PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اتصال به سرور

cameron
June 1st, 2015, 09:39
سلام.من یک مشکلی تو شبکه دارم.شبکه ما ورک گروپ هست و ویندوز سرور هم روی سرور نصب نیست سون نصب هست.ویندوز 2 تا از کلاینت ها ایکس پی هست و بقیه سون . اونایی که ویندوز سون دارن مشکلی ندارن ولی 2 تا سیستم ایکس پی گاهی اوقات به سرور وصل نمیشن ولی آی پی سرور رو پینگ میگیرم درسته.

se7en-host
June 1st, 2015, 16:56
روی سرور سون نصب هست ؟
عزیز واضحتر بگید
سرور وقتی پینگ داشته باشه یعنی مشکلی ناره در اتصال
به چی نمی تونند وصل شند منظورتون ریموت دسکتاپ هست ؟

cameron
June 1st, 2015, 17:16
روی سرور سون نصب هست ؟
عزیز واضحتر بگید
سرور وقتی پینگ داشته باشه یعنی مشکلی ناره در اتصال
به چی نمی تونند وصل شند منظورتون ریموت دسکتاپ هست ؟
بله روی سرور ویندوز سون نصب شده.
آی پی سرور رو در سیستم کلاینت پینگ میگیرم مشکلی نداره.
از قسمت network که لیست سیستم های شبکه رو نشون میده وقتی روی سیستم سرور دابل کلیک میکنم باز نمیشه و اررو زیر رو میده:
server is not accessible.you might not have premission to use this network resource.
the server service is not started

se7en-host
June 1st, 2015, 17:40
بله روی سرور ویندوز سون نصب شده.
آی پی سرور رو در سیستم کلاینت پینگ میگیرم مشکلی نداره.
از قسمت network که لیست سیستم های شبکه رو نشون میده وقتی روی سیستم سرور دابل کلیک میکنم باز نمیشه و اررو زیر رو میده:
server is not accessible.you might not have premission to use this network resource.
the server service is not started
همیشه این ارور رو میده ؟
موقعی که ارور میده بقیه کلاینت ها مشکلی ندارند ؟

cameron
June 1st, 2015, 18:19
همیشه این ارور رو میده ؟
موقعی که ارور میده بقیه کلاینت ها مشکلی ندارند ؟
نه بعضی وقتا.یه روز کار میکنه یه روز نه.سیستم های دیگه ویندوزشون سون هست و اصلا مشکلی ندارن.

GREAT
June 1st, 2015, 18:21
احتمالا مشکل از سرعت نت هست

البته به ویندوز اکس پی زیاد امیدی نیست :d

cameron
June 1st, 2015, 18:24
سیستم هایی هم که سون هستن یه زمان همین مشکل رو داشتن ولی با تعویض باتری سرور مشکل حل شدن ولی ویندوز ایکس پی ها نه.