PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم شناسایی هارد اکسترنال وین 8

pacopoor
June 2nd, 2015, 10:39
سلام
دوستان من هارد لبالپم رو عوض کردم و هترد قدیم رو با usb.2 HDD External Box به اکسترنال تبدیل کردم.
یک بار به ویندوز 8.1 وصل کردم درست بود کار میکردو بعد از اینکه لپتاپ رو ریست کردم ویندوز به دلیل بوت بایوس میخواست با هارد بالا بیاد. خیلی منتظر شدم ولی بالا نیومد.
برای همین مجبور شدم هارد رو بکنم و ریست کنم. حالا هارد تو لبتابای دیگه کاملاً درسته ولی تو ویندوز 8 نمیشناسه. صدای لود شدنش میاد مدام پشت سر هم ولی نمیشناسه. میشه راهنمایی بفرمایین؟

مدل لبتاب sony vaio svf

میزبانی کهکشان
June 2nd, 2015, 10:44
سلام
وقتی هارد به به یو اس بی وصله از دیوایس منیجر دیلیتش کنید

ضمنا سعی کنید از این جور باکس ها استفاده نکنید به هارد اسیب وارد می کند.
اگر باکس شما فقط یک کابل دارد به شکل یو اس بی ، همیشه به پورتی نصب کنید مستقیم روی بورد است (منظور پورتی که روی برد اصلی لحیم شده)

GREAT
June 2nd, 2015, 11:26
مشکل از یو اس بی سیستمتون نیست؟
چون دارید میگید صدای بوق قحط و وصل میشه

pacopoor
June 2nd, 2015, 13:14
نه مشکل یو اس پی ندارم چون هارد اکسترنال رو میشناسه راحت.
تو دیوایس منجر نمیشناسه اصلا. تو دیسک منجمنت هم نمیشناسه

- - - Updated - - -

کسی درد مارو میدونه؟ درایور خاصی داره که باید بگیرم؟ سونی وایو

میزبانی کهکشان
June 2nd, 2015, 14:08

- - - Updated - - -

کسی درد مارو میدونه؟ درایور خاصی داره که باید بگیرم؟ سونی وایو

شما هارد رو از کیت باکس جدا کن و کیت باکس رو مستقیم بدون هارد به usb وصل کن ، ببین میاد بالا یا نه
اگر اره ، بهترین کار اینه که هارد رو فرمت کنید اگه محتواش مهم نیست ، اگر هم مهم به سیستم دسکتاپ وصلش کن تا به عنوان هارد دوم بیاد بالا بعد
فرمت کن هاردو.

pacopoor
June 6th, 2015, 14:22
شما هارد رو از کیت باکس جدا کن و کیت باکس رو مستقیم بدون هارد به usb وصل کن ، ببین میاد بالا یا نه
اگر اره ، بهترین کار اینه که هارد رو فرمت کنید اگه محتواش مهم نیست ، اگر هم مهم به سیستم دسکتاپ وصلش کن تا به عنوان هارد دوم بیاد بالا بعد
فرمت کن هاردو.

کردم عزیز این کار رو نشد. هارد رو به فرمتهای مختلف تبدیل کردم نشد. نمیشه درایور هارد رو فقط ریستور کنم؟
یا درایور برای ویندوز 8 دارین؟

temkade.com
June 11th, 2015, 13:52
مشکل از درایو هست دوست من درایوها کامل نصب نبست