PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند راهنمایی برای شارژ کردن پاور بانک

yousef.R.e
June 1st, 2015, 18:30
سلام دوستان ، من جدیدا یک پاور بانک یا شارژر همراه از بازار تهیه کردم ، هم چی عادی و نورماله ، تنها مشکلم اینه که نمیدونم چه جوری وقتی پاور بانک شارژش تموم شد ، بدون نیاز به کامپیوتر شارژش کنم ، توی راهنما نوشته بود باید با usb وصل بشه به کامپیوتر تا بشه شارژش کرد. من هم با pc امتحان کردم و شارژ شد ، فقط تعجب که زمانی که کسی میره مسافرت و کامپیوتر همراه خودش نمیبره ، چه جور باید پاور بانک رو شارژ کنه ، چون اگه واقعا فقط با کامپیوتر شارژ بشه برای من هیچ استفاده ای نداره چون معمولا به کامپیوتر دسترسی ندارم تا شارژ کنم پاور بانک رو...
خوش حال میشم دوستان عزیزی که پاور بانک دارند تا تجربه و اطلاعاتی در این زمینه دارند ، راهنمایی بکنند ، یا آدابتوری معرفی کنند تا بشه باهاش پاور بانک رو شارژ کرد...

aligoli
June 1st, 2015, 18:34
سلام دوستان ، من جدیدا یک پاور بانک یا شارژر همراه از بازار تهیه کردم ، هم چی عادی و نورماله ، تنها مشکلم اینه که نمیدونم چه جوری وقتی پاور بانک شارژش تموم شد ، بدون نیاز به کامپیوتر شارژش کنم ، توی راهنما نوشته بود باید با usb وصل بشه به کامپیوتر تا بشه شارژش کرد. من هم با pc امتحان کردم و شارژ شد ، فقط تعجب که زمانی که کسی میره مسافرت و کامپیوتر همراه خودش نمیبره ، چه جور باید پاور بانک رو شارژ کنه ، چون اگه واقعا فقط با کامپیوتر شارژ بشه برای من هیچ استفاده ای نداره چون معمولا به کامپیوتر دسترسی ندارم تا شارژ کنم پاور بانک رو...
خوش حال میشم دوستان عزیزی که پاور بانک دارند تا تجربه و اطلاعاتی در این زمینه دارند ، راهنمایی بکنند ، یا آدابتوری معرفی کنند تا بشه باهاش پاور بانک رو شارژ کرد...

شارژر های سونی رو میتونید به سر یو اس بی اتصال بدید و بزنید به برق، فکر نمیکنم مشکلی ایجاد بشه، اما باز بپرسید.

n4ser
June 1st, 2015, 18:48
یک شارژر سونی یا هرچی که خروجی usb داشته باشد بگیرید شارجر huwai پیشنهاد میشه با اون شارژ کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد با کامپیوتر دیر شارج میشه چون 500 mghz بیشتر توان نداره ولی توان خروجی شارجر usb اداپتوری حداقلش 1500mghz هست اگرم از پاور بانک ناراضی هستید بگید یک مدل خوب و ارزون سراغ دارم

amir.h.s
June 1st, 2015, 21:47
پشت بدنه یا روی جلد پاور بانک یه قسمت هست که اطلاعات باتری نوشته شده.
ببین جلوی قسمت input چی نوشته (xV و yA) (توی 90% مواقع، اختلاف پتانسیل 5V هست. شدت جریان هم بین 1 تا 2 آمپر)
حالا باید یه آداپتور موبایل یا تبلت پیدا کنی که مشخصات outputـش برابر مشخصات input پاوربانکت باشه.

bot
June 2nd, 2015, 01:23
با شارژر موبایل و تبلت 99 درصد پاوربانکها شارژ میشن

Sonia.J
August 31st, 2016, 11:51
سلام، من یه پاور بانک 30000 از سایت اپل 360 خریدم
http://www.apple360.ir/46-power-bank

طراحی و قیمت پاور بانک خیلی مناسب بود. فقط به نظرم خیلی طول میکشه شارژ بشه. الان حدود 5 ساعته پاور بانک رو زدم به شارژ و تازه 40 درصد شده.

لطفاً راهنمایی کنید چطور میتونم سریع تر شارژش کنم؟

ممنون

mizban97
August 31st, 2016, 12:30

سلام
با کابل شارژ موبایلتون میتونید به usb تبدیل وصل کنید سپس به پریز برق بزنید تا شارژ بشه
لزومی نداره حتما usb کامپیوتر باشه.

OmizbanCo
August 31st, 2016, 12:39

سلام و درود
با شارژر فندکی که جدیدا یه نمونه اومده usb میخوره تهیه کنید و شارژ کنید
موفق باشید

YasharZeinabi
September 3rd, 2016, 15:58

طراحی و قیمت پاور بانک خیلی مناسب بود. فقط به نظرم خیلی طول میکشه شارژ بشه. الان حدود 5 ساعته پاور بانک رو زدم به شارژ و تازه 40 درصد شده.

ممنون

سلام. شارژ پاور بانک بستگی به ورودیش داره. باید ببینید ورودیش چند آمپره و شارژر شما چند آمپره. مدلی که شما گفتید رو توی سایت اپل 360 دیدم ورودیش 1 آمپره یعنی از نظر تئوری این پاور بانک 30 ساعت طول میکشه شارژ بشه

meysam021
September 3rd, 2016, 16:02

ممنون
دوست عزیز
شما خودت باطری یک گوشی رو 3000 میلی امپر در نظر بگیر و تایم شارژ رو 2 ساعت در نظر بگیرید
حالا این میزان ده برابر شده است و قابلیت 10 بار شارژ گوشی شما را دارد
پس حداقل باید 20 ساعت صبر برای شارژ کامل داشته باشید (در بهترین شرایط)

asadiweb
December 24th, 2016, 13:15
به نظر من هر اختراعی از احساس نیاز و رفع مشکل خلق میشه و دلیلی نداره تا ابد اون نیاز باقی بمونه ، توی فرآیند تولید محصول هر کالایی یه چرخه حیات داره که بر طبق اون محصول روزی به وجود میاد به اوج خودش میرسه و سپس با از بین رفتن نیاز (توجیه) از چرخه خارج میشه در حال حاضر ضرورت و نیاز به پاور بانک وجود داره و هنوز هیچ کدام از کمپانی های تولید کننده موبایل و دیوایس های همراه موفق به حل مشکل کمبود باتری نشده اند . توی پاور بانکهای موجود در بازار ، پاوربانکهای شیائومی یه سر و گردن از بقیه پاوربانکهای بازار بالاترن و کیفیت ساخت و قیمت مقرون به صرفه اونا نسبت به سایر پاور بانکها قابل تامل هست من در این وبلاگ در خصوص پاور بانکهای شیائومی اطلاعات زیادی رو به رایگان با شما به اشتراک گذاشتم مطالعه فرمایید : http://www.powerbank.mihamrah.com

majids
December 24th, 2016, 14:37
سلام.
با کابل شارژر خود گوشی یا فندک خودرو میتونید شارژ کنید.
اگه برای مسافرت میخواید بگیرید انواع شارژر خورشیدی هست.
یکی از بهترین پاور بانک (http://solar-power-bank.blog.ir/) ها این مدل زیر هست.

http://solar-power-bank.blog.ir/

99 درصد پاوربانک های موجود در بازار چینی هستن. و اگر زده مثلا باطری 30 هزار میلی آمپر صددرصد الکی هست.
همین پاور که لینکشو گذاشتم زده باطری 10 هزار تا 12 هزار. باطری رو باز کردیم، به زور 4000 میشد.

ولی خب قابلیت شارژ خورشیدی که داره عالی هست برای مسافرت

sahar_tym
December 24th, 2016, 15:03

سلام با شارژر usb خودتون میتونین شارژ کنین. حتما نباید کامپیوتر باشه.... حتی با شارژر یو اس بی فندکی میتونین تو ماشین هم شارژ نید...اگه مسافرت میرید