PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ورودی بسیار کم گوگل

Irfan
June 1st, 2015, 17:37
سلام

دوستان بنده یک سایت فیلم دارم ولی متاسفانه با وجود نزدیک 3 هزار ایندکس در گوگل ورودی بسیار پایینی داریم با اینکه قالب تا جای امکان بهینه کردیم... لینک در امضا موجوده

دوستان سئو کار اگر راه کاری برای حل مشکل دارند با ارائه دلیل برای رفع مشکل هزینه را اعلام نمایند...

ممنون

mask-online
June 1st, 2015, 18:52
با سلام خدمت شما
با بهینه سازی وب و سئو سایت جایگاه کلمات کلیدی در گوگل را بهبود ببخشید و بازدید بیشتر دریافت کنید
مواردی همچون عناوین توضیحات کلمات کلیدی تگ ها و همچنین تصاویر و لینک ها
در صورت تمایل به همکاری در خدمتیم به همراه نمونه کار و انجام پروژه تضمینی و انجام پروژه مرحله ای

Irfan
June 1st, 2015, 20:33
با سلام خدمت شما
با بهینه سازی وب و سئو سایت جایگاه کلمات کلیدی در گوگل را بهبود ببخشید و بازدید بیشتر دریافت کنید
مواردی همچون عناوین توضیحات کلمات کلیدی تگ ها و همچنین تصاویر و لینک ها
در صورت تمایل به همکاری در خدمتیم به همراه نمونه کار و انجام پروژه تضمینی و انجام پروژه مرحله ای
دوست گرامی مورادی که گفتید انجام شده! ولی به دلایلی نتیجه تغییر نکرده و باز مشکل پرابرجاست ما سایت رو بعینه کردیم و سرعت بارگزاری رو بهبود دادیم همینطور بکلینک خریدیم ولی باز مشکل پابرجاست!

شما راهکاری دارید؟

aligoli
June 9th, 2015, 19:21
سلام

دوستان بنده یک سایت فیلم دارم ولی متاسفانه با وجود نزدیک 3 هزار ایندکس در گوگل ورودی بسیار پایینی داریم با اینکه قالب تا جای امکان بهینه کردیم... لینک در امضا موجوده

دوستان سئو کار اگر راه کاری برای حل مشکل دارند با ارائه دلیل برای رفع مشکل هزینه را اعلام نمایند...

ممنون

هاست یا سرور خود را از کدام شرکت تهیه نموده اید ؟
وب سرور چیست ؟
رنک در gtm چیست ؟

با بنده مکاتبه فرمایید.

mchteh
June 9th, 2015, 20:23
سلام

ممنون

عرض سلام و ادب
چنانچه تمایل دارید مشکل شمارو با سئوحل میکنم
و برای کسب رضایت و اعتماد شما کاربه صورت توافقی انجام میدم ک ایتدا نتیجه رو ببینید سپس اگه راضی بودید با شرایط ادامه مراحل طی کنیم