PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول پرداخت از طريق موبايل (USSD) در whmcs

samansystems
May 25th, 2015, 00:50
اين ماژول به منظور استفاده هر چه بهتر از مرچنت زرين پال،در نرم افزار مديريت فروش whmcs طراحی و برنامه نويسی شده است. بوسيله اين ماژول امکان انجام فروش آنلاين، توسط دروازه پرداخت زرين پال ميسر خواهد شد. با توجه به استفاده از دروازه پرداخت در اين حالت، تمامی سفارشات داخل وبسايت شما انجام خواهد شد. برای نصب برنامه کافی است تمامی فايل ها را در شاخه های مورد نظر مشخص شده قرار داده و پس از آپلود فايل ها از بخش مديريت اقدام به تنظيم ماژول نمائيد. برای تنظيم ماژول کافی است مرچنت کد دريافت شده از زرين پال را وارد کرده و همچنين واحد پول مورد استفاده در وبسايت خود را انتخاب کنيد.

استفاده ازين ماژول رايگان هست و در صورت داشتن زرين کارت هيچ کارمزدی نه از شما و نه از مشتری شما کسر نميشه. برای استفاده ازون کافی هست درخواست درگاه پرداخت در زرين پال رو ثبت کنيد و کد درگاه پرداخت خودتون رو در تنظيمات اين ماژول جايگزين کنيد:

https://ir.zarinpal.com/files/labfiles/MobileGate-WHMCS.zip

PE7A
May 25th, 2015, 01:23
بخاطر خدمات خوب و متنوع و نوآوری های جدید بهتون تبریک میگم، امیدوارم موفق باشید.

k-h
May 25th, 2015, 11:13
این ماژول قبلا هم انتشار داده بودین همون هست یا ورژن جدیدش هست ؟

samansystems
May 25th, 2015, 11:15
داخل سايت منتشر شده بود.
ولی اينجا منتشر نشده بود که با توجه به اينکه دوستان ديروز اطلاعی ازين بابت نداشتند اينجا هم منتشر شد.

majid1f
May 26th, 2015, 14:01
من یک فایل دارم که از طریق whmcs می خوام اقدام به فروش کنم اگر بخوام پرداخت کاربر به صورت ussd باشه راه کارم چیه؟ و به چه شکلی می شه.
و دوم اینکه اگر بخوام کاربر یک مبلغ مشخص مثلا 5000 تومن پرداخت کنه و یک شماره تراکنش دریافت کنه چه باید کنم؟ از ussd زرین پال با کد مشخص استفاده کردم ولی در ان حالت مبلغ واریزی را کاربر باید وارد کنه و ما نمی تونیم محصول داشته باشیم.

samansystems
May 26th, 2015, 17:56
من یک فایل دارم که از طریق whmcs می خوام اقدام به فروش کنم اگر بخوام پرداخت کاربر به صورت ussd باشه راه کارم چیه؟ و به چه شکلی می شه.
و دوم اینکه اگر بخوام کاربر یک مبلغ مشخص مثلا 5000 تومن پرداخت کنه و یک شماره تراکنش دریافت کنه چه باید کنم؟ از ussd زرین پال با کد مشخص استفاده کردم ولی در ان حالت مبلغ واریزی را کاربر باید وارد کنه و ما نمی تونیم محصول داشته باشیم.

اين ماژول برای پرداخت شناسه پرداخت هست. شناسه پرداخت توسط اين ماژول ايجاد ميشه و بعد کد به مشتری نمايش داده ميشه برای پرداخت.