PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز کردن پی پال

NovinServer
May 8th, 2009, 18:44
با سلام و درود ، راستش من پی پالم لیمیت شده حدود دو ماه پیش !
مبلغ 60 دلار اینها ... هم توش هست !
کسی اگر بتواند از لیمیت آزادش کند مبلغ 20 $ برای خودش ... :hammer:

کسی هست کمکم کنه ؟

WebRang
May 8th, 2009, 18:47
با این موسسه تماس بگیرید :
http://epay.ir
تخصصش در همین کار ها هست!
امیدوارم بتونن مشکلتونو حل بکنن...

NovinServer
May 8th, 2009, 18:50
با این موسسه تماس بگیرید :
http://epay.ir
تخصصش در همین کار ها هست!
امیدوارم بتونن مشکلتونو حل بکنن...

والله به این شرکت ها زیاد زنگ زدم اما فقط می گویند ما ایجاد می کنیم و باز کردن با ما نیست و ....

به هر حال تشکر ! تماس خواهم گرفت .

WebRang
May 8th, 2009, 18:52
والله به این شرکت ها زیاد زنگ زدم اما فقط می گویند ما ایجاد می کنیم و باز کردن با ما نیست و ....

به هر حال تشکر ! تماس خواهم گرفت .
درسته ..
اما باز بپرسین بد نیست!
کارشونو قبول دارم

+

100% مطمین هستن!

NovinServer
May 8th, 2009, 18:53
اتفاقا الان رفتم ایمیل کنم دیدم قبلا زدم اما جوابی نداند !

WebRang
May 8th, 2009, 18:57
اتفاقا الان رفتم ایمیل کنم دیدم قبلا زدم اما جوابی نداند !
جمعه هست امروز به نظرم....
فردا باهاشون تماس بگیرید بهتره...

Vahid
May 8th, 2009, 19:01
با مسعود تماس بگیر بپرس
یوزر apadanapayment

NovinServer
May 8th, 2009, 19:03
با مسعود تماس بگیر بپرس
یوزر apadanapayment

باشه !
ولی من پرسیدم خدمات پی پال هم می دهید گفتند خیر فقط پرداخت انجام می دهیم با این حال پیغام خصوصی برایشان ارسال کردم . :hammer:

با تشکر

Apadanapayment
May 8th, 2009, 23:18
باشه !
ولی من پرسیدم خدمات پی پال هم می دهید گفتند خیر فقط پرداخت انجام می دهیم با این حال پیغام خصوصی برایشان ارسال کردم . :hammer:

با تشکر

والا من از این کارا نمیکنم
اما واسم اینا رو پی ام کن
کشوری که به نامش پیپال ساختی و همچنین چیزایی که پیپال ازت خواسته

NovinServer
May 8th, 2009, 23:40
برایتان ارسال کردم !
لطفا سعی کنید مشکل را حل کنید از خجالتتون در میام .

NovinServer
May 9th, 2009, 01:35
دوستان ظاهرا کارم نشد !
کس دیگری هست بتواند ان را باز کند ؟

Vahid
May 9th, 2009, 12:49
من از یه بچه ها شنید اگه paypal لیمیت کرد یا زنگ میزنه کپی شناسنامه اینا میگیره باز میکنه
یا حضوری !!!!

IFACO.Net
May 9th, 2009, 12:53
سلام
با آدمین سایت پارسی نیک parsinic.com تماس بگیرید و با پرداخت مبلغی براتون باز می کنند !
موفق باشید

NovinServer
May 9th, 2009, 13:07
سلام
با آدمین سایت پارسی نیک parsinic.com تماس بگیرید و با پرداخت مبلغی براتون باز می کنند !
موفق باشید

اینجا نیستند بهشون پیغام خصوصی بدهم ؟ :hammer:

amirizadi
May 9th, 2009, 17:08
نه

__OMID__
May 9th, 2009, 17:41
خرید دلار از حسابهای بسته شده PayPal
این سرویس که در نوع خود در دنیا نیز کم نظیر است این امکان را به کلیه مشتریان می دهد که درصورتیکه اکانت PayPal آنها به هر دلیلی بسته شده یا اصطلاحا End Business شده اند، بتوانند موجودی خود را در ایران به ریال تبدیل نمایند.
این سرویس جهت کلیه اکانت های PayPal از همه کشورها قابل استفاده می باشد.

نحوه استفاده از سرویس:
1- گذشتن 6 ماه از زمان بسته شدن اکانت. (این زمانی است که PayPal کلیه عملیات اکانت را جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی، در نظر گرفته است و بنابراین هیچ ربطی به نوع خدمات یا سرویس ما ندارد!)
2- ارسال تیکت به paypal@parsinic.com (یا کلیک روی دکمه زیر) و درخواست تبدیل دلار موجودی اکانت به ریال!

هزینه ها:
کارمزد استفاده از این سرویس معادل 50% دلار موجودی اکانت بسته شده می باشد با این شرط که حداقل موجودی اکانت بالای 100$ باشد!
به عنوان مثال اگر اکانت شما دارای 120$ بوده و شرایط فوق را داشته باشد، 60$ آن به عنوان کارمزد خدمات و 60$ دیگر جهت تبدیل به ریال طبق نرخ اعلامی از طریق تیکت ارسال شده به شما قابل واریز به حساب شما در ایران می باشد.
ضمنا شما می بایست حتما یکی از حسابهای سیبا، سپهر و یا جام را جهت دریافت مبلغ ریالی خود اعلام فرمائید.

NovinServer
May 9th, 2009, 17:45
خرید دلار از حسابهای بسته شده PayPal
این سرویس که در نوع خود در دنیا نیز کم نظیر است این امکان را به کلیه مشتریان می دهد که درصورتیکه اکانت PayPal آنها به هر دلیلی بسته شده یا اصطلاحا End Business شده اند، بتوانند موجودی خود را در ایران به ریال تبدیل نمایند.
این سرویس جهت کلیه اکانت های PayPal از همه کشورها قابل استفاده می باشد.

نحوه استفاده از سرویس:
1- گذشتن 6 ماه از زمان بسته شدن اکانت. (این زمانی است که PayPal کلیه عملیات اکانت را جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی، در نظر گرفته است و بنابراین هیچ ربطی به نوع خدمات یا سرویس ما ندارد!)
2- ارسال تیکت به paypal@parsinic.com (یا کلیک روی دکمه زیر) و درخواست تبدیل دلار موجودی اکانت به ریال!

هزینه ها:
کارمزد استفاده از این سرویس معادل 50% دلار موجودی اکانت بسته شده می باشد با این شرط که حداقل موجودی اکانت بالای 100$ باشد!
به عنوان مثال اگر اکانت شما دارای 120$ بوده و شرایط فوق را داشته باشد، 60$ آن به عنوان کارمزد خدمات و 60$ دیگر جهت تبدیل به ریال طبق نرخ اعلامی از طریق تیکت ارسال شده به شما قابل واریز به حساب شما در ایران می باشد.
ضمنا شما می بایست حتما یکی از حسابهای سیبا، سپهر و یا جام را جهت دریافت مبلغ ریالی خود اعلام فرمائید.

خیلی خوبه اما اکانت من اولا 4 ماهه بسته شده ثانیا 41.99 $ داخلش دارم ....
الان به ایشون تماس خواهم گرفت ..

:angel:

NovinServer
May 9th, 2009, 17:59
تلفن کردم هیچ کس بر نداشت !
تیکت کردم ! انشا الله جواب بدهد .