PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سایت با درآمد ماهانه 1 میلیون تومان - پیشنهاد بدید

Gertel
May 30th, 2015, 22:45
سلام

یک وب سایت {قانونی} احتیاج دارم . سایت تفریحی و موزیک و شرط بندی و فیلم هم به درد من نمیخوره.

اگر دارین قیمت و مدارک اثبات درآمد رو برای من بفرستین. مرسی

mizban97
May 30th, 2015, 23:09
سلام دوست عزیز
یه پیشنهاد براتون دارم بهتر بود تو انجمن پرشین تولز یا شاپکیپر تاپیک بزنید
به نظرم اگه همچین سایتی هم باشه با این درآمد خوب طرف خودش ادامه میده دیگه چرا بخواد بفروشه 1 میلیون ماهی درآمد خالص عالیه :دی

mahdi-relax
May 30th, 2015, 23:24
بله بنظرم کمتر کسی با همچین درامدی قصد فروش سایتشو داشته باشه

hamra
May 30th, 2015, 23:26
چه سایتی مد نظر دارید ؟ در زمینه طراحی قالب و کار های گرافیکی بدردت میخوره ؟
اگر بلی که سایتی با درآمد خوب براتون مد نظر داریم .

studio.design
May 30th, 2015, 23:57
سلام

یک وب سایت {قانونی} احتیاج دارم . سایت تفریحی و موزیک و شرط بندی و فیلم هم به درد من نمیخوره.

اگر دارین قیمت و مدارک اثبات درآمد رو برای من بفرستین. مرسی

آقا شرمندم به خدا :)) ولی داداش شما دقیقا دنبال چی میگردی ؟؟؟؟ تفریحی نه !! موزیک نه !! فیلم و سریال نه !! شرط بندی نه !!! دقیقا میشه بگین چی میخواین تا ما راهنمایی کنیم

چون در حال حاظر این گزینه هایی که گفتین نه درامد دارن نه یک وبسایت ه مذهبی ، یا یک وبسایت دانلود گرافیک و...

hegza
June 22nd, 2015, 00:32
میشه بفرمائید چرا رزبلاگ با ماهی 8 تومن درآمد فروخت 40 میلیون (سال 2012) پس نفرمائید کسی نمیفروشه
در مورد سایت مجاز سایت اسپم داریم با درآمد بالای 6-7 تومن در ماه اما هر لحظه ممکنه بلاک بشه
سایت آگهی و نیازمندی
سایت تکنولوژی و فناوری
تالارهای گفتگو و.... پس نفرمائید سایت مذهبی!!!
ضمنا سایت درست حسابی میخواید باید حالت مخلوطی باشه که رشد کنه مثل سیمرغ بیتوته و... اینکه تفریحی نباشه حرفی بود دیگه!! شما به چه میگید تفریح

A+I
June 24th, 2015, 12:04
سلام

درآمد +1 تومن در ماه
بازدید +8000 در روز