PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نام پیشنهادی برای ثبت شرکت

aligoli
May 27th, 2015, 13:20
برای ثبت 3 شرکت به صورت تخصصی در هر حوزه نیاز به 5 نام داریم.
در صورتی که نام خاصی مد نظر شما است لطفا پیشنهاد دهید.

شرکت در حوزه " طراحی سایت "

1.
2.
3.
4.
5.

شرکت در حوزه " شبکه و تجهیزات "

1.
2.
3.
4.
5.

شرکت در حوزه " سرور و سخت افزار "

1.
2.
3.
4.
5.

لطفا هر نام 3 ریشتری ( 3 بخشی ) باشد.
مثال : فن آوران البرز خراسان

- - - Updated - - -

آپ .............

jahromweb
May 27th, 2015, 13:43
باسلام
جناب علیگلی ، بنده درحدی نیستم که بخواهم شما را راهنمایی کنم اما همین طور که خود شما درجریان هستید شرکت هایی برای پیدا کردن نام مناسب درحال فعالیت هستند که بهترین راه مراجعه با ان ها است .
البته هزینه هایی نیز دارد.
درانجمن احتمال پیدا شدن اسم خوب کم میباشد.

باتشکر
روز خوش

isn
May 27th, 2015, 15:39
دوست عزیز حتما از شهر تهران اقدام کنید ، مطمئنا خودتان تخصص دارید ولی یک موردی وجود داره

اگر خودتان اقدام کنید ، جوابش نهایتا یکی دو روزه مشخص میشه ولی توسط شرکت های ثبت شرکت گزارش بعد 2 هفته !!! هم دیده شده است ...

در کل الان ثبت نام خیلی سخت تر شده است ، قبلا که آنلاین نبود 50 بار باید اسم با 5 اولویت روی کاغذ می نونشتیم ، حالا که آنلاین شده متاسفانه بد تر شده ...

4 کلمه ای به بالا احتمالا می تونید ثبت کنید ( از اسم های کهن استفاده کنید )

شاید بالغ بر 40 تا 50 اسم دادیم ، تایید نکردند .

البته اگر از راه های راحت تر !!! می توانید اقدام کنید ...

و اینکه اسمی معرفی نکردم ، فکر کنم کاملا برای شما مشخص شد ( با توجه به توضیح )

در ضمن برای اینکه مشخص شود افرادی که صلاحیت نام مورد نظر شما را تایید یا رد می کنند منطق دارند می توانید یک کاری کنید ( در صورت تمایل پ/خ کنید تا به شما توضیح دهم )

aligoli
May 30th, 2015, 15:15
دیگه خودتون بهتر میدونید ثبت شرکت چه نام هایی انتخاب میکنن

توی ایران شرکت فناوران ایرانی و جوان گل پایگان :D

توی خارج : FsD و این چنان :D

یک نامی بزارید که شیک باشه اگه چیزی به ذهنم رسید بهتون میگم !

منتظرم چیزی به ذهن شما برسه .. !!؟؟

- - - Updated - - -

باسلام
جناب علیگلی ، بنده درحدی نیستم که بخواهم شما را راهنمایی کنم اما همین طور که خود شما درجریان هستید شرکت هایی برای پیدا کردن نام مناسب درحال فعالیت هستند که بهترین راه مراجعه با ان ها است .
البته هزینه هایی نیز دارد.
درانجمن احتمال پیدا شدن اسم خوب کم میباشد.

باتشکر
روز خوش

سلام، خواهش میکنم. لطف دارید. :53:
بله در جریان هستم، اما خوب احساس میکردم همکاران با تجربه سرنخ هایی بدهند که با تفکر بیشتر به نتیجه برسم اما همانطور که فکر میکردم و شما عنوان کردید، شخصا با چند تر از دوستان به نام های مورد نظر رسیدیم.

- - - Updated - - -

دوست عزیز حتما از شهر تهران اقدام کنید ، مطمئنا خودتان تخصص دارید ولی یک موردی وجود داره

اگر خودتان اقدام کنید ، جوابش نهایتا یکی دو روزه مشخص میشه ولی توسط شرکت های ثبت شرکت گزارش بعد 2 هفته !!! هم دیده شده است ...

در کل الان ثبت نام خیلی سخت تر شده است ، قبلا که آنلاین نبود 50 بار باید اسم با 5 اولویت روی کاغذ می نونشتیم ، حالا که آنلاین شده متاسفانه بد تر شده ...

4 کلمه ای به بالا احتمالا می تونید ثبت کنید ( از اسم های کهن استفاده کنید )

شاید بالغ بر 40 تا 50 اسم دادیم ، تایید نکردند .

البته اگر از راه های راحت تر !!! می توانید اقدام کنید ...

و اینکه اسمی معرفی نکردم ، فکر کنم کاملا برای شما مشخص شد ( با توجه به توضیح )

در ضمن برای اینکه مشخص شود افرادی که صلاحیت نام مورد نظر شما را تایید یا رد می کنند منطق دارند می توانید یک کاری کنید ( در صورت تمایل پ/خ کنید تا به شما توضیح دهم )

بنده همیشه از تهران زندگی میکنم، محل سکونت و شرکت تهران است.
بنده همیشه برای ثبت شرکت یا کارهای این چنین خودم اقدام میکنم اما از توصیه شما متشکرم.
ما سه سیلابی استفاده می کنیم تایید می شود.
از راهنمایی شما متشکرم.

isp
May 30th, 2015, 15:19
سلام خسته نباشی از سایت جدید ثبت شرکت ها که همه چیش انلاینه باید اقدام کنید دیگه حضوری جمع اوری شده کلا خیلی وقته برای همه کار باید به سایت زیر مراجعه کنید

http://irsherkat.ssaa.ir/Design/Establishment.aspx

یا علی موفق باشید

aligoli
May 30th, 2015, 15:25
سلام خسته نباشی از سایت جدید ثبت شرکت ها که همه چیش انلاینه باید اقدام کنید دیگه حضوری جمع اوری شده کلا خیلی وقته برای همه کار باید به سایت زیر مراجعه کنید

http://irsherkat.ssaa.ir/Design/Establishment.aspx

یا علی موفق باشید

این مورد را به خوبی می دانم دوست من، در سال 1392 یک شرکت از طریق این سایت ثبت نموده ام !!!
موضوع تایپک چیز دیگری است.