PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال نظر انبوه به سیستم های وردپرس با هزینه مناسب (بک لینک گیری در نظرات)

Mr.Pouria
June 1st, 2015, 17:20
سلام خدمت شما ..

امروز با یک افر خدمت شما رسیدیم !

در این آفر ما برای شما با کلمات کلیدی مورد نظر در گوگل جستجو میکنیم و به تمام سایت هایی که با اون کلمه لود میشوند لینک شما را ارسال میکنیم + اینکه اگر نظر خواصی هم مد نظر شما باشه میتوینم اون هارو فقط ارسال کنیم ...

میتوینم با ادرس ایمیل های غیر تکراری یا نام های غیر تکراری نیز این کار را برای شما جهت جلوگیری از اسپم شدن از سمت گوگل نیز انجام دهیم ...

همانگونه که میدوید لینک های داخل نظرات ماندگاری طولانی مدت و دائمی دارند و این به معنی گرفتن بک لینک های معتبر برای شما میباشد ...

هزینه های این کار به صورت زیر است :

50 نظر : 12 هزار تومن

100 نظر : 18 هزار تومن

200 نظر : 27 هزار تومن

300 نظر 34 هزار تومن

در صورت درخواست تعداد بیشتر میتونید در خصوصی و یا با یاهو ای دی زیر تماس بگیرید :

killer.man021@yahoo.com

******* در پایان کار لیستی کامل از نام فرستنده نظر + لینک ارسال شده + متن ارسال شده + و صفحه ای که نظر به اون ارسال شده است را به شما تحویل میدهیم ....

- - - Updated - - -

برای دوستانی که در خواست داشته باشند از این به بعد امکان گرفتن بک لینک فالو در نظرات با کلمه مورد نظر نیز اماکن پذیر است !!

هزینه بک لینک فالو نیز همان قمیت های عادی + 2000 تومان اضافه تر میباشد ...

Irfan
June 1st, 2015, 17:39
با سلام

اینکار رو به صورت دستی انجام میدید؟؟؟

Mr.Pouria
June 1st, 2015, 20:19
با سلام

اینکار رو به صورت دستی انجام میدید؟؟؟

سلام خدمت شما

با استفاده برنامه انجام میشه

همچنین میتونم یک کلمه داخل نظر رو هم به صورت فالو لینک کنم !!

مثلا متن زیر رو ارسال میکنم

سلام واقعا قشنگ بود از دانلود آهنگ پشیمون نشدم ...

داخل جمله فوق میتونم کلمه مثلا دانلود آهنگ رو براتو لینک فالو کنم . و در نتیجه یک بک لینک با اون کلمه دارید ..

- - - Updated - - -

من ازشون استفاده کردم و واقعا راضی هستم !

تااثییر خیلی خوبی داره نسبت به قیمتش !

به دوستان پیشنهاد میکنم تهیه کنن.

ایشون تایید میشن

سلام خدمت شما ...

امید وارم همیشه راضی باشید :)

Hey
June 1st, 2015, 23:13
من هم ازشون استفاده کردم و واقعا تاثیر چشمگیری داشت روی وبسایتم
نامردی بود اگه نمیگفتم :d
شدیدا پیشنهاد میشه !

slashflash
June 1st, 2015, 23:54
سلام جناب Mr.Pouria یه سوال داشتم اینکه تفاوت نرم افزار شما با نرم افزارهای رایگان برای اینکار چیه ؟

1 2 سال پیش بود نرم افزاری که همچین کاری رو میکرد بصورت رایگان دانلود کردم که دقیقاً همین کارهایی که ذکر کردید رو انجام میداد.

میخواستم بدونم تفاوتی داره یا خیر ؟

با تشکر از شما