PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از vps برای چند سایت

pabarja110
May 28th, 2015, 11:49
سلام
من با هاست خیلی کار کردم ولی با vps نه!
قصد دارم یه vps خریداری کنم تا فایل هامو روش میزبانی کنم. علت اینکارم هم امکانات بیشتر و سرعت بیشتر هست.
یه چند مورد سوال داشتم که ممنون میشم به این تازه کار راهنمایی کنید.

1- من دوتا هاست دانلود دارم با ادرس های متفاوت (دایرکت ادمین). میتونم هر دوشون رو روی این سرور مجازی بیارم به طوری که از حجم اینترنتیم چیزی مصرف نشه؟؟

2- اگه تو سرور مجازی میشه مثلا موزیک گوش داد؟ البته بدون کم شدن حجم اینترنت.

3- میشه دیگه کنترل پنل نخرم؟ چون هاست ها دایرکت ادمین هستن و قصد دارم با استفاده از آموش ها دیگه کنترل پنل نخرم و خرجم کمتر دربیاد.

فعلا همینا تو ذهنم بود

sssoheil
May 28th, 2015, 13:08
درود

جواب سوالاتتون رو به ترتیب میدهم.

1)بله میتونید انتقال بدید روی سرور مجازی و اگر منظورتون از حجم اینترنت حجم اینترنت خانگی است قاعدتا ارتباطی به اینترنت شما ندارد ولی مسلما کار کردن در ریموت سرور مجازی مقداری از حجم اینترنت شما را مصرف میکند.

2)میشه موزیک گوش داد ولی نه با کیفیت و روانی pc.ضمن اینکه گوش دادن موزیک در ریموت سرور مجازی مقدار بیشتری از حجم اینترنت شما را مصرف میکند نسبت به حالت عادی که کار میکنید.

3)بله نیازی به کنترل پنل نیست .با کانفیگ وب سرور و یک سری تنظیمات دیگر میتوانید سرور مجازی را به هاست تبدیل نمایید و میزبانی سایت های خود را انجام دهید و یا به عنوان هاست دانلود استفاده نمایید.

TN Projects
May 28th, 2015, 13:27
با درود و احترام.

1- من دوتا هاست دانلود دارم با ادرس های متفاوت (دایرکت ادمین). میتونم هر دوشون رو روی این سرور مجازی بیارم به طوری که از حجم اینترنتیم چیزی مصرف نشه؟؟
بله خیلی راحت با ویندوز سرور و حتی بدون ویندوز سرور (از طریق php)

2- اگه تو سرور مجازی میشه مثلا موزیک گوش داد؟ البته بدون کم شدن حجم اینترنت.
خیر چندان مرتبط نیست سوالتون و شما برای گوش کردن موسیقی به هر حال باید دانلودش کنید پس نمیشه گفت این روش بهینه تر هست.

3- میشه دیگه کنترل پنل نخرم؟ چون هاست ها دایرکت ادمین هستن و قصد دارم با استفاده از آموش ها دیگه کنترل پنل نخرم و خرجم کمتر دربیاد.
اگر منظورتون استفاده از پنل نال شده (کــرک) هست به هیچ وجه ما پیشنهاد نمیدیم و بهتره 15 هزار تومان هزینه کنید اما کارتون اصولی باشه و اگر هم میخواید از طریق ftp کار کنید بازم موردی نیست اما بنده پیشنهاد میکنم از دایرکت ادمین استفاده کنید (اینجا بعضی از همکاران زیرقیمت میدن).

پیروزباشید.