PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد ارسال وایبر

radd
May 31st, 2015, 19:52
سلام
این شرکت ها و سایت های که پنل پیام کوتاه ارسال وایبر تخصصی میفروشند و امکانات وتعرفه و خط روش تعریف کردند اینا چطوری به این امکانات دست راسی پیداکردند؟؟؟
ماهم بریم بزینم؟دی

راهنمایی کنید

یا این های که نرم افزار خیلی گران میدن ولی زده ارسال رایگان اینا ازکجا پیدا کردن؟؟

rahahosting
May 31st, 2015, 20:00
دوست عزیز اینا برنامه نویسی کردند شما هم یه برنامه نویس حرفه ای پیدا کنید براتون درست میکنند نرم افزار از اینا بخرید بهتره

radd
May 31st, 2015, 20:36
خب چطوری اینا به ارسالی فعال میشن این من موندم که از چه طریقی ارسال میکند

Mr.Pouria
May 31st, 2015, 20:41
روش کار نرم افزار به این صورت هست که شماره هایی رو بهش میدین چک میکنه وایبر دارن یا نه (با متد های تعریف شده) بعد متن و غیهر رو میدین + وایبر دسکتاپ شروع به ارسال میکنه البته وایبر بعد یه مدت ارسال های پشت سر هم تشخیص میده و اون شمراه رو مسدود میکنه ...

برای هیمن شماره های مجازی وارد کار میشن !! که با هر کدوم 2000 تا 3000 تا میشه ارسال کرد ... قمیت هر شماره هم خیلی ارزونه هزار تومنه فک کنم ...

نسخه های زیادی از این نرم افزار ها وجود داره ... بنده خودم یک نسخه را در همین انجمن برای فروش قرار داده بودم و هنوزم میفروشم ... اما نسخه من یک ایرای که داشت بر روی سیستم های ضعیف و یا بعضی از سیستم آمل ها کرش میکرد (هنگ میکرد) برای همین قمیت اونو خیلی اوردم پایین و ریسکشو گذاشتم گردن خریدار

radd
May 31st, 2015, 20:43
پوریا وب سرویس داره ؟ خب برنامه نویسی کردیم بعد چطور به خط ارسال کنیم که ارسال کنه
الان پیام کوتاه برنامه نویسی میکنی بعدبه وب سرویس اپراتور وصل میکنی از رو سرور ارسال میکنه اینا چطوریه

Mr.Pouria
May 31st, 2015, 20:47
پوریا وب سرویس داره ؟ خب برنامه نویسی کردیم بعد چطور به خط ارسال کنیم که ارسال کنه
الان پیام کوتاه برنامه نویسی میکنی بعدبه وب سرویس اپراتور وصل میکنی از رو سرور ارسال میکنه اینا چطوریه

بسته به برنامه نویسش داره اونایی که میگن ارسال رایگان خوب وب سرویس ندارن ...

اما خوب میشه برنماه های وب سرویس دار هم نوشت که ارسالشون غیر رایگان میشه ...

الان وب سایت هایی که پول میگیرن ارسال میکنن یه api خریداری کردن برای این کار که هر پیامک رو مثلا برایشون 10 ریال تموم میشه 20 ریال میدن مشتری ...

radd
May 31st, 2015, 20:49
بایدازشرکت خارجی APi گرفت؟؟
راهی نداره ما خط گرفتیم رایگان بی افته و بدون مسدودی؟؟

Mr.Pouria
May 31st, 2015, 21:06
بایدازشرکت خارجی api گرفت؟؟
راهی نداره ما خط گرفتیم رایگان بی افته و بدون مسدودی؟؟

خیر باز هم api دشاته باشید باز هر چند وقت یک بار خط جدید استفاده کنید چون خط ا مسدود میشن ...

pedrami
May 31st, 2015, 21:53
سلام
با احترام به نظر دوستان .... اما وایبر api کلا نداره ... و این شایعه ای هست که پیچیده ...
پنل تحت وب ،تحت اسکریپتی که برنامه رو به سرور مجازی متصل می کنه راه اندازی میشه و شما میتونید به تعداد ارسال هاتون در روز سرور مجازی را اندازی کنین ... که این کار کدنویسی خاصی داره ...
و هیچ گونه هزینه ی برای ارسال پیام نداره (برای صاحبان پنل) ....
دوستانی که قصد راه اندازی دارن هم می تونن برای راهنمایی بیشتر با شماره های ما و یاهو مسنجر ما در تماس باشند.

پنل تحت وب برای وایبر ..... تلگرام ..... واتس آپ قابل راه اندازی هست

09124848551
021-44844198

Yahoo ID : novinwebsaz@yahoo.com

radd
June 1st, 2015, 12:48
خب باز به نتیجه من نرسیدم من میخوام بدونم برنامه نویسی شد بعد ما بانک شماره بهش دادیم این سامانه تو سرور از کجا دست راسی داره ارسال کنه اپراتورش میگم

aligoli
June 1st, 2015, 18:17
بنده تمام نسخه های تحت وب یا نرم افزاری این سیستم را دارم.
اپراتور خاصی نیست.

شماره های مجازی از یک جای خاص تامین می شوند.
بانک شماره هم فایل های تکستی است که خریداری میکنید و ایمپورت میکنید.
نرم افزار هم که توسط برنامه نویس طبق الگوهایی که نیاز نیست شما از آن آگاهی داشت باشید برنامه نویسی می شود.

un3.ir
June 2nd, 2015, 11:25
سلام

شما سایت تون را راه اندازی کنین من هم بهتون کمک می کنم
با دادن کمترین قیمت ارسال

هم فروش و هم نمایندگی

نوع پیام
1000
2000
3000
5000
BTS
021
Viber

پیام فارسی
103 ریال
118.4 ریال
103 ریال
88.5 ریال
87.5 ریال
89.6 ریال
51.5 ریال

پیام انگلیسی
317 ریال
364.5 ریال
317 ریال
272.6 ریال
269.4 ریال
275.7 ریال
51.5 ریال

در صورت درخواست ارسال پیامک از طرف ما بدون هزینه های اضافی می باشد.
هزینه اضافی1 : طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و باتوجه به بند الحاقی تبصره 19 لایحه بودجه سال 94، مبلغ 10 ریال "در زمان ارسال" به مبالغ فوق اضافه می گردد.
هزینه اضافی2 : 9 درصد ارزش افزوده به مبلغ کل پرداخت شده اضافه می شود.

http://panel.vatan-sms.ir/register.jspd