PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد انجمن سازهای

all
August 27th, 2010, 14:37
سلام چند تا سوال داشتم در مورد انجمن سازها چه رایگان و چه پولی
1. غیر از ویبولتین کدوم سیستمها اپلود با لینک مستقیم (اپلود با url)دارند؟؟(هک یا مد یا... هم داشته باشند برای فعال کردن این قابلیت مشکلی نیست)
2.چجوری میشه در این فرومها اتچمنت ها برروی سرور دیگه برند مثلا فروم اصلی رویه یه سایت وارز هست در اروپا و من هاست از سرور امریکا بگیرم واتچمن ها بروی اون اپلود بشند
(اصلا همچین چیزی میشه؟؟)
3.ipb بیشتر به کپی رایت گیر میده یا vb??
4.اگه من ویبولتین بخرم (نسخه همیشگی) مجبورم هر سال 30 دلار به jelsoft پول بدم؟؟ اگه ندم چی میشه؟؟
5.کسی اینجا هست رویه سرورهای المان و فرانسه vb نال نصب کرده باشه گیر میدند؟؟
6.ممنون از همگیتون

Talahost.Com
August 27th, 2010, 14:48
4.اگه من ویبولتین بخرم (نسخه همیشگی) مجبورم هر سال 30 دلار به jelsoft پول بدم؟؟ اگه ندم چی میشه؟؟

فقط برای بروزرسانی این هزینه رو پرداخت می کنید.

2.چجوری میشه در این فرومها اتچمنت ها برروی سرور دیگه برند مثلا فروم اصلی رویه یه سایت وارز هست در اروپا و من هاست از سرور امریکا بگیرم واتچمن ها بروی اون اپلود بشند

نمی شه

all
August 27th, 2010, 17:47
کسی دیگه کمک نمیکنه؟؟

J4vad
August 29th, 2010, 05:36
1. غیر از ویبولتین کدوم سیستمها اپلود با لینک مستقیم (اپلود با url)دارند؟؟(هک یا مد یا... هم داشته باشند برای فعال کردن این قابلیت مشکلی نیست)

Phpbb3 - SMF - IPB - MYBB

(اصلا همچین چیزی میشه؟؟)

بله می شود در تنظیمات Attachment مطابق با نیاز آن را پیکربندی باید کرد . که باز بر می گردد به انتخاب انجمن شما .

باید Report بدهند و هر کدام که بدهند اگر هاست معمولی استفاده کنید مشکل ساز خواهد شد چه IPB و چه VB.

خیر این هزینه برای کسانی است که می خواهد از پشتیبانی هم نیز استفاده کنند .

بر روی سرور های آلمان مان چند سال است که VB داریم و چه بسا اسکریپت های بدتر از VB و هیچ مشکلی نداریم .

موفق باشید .

mr.bahram
August 29th, 2010, 09:04
سلام چند تا سوال داشتم در مورد انجمن سازها چه رایگان و چه پولی
(اصلا همچین چیزی میشه؟؟)
6.ممنون از همگیتون

2 : همچین هکی بوده ، توی سایت هم یکی از بچه ها معرفی کرده بود ، هرچی بعدش گشتم نتونستم پیداش بکنم ، ولی شدن میشه

all
August 30th, 2010, 02:35
ممنون از دوستان در مورد url آپلود برای مای بی بی و smf هرچی گشتم پیدا نکردم بقیه هم نمیدونم
اقا بهرام الان رویه سایت خود شما سیستم اپلودی هست که رویه رپید شیر اپ میکنه میخواستم بدونم نمیشه اینو کاریش کرد رویه یه هاست با ftp آپ کنه؟؟
اون هک هم سایتتون را گشتم پیداش نکردم شاید حذفش کرده باشید
ممنون از همگی

---------- Post added at 02:35 AM ---------- Previous post was at 02:20 AM ----------

اینو پیدا کردم ولی اتچمنتش نیست و نمیدونم کجاست!!!
حالا عکساش هست ببنید میتونید بفهمید اسمش چیه
http://www.vbskin.ir/forums/thread3033.html