PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلان های ویژه تابستان : سرور مجازی با از ماهانه 9000 تومان - Europe

bestvps
August 26th, 2010, 19:21
چند پلن ویژه برای تابستون داشتیم که البته ماه آخرشم هستیم دیگه :d ( نمیگفتم سنگین تر بود :D )

دقت کنید رو هر سرور تعداد مشخصی VPS قرار میگیره !

پلن های لینوکس :

سی پی یو :

Cpu : Xeon X3430 9.6 Ghz Shared

پهنای باند :

Space*30

تحویل :
VPS بعد از تایید سفارش شما تحویلتون میشه , بعد از تحویل 2 ساعت فرصت هست که VPS تست بشه .
بعد از این دو ساعت اگر تایید کردین VPS رو و خواستین اگر در ساعت اداری باشیم 5 ساعت فرصت دارید که پرداخت رو انجام بدید و اگه هم ساعات کاری تموم شده باشه تا ساعت 11 روز کاری بعد فرصت دارید پرداخت کنید .

پرداخت آنلاین هم موجوده اما ما به این علت اینجوری روش رو تنظیم کردیم که ممکنه فردی کارت بانک نداشته باشه یا موجودی نداشته باشه و مشکلات دیگه .

پلن 1 :

RAM : 128 MB
HDD : 20 GB

قیمت ماهانه : 9,000 تومان | قیمت سالانه : 80,000 تومان

پلن 2 :

RAM : 384 MB
HDD : 30 GB

قیمت ماهانه : 15,000 تومان | قیمت سالانه : 135,000 تومان

پلن 3 :

RAM : 512 MB
HDD : 50 GB

قیمت ماهانه : 20,000 تومان | قیمت سالانه : 180,000 تومان

پلن 4 :

RAM : 768 MB
HDD : 80 GB

قیمت ماهانه : 25,000 تومان | قیمت سالانه : 225,000 تومان

پلن 5 :

RAM : 1024 MB
HDD : 100 GB

قیمت ماهانه : 30,000 تومان | قیمت سالانه : 270,0000 تومان

پلن 6 :

RAM : 1536 MB
HDD : 150 GB

قیمت ماهانه : 38,000 تومان | قیمت سالانه : 342,0000 تومان

پلن 7 :

RAM : 2048 MB
HDD : 200 GB

قیمت ماهانه : 45,000 تومان | قیمت سالانه : 405,0000 تومان

پلن های لینوکسی به شرح بالاست . پلن ویندوزی با 2 کارت شبکه هم موجوده از ماهانه 15000 تومان که سرور اون آمریکاست و مشخصات بقیه رو بعدا میزارم.

* تحویل هم گفتم اول تحویل بعد پرداخت پول .
* پشتیبانی هم , هم تو سایت موجوده , هم یاهو , هم تلفن .
* رو این سرور هم لطفا کسی درخواست ویندوز نده ! مگر اینکه تعداد به بیشتر از 3 نفر برسه تا سرور ویندوز اروپا تهیه بشه و در اختیارتون قرار بگیره !
* آپ تایم هم 99/9 تضمین میشه!
* رو هر سرور هم تعداد محدودی VPS قرار میگیره ! ( * ) ( سرور های جدیدی هم که اضافه میشن یا مشخصات سخت افزاری بالاتر دارن یا اینکه با این سرور یکی هستن ولی پایین تر از این نیست خیالتون جمع ! )
* در مورد پرداخت حساب ماهانه هم معمولا با مشتری ها سعی میکنیم راه بیایم و درک میکنیم ولی اون چیزی که ما قرارداد میکنیم یک هفته قبل از اتمام قرارداد بهتون خبر میدیم ! و تا یه هفته بعد از اتمام قرارداد وقت دارید پرداخت کنید اگر پرداخت نشد تو اون یک هفته , 7 روز سرورتون به صورت داون نگه داشته میشه و بعد از اون پاک میشه ! )
* پرداخت سالانه شاید بعضیا بگن چجوری محاسبه شده و یه جوری ازش کم شده ! اینطور نیست که فک کنید خودم ساخته باشم ! قیمت ماهانه رو در 12 ضرب کنید بعد از اون در 3/4 ضرب کنید میشه مبلغ سالانه (75%)
* پشتیبانی هم از 9 صبح تا 9 شب رسمیش هست (معمولا تا 1 شب هستیم در خدمتتون- چه بخش فروش و چه بخش پشتیبانی و ...)
* اگر سرویسی بخواین رو سرورتون راه بندازین ! چه روی ریموت و چه نصب اسکریت و ... تا قبل از تحویل سرور نصب میشه و در اختیارتون قرار میگیره و رایگان هست . بعد از اون نصب در تعهد ما نیست ولی انجام میدیم ولی نه در چارچوب تعهدات ! یعنی فردا یه چیزی خواستید یکم طول کشید یا ... شاکی نشید !
* ریلود OS از طریق پنل انجام میشه و اگرم بخواین ما رایگان اینکارو انجام میدیم !
* مجازی سازی این سرور OpenVz هست ! و پنل هم یا HyperVM یا SolusVM و یا VCPanel ! قابل انتخاب نیست ! بر اساس سرور اکتیو هست اگه قابلیت انتخاب باشه بهتون اعلام میشه !

سوالی باشه در خدمتم :)
شرمنده اگه خستتون کردم :d ولی به هر حال از اول باید شفاف سازی بشه که فردا توقع بیجا ایجاد نشه بعد ما بی خبر باشیم شما ناراضی یا برای ما توقع بیجا ایجاد نشه !
اگه هم جایی نیاز به اصلاح داره بفرمایید پس از مطرح شدن در تیم اگر جواب + باشه حتما اصلاح میشه ! :) خوشحال میشم پیشنهاد نقد و هرچیزی که دارید اعلام کنید

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

راستی پلن 1 و 2 یک IP دارد , 3,4,5 دو IP و 6,7 سه IP و هر IP اضافه ماهانه 1500 تومان .
کنترل پنل هم رو پلن 1 Cpanel نصب نمیشه و پیشنهاد ما از پلن 3 هست واسه Cpanel

کنترل پنل هم چه دایرکت ادمین چه CPanel ماهانه 5000 تومان ( لایسنس همونه ها ! ما هم به همون قیمت میخریم ولی به شما کمتر میدیم و از هزینه ی VPS کم میکنیم ! )

نرم افزار هایی مثل WHMCS و VB و آدنیس و ... که نیاز به لایسنس دارند اگر بخواین و اگر قیمت لایسنس از 100 دلار کمتر باشه ما با 10 الی 15 درصد تخفیف بهتون میدیم و رایگان نصب می کنیم و تحویل میدیم ولی نصب اسکریپت نال شده به هیچ عنوان توسط ما انجام نمی گیرد !!! ( اینکارو هم برا ترویج فرهنگ کپی رایت داریم می کنیم !!! یعنی در خرید هیچ کودوم از اینا به ما تخفیف نمیدن ! آینده معلوم نیست ولی الان اینطوره ! شاهد زندشم تو فروم اقای داوری ! بپرسید ببینید اصلا ما با هم قراردادی داریم که بخوایم تخفیفی بگیریم ! ما 10 الی 15 درصد کمتر از مبلغ خرید رو از شما میگیریم و 10 الی 15 درصد مابقی رو خودمون میزاریم روش و به اون شرکت می پردازیم !!! هیچ منتی هم نیست ! یه نوع انجام وظیفه هست نسبت به آرمان های گروه ! )

reza115
August 26th, 2010, 20:25
سلام
آیا میکروتیک هم روی این سیستم ها نصب می کنید ؟

bestvps
August 26th, 2010, 20:34
میکروتیک اگه بخواین آمریکا در خدمتتون هستیم ( هلند وآلمان هم تا یه 7-8 روز دیگه اضافه میکنیم ) ;)

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

اگه خواستید مشخصات سروری که میخواین رو بگین تا قیمت بهتون بدم

reza115
August 26th, 2010, 20:52
میکروتیک اگه بخواین آمریکا در خدمتتون هستیم ( هلند وآلمان هم تا یه 7-8 روز دیگه اضافه میکنیم ) ;)

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

من برای سرویس *** می خوام،احتمالا همون پلان اول برای شروع کافی باشه!
شما خودتون کانفیگ می کنید ؟

bestvps
August 26th, 2010, 21:04
آره , واسه سرویس pn/\ هم میکروتیک هست هم ویندوز 2003 که جفتش کانفیگ میشه

nimapendar
August 26th, 2010, 21:35
قیمت هاتون مناسبه
نام دیتا سنتر ؟
پرت ارتباطی چقدره و مشخصات سرور اصلی را هم بگید روی هر سرور چه تعداد vps می دید
کاری به خودتون ندارم وارز هست یا نه به اسپم چی چقدر حساسه

bestvps
August 26th, 2010, 22:17
دیتاسنتر : LeaseWeb
وارز نیست
پورت ارتباطی 10 Mbps
روی هر سرور هم حدوده 10 ~ 20 VPS میدیم ( بسته به حجم و رم و فشار وی پی اس ها )
مشخصات سرور اصلی هم گذاشتم که ! CPU 9.6 Xeon X3430

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

ضمنا کل VPS های روی این سری سرور ها برای میزبانی هستند و پورت هم اگر نیاز باشه به 100 Mbps ارتقا داده میشه

reza115
August 27th, 2010, 00:03
من درخواست اکانت تست داده بودم ولی هیچ خبری نیست !!!:-?

bestvps
August 27th, 2010, 08:58
اولا درخواست ندادید سوال کردید
ثانیا گفتم که رو این سیستم همچین چیزی ارائه نمیشه اگه بخوای باید اطلاعات بدید واستون ردیف کنیم .
و ضمنا سرور USA :55: درخواست زیاد بوده الان منابع در دسترس نیست ! حالا اگه میخواین اطلاعات سرویس رو اعلام کنید ( رم : هارد : و ... و کل نرم افزار هایی که قراره روش نصب بشه ! ) ما تا عصر انشاالله مشکل منابع رو حل میکنیم و تا شب هم درخواست های سرور آمریکا رو پاسخ میدیم .
پست 3 :

سرور اروپا کسی نمیخواد ؟ !!! :d

---------- Post added at 07:58 AM ---------- Previous post was at 07:54 AM ----------

سلام اقا مورد سرور USA هم حل شد الان کسی درخواستی داشته باشه بگه تا بدم خدمتش ! ( Windows Or Microtic )
پلن 1 هم که فرمودید من فعلا واستون OK می کنم اومدید اعلام کنید مشخصات رو پ خ کنم ! تا یکی دو ساعت دیگه آماده تحویل هست

nimapendar
August 27th, 2010, 09:08
سلام این پلان ها توی سایتتون با این قیمت نبود من پلان 1 را برای 1 ماه با دایرکت ادمین میخوام حداکثر چه مدت تحویلم میدید یه اکانت تست ههم همراه با مشخصات برام پ خ کنید

bestvps
August 27th, 2010, 11:15
بله ! تو سایت پلن های ویژه رو نزاشتم . پلن 1 رو همین الان تحویلتون میدم نصب دایرکت ادمین هم به محض اینکه لایسنستون حاضر شد نصب میکنم ok ?

---------- Post added at 08:46 AM ---------- Previous post was at 08:44 AM ----------

دوستان لطفا HostName رو هم موقع سفارش لطف کنید ذکر کنید
ممنون

---------- Post added at 08:55 AM ---------- Previous post was at 08:46 AM ----------

سلام این پلان ها توی سایتتون با این قیمت نبود من پلان 1 را برای 1 ماه با دایرکت ادمین میخوام حداکثر چه مدت تحویلم میدید یه اکانت تست ههم همراه با مشخصات برام پ خ کنید
سرویس VPS شما حاضر شد و مشخصات PM شد . DirectAdmin هم طی 12 ~ 24 ساعت آینده لایسنسوتون حاضر و نصب میشه ;)

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 08:55 AM ----------

آقا VPS شما هم حاضره و تا دقایقی دیگه تنظیمات Microtik به پایان میرسه و میتونید استفاده کنید ;)

bestvps
August 27th, 2010, 19:09
سرویس کاربر : Electronic هم حاضر شد و براتون پ خ شد
لطفا تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید

bestvps
August 27th, 2010, 21:46
VPS کاربر : reza115 هم حاضر شد
فقط مونده VPS : آقا نیما که اونم به محض دریافت لایسنس تحویل میدم ;)

bestvps
August 28th, 2010, 16:16
سرویس کاربر : Shiraz Lpi هم تحویل شد

msi
August 28th, 2010, 16:37
سلام
ما سیستم عامل میکروتیک می خوایم و مثل اینکه شما میکروتیک نصب نمی کنید !!!!

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

من پست ها رو خوندم و مثل اینکه سرور آمریکایی هم وجود داره ! جایی برای معرفی سرور آمریکا نیست ؟

electronic
August 28th, 2010, 16:51
عاليييييي

msi
August 28th, 2010, 20:47
آقا به ما هم یه تست بدین اگه امکانش هست براتون-

bestvps
August 28th, 2010, 22:30
چشم از طریق PM هماهنگ کنید . سرور امریکا در یک تاپیک معرفی شد که تاپیک حذف شد:d

thisisatest
December 19th, 2010, 18:42
سلام
اقا حمید چه مشکلی پیش اومده سرور هاتون down شده؟؟؟
سایتتون بالا نمی اد

Sir.DarKNesS
December 19th, 2010, 20:14
اره بالا نمیاد:100:

mahdi2009
December 19th, 2010, 20:26
سلام.

جناب حمیدی کاش یک مقدار وجدان کاری به خرج میدادین و سرور بنده که دوماه و نیم است هزینش رو بهتون پرداخت کردم بهم تحویل میدادین نه اینکه به فکر تاپیک تازه و... باشین.