PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد در مورد انتخاب لپ تاپ بین 3 کالا

00mostafa00
May 28th, 2015, 02:16
سلام
ببخشید تاپیک جدید زدم
با کمک دوستان توی تاپیک قبلی یک سری نتیجه گیری هایی کردم و گفتم ببینم بین این سه تا کالا کدوم بهتره
http://www.digikala.com/Compare/DKP-35130/DKP-35130/DKP-53269/DKP-59731/
والا دوستان همینقدر بیشتر پول ندارم(هنو 15 سالمه خوب:دی)
از دوستان متخصص خواهش میکنم اگر میتونن نظری بدن
خودم از ظاهر hp خوشم اومد و مقدار نگهداری شارژش
مصرف روزانه من حدود 10 ساعت هست که میتونم زمانی که خونم وصلش کنم به برق و بدون باتری استفاده کنم
به نظرتون کدوم بهتره؟
از مدیران گرامی خواهش میکنم قفل نکنید اینبار آخرین باری هست که دو بار تاپیک میزنم دیگه تکرار نمیشه ممنون میشم اینبار رو چشم پوشی کنید:X

s0NY
May 28th, 2015, 08:23
HP ENVY 15-k007ne

hostfire
May 28th, 2015, 08:44
Hp Envy 15-k007ne
ولی این لب تاپ تا 7 ساعت باطری نگه میداره : http://www.digikala.com/Product/DKP-5419/HP-ProBook-4540s-A/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%D9%8A-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A8%D9%88%DA%A9-4540s

00mostafa00
May 28th, 2015, 11:08
خوب رم اون به جاش 4 هست اینا 8

se7en-host
May 28th, 2015, 16:58
Hp Envy 15-k007ne
ولی این لب تاپ تا 7 ساعت باطری نگه میداره : http://www.digikala.com/Product/DKP-5419/HP-ProBook-4540s-A/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%D9%8A-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A8%D9%88%DA%A9-4540s
والله ما که 1 سال و نیم پیش گرفتیم فوقش 3 ساعت بمونه به نمایندگی گفتیم گفتند عادیه ;)

- - - Updated - - -

سلام
ببخشید تاپیک جدید زدم
با کمک دوستان توی تاپیک قبلی یک سری نتیجه گیری هایی کردم و گفتم ببینم بین این سه تا کالا کدوم بهتره
http://www.digikala.com/Compare/DKP-35130/DKP-35130/DKP-53269/DKP-59731/
والا دوستان همینقدر بیشتر پول ندارم(هنو 15 سالمه خوب:دی)
از دوستان متخصص خواهش میکنم اگر میتونن نظری بدن
خودم از ظاهر hp خوشم اومد و مقدار نگهداری شارژش
مصرف روزانه من حدود 10 ساعت هست که میتونم زمانی که خونم وصلش کنم به برق و بدون باتری استفاده کنم
به نظرتون کدوم بهتره؟
از مدیران گرامی خواهش میکنم قفل نکنید اینبار آخرین باری هست که دو بار تاپیک میزنم دیگه تکرار نمیشه ممنون میشم اینبار رو چشم پوشی کنید:X

سی پی یو ASUS X450LD - A بالاتره اما هارد دیسک ، باتری ، گرافیک ، اندازه صفحه نمایش HP ENVY 15-k007ne بهتره
پس نتیجه HP ENVY 15-k007ne

hostfire
May 28th, 2015, 17:04
والله ما که 1 سال و نیم پیش گرفتیم فوقش 3 ساعت بمونه به نمایندگی گفتیم گفتند عادیه ;)

- - - Updated - - -

سی پی یو ASUS X450LD - A بالاتره اما هارد دیسک ، باتری ، گرافیک ، اندازه صفحه نمایش HP ENVY 15-k007ne بهتره
پس نتیجه HP ENVY 15-k007ne

من دقیقا از تیرماه پارسال دارم ، فیکس 7:20 دقیقا باطری نگه میداره

Ashkankamangar.ir
May 28th, 2015, 17:04
باید اول ببینید استفادتون از لب تاب چیه؟
اگر مثل من فقط به تیکت پاسخ میدید
باید یه لب تاب جون سخت بگیرید
به هر حال
ASUS X450LD - A (http://www.digikala.com/Product/DKP-35130/ASUS-X450LD-A/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-X450LD) سی پی یو قویتری به نسبت باقی دارد
تنها کمو کاستی که نسبت به باقی داره هم اینه که 14 اینچ هست
به هر حال باید ببینید که کارهایی که قراره با این لب تاب انجام بدید در حدی هست که نیاز به سی پی یو قوی باشه اگر نه
hp
بهتره
البته سی پی یو hp و asus زیاد تفاوت ندارند
ولی اینچ صفحه مهمه
پس پیشنهاد من با این تفاسیر
HP ENVY 15-k007ne (http://www.digikala.com/Product/DKP-53269/HP-ENVY-15-k007ne/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%D9%8A-%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%8A-15)

00mostafa00
May 28th, 2015, 20:49
سلام
والا عزیز من هونطور که گفتم تا 12 ساعت میشینم
بیشتر نزم افزار های کد نویسی،xmaap،فتوشاپ و ... بازه و کار خاصی باهاش نمیکنم
حالا با فروشنده مشورت کردم گفتن که یک رم 6 با core i5 که سی پیوش هست بگیر
به نظرتون مناسبه؟؟بقیه مشخصاتش مثل همینه فقط نور کیبورد نداره

iran-developers
May 28th, 2015, 20:56
HP ENVY 15-k007ne
انوی 15 ها برترین سری های لپتاب سال 2013 بودند و فوق العاده اند
الان خودم یه j-100 k اشو دارم
فوق العادست فقط هارد اس اس دی نداره که اینیم که شما دادی هارد اس اس دی داره و یه مورد دیگه هم
بگم اینکه این لپتاب اچ پی از لحاظ گرافیک فوق العادست اینیم که من دارم 2 تا گرافیک 8600 رادون ای ام دی داره
با 1 گیگ آنبورد اچ دی اینتل
فوق العادن در کل !!
فقط اچ پی ...

00mostafa00
May 28th, 2015, 21:02
پس به نظر شما همون اچ پی رو بگیرم؟

softlayer
May 28th, 2015, 22:14
سلام
برخی همکاران ما تعمیرکار لپتاپ هستند و هیچکدوم ذهنیت خوبی نسبت به hp ندارند
برند Asus بیشتر رواج پیدا کرده و درصد مشکلاتش به نسبت کمتره
در خرید لپتاپ صرفا نگهداری شارژ رو ملاک قرار ندید

نکته اول:
به ترتیب باید به این موارد توجه کنید
1- پردازنده
2- حافظه جانبی
3- و حافظه رم
در حال حاضر سری S از لپتاپ های Asus دارای 2 هارددیسک هستند که یکی از اونها ssd هست
مسما انتخاب چنین لپتاپی بسیار هوشمندانه هست
حافظه رم درحال حاضر حداقل 8 گیگ رو دارند اکثرا و قابل افزایش اما دو مورد اول کمی دردسرساز هست

نکته دوم:
پردازنده های استفاده به روی اکثر لپتاپ های بازار ایران از سری U هستند
این سری در خارج از کشور به روی دستگاه هایی قرار میگیره که قدرت پردازش کمتری رو نیاز دارند مثل تبلت که قرار گیری اون به روی لپتاپ یک مقدار توی ذوق میزنه
میزان مصرف برق این پردازنده ها بسیار کمتر از سری های دیگه مثل HQ هست، که مسلما قدرت بسیار کمتری هم دارند بنابر این توصیه نمیشه
شارژر موجود به روی این لپتاپ ها (سری U) بسیار کوچکتر در نتیجه ورودی جریان پایینتری دارند و مصرف برق کمتری وجود داره
اما آیا میزان مصرف برق به قیمت قدرت بسیار پایینتر می ارزه؟

00mostafa00
May 29th, 2015, 06:23
سلام
برخی همکاران ما تعمیرکار لپتاپ هستند و هیچکدوم ذهنیت خوبی نسبت به hp ندارند
برند Asus بیشتر رواج پیدا کرده و درصد مشکلاتش به نسبت کمتره
در خرید لپتاپ صرفا نگهداری شارژ رو ملاک قرار ندید

نکته اول:
به ترتیب باید به این موارد توجه کنید
1- پردازنده
2- حافظه جانبی
3- و حافظه رم
در حال حاضر سری S از لپتاپ های Asus دارای 2 هارددیسک هستند که یکی از اونها ssd هست
مسما انتخاب چنین لپتاپی بسیار هوشمندانه هست
حافظه رم درحال حاضر حداقل 8 گیگ رو دارند اکثرا و قابل افزایش اما دو مورد اول کمی دردسرساز هست

نکته دوم:
پردازنده های استفاده به روی اکثر لپتاپ های بازار ایران از سری U هستند
این سری در خارج از کشور به روی دستگاه هایی قرار میگیره که قدرت پردازش کمتری رو نیاز دارند مثل تبلت که قرار گیری اون به روی لپتاپ یک مقدار توی ذوق میزنه
میزان مصرف برق این پردازنده ها بسیار کمتر از سری های دیگه مثل HQ هست، که مسلما قدرت بسیار کمتری هم دارند بنابر این توصیه نمیشه
شارژر موجود به روی این لپتاپ ها (سری U) بسیار کوچکتر در نتیجه ورودی جریان پایینتری دارند و مصرف برق کمتری وجود داره
اما آیا میزان مصرف برق به قیمت قدرت بسیار پایینتر می ارزه؟
ممنون از توضیحات کامل و دقیقتون
والا با فروشنده مشورت کردم و گفت hp رو بردار
البته این hp که من گفتم رو گفت بر ندار چون صحفحش براق هست و شارژ کمتری نگه میداره
یک hp دیگه معرفی کردن با همین مشخصات که البته هارد ssd و فکر کنم نور کیبورد رو نداره
به نظرتون کدوم رو بردارم؟لپ تاپی که ssd داره یا اونی که نداره و شارژ بهتری نگه میداره بقیه مشخصاتش یکیه جوری که گفت
ببهشید اگر سوال زیاد پرسیدم

007
May 29th, 2015, 06:27
سلام برای ده ساعت استفاده روزانه دسکتاپ بگیر ارزونترم در مباد و مشکلات ثانویه هم مثل لپتاپ نداری

ارادت

00mostafa00
May 29th, 2015, 08:44
سلام برای ده ساعت استفاده روزانه دسکتاپ بگیر ارزونترم در مباد و مشکلات ثانویه هم مثل لپتاپ نداری

ارادت
سلام عزیز
منظورتون کامپیوتر هست دیگه درسته؟
کامپیوتر رو که دارم عزیز سیستمش هم تقریبا جوابگوی کار من هست دلیل لپ تاپ گرفتنم برای قابل حمل بودنشه (مثلا میریم جایی بیکار نباشم دیگه:D) و همچنین چون الآن من همش پای سیستم هستم و بقیه خانواده هم به کامپیوتر لازم دارن باید یجورایی دو تا سیستم باشه تو خونه که مجبورم یکیش لپ تاپ باشه
بازم ممنون بابت پیشنهادتون:x

softlayer
May 29th, 2015, 12:11
ممنون از توضیحات کامل و دقیقتون
والا با فروشنده مشورت کردم و گفت hp رو بردار
البته این hp که من گفتم رو گفت بر ندار چون صحفحش براق هست و شارژ کمتری نگه میداره
یک hp دیگه معرفی کردن با همین مشخصات که البته هارد ssd و فکر کنم نور کیبورد رو نداره
به نظرتون کدوم رو بردارم؟لپ تاپی که ssd داره یا اونی که نداره و شارژ بهتری نگه میداره بقیه مشخصاتش یکیه جوری که گفت
ببهشید اگر سوال زیاد پرسیدم

هیچ ماستفروشی نمیگه ماست من ترشه :)
فروشنده در وحله اول سعی میکنه اجناسی که روی دستش باد کرده رد کنه
حتی اگه این فروشنده برادر شما باشه.
بنده پیشنهاد میکنم شما قبل از خرید بررسی کن
لپتاپ در بازار ما زیاد هست اما لپتاپ ایدال چیزیه که به این راحتی پیدا نمیشه

007
May 29th, 2015, 21:51
س در این صورت یک G510 lenovoبخرین و اینقدر هزینه نکنین چون به قدرت ش نیازی ندارین و هزینه کردن بیخودی خواهد بود ارادت

isp
May 29th, 2015, 23:36
سلام خسته نباشید
HP ENVY 15-k007ne

ارادتمند

taksis
May 29th, 2015, 23:50
من چندین ساله که گوشی و تبلت و لپ تاپم هرسه lenovo بوده
عوض هم که کردم بازم lenovo خریدم
سابقه نداشته هیچکدوم حتی یه ذره لگ‌بزنن.چه برسه هنگ کنن و ریست شن و اینا
اگر دنبال این نیستید که بگید سامسونگ دارم،اپل دارم و میدونید چی میخواید.یعنی کاراییش از برندش مهم تره
Lenovo به نظرم‌مناسبه

00mostafa00
May 30th, 2015, 05:26
ممنون از تمامی دوستانی که لطف کردن و اومدن نظر دادن

هیچ ماستفروشی نمیگه ماست من ترشه :)
فروشنده در وحله اول سعی میکنه اجناسی که روی دستش باد کرده رد کنه
حتی اگه این فروشنده برادر شما باشه.
بنده پیشنهاد میکنم شما قبل از خرید بررسی کن
لپتاپ در بازار ما زیاد هست اما لپتاپ ایدال چیزیه که به این راحتی پیدا نمیشه
این فروشنده رو تا حالا باهاش برخورد داشتم و چیزی خریدم آدم خوبیه الانم اینو میخواد از تهران (ما شهرستانیم) سفارش بده بیارن خودش موجود نداره
بازم ممنون از پیشنهاد شما:x

rahimi_m321
May 30th, 2015, 13:28
Lenovo