PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلما هاست

sarjukhe
May 23rd, 2015, 16:22
سلام

من قصد خرید یک سرور مجازی یا سرور نیمه اختصاصی از شرکت آلما هاست رو دارم almahost.co.uk که با چند از مدیرای سایت هایی که ازشون سرویس داشتن صحبت کردم راضی بودن همچنین خودم براشون ایمیل زدم بعد 5 دیقه جوابش اومد ولی چیزی که

عجیبه قیمت های خیلی خوبشونه که آدمو به شک میندازه می خواستم ببینم کسی ازشون هاستی سرور مجازی ، سرور اختصاصی چیزی داشته ؟ اگه داشته منم راهنمایی کنه در مورد این شرکت خوبه یا نه ؟

تایید می شن یا نه ؟؟

در مورد آپ تایمش

سرعت سروراش و بقیه چیزای مهمی که خودتون می دونید.

xphost
May 23rd, 2015, 16:39
متاسفانه درده سر ما مدیرای هاستینگ همینه
قیمت ارزون میزنیم میگند چرا ارزونه
گرون میزنیم میگند چرا گرونه
متوسط هم که میزنیم میگند تخفیف نمیدید
خدا بخیر کنه

sarjukhe
May 23rd, 2015, 16:49
دوست عزیز من این شرکتو که زیر سوال نبردم !!

اگه اطلاع از خدمات این شرکت دارید لطفا توضیح بدین ممنون .

هیچ ارزونی بدون دلیل نیست مدیرای سرور عاشق چشم و ابرو من نیستن که بیان سرور 100 دلاری رو ماهی 300تومن بدن

mahdiazarnia
May 23rd, 2015, 17:26
کاملاً معتبر هستند

OmidX
May 23rd, 2015, 17:47
قیمت هاشون گرون نیست دوست عزیز ، چون سرور ها از رد استیشن هست ، و قیمت بر اساس پوند ، تبدیلش ب ریال یه مقدار بالا تر از سایر دیتاسنتر ها در میاد .

saeed1988m
May 23rd, 2015, 17:49
سلام

من قصد خرید یک سرور مجازی یا سرور نیمه اختصاصی از شرکت آلما هاست رو دارم almahost.co.uk که با چند از مدیرای سایت هایی که ازشون سرویس داشتن صحبت کردم راضی بودن همچنین خودم براشون ایمیل زدم بعد 5 دیقه جوابش اومد ولی چیزی که

عجیبه قیمت های خیلی خوبشونه که آدمو به شک میندازه می خواستم ببینم کسی ازشون هاستی سرور مجازی ، سرور اختصاصی چیزی داشته ؟ اگه داشته منم راهنمایی کنه در مورد این شرکت خوبه یا نه ؟

تایید می شن یا نه ؟؟

در مورد آپ تایمش

سرعت سروراش و بقیه چیزای مهمی که خودتون می دونید.

مستقیم از خودشون بگیرید بله ولی نمایندگان البته جسارت نباشه به همه نمایندگان ولی بنده از یه نماینده گرفتم تا عمر دارم سمت نماینده نمیرم منظورم نماینده ای هست که از آلماهاست رداستیشن گرفته از خودشون بگیرید بی دردسر

serverhaa
May 23rd, 2015, 18:31
کاملا معتبر هستن !

k-h
May 23rd, 2015, 18:59
درود
یکی از بهترین ها هستند اینو شک نکنید

delta
May 23rd, 2015, 19:45
دوست عزیز من این شرکتو که زیر سوال نبردم !!

اگه اطلاع از خدمات این شرکت دارید لطفا توضیح بدین ممنون .

هیچ ارزونی بدون دلیل نیست مدیرای سرور عاشق چشم و ابرو من نیستن که بیان سرور 100 دلاری رو ماهی 300تومن بدن

آنهایی که شما میفرمایید گرونتر میدند دلیلش اینه که سرور رو اجاره میکنند از یک دیتاسنتری و شروع به فروشش میکنند.. الما هاست سرورها مل خودش هست و کولو کردند در انگلیس..برای همین ارزونتر در میاد براشون...و البته چون خرید سرورها توسط ایشون در دیتاسنتر زیاد هست و مشتری زیاد داره هم نمایندگی این دیتاسنتر رو گرفتند هم از تخفیفات خیلی بالایی برخوردار هستند..خوب با این وجود راحت میتونه قیمتهای پایین بده...
درمورد تاییدشون هم بله قدیمی کار هستند و مشکلی هم ندارند..

Edwin
May 23rd, 2015, 19:54
به شدت تایید میشن.

525214
May 23rd, 2015, 22:42
سلام

3.4 ماه سرور مجازی داشتم ازشون راضی بودم. سرورهای آلماهاست اگر اشتباه نکنم کلو شده هستند در رداستیشن با خیال راحت میتونید خرید کنید.

AlmaHost
May 23rd, 2015, 23:00
سلام
با تشكر از دوستان.
دليل قيمت مناسب ما اين ميباشد كه شبكه سرورهاي مجازي ما خصوصي ميباشد متعلق به آلماهاست ميباشد
موفق و پيروز

taksis
May 23rd, 2015, 23:06
تعریفشو زیاد شنیدم
تستی یه پی وی اس گرفتم ببینم چجوریاس
عالی بود
هم سرعت شبکه هم خوده سرور

nima17701
May 24th, 2015, 09:39
با خیال راحت اعتماد کنید
تایید میشن...