PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدرنترین دستگاه‌های atm که دیگر نیازی به رمز ندارند + تصاویر

xphost
May 24th, 2015, 12:15
شرکت هیتاچی سرانجام تکنولوژی اسکن بیومتریک برای دستگاههای خودپرداز را در سطح جهان راه‌اندازی نموده است.
گفتنی است در حال حاضر در کشور لهستان در حدود هزار و 730 دستگاه ‌atm به کاربر اجازه می‌دهد با تکنولوژی اسکن خطوط رگ کف دست نسبت به انجام عملیات با دستگاه atm اقدام نمایند.

http://www.beytoote.com/images/stories/news/93/03/ss93-03-67.jpg

بررسی‌ها نشان می‌دهند با استفاده از این فناوری دیگر برای atm نیاز به وارد نمودن شماره کارت و یا pin رمز کارت خود ندارند.در حال حاضر این فناوری در بانک‌های دو کشور لهستان و ترکیه مورد استفاده قرار گرفته است.

http://www.beytoote.com/images/stories/news/93/03/ss93-03-68.jpg

اساس این فناوری مبتنی بر استفاده از یک دوربین ccp در ترکیب با یک دستگاه تولید کننده نور مادون قرمز است بر اساس آمارها خطوط رگ کف دست هر فرد منحصر به آن فرد است و در دنیا این روش می‌تواند به عنوان یک روش ایمن و آسان مورد استفاده قرار بگیرد.

///////
خدا کنه تو ایران نیاد
تولید قمه و چاقو دو برابر میشه دیگه نیاز نیست ***ه خفت گیری کنه
مچ دستش یا انگشتش رو بزنند کافیه
:d

mehrangta
May 24th, 2015, 12:17
هیچی دیگه ایران بیاد که خلاصیم ...

asrhosting
May 24th, 2015, 12:17
خدا کنه تو ایران نیاد
تولید قمه و چاقو دو برابر میشه دیگه نیاز نیست ***ه خفت گیری کنه
مچ دستش یا انگشتش رو بزنند کافیه
:d

دقیقا !

xphost
May 24th, 2015, 12:19
بابای طرف صبح بلند میشه میبینه انگشت نداره به پسرش میگه انگشتم کجاست میگه لولو برد=))

taksis
May 24th, 2015, 12:24
دیگه رفته رفته باید همینطوری بشه
پسورد ها دیگه ور افتادن
چند وقت پیش رفتم کارت ملیم رو عوض کنم هوشمند بگیرم
اثر ده تا انگشت از بالا تا پایین.کف دست همرو گرفت
کارت بانکی ها هم اینجوری میشه احتمالا

- - - Updated - - -

حالا ایرانیا میرن بالا سر دستگاه
یکی مکانیکه دست و بالش چرب‌و روغنیه
اون یکی میاد چمیدونم دستش کثیفه میماله به دستگاهه
همینجوری میره‌جلو نفر دهم نمیتونه پول بگیره
حسگرش انقدر کثیف شده تشخیص نمیده اثر انگشت

rezaonline.net
May 24th, 2015, 13:20
ایجوری باید ننه جون رو تادم عابر بانک کول کنیم که!

1eng.ir
May 24th, 2015, 13:31
اثر انگشتشم جوابه :d

http://www.pic4ever.com/images/121fs725372.gif

kool
May 24th, 2015, 13:40
در این صورت نیز ممکنه برخی با انجام عمل جراهی، مسیر رگ ها رو تغیر بده و یه شاه کلید درست کنه برای خالی کردن همه حساب ها :)

1eng.ir
May 24th, 2015, 16:14
@hamidsoltani85
تولید انبوه بزن برادر
http://www.wikihow.com/Fake-Fingerprints

hamid.soltani92
May 24th, 2015, 16:20
دیگه رفته رفته باید همینطوری بشه
پسورد ها دیگه ور افتادن
چند وقت پیش رفتم کارت ملیم رو عوض کنم هوشمند بگیرم
اثر ده تا انگشت از بالا تا پایین.کف دست همرو گرفت
کارت بانکی ها هم اینجوری میشه احتمالا

- - - Updated - - -

حالا ایرانیا میرن بالا سر دستگاه
یکی مکانیکه دست و بالش چرب‌و روغنیه
اون یکی میاد چمیدونم دستش کثیفه میماله به دستگاهه
همینجوری میره‌جلو نفر دهم نمیتونه پول بگیره
حسگرش انقدر کثیف شده تشخیص نمیده اثر انگشت
دوستمون درست میگن. اگر تو ایران بیاد ممکنه باعث شیوع بیماری، و با این وضع فعلی جوون‌ها حتی بارداری بشه!:))

@hamidsoltani85
تولید انبوه بزن برادر
http://www.wikihow.com/Fake-Fingerprints
انقدر به فکر ۸۵ نباش! من hamid.soltani92 ئم!:d بابا اینا سوسولن. با نوارچسبم میشه این کارو کرد!:دی

دستگاه رو بیار خونه رضا!:دی

night-srv
May 24th, 2015, 17:20
خدا بخیر کنه . . .

delta
May 24th, 2015, 17:28
...همانطور که میدانید ایران 50 سال از کشورهای دیگر عقب است..با این اوضاع این طرح احتمالا برای نوه نوه هایتان خواهد بود..پس نگران نباشید بچسبید به همان کارتهای بانکیتان.. >:d<

ipsat
May 24th, 2015, 20:45
دوستمون درست میگن. اگر تو ایران بیاد ممکنه باعث شیوع بیماری، و با این وضع فعلی جوون‌ها حتی بارداری بشه!:))

انقدر به فکر ۸۵ نباش! من hamid.soltani92 ئم!:d بابا اینا سوسولن. با نوارچسبم میشه این کارو کرد!:دی

دستگاه رو بیار خونه رضا!:دی

نقل قول مدیر انجمن :
لطفا جهت ایجاد پست های طنز و بیخود به فروم های سرگرمی مراجعه نمایید.:-p

hamid.soltani92
May 24th, 2015, 20:49
نقل قول مدیر انجمن :
لطفا جهت ایجاد پست های طنز و بیخود به فروم های سرگرمی مراجعه نمایید.:-p
آفرین به شما که انقدر خوبی :53:

un3.ir
May 25th, 2015, 09:34
سلام

این هم مثل موبایل هایی ه که با صورت باز میشه هستن

آخه یکی قبل این که بره حموم با این روش قفل کرده بود و اون قدر آرایش کرده بود که اون جوری شناسایی می شد
ولی بعد از حموم می بینه که باز نمی شه و خودش می گفت که 1 هفته هست نمی تونم بازش کنم در ضمن می گفت که از این ناراحت نیستم از این ناراحت هستم که پو(یه بازیه) یک هفته هست که غدا نخورده.

هه هه هه =)) :))

الان هم اینا بیای ایران کسی هم می ره ثبت نام می کنه بعد تصادف دستش می بندن تا یک ماه نمی تونه پول برداره.
از گشنگی میمیره

night-srv
May 25th, 2015, 22:39
دوستان چرا برای اینکه تاپیک جهت مثبت بگیره جنبه طنز و سرگرمی دارید به مطلب میدید ؟

شخصی اختراعی داره برای افزایش امنیت اطلاعات اما وقتی خبر اون پخش میشه متاسفانه عده ای ......

بنده با نظرشون موافقم .

آخه چرا ؟

Kian
May 26th, 2015, 09:39
خودتونو زیاد نارحات نکنید چون اگه در عکس اول دقت کنید کیبرد atm حذف نشده، فقط یک اسکنر اثرانگشت بهش اضافه شده است و این یعنی اینکه هر دو مورد فعال هست ! و کاربر می تونه هم رمز بزنه و هم اسکن اثر انگشت :-)

hamid.soltani92
May 26th, 2015, 09:48
بنده با نظرشون موافقم .

آخه چرا ؟
اگر هدف شما ۲ عزیز از پستتون، صرفا افزایش تعداد پست نیست، دلیلش رو عرض می‌کنم خدمتتون:
اینجا انجمن تخصصی وب هاستینگ هست. اگر دقت کنید موضوع تاپیک هیچ ارتباطی به وب‌هاستینگ نداره و صرفا یک موضوع آف-تاپیک هست. لذا اگر کمی فکر کنید، به این نتیجه می‌رسید که خودِ تاپیک و تمام پست‌های مربوط به نوعی اسپم و محتوای بی‌ربط به فروم محسوب میشن! پس لزومی به جدی بودن و ارسال پستِ علمی نیست!
با این تفاصیل، من به شما کاربران محترم و دلسوز، نفری یک آب‌نبات چوبی و به کاربر ipsat که علاوه بر دلسوزی، انقدر مدیرها رو دوست دارن و .... !!! ، ۲ آب‌نبات چوبی جایزه میدم:53:
موفق و موید باشید.