PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرفکت مانی یا وب مانی ؟!

Mr.Pouria
May 31st, 2015, 14:08
سلام خدمت همگی ..

میخواستم بدونم کدوم یک از این دو سرویس دهنده بیشتر معتبر هستن و و با ایران هم اصلا مشکلی ندارن ؟! پرفکت مانی که زبان فارسی رو نیز پشتیبانی میکنه !!

و یک مورد دیگر که برام مهمه

کدوم سرویس دهنده درگاه پرداخت برای سایت ارائه میکنه ؟! (البته با دردسر کمتر )

rahahosting
May 31st, 2015, 16:55
سلام دوست عزیز

پرفکت مانی هیچ مشکلی با ایران نداره میتونید راحت ثبت نام کنید

وب مانی هم با ایران مشکلی ندارند اعتبارش بیشتر هست % بیشتری از دیتا سنتر ها هم قبول میکنند

هر دو سایت هم درگاه اماده دارند برای سیستم های معروف مثل whmcs

Mr.Pouria
May 31st, 2015, 18:11
سلام دوست عزیز

پرفکت مانی هم با ایران مشکلی ندارند اعتبارش بیشتر هست % بیشتری از دیتا سنتر ها هم قبول میکنند

تشکر از شما

اما هر دو که گفتین جفتش پرفکت بود ! فک کنم منظورتون از یکی از پرفکت ها وب مانی بوده !

----------------

توی ایران کدوم رو راحت تر میشه فروخت ؟!

jahromweb
May 31st, 2015, 18:19
سلام دوست عزیز

پرفکت مانی هم با ایران مشکلی ندارند اعتبارش بیشتر هست % بیشتری از دیتا سنتر ها هم قبول میکنند

باسلام

باتشکر از توضیحات شما لطفا نام تعدادی از مراکز داده که ایرانیان از ان ها خرید میکنند و پرفکت مانی را قبول میکنند اعلام فرمایید.

باسپاس فراوان

nima-s
May 31st, 2015, 18:37
سلام
از هر لحاظی که بخواهید پرفکت مانی در ایران جا افتاده تر از وب مانی است. از نظر راحتی خرید و فروش، از نظر قیمت، از نظر ارائه درگاه پرداخت، از نظر پشتیبانی ایران و ایرانیان، و از هر نقطه نظر دیگری که بخواهید پرفکت مانی در ایران از وب مانی بهتر است. ناگفته نماند که برخی صرافی های آنلاین و اشخاص خرید و فروش کننده وب مانی، این واحد پولی را با قیمت بالاتری از پرفکت مانی خرید و فروش میکنند.
بطور کلی بر حسب تجربه بنده، در ایران راحت ترین بانک اینترنتی برای نقل و انتقال ارز، پرفکت مانی است و بعد وب مانی. بعد از این 2 بانک سایر بانک ها مثل اوکی پی،پیزا، پیپال و...

Mr.Pouria
May 31st, 2015, 18:40
سلام
از هر لحاظی که بخواهید پرفکت مانی در ایران جا افتاده تر از وب مانی است. از نظر راحتی خرید و فروش، از نظر قیمت، از نظر ارائه درگاه پرداخت، از نظر پشتیبانی ایران و ایرانیان، و از هر نقطه نظر دیگری که بخواهید پرفکت مانی در ایران از وب مانی بهتر است. ناگفته نماند که برخی صرافی های آنلاین و اشخاص خرید و فروش کننده وب مانی، این واحد پولی را با قیمت بالاتری از پرفکت مانی خرید و فروش میکنند.
بطور کلی بر حسب تجربه بنده، در ایران راحت ترین بانک اینترنتی برای نقل و انتقال ارز، پرفکت مانی است و بعد وب مانی. بعد از این 2 بانک سایر بانک ها مثل اوکی پی،پیزا، پیپال و...

تسکر از شما ...

از نظر اعتماد بین المللی کذوم یک از درگاه های فوق اعتلار بیشتری دارد ؟!

وب مانی یا پرفکت مانی ؟!

منظورم اینه که کاربران اروپایی به کدام یک از دین دو درگاه بیشتر اعتماد میکنن ؟!

nima-s
May 31st, 2015, 18:46
تسکر از شما ...

از نظر اعتماد بین المللی کذوم یک از درگاه های فوق اعتلار بیشتری دارد ؟!

وب مانی یا پرفکت مانی ؟!

منظورم اینه که کاربران اروپایی به کدام یک از دین دو درگاه بیشتر اعتماد میکنن ؟!

نمیشه مشخصا یکی رو انتخاب کرد. چون در اروپا بر خلاف ایران و روسیه، این 2 درگاه اعتبار کمتری از بقیه درگاه ها دارند. بر حسب تجربه بنده، کاربران سایر کشورهای آمریکایی و اروپایی ابتدا به درگاه پیپال اعتماد دارند، بعد پیزا، بعد اوکی پی و بعد وب مانی و پرفکت مانی می توان گفت به یک اندازه.
یادم میاد برای انتقال وجه از خارج به داخل، به یکی از دوستان ایرانی مقیم خارج، سایت پرفکت مانی رو پیشنهاد کردم اما ایشون حتی حاضر نشدند در این سایت ثبت نام کنند! (از این جهت که صفحه اول سایت دینامیک نیست). ولی از نظر بنده هیچ اشکالی برای کاربران داخل ایران وجود ندارد.

Mr.Pouria
May 31st, 2015, 18:51
نمیشه مشخصا یکی رو انتخاب کرد. چون در اروپا بر خلاف ایران و روسیه، این 2 درگاه اعتبار کمتری از بقیه درگاه ها دارند. بر حسب تجربه بنده، کاربران سایر کشورهای آمریکایی و اروپایی ابتدا به درگاه پیپال اعتماد دارند، بعد پیزا، بعد اوکی پی و بعد وب مانی و پرفکت مانی می توان گفت به یک اندازه.
یادم میاد برای انتقال وجه از خارج به داخل، به یکی از دوستان ایرانی مقیم خارج، سایت پرفکت مانی رو پیشنهاد کردم اما ایشون حتی حاضر نشدند در این سایت ثبت نام کنند! (از این جهت که صفحه اول سایت دینامیک نیست). ولی از نظر بنده هیچ اشکالی برای کاربران داخل ایران وجود ندارد.

کاربرای ما ایرانی نیستن و همه خارج از کشور هستن برای همین بیشتر برامون مهمه که کاربرا به سایت اطمینان داشته باشن برای پرداخت پول ... همچنین سایت هم از طرفی با ایرانیا مشکل نداشته باشه ...

پیپال خیلی خوبه اما خوب متعصفانه مشخصات ایراین رو قبول نمیکنه و اگه بفهمه از ایرانی خدا بخیر کنه ....

k-h
May 31st, 2015, 18:53
درود
وب مانی فکر کنم بهتر هست برای درگاه پرداخت
و بیشتر سایت ها ازش استفاده میکنند

jahromweb
May 31st, 2015, 18:58
درود
وب مانی فکر کنم بهتر هست برای درگاه پرداخت
و بیشتر سایت ها ازش استفاده میکنند
باسلام
جناب امکان داره چند مورد از مراکز داده معروف که همکاری دارند را نام ببرید؟

k-h
May 31st, 2015, 19:10
باسلام
جناب امکان داره چند مورد از مراکز داده معروف که همکاری دارند را نام ببرید؟
در ایران منظورتون هست ؟

jahromweb
May 31st, 2015, 19:12
در ایران منظورتون هست ؟
باتشکر از پاسخ
خیر منظورم مراکز داده اروپایی بود

k-h
May 31st, 2015, 19:35
باتشکر از پاسخ
خیر منظورم مراکز داده اروپایی بود
دقیقا یادم نیست اما اینها الان تو ذهنم هستند که وب مانی هم قبول میکنند
worldstream.nl
resello.com

rahahosting
May 31st, 2015, 19:58
باسلام

باتشکر از توضیحات شما لطفا نام تعدادی از مراکز داده که ایرانیان از ان ها خرید میکنند و پرفکت مانی را قبول میکنند اعلام فرمایید.

باسپاس فراوان

سلام

hostkey.com وی مانی قبول میکنه و هر دیتا سنتری مه در روسیه باشه

Ecatel.net هم وب مانی قبول میکنه و پرفکت مانی !

Worldstream.nl هم وب مانی قبول میکنه

- - - Updated - - -

تشکر از شما

اما هر دو که گفتین جفتش پرفکت بود ! فک کنم منظورتون از یکی از پرفکت ها وب مانی بوده !

----------------

توی ایران کدوم رو راحت تر میشه فروخت ؟!

بله اصلاح شد هر دو به راحتی اما وبمانی بهتره

Mr.Pouria
May 31st, 2015, 20:04
تشکر از دوستان ...

کاربرای خارجی برای اینکه به من پول بدن به ول مانی اعتماد میکنن ؟! یا اوکی پی ؟! (میگن اوکی پی هم مشکلی با ایران نداره)

nima-s
May 31st, 2015, 22:29
برای شما که ایرانی هستین وب مانی بهتره. اوکی پی فکر میکنم انگلیسیه. فردا دیدید قانون جدید برای تحریم ایران وضع کردند اون وقت شمایید که ضرر میکنید.
اما اگر از نظر کاربران خارجی بخواید بنظر شخصی من اوکی پی مقبولیت بیشتری داره

Mr.Pouria
May 31st, 2015, 23:00
برای شما که ایرانی هستین وب مانی بهتره. اوکی پی فکر میکنم انگلیسیه. فردا دیدید قانون جدید برای تحریم ایران وضع کردند اون وقت شمایید که ضرر میکنید.
اما اگر از نظر کاربران خارجی بخواید بنظر شخصی من اوکی پی مقبولیت بیشتری داره

درسته من به عنوان یه شخص ایرانی میخوام عضو بشم و درگاه بگیرم اما خوب مشتریان من 99 درصد از اروپا هستن پس برام مهمه که آیا به درگاه من اطمینان میکنن که پول واریز کنند یا خیر !؟ برای هیمن در این موارد کنج کاو هستم ...

dayapay.com
June 1st, 2015, 00:23
تشکر از دوستان ...

کاربرای خارجی برای اینکه به من پول بدن به ول مانی اعتماد میکنن ؟! یا اوکی پی ؟! (میگن اوکی پی هم مشکلی با ایران نداره)

کلا در کشور های اروپایی و امریکا استفاده از پرفکت مانی و وب مانی رواج نداره و کسی هم اطلاع چندانی ازشون نداره
+ چون امکان اتصال کارت اعتباری رو ندارن استفاده ازشون برای اروپا و امریکا ها خیلی سخت خواهد بود
+ چون قوانین ضد پول شویی امریکا رو در روال کاریشون ندارن از لحاظ سیستم بانکی امریکا منع میشن

این وب سایت ها موجودیشون بیشتر مثل یک کالا هست تا دلار
و بیشتر از اینها برای استفاده و موارد استفاده در کشور های اسیایی و حوزه دریای بالکتیک و روسیه هست.

در نتیجه شما اکر خریدارانی از اروپا و امریکا داریید با جدیت میتونم بگم ۹۰ درصد خریدارانتون نخواهند تونست خرید کنند.

بهترین مورد برای این موارد اول درگاه ویزا و مستر هست دوم پیپال

hostfire
June 1st, 2015, 06:47
از لحاظ اعتبار wmz یا همون دلار وبمانی معتبر تر هست ، خارج و داخل بیشتر قبولش دارند ، بیشتر دیتسانتر ها و سایت های خارجی درکنار درگاه پی پل و ویزا درگاه وبمانی هم دارند
وبمانی کلا خیلی خوبه