PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری میشه فهمید که سرعت اینترنت بنده کم شده یا خیر؟؟

Saeed-MC
May 27th, 2015, 10:13
سلام دوستان
بنده 2 روز سرعت اینترنتم فکر میکنم خیلی کم شده...بزور میتونم ریموت بشم به وی پی اس...
چطوری میتونم بفهمم که مشکل وحود داره از سمت isp ...

Saeed-MC
May 27th, 2015, 11:02
به نظر من اول پینگ نتتون رو ببینید چنده !

گاهی وقتا به دلیل تعمیرات و به روز رسانی در سرور ها پینگ میکشه بالا در نتیجه ریموت هم نمیشه کرد و ربطی به سرعت نت نداره.

چجوری پینگ بگیرم عزیزم....

kiarash-khatib
May 27th, 2015, 11:09
از طریق تست سرعت های اینترنتی یا پینگ گرفتن ای پی خودتون و ای پی سرورتون
برسی کنید موارد رو با پشتیبانی اینترنتتونم تماس بگیرید برای برسی سرعت اینترنت شما

yourhosting
May 27th, 2015, 11:16
با پینگ چندان وضعیت سرعت شما رو مشخص نمیکند میتونید از وبسایت speedtest.net سرعت خود را اندازه بگیرید

it-net
May 27th, 2015, 11:23
به نظر من تازگیا *****ین جدید رو دارن ران میکنن مثلا همین وایبر تا وی پی ان باز میشه درست کار میکنه در عیر اینصورت قطعی زیاد داره.
از یکی شنیدم پاکت دیتا ارسالی و دریافتی لیمیت کردن
دقت کنید سایت باز کردن سنگین شده ولی دانلود سرجاشه

arminak
May 27th, 2015, 11:29
به نظر من تازگیا *****ین جدید رو دارن ران میکنن مثلا همین وایبر تا وی پی ان باز میشه درست کار میکنه در عیر اینصورت قطعی زیاد داره.
از یکی شنیدم پاکت دیتا ارسالی و دریافتی لیمیت کردن
دقت کنید سایت باز کردن سنگین شده ولی دانلود سرجاشه

دقیقا
برای من هم همین موضوع صدق میکنه. اما خداروشکر با ریموت مشکلی ندارم البته اون هم شبها دچار مشکل میشم

Yas-Host
May 27th, 2015, 11:34
میتونه فقط از خط شما باشه حتی با نویز!

سابقه داشته حتی با خرید سرویس های بالاتر از isp ها سرعت افزایش چشم گیری نداشته و با تعویض کابل و رفع نویز مشکل حل شده!