PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه در پنل Cpanel چند سایت ایجاد کنم

petersool
August 26th, 2010, 15:30
دوستان من یک فضا دارم
addonsomain 10 دارم
می خوام ببینیم برای دامین های دیگه تو cpanel باید چه کنم؟
با تشکر

Online24
August 26th, 2010, 15:45
سایت هاتون رو از قسمت addon domain ایجاد کنید !

http://www.siteground.com/knox/tutorials/uploaded_images/images/getting_started/cpanel_addon_dimains.gif

http://www.siteground.com/knox/tutorials/uploaded_images/images/cpanel/image57.jpg

سوال یا مشکلی در این رابطه دارید ؟ سوالات رو دقیقتر بپرسید .

petersool
August 26th, 2010, 19:18
دوست عزیز
با تشکر فراوان
من این موارد می دونم
ولی منظورم این هست چند سایت دیگه به صورت ساب دمین و یک پوشه جدا قرار می گیره؟
توی سایت دیتا بیس همون دیتا بیس اصلی هست؟

mohsen1
August 26th, 2010, 19:27
بستگی داره به جایی که ازش سرویس می گیری/
بعضی جاها هستند که برای ساب دامین و اد دامین محدودیت گذاشتن.
اگه شما این محدودیت رو نداری پس به تعداد نامحدود میتونی سایت در ساب دامین یا اد دامین ایجاد کنی.
درباره دیتابیس هم قضیه همینه.
اگه تعداد مجاز نامحدود هست برای شما که هیچ ، اما اگه محدود هست یا مثلا یکی هست برای ایجاد بانک و جدول برای هر سیستمی که نصب کی کنی یک پیشوند برای جدول باید قرار بدی تا از یک بانک بتونی برای چند سیستم مختلف که در چند سایت در حال اجرا هست استفاده کنی.

Online24
August 26th, 2010, 19:27
با توجه به اینکه شما ۱۰ عدد addon domain دارید میتونید ۱۰ سایت با document root های متفاوت ایجاد کنید .
* subdomain بحثش جداست . اینجا ما documnet root های جداگانه میسازیم . ( که هر کدوم اینها بعدا میتونند sub domain هم داشته باشند )

دیتابیس هم واحد هست . منظور اینکه تمامی دیتابیس ها رو از Cpanel خودتون مدیریت میکنید . و با توجه به محدودیت های سرویس شما میتونید تعدادی دیتابیس ایجاد کنید و به هرکدام از سایت ها دیتابیس مجزا اختصاص بدید .

petersool
August 26th, 2010, 19:48
بستگی داره به جایی که ازش سرویس می گیری/
بعضی جاها هستند که برای ساب دامین و اد دامین محدودیت گذاشتن.
اگه شما این محدودیت رو نداری پس به تعداد نامحدود میتونی سایت در ساب دامین یا اد دامین ایجاد کنی.
درباره دیتابیس هم قضیه همینه.
اگه تعداد مجاز نامحدود هست برای شما که هیچ ، اما اگه محدود هست یا مثلا یکی هست برای ایجاد بانک و جدول برای هر سیستمی که نصب کی کنی یک پیشوند برای جدول باید قرار بدی تا از یک بانک بتونی برای چند سیستم مختلف که در چند سایت در حال اجرا هست استفاده کنی.
با سپاس
من عرض کردم 10 تا دامین محودیت دارم
در ضمن آیا میشه یک سیستم سایت سازی استفاده کرد که همزمان مطالب 10 تا سایت شبیه هم بروز بشن؟

---------- Post added at 07:48 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

با توجه به اینکه شما ۱۰ عدد addon domain دارید میتونید ۱۰ سایت با document root های متفاوت ایجاد کنید .
* subdomain بحثش جداست . اینجا ما documnet root های جداگانه میسازیم . ( که هر کدوم اینها بعدا میتونند sub domain هم داشته باشند )

دیتابیس هم واحد هست . منظور اینکه تمامی دیتابیس ها رو از Cpanel خودتون مدیریت میکنید . و با توجه به محدودیت های سرویس شما میتونید تعدادی دیتابیس ایجاد کنید و به هرکدام از سایت ها دیتابیس مجزا اختصاص بدید .
پس با این حساب بحث ساب دومین روی دامین اصلی نیست
من می تونیم پوشه هایی ایجاد کنم در فضایی که دارم و به هرکدوم دامین بدم
درسته؟

Online24
August 26th, 2010, 19:48
دلیل شما برای انجام این کار چیه ؟

petersool
August 26th, 2010, 19:53
دلیل شما برای انجام این کار چیه ؟

برای اینکه همزمان مطالبشون به روز بشه؟
یا؟؟؟

Online24
August 26th, 2010, 20:12
بله . اینکه چند تا سایت با استفاده از addon با محتوا یکسان ایجاد کنید . ( میتونید یک سایت رو با چندین دامنه با استفاده از امکان parked domain داشته باشید . )
مگر اینکه هدف خاصی داشته باشید !

در هر صورت راه حل شما اصلا کاربردی و منطقی نیست .