز بالا نمیاد ؟ با تشکر

- - - Updated - - -

وای بچه ها من ویندوزم را که اپدیت زدم الان همین الان درجا لوگو ویندوز 10 اومد واسه اپدیت کردن چیکار کنم ؟

- - - Updated - - -

اینا ببنیدید واییییییی خیلی خوشکله مثله اینکه دموش رو دیدم http://8pic.ir/images/oabn3vr6u63mmmlyzwsu.png
فقط میترسم اپدیت کنم حجم هم درک اما بعد مشکل بخورم درایورام نصب نشه اینا کسی نصب کرده ؟

Mr.Pouria
June 4th, 2015, 20:57
ببخشید ماله من الان رو اپدیت زدم 6تا اپدیت جدید امده اینارو اپدیت بزنم تا اپدیت ویندوز10بیاد واسم یا اینکه ربطی نداره خودش بعدا میاد ؟
و س.ال بعد میگید که رایگان 1ساله هست میده این ها بعد یکسال چیکار کنیم که وثله ویندوز های خودمون کرک بزنیم نامحدود بشه باید dvd از بازار بخریم ؟ نصب کنیم یا کرک جداش در اینترنت بیاد انموقع نصب کنیم نامحدود بشه ؟ و اینکه وقتی 1سالش تمام بشه دیگه ویندوز بالا نمیاد ؟ با تشکر

- - - Updated - - -

وای بچه ها من ویندوزم را که اپدیت زدم الان همین الان درجا لوگو ویندوز 10 اومد واسه اپدیت کردن چیکار کنم ؟

- - - Updated - - -

اینا ببنیدید واییییییی خیلی خوشکله مثله اینکه دموش رو دیدم http://8pic.ir/images/oabn3vr6u63mmmlyzwsu.png
فقط میترسم اپدیت کنم حجم هم درک اما بعد مشکل بخورم درایورام نصب نشه اینا کسی نصب کرده ؟

یکم صبر داشته باشید خانوم صیفی بهتون پاسخ میدم تا تاپیک رو ببینم چقدر عجله دارید :D

در باره سوال اول :

بعد از 1 سال استفاده شما باید لایسنس ویندوز را خریداری کنید که فک کنم 150 دلار هزینش هست هیچ راهی هم برای کرک کردنش وجود نداره زیرا ماروسافت در این نسخه شدیدا وقت گذاشته و چون قراره آخرین نسخه باشه شدیدا با کرک اون مبارزه میکنه ...

سوال دوم :

پنجره ای که برای شما اومده اپدیت انجام نمیده فقط سریال هارد شما را برای دریافت آپدیت رزرو میکنه ...

سوال سوم :

هیچ مشکلی به وجود نمیاد خود ویندوز تمامی درایو هارا از اینترنت دانلود و نصب میکند اگر شرکت تولید کننده سخت افزار شما را تحریم کرده باشد و امکان نصب وجود نداشته باشد میتویند با استفاده از Driver Pack تمامی سخت افزار های خود را نصب کنید ...
جای نگرانی وجود نداره ...

مینا-صیفی
June 4th, 2015, 21:24
ولی اینو بدانید که کرکش هم میاد غیر ممکن هست که نیاد حالا ببینید :d

- - - Updated - - -

ولی تا رزرو بشه 3گیگ هم زده زیرش اینطوری از بازار نسخه نهایی را DVD بخرم راحت تره برام نصب کنم و DVD هم دارم و توش 100% کرک هم هست پس فعلا صبر کنم رزرو هم نکنم تا چند ماهه اینده ببینیم در بازار چی پیش میاد برای این ویندوز . ممنون از توضیحات شما چقدر در این ضمینه دانا هستید :)

Meistero
June 4th, 2015, 23:28
درود

همونطوری که در لینک زیر درباره قیمت ویندوز 10 پس از یکسال استفاده رایگان آمده:
http://www.techradar.com/us/news/software/operating-systems/windows-10-release-date-price-news-and-features-1029245

Windows 10 Home $119
و
Windows 10 Pro $199
قیمت خواهند داشت!

MagicVps.Com
June 4th, 2015, 23:54

.

سلام مجدد اتفاقا عزیز نت 2 مگ داشتم گزاشتم اپدیت که یک چیز یحدود 1 گیگ یا کمی بیشتر بودش از شب تا صبح کامل دریافت شد بعدشهم هرچند وقت یکبار اپدیتهای 200 مگی تا 500 مگی هرچند وقت یکبار دریافت میکردش
این ویندوز در واقع همون ویندوزی هست که خود میکروسافت بصورت قانونی تا 3 یا 6 ماه بصورت کاملا قانونی توی سایتش برای دانلود گزاشته مثل همین ویندوز 10 که بوقولتون سال مجانی هست بعد امدن لودر را که الان برای اکتیو کردن ویندزو های سرور و ... استفاده میکنم داخلش استفاده کردن طوری درستش کردن که همزمان با نصب ویندزو هم اکتیو بشه و بعداز ریستارت که بالا میاد کاملا قانونی باشه و مثل نسخه ارجینال اپدیتها را کامل دریافت کنه

مینا-صیفی
June 4th, 2015, 23:57
Meistero (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=82839) شما به ویندوز 10 اپدیت کردید ؟ اگر کردید چند گیگ بود ؟ ماله منو نوشته زیرش not trial 3GB downloaded

- - - Updated - - -

MagicVps.Com (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=21207) ببخشید شما ویندوز 10 اپدیت کردید ؟
من زیاد متوجه نشدم فقط اینو فهمیدم شما کرک این ویندوز را داردی که نامحدود بشه به ما هم بدید استفاده کنیم در اینده نیاز میشه ماله من الان گزینه اپدیتش فعال شده که بره رو 10 اما نمیدونم چیکار کنم انجام بدم یا صبر کنم 6ماه دیگه دی وی دی را بخرم نمیدونم ماله من زده 3 گیگ ماله شما چند بود اول ؟

n4ser
June 5th, 2015, 00:01
واسه من همچین چیزی نیومده؟ ایا بعدا میاد؟ یا اصلا نمیاد؟ ویندوز 8.1 استفاده میکنم کرک شده با kmpico هست الان به نظرتون صبرکنم بیاد یا نمیاد؟

مینا-صیفی
June 5th, 2015, 00:03
واسه من همچین چیزی نیومده؟ ایا بعدا میاد؟ یا اصلا نمیاد؟ ویندوز 8.1 استفاده میکنم کرک شده با kmpico هست الان به نظرتون صبرکنم بیاد یا نمیاد؟
باید اول اپدیت کنید ویندوزتون رو و بعد ریستارت که کردید درجا میادش ماله من اینطوری بود امشب تا اپدیت کردم اپدیت شد اون هم درجا ظاهر شد کنار ساعت ویندوز با تشکر.

fun3enter
June 5th, 2015, 00:39
دوستان دقت کنیدکه آپ دیت ویندوز برای ویندوز هایی ارجینال 7و8و 8.1 رایگان است واین آپدیت تا یک سال رایگانه،یعنی هرکی توی مدت یک سال آپ کنه نیازی به پرداخت هزینه(درصورت ارجینالبودن) نداره ولی اگه یه فردی بیاد سا آینده آپ دین کنهباید هزینه بده واین آپ دیت دایمی است !

Mr.Pouria
June 5th, 2015, 00:51
دوستان دقت کنیدکه آپ دیت ویندوز برای ویندوز هایی ارجینال 7و8و 8.1 رایگان است واین آپدیت تا یک سال رایگانه،یعنی هرکی توی مدت یک سال آپ کنه نیازی به پرداخت هزینه(درصورت ارجینالبودن) نداره ولی اگه یه فردی بیاد سا آینده آپ دین کنهباید هزینه بده واین آپ دیت دایمی است !

دوست عزیز برای گفته خود منبعی دارید ؟!

این ویندوز یک لاینسنس تریال 365 روزه همراه خود دارد وقتی که برای اولین بار نصب میکنید 365 روز رایگان هست مهم نیست از ویندوز های قدیمی بروز میکنید یا تازه ویندوز نصب میکنید ....

MagicVps.Com
June 5th, 2015, 01:11
Meistero (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=82839) شما به ویندوز 10 اپدیت کردید ؟ اگر کردید چند گیگ بود ؟ ماله منو نوشته زیرش not trial 3GB downloaded

- - - Updated - - -

MagicVps.Com (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=21207) ببخشید شما ویندوز 10 اپدیت کردید ؟
من زیاد متوجه نشدم فقط اینو فهمیدم شما کرک این ویندوز را داردی که نامحدود بشه به ما هم بدید استفاده کنیم در اینده نیاز میشه ماله من الان گزینه اپدیتش فعال شده که بره رو 10 اما نمیدونم چیکار کنم انجام بدم یا صبر کنم 6ماه دیگه دی وی دی را بخرم نمیدونم ماله من زده 3 گیگ ماله شما چند بود اول ؟

نه والله اپدیت نکردم هنوز همین ویندوز سون خوبه فعلا همه چیز سیستمم مثل ادمیزاد باش داره کار میکنه ارزش نداره فردا بخواد با بعضی چیزها مشکل بسازه تا زمانی که مجبور نباشم و بشه استفاده کرد روی همین ویندوز سون میمونم
در مورد کرک هم کرک جدا که ندارم ویندوز سون هستش یک دی وی دیه هم ویندوز 64 و هم 32 بیتیه وقتی هم نصب میشه بعد از ریستارت اولیه ویندوز بالا که میادش خودش فل جنیون و اکتیو هستش

اگر یه جا نت پر سرعت خوب پیدا کنم سعی میکنم ایزو اپلود کنم بعد شیر کنم با دوستان که هرکی خواست بتونه استفاده کنه حجمش زیاد هستش

lifepp
June 5th, 2015, 01:13

بنده هر طوری هم صحبت بکنم جناب عالی هیچ وظیفه ای ندارید که اینطوری پاسخ بنده رو بدید ، رعایت ادب بنده دست شخص بنده هست و تمام. نهایتاً می تونید از کلید ریپورت استفاده کنید ( اگر بلد هستید البته )
احتیاجی به راهنمایی شما و امثالهم هَم نیست. لقمان را گفتند ادب از که آموختی گفت از "بی ادبان" .
فک کنم خط اول صحبت شما بیانگر این باشه که کی تا چه اندازه ادب داره : " شما اول از همه ادب را رعایت بکنید اینجا خونتون نیست که بخواید با هر نوع لحنی صحبت بکنید "
لطف هم بفرمایید کاسه داغ تر از آش نشید و یاد بگیرید به حرف ها و صحبت های دیگران هرچه هم که هست احترام بذارید.
در ضمن !
سعی کنید فقط زمانی که به کسی نیاز دارید از کلمه " داداش " استفاده نکنید و شکلک :x براش نذارید ! چون ممکنه یه زمانی مثل الان یادتون بره و برگردید همچین حرفی بزنید.
* با آرزوی موفقیت برای شما و دوستان همیشه در صحنه مثل شما در فضای مجازی *

Meistero
June 5th, 2015, 02:12

- - - Updated
نه هنوز حتی رزرو هم نکردم.گفتم بیشتر سبک سنگینش کنم تا بعدا پشیمون نشم!...فکر میکنم همون 3 گیگ که خودش گفته باشه!...و فکر میکنم دانلودش (یا دست کم نصبش) تا 29/7/2015 شروع نشه!

Ashkankamangar.ir
September 16th, 2015, 17:05
من دیشب آپگرید کردم
3 گیگ و 200 شد حدوداً
ولی عالی شده از 8.1 خیلی زیباتره ولی بازم به پای 7 نمیرسه

مینا-صیفی
September 16th, 2015, 23:18
من دیشب آپگرید کردم
3 گیگ و 200 شد حدوداً
ولی عالی شده از 8.1 خیلی زیباتره ولی بازم به پای 7 نمیرسه

منم چند ماه پیش اپگرید کردم همین حجمی که فرمودید اما به پای 7 نمیرسه از لحاظ Fix All بودن . انشالاه با اپدیت های پی در پی مشکلات ویندوز 10 حل بشه از نظر من باز مشکل داره هنگ میکنه گاهی . که من مجدد رو 7 رفتم 3 گیگ الکی رفت و چندین ساعت وقت .

HighHost
September 16th, 2015, 23:20
منم چند ماه پیش اپگرید کردم همین حجمی که فرمودید اما به پای 7 نمیرسه از لحاظ Fix All بودن . انشالاه با اپدیت های پی در پی مشکلات ویندوز 10 حل بشه از نظر من باز مشکل داره هنگ میکنه گاهی . که من مجدد رو 7 رفتم 3 گیگ الکی رفت و چندین ساعت وقت .
بله درسته
ولی مزیت های خوبی داره
ولی مشکل بسیاز بزرگم زیاد داره

MovieZone
September 16th, 2015, 23:34
والا من همون روزی که اومد دانلود و نصب کردم و با چنتا آپدیت تا الان هیچ مشکلی نداشتم و خیلی بهتر از ویندوز 8 و بهتر از ویندوز 7 هست

InterServer.ir
September 16th, 2015, 23:41
با وجود اینکه مزیت خیلی خاصی نداره مشکلاتش هم زیاده از جمله تغییراتی که در cmd دادند تا شبیه ssh لینوکس شه باعث شده برخی از برنامه هام که با cmd سر و کار دارند مشکل پیدا کنند . درایور های زیادی هستند که روی این ویندوز نصب نمیشند .

تنها کمی هنگی برنامه ها کمتر شده نسبت به سون

MovieZone
September 16th, 2015, 23:45
کسایی که لپتاپ Lenovo Z510 دارن از تنظیمات BIOS قسمت Save & Exit انگار میتونند Optimize OS رو بر روی Other بزارن و با خیال راحت استفاده کنند .

این روش رو هیچجایی ندیدم .

Ashkankamangar.ir
September 17th, 2015, 00:27
والا من هنگی خاصی ندیدم
فقط ظاهرش اونی که توو تبلیغات بود نیست
و ویندوز 7 زیباتر بود از لحاظ ظاهری
یه کم شلوغ پلوغه