PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد مازول بانک ملت

mad-adwords
May 25th, 2015, 14:13
سلام دوستان ما در حال فعال سازی درگاه بانک ملت برای whmcs هستیم ولی مسئول فنی درگاه از ما
پرینت اسکرین از سورس کدها استارت پی و وب سرویس می خواد کلا منظور ا ز پرینت اسکرین سورس ها چی هست کدوم سورس ها براشون پرینت بگیریم میشه دوستان راهنمایی کنید

با تشکر

aligoli
May 25th, 2015, 15:27
سلام دوستان ما در حال فعال سازی درگاه بانک ملت برای whmcs هستیم ولی مسئول فنی درگاه از ما
پرینت اسکرین از سورس کدها استارت پی و وب سرویس می خواد کلا منظور ا ز پرینت اسکرین سورس ها چی هست کدوم سورس ها براشون پرینت بگیریم میشه دوستان راهنمایی کنید

با تشکر

از کد ها عکس بگیرید سپس پرینت کنید.
اما به پرداخت این را تا حالا از کسی درخواست نکرده است.

mad-adwords
May 25th, 2015, 16:12
متوجه نشدم از این حرفتون:

درگاه رو خریدید؟ شاید شماره پایانه و یوزر پسورد درگاه رو میخوان.

درورد
ما از 3 سال پیش درگاه بانک ملت از به پرداخت گرفتیم بعد به اخطار نماد اعتماد غیرفعال کردند الان نماد که فعال کردیم هر چی توی سایت پشتبانی انها درخواست می دند جواب انها فقط این هست کلا متوجه نیمشم همین جوابشون
پرینت اسکرین از سورس کدها استارت پی و وب سرویس بگیرید ارسال کنید
خود من هم متوجه نشدم سوال کردم ازشون باز این جواب تکرار می کنند الان برای دوستان هم چین در خواستی داده بودند از کجا عکس بگیریم دقیقا از سورس مازول عکس بگیریم

- - - Updated - - -

از کد ها عکس بگیرید سپس پرینت کنید.
اما به پرداخت این را تا حالا از کسی درخواست نکرده است.

برای ما که همیچن درخواستی داده برای من سوال شده

k-h
May 25th, 2015, 17:36
کد های فایل کانفیگن باید به شاپرک تغییر دهید و یک عکس بگیرید و ارسال کنید

mad-adwords
May 25th, 2015, 18:28
کد های فایل کانفیگن باید به شاپرک تغییر دهید و یک عکس بگیرید و ارسال کنید

متشکر عزیز الان همین کار براشون کردم ببینم فردا تایید می کنند