PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : LeaseWeb هم داون شد

bestvps
August 27th, 2010, 13:27
دیتا سنتر leaseweb هم داون شد :d
http://www.leaseweb.com

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:26 PM ----------

گفتم این خارجی ها هم یاد گرفتن بگید نه !!! بیا اینم یکی دیگش :d

nimapendar
August 27th, 2010, 13:29
بله دان شد انگار امروز همگی دست بدست هم دادند دان بشند ما را بیچاره کنند ovh دان شد سرور های آلمان هم دان هستند حالا هم leaseweb

delta
August 27th, 2010, 13:36
leasweb از امروز صبح انگار مشکلاتی براش پیش آمده. صبح هم سایت ما یک ساعتی قطع بود که رو این سرور هست.حالا بعد مدتها یک مشکلی پیش آمده براش اینطوری نباید بگیم. آن هم همچین دیتاسنتر عالی..

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

کل اروپا انگار دان شده.. سایت ما هم دوباره الان دان شد.. سرور روسیه. leasweb .الان دان هستند. 2 تا هاست دارم از کشور ترکیه آن هم دان هست.. معلوم نیست چه خبره... :106::-s فکرکنم تو انگلیس لنگر انداختند رو فیبرشون!!

Rezash
August 27th, 2010, 13:38
كاملا داون نيست ! HostTracker [Website Uptime Monitoring Service] (http://host-tracker.com/check_res_ajx/5379338-0/share/)

bestvps
August 27th, 2010, 13:47
مشکلش حل شد ولی کلن مثله اینکه یاد گرفتن :d کشتیهاشونم هدفگیریشونو بهتر کردن :d

nimapendar
August 27th, 2010, 13:49
بله سرور های اروپا چند روزه دان می شند

Vahid
August 27th, 2010, 13:55
این عکس رو همین العان که اومد بالا گرفتم
http://www.parsimg.com/uploads/12829008941.png
من نمیدونم چه شکلی هست وقتی یه دیتا سنتر دان میشه هنوز داره گراف BW میندازه
والا آدم میمونه به اینا چی بگه

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

LeaseWeb | NOC (http://noc.leaseweb.com)
لینک N.O.C این دیتا سنتر
خیلی ضایع کاری کردند :71:

nimapendar
August 27th, 2010, 14:02
کلیه دیتاسنتر های اروپا : ترکیه فرانسه روسیه انگلستان همه جا سرور هاشون دچار مشکل شدند سرور خود من چند روزه دانه و بازدید یکی از مشتری هام از روزی 5000 تا به 50 تا رسیده و بخاطر همین خیلی شاکیه باید یه فکری بحال دیتاسنتر های اروپا بکنند

delta
August 27th, 2010, 14:09
همون که گفتم. لنگر انداختند... تو ایران هر بلایی سر نت میاد میگن یک لنچ لنگر انداخته رو سیم :d فکر کنم آنجا تایتانیک لنگر انداخته رو فیبر کل اروپا..3 روزه بدجوری دان دارند میشوند...سایت من که مطالبش همش قطع و وصله..

nimapendar
August 27th, 2010, 14:14
همون که گفتم. لنگر انداختند... تو ایران هر بلایی سر نت میاد میگن یک لنچ لنگر انداخته رو سیم :d فکر کنم آنجا تایتانیک لنگر انداخته رو فیبر کل اروپا..3 روزه بدجوری دان دارند میشوند...سایت من که مطالبش همش قطع و وصله..
یکی از مشتری های من توی این قطعی از من بک آپ می خواد می گم خدا پدرت را بیامرزه من الان هیچ دسترسی به سرور ندارم که حالا بیام به تو بکاپ بدم

Vahid
August 27th, 2010, 14:16
ادعای خسارت کنید چیزی میدند؟

akbari
August 27th, 2010, 14:21
:d
این که خوبه 3 روزه داون هست :71:
بالاخره تجهیزات + امکانات + خارجین دیگه بهتره. جواب خیلی از دوستانی که توی تاپیک ها به من توهین میکردن بابت سرور ایرانی

Rezash
August 27th, 2010, 14:25
از آب گل آلود ماهي ميگيرين ؟ :d

nimapendar
August 27th, 2010, 14:34
این که خوبه 3 روزه داون هست :71:
بالاخره تجهیزات + امکانات + خارجین دیگه بهتره. جواب خیلی از دوستانی که توی تاپیک ها به من توهین میکردن بابت سرور ایرانی
نمی خوام از تاپیک اصلی منحرف بشم اما سروری که حداکثر پورت ارتباطی 1 مگ داره اونم جایی که هرروز یه قانون وضع می کنند و دیتاسنتر مشخصی نداره را با بقیه سرور ها مقایسه نکنید
خوبه ما توی این زمینه خود کفا باشیم اما نه الان که اینترنت باسرعت بیش تر از 1 مگ نمیدند و هزار بار قطعی و مشکل داره
اگه مشکل تحریم دیتا سنتر های آمریکا و گیر دادن به وارز و اسپم نبود بهترین دیتاسنتر برای ما بودند

مهدی پاتر
August 27th, 2010, 14:51
ببینم pershe.com
هم سروراش دان شده؟
آخه باز نمیشه

nimapendar
August 27th, 2010, 15:00
ببینم pershe.com
هم سروراش دان شده؟
آخه باز نمیشه
بله سرور های آلمان پرشه هم دان شده
بله از دیشب بکلی سرورشون قطع شد دیشب داشتم تورنت دانلود میکردم که وسط شب قطع شد

مهدی پاتر
August 27th, 2010, 15:06
بله سرور های آلمان پرشه هم دان شده
بله از دیشب بکلی سرورشون قطع شد دیشب داشتم تورنت دانلود میکردم که وسط شب قطع شد
فکر کنم همه ی سرور های همه جا داون شدن
حالا درست میشن یا نه؟:d

delta
August 27th, 2010, 15:06
خداوندا ما گنهکاران را ببخش... :d کلهو من اروپا فی الدان!!!

وحید جان خسارت چیه؟ بفهمند ایرانی هستیم یک چیزی هم میگیرند تقصیرا رو هم میندازند گردن ما.. :D سکوت میکنیم..

tar.gz
August 27th, 2010, 15:20
خداوندا ما گنهکاران را ببخش... :d کلهو من اروپا فی الدان!!!

وحید جان خسارت چیه؟ بفهمند ایرانی هستیم یک چیزی هم میگیرند تقصیرا رو هم میندازند گردن ما.. :D سکوت میکنیم..

مگه این دیتاسنتر هم با ایرانیا مشکل داره؟

IFACO.Net
August 27th, 2010, 15:26
تصویر نقشه کابل های همه کشورها رو براتون ضمیمه کردم، بگردید کابل پاره شده رو پیدا کنید :)

Arashdn
August 27th, 2010, 17:11
نتیجه :
هیچ کجا امریکا نمیشه ....

nimapendar
August 27th, 2010, 17:34
نتیجه :
هیچ کجا امریکا نمیشه ....
از لحاظ کیفیت بله اما وارز و اسپم نه

samanenic
August 27th, 2010, 19:36
10 دقیقه داون بود

delta
August 27th, 2010, 21:08
مگه این دیتاسنتر هم با ایرانیا مشکل داره؟

در کل دنیا موقع خرید با ایران هیچ مشکلی کسی نداره.. همین که پول رو دادید یا اتفاقی افتاد همه با ایرانی جماعت مشکل دارند. در واقع از این ایرانی بودن سو استفاده میکنند برای مواقع خطر!!

asrhosting
August 27th, 2010, 21:14
وقتی اینترنت دنیا دست آمریکا باشه همینه !
اینترنت خوب می خوای آمریکا
دیتا سنتر خوب می خوای آمریکا
سرور های فضایی می خوای ایران

AmirHosein
August 27th, 2010, 21:31
من حکم جهاد میدم همه روی بیارید به دیتاسنتر های ایرانی مرگ بر :55:
پ.ن: من که از افرانت دارم خیالم هم راحته:65:

nimapendar
August 27th, 2010, 21:39
من حکم جهاد میدم همه روی بیارید به دیتاسنتر های ایرانی مرگ بر :55:
پ.ن: من که از افرانت دارم خیالم هم راحته:65:

باشه اگه یه روز زد به سرم و پول زیادی داشتم یه سرور از ایران میگیرم
من با سرور ایرانی مشکل ندارم اما الان وقتش نیست زوده برای این که سرور ایرانی بگیریم در حالی که حداکثر پورت ارتباطی که توی ایران میدند 1 مگ هست

AmirHosein
August 27th, 2010, 21:55
باشه اگه یه روز زد به سرم و پول زیادی داشتم یه سرور از ایران میگیرم
من با سرور ایرانی مشکل ندارم اما الان وقتش نیست زوده برای این که سرور ایرانی بگیریم در حالی که حداکثر پورت ارتباطی که توی ایران میدند 1 مگ هست
خب باشه! من که راضی ام :d اگر کارت فصلی نیست هزینش در میاد
در رابطه با پورت هم چه میشه کرد تو یک مگ بگیر فکر کن 1 تراباید هست آرزو که بر ماها عیب نیست :d

bestvps
August 27th, 2010, 23:05
خب باشه! من که راضی ام :d اگر کارت فصلی نیست هزینش در میاد
در رابطه با پورت هم چه میشه کرد تو یک مگ بگیر فکر کن 1 تراباید هست آرزو که بر ماها عیب نیست :d
:)) میترسم پیرشیم و آرزو به دل بمونیم و ارزو برمون عیب بشه =))
ولی حالا جدی چه خبره تو اروپا انگار دارن کابل برگردون میکنن ؟ :)) :))

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

حالا الحمدلله ما که از leaseweb داریم یه 7-8 ده دقیقه بیشتر نابود نشدیم :)

reza115
August 27th, 2010, 23:55
دوستان دوباره netDirekt دان شده !
به نظر شما چاره چیه ؟

MagicVps.Com
August 28th, 2010, 00:11
این وسط فقط کسانی که توی کارفروش سرور مجازی و هاست هستند کلی ضرر میکنند
مشتریها که خیلشون از این قضیه خبر ندارن بهشون هم بگن شاید فکرکنند پیش خودشون که جای که ازش سرویس دارن مشکل داره و میخواد بپیچونه و این حرف زده
بدبختی 1 بار هم نیست داره توی 24 ساعت چند بار دان میشه و الان که همه مشتریها سر فورشندگان بریزند که سرویستون خوب نیست و میخواهیم از اینجا بریم عجب داستانی شده
خدا کنه هرچه سریعتر این قضیه تمام بشه

iNicz.Com
August 28th, 2010, 02:53
خوشبختانه من تو hetZner هستم و 6 - 7 تایی ازشون سرور دارم. اینجا داون معنی نداره اگه بخوان کاری کنند چند هفته قبل اطلاع میدن :70:

nimapendar
August 28th, 2010, 09:53
حالا مال شما خوبه چند دقیقه ای و چند ساعتی دانه مال من 3 روزه دان شده 1 دقیقه هم سرور را ندارم

delta
August 28th, 2010, 11:21
netdirect هم توزرد در آمد.. دیگر هیچ کجای اروپا امن نیست..

nimapendar
August 28th, 2010, 12:09
http://www.webhostingtalk.ir/f55/%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-singlehop-14319/

pooya_pitbull
August 28th, 2010, 13:03
با سلام

خب نمیشه از یه طریقی فهمید کی سرورها وصل میشن؟

بابا مشتریامون دارن شورش می کنن یکی جلو اینارو بگیره:دی

kingoftehran
August 28th, 2010, 15:00
خوشبختانه من تو hetZner هستم و 6 - 7 تایی ازشون سرور دارم. اینجا داون معنی نداره اگه بخوان کاری کنند چند هفته قبل اطلاع میدن :70:

با سلام
hetZner کجا هست و آیا این هاست (http://www.parmishost.com) وارز ساپورت هست؟

AmirHosein
August 28th, 2010, 18:01
دیتا سنتری تو آلمان باید باشه من هم ازش داون تایم ندیدم :-d

all
August 28th, 2010, 19:38
جدای از مشکلات این چند روز اخیر اپتایم این دیتا سنتر چجوریه خوبه؟؟
پورتش چی؟

Sajad
August 28th, 2010, 21:10
در همه موردی بحث شد الا leaseweb ... دوستان رعایت کنند تا اخطار نگیرید :)

nimapendar
August 28th, 2010, 21:25
در همه موردی بحث شد الا leaseweb ... دوستان رعایت کنند تا اخطار نگیرید :)

درسته اما leaseweb تنها دان نشد کل اروپا دان شد و مشکل فقط این یه دیتاسنتر نبود بچه ها هم بخاطر صرفه جویی و اصلاح الگوی مصرف دان شدن کل اروپا را توی همین تاپیک مطرح کردند

Sajad
August 28th, 2010, 21:30
کل اروپا هم دان نبود.
منظورم نبود که در مورد دان تایم ها صحبت نکنید. منظورم این بود بعضی ها از موقعیت سوء استفاده نکنن و از دیتاسنترهای خودشون تعریف کنن و حتی تو این تاپیک آفر بدن.
اجازه بدید تاپیک راه درستشو بره.
در مورد بحث تاپیک ادامه بدید.