PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرمیشن ها در ویندوز ؟

ShahroKH
August 27th, 2010, 11:58
سلام
کسی میدونه چه جوری توی ویندوز ( لوکال هاست ) پوشه ها یا فایل ها رو پرمیشنشون رو عوض کنم ؟

نرم افزار FTP NOW هم دارم دقیق آموزش بدید

نرم افزار لوکال ها Easy Php هست :)

Aria
August 27th, 2010, 12:05
سلام.

میتونید Right Click کنید روی پوشه مورد نظر و به بخش Security برید و سطوح دسترسی رو از اونجام مشاهده کنید و طبق نیازتون تغییر بدید.

با تشکر.

ShahroKH
August 27th, 2010, 12:07
سلام
میشه بگید در کجا راست کلیک کنم ؟ در ویندوز یا نرم افزار FTP NOW ؟

اگر ftp now لطفا بگید برای اتصال بهش باید دقیقا چی وارد کنم ؟

Aria
August 27th, 2010, 12:21
سلام.

من در مورد برنامه های 3rd party زیاد اطلاعی ندارم چون خاصیت برتر ویندوز این هست که تمام موارد مورد نیازش رو در خودش جا داده و شما می تونید بدون نصب برنامه اضافه ازشون استفاده کنید.

اما برای تغییر سطوح دسترسی، بهترین راه برای سرور های شخصی تغییر سطوح دسترسی از طریق Remote Desktop هست و اگر سرور عمومی هست که در نتیجه Control Panel داره و میتونید از اون Panel برای انجام این کارتون استفاده کنید.

با تشکر.

ShahroKH
August 27th, 2010, 12:27
ببخشید فکر کنم متوجه سوال نشدید :-? من توی Window XP میخوام پرمیشن عوض کنم نه توی سرور و پنل ! easy php نصب هست و فایل های یک سیستم هم در بخش Www موجوده ولی برای آپگرید سیستم نیاز هست چندین فایل و پوشه رو تغیر پرمیشن داد . در ویندوز که راست کلیک میکنم چیزی به نام Security پیدا نکردم .

Sajad
August 27th, 2010, 12:45
نیازی به ftp now نیست. شما برو تو همون پوشه www روی فایل مورد نظر که میخوای تغییر بدی راست کلیک کن و کاری که آریا گفت انجام بده...

Rezash
August 27th, 2010, 12:48
رو فايل/فولدر مورد نظر rightclick كن و از قسمت atrributes تيك read only رو بذار يا وردار

ShahroKH
August 27th, 2010, 13:07
کاری که آریا گفت رو انجام دادم ولی چیززی برای 777 کردن پرمیشن نداره !

رضا اگه تیک رو برداری میشه 777 ؟ چون رو پوشه کلیک کردم تیک خودش داشت ولی میگفت که 777 نیست

باید چیکار کرد ؟

Rezash
August 27th, 2010, 13:11
تيك كه داشته باشه ميشه read only و قايل نوشتن نيست و بايد برش داري
گاهي ويندوز نميدونم چي كارش ميشه كه نمي ذاره تيك رو برداري و مجبور ميشي سطح دسترسي رو با cmd عوض كني

Aria
August 27th, 2010, 13:24
سلام.

در ویندوز XP اجازه تغییر Security Settings برای پوشه ها به صورت پیش فرض در حالت غیر فعال هست و برای فعال کردنش می بایست موارد زیر رو دنبال کنید:

Start Menu ~> Control Panel ~> Folder Options ~> View

در این بخش، به پایین صفحه بیاید و گزینه "Use simple file sharing (Recommended)" را پیدا کنید و تیک رو بردارید و OK کنید.

حالا امتحان کنید و می بینید که Security به لیست Tab های بالای صفحه Properties هر پوشه اضافه شده و می تونید دسترسی های لازم رو برای خودتون اعمال کنید. (Read & Execute - Write - Read)

با تشکر.

ShahroKH
August 27th, 2010, 14:34
دستت هر دو تاتون درد نکنه

آریا جان برای 777 کردن باید همه رو تیک بزنم ؟