PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در سایت راهنمایی دقیق

ali68124
May 25th, 2015, 22:03
سلام
بنده یه سایت دارم فروشگاهی
سایتم بالا میاد بدون هیچ ایرادی وقتی با هاش کار می کنم بعد از 10 دقیقه دیگه سایتم بالا نمیاد هاستم هم همینطور مثل سایتم شده است وقتی کامپیوتر خاموش می کنم بعد از 30 دقیقه روشن می کنم سایتم می زنم بالا میاد ولی باز مشکل قبلی داره بعد از 10 دقیقه دیگه بالا نمیاد حتی در پنل سایتم هم همینطور
بنده پشتیبانی هاستم گزارش دادم چک کردن گفتن مشکلی نداره به دلیل مدرک گفتن سرور سالم هست گفتن احتمالا از isp شما ای پی شما هم بلاک کردن بنده تماسی گرفتم پشتیبانی گفتن ما هیچ ای پی بلاک نکردیم دستور ipconfig/flushdns دستور زدم مشکلم بر طرف نشد dns اینترنتم زدم مشکل بر طرف نشد
پشتیبانی هاست یه ای پی دادن که ای پی سیستم بگم که چک کنه در سرور که بلاک نباشه که گفتن بلک نیست حالا جالب این جا اینکه وقتی ای پی دادم وقتی با سایتم کار کردم دیگه بالا نیومد رفتم دوباره چک کردن ip دیدم ای پی که به پشتیبانی دادم فرق داره با ای پی که خودم چک کردم

حالا بنده چکار کنم

kool
May 25th, 2015, 23:02
سلام
احتمال زیاد از کانفیگ سرور هست یکم زیاد حساسش کردن و آی پی شما بر اثر فعالیت سریع و کانکشن زیاد بلاک میشه
و زمانی که مودم رو روشن خاموش بکنید آی پی تغییر پیدا میکنه و مجدد سایت در دسترس قرار میگیره.