PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحلیل قالب های طارحی شده

ali320m
May 26th, 2015, 23:55
سلام
اخیرا قالبه سایتی شخصی با موضوع عمران معماری طراحی کردم.تقریبا اولین تجربه حرفه ایم هست می خوام تحویل بدم.چون تنها کار کردم خواستم نظر دوستان رو بپرسم می خوام یه دست و دلنشین باشه ممنون میشم نظرتون راجع به موارد زیر بدونم

رنگ و شکل ته برگ سایت(footer)
رنگ و طرح منوی ثابت بالای سایت
شکل قرار گیری 3 ابزارک صفحه نخست
هرچیزی که به نظرتون تغییرش میتونه مفید باشه

اول از اسلایدر در صفحه نخست استفاده میردم که خیلی حجیم بود .البته الان هم سبک نیست زیاد.از یک فونت خارج از هاست هم استفاده کرم.خیلی نتونستم از المان های (آیکون ها و هدرو..) مربوط به عمران و معماری استفاده کنم

سایت: انجام خدمات معماری و عمرانی | امیرسردار (http://amirsardar.ir/)

(ببخشید عنوان رو اشتباه تایپ کردم خواهش میکنم مدیران تصحیح کنند. تحلیل قالب های طراحی شده)

meysam021
May 27th, 2015, 01:24
|: من آدمی هستم عین آیینم ، هرچی رو که میبینم به طرف مقابلم نشون میدم نمیخوام دلتون بزنم ، بنظر خودت این لینکی که گذاشتی سایته؟ اگر واقعا از کارت راضی هستی موفق نمیشی چون خیلی بده از بد هم گذشته
فوتر که اصلا نداری هدر رو ببین توروخدا این هدره؟ زیر منو ها اومده وسط :d
لوگو هم یادت رفته از قالب خارجی بیاریش سمت راست
فونتت معمولی و چپ چین ، آیکون ها غیر استاندارد
اسلایدرم که خرابش کردی ، هنوز بگم یا بسته؟

slashflash
May 27th, 2015, 01:38
سلام

بهتر بود برای اولین کاری که میخوای انجام بدی حداقل کار از 0 شروع کنید ! یا اگر میخواید تغییرات ایجاد کنید روی قالب فعلاً که وارد نیستید ، قالب هایی رو انتخاب کنید که از فریم ورک بوت استرپ استفاده نکرده باشه !
حالا هم که خواستید قالب رو تغییر بدید ، زدید ناقص کردید قالب رو !

در کل همه چیز رو دوست عزیز Meysam021 گفتند جایی برای نظر دادن ما نذاشتن دیگه :دی

فقط نکته آخر اگر یکی بیاد از نقشه شما کپی برداری بکنه کلاً از فایل های نقشه شما استفاده کنه و به اسم خودش نقشه رو ارائه بده شما چه حسی بهت دست میده ؟ پس لطف کنید این متن رو از روی همین طراحی که کردید بر دارید و متن اصلی رو جایگزین کنید
( طراحی و کدنویسی :ali320m )

kool
May 27th, 2015, 10:25
سلام
بهتره دوباره شروع کنید. شرمنده ولی به این نمیشه اسم قالب گذاشت. بیشتر شبیه یک صفحه html داغون شده هست.

hashtgerdiha
May 27th, 2015, 10:38
سلام
اگر خودتون از صفر نوشتید برای بار اول بد نبود .ولی اگر ویرایش کردید کار ناقض و به قول معروف افتضاح است.
استاندارد ها رعایت نشده است.
موفق باشید.

ali320m
May 27th, 2015, 19:54
سلام

بهتر بود برای اولین کاری که میخوای انجام بدی حداقل کار از 0 شروع کنید ! یا اگر میخواید تغییرات ایجاد کنید روی قالب فعلاً که وارد نیستید ، قالب هایی رو انتخاب کنید که از فریم ورک بوت استرپ استفاده نکرده باشه !
حالا هم که خواستید قالب رو تغییر بدید ، زدید ناقص کردید قالب رو !

در کل همه چیز رو دوست عزیز Meysam021 گفتند جایی برای نظر دادن ما نذاشتن دیگه :دی

فقط نکته آخر اگر یکی بیاد از نقشه شما کپی برداری بکنه کلاً از فایل های نقشه شما استفاده کنه و به اسم خودش نقشه رو ارائه بده شما چه حسی بهت دست میده ؟ پس لطف کنید این متن رو از روی همین طراحی که کردید بر دارید و متن اصلی رو جایگزین کنید
( طراحی و کدنویسی :ali320m  )

ممنون از نظرتون
داغونه قبول افتضاحه قبول ولی کار خودمه آخه مگه نمیگید داغونه چرا باید یه طرح داغون رو ویرایش کنم ! دوست عزیز کپی نکردم اون متن هم متن اصلی هست چطور اینقدر راحت و مطمئن قضاوت میکنید حکم صادر میکنید و نصیحت میکنید بنده خودم خیلی رو این قضیه حساس هستم دیگه این تحمتتون بی انصافی بود واقعا .
فریم ورک بوتسترپ هست با استفاده از فیلم آموزشی طراحی قالب وردپرس درست کردم. من کپی نکردم در ضمن مهندس هم نیستم برای کس دیگیه هست سایت.

منو رو عوض میکنم و از منو های آماده استاده میکنم.

سلام
بهتره دوباره شروع کنید. شرمنده ولی به این نمیشه اسم قالب گذاشت. بیشتر شبیه یک صفحه html داغون شده هست.

یعنی صفحه اول باید مطالب بیشتری داشته باشه؟
وبلاگ هم داره ها
نمیشه با ویرایش و اضافه کردن فوتر درستش کرد؟
تشکر از نظرتون

سلام
اگر خودتون از صفر نوشتید برای بار اول بد نبود .ولی اگر ویرایش کردید کار ناقض و به قول معروف افتضاح است.
استاندارد ها رعایت نشده است.
موفق باشید.

سلام
ویرایش نکردم فقط منوی بالای صفحه رو از جای دیگه آوردم
میشه راجع به استاندارد ها بیشتر توضیح بدید
با تشکر

|: من آدمی هستم عین آیینم ، هرچی رو که میبینم به طرف مقابلم نشون میدم نمیخوام دلتون بزنم ، بنظر خودت این لینکی که گذاشتی سایته؟ اگر واقعا از کارت راضی هستی موفق نمیشی چون خیلی بده از بد هم گذشته
فوتر که اصلا نداری هدر رو ببین توروخدا این هدره؟ زیر منو ها اومده وسط :d
لوگو هم یادت رفته از قالب خارجی بیاریش سمت راست
فونتت معمولی و چپ چین ، آیکون ها غیر استاندارد
اسلایدرم که خرابش کردی ، هنوز بگم یا بسته؟

کدوم اسلایدر ؟یکه با افزون گذاشته بودم که خیلی سنگین میکرد به جاش یه عکس پس زمینه گذاشتم .اگه میشه چند تا راه حل که به نظرتون مفید میرس رو بگید ممنون میشم.

با تشکر از همه :-s