PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما شرکت هاستینگ برای dns اختصاصی هزینه دریافت میکنید؟

Parti_Baz
May 23rd, 2015, 15:42
با سلام
در شرکت هاستینگی یک سرویس هاست خریداری کرده ام که جهت حفظ ارزش اخلاقی اسم بردن ان درست نیست
طی مدتی که از سایت سروئیس دارم بنده اقدام به ساخت dns اختصاصی ns1 و n2 کرده ام بدون اینکه به شرکت هاستینگ اطلاعی بدهم
در این حال شرکت من را خلافکار دانسته و جهت اینکار سالانه از من هزینه ای طلب میکند
ایا این کار درست است ؟ اگر شخصا درخواست میکردم اینکارو بکنن جهت انجام کار هزینه میگرفتن مشکلی نبود ولی dns که برای انها هزینه نداشته و حتی بعد یک سال متوحه این قضیه شده اند منظور چیست؟
ایا شما هم در هر شرایطی که dns اختصاصی روی هاست مشتری باشید هزینه دریافت میکنید؟ ایا شما هر روز دامنه های میزبان شده را جهت این امر چک میکنید ؟

!MihanIt!
May 23rd, 2015, 15:45
هر شرکت / گروه سیاست خودش رو داره { ما که هزینه نمی گیریم }
برای خود ما قبلا پیش آمده میهن وب هاست گرفته { هزینه ای هم نداره :| }

Parti_Baz
May 23rd, 2015, 16:01
هر شرکت / گروه سیاست خودش رو داره { ما که هزینه نمی گیریم }
برای خود ما قبلا پیش آمده میهن وب هاست گرفته { هزینه ای هم نداره :| }
در این باره قوانینی یا توضیحی در سایت شرکت داده نشده ایا مشتری وقتی یه هاست میخره باید نگران این هم باشه گه چیزی که هزینه ای برای هیچ کسی نداره فردا بخوان بخاطرش هزینه بگیرن ؟

007
May 23rd, 2015, 16:08
سلام سیاست کاری ما هم در گرفتن هزینه است .ارادت

hashtgerdiha
May 23rd, 2015, 16:11
با سلام
در شرکت هاستینگی یک سرویس هاست خریداری کرده ام که جهت حفظ ارزش اخلاقی اسم بردن ان درست نیست
طی مدتی که از سایت سروئیس دارم بنده اقدام به ساخت dns اختصاصی ns1 و n2 کرده ام بدون اینکه به شرکت هاستینگ اطلاعی بدهم
در این حال شرکت من را خلافکار دانسته و جهت اینکار سالانه از من هزینه ای طلب میکند
ایا این کار درست است ؟ اگر شخصا درخواست میکردم اینکارو بکنن جهت انجام کار هزینه میگرفتن مشکلی نبود ولی dns که برای انها هزینه نداشته و حتی بعد یک سال متوحه این قضیه شده اند منظور چیست؟
ایا شما هم در هر شرایطی که dns اختصاصی روی هاست مشتری باشید هزینه دریافت میکنید؟ ایا شما هر روز دامنه های میزبان شده را جهت این امر چک میکنید ؟
سلام
بله هزینه دریافت میشود.
موفق باشید.

xphost
May 23rd, 2015, 16:11
آیپی اختصاصی بله ولی دی ان اس چیزی نیستش که کسی بخواد هزینه بگیره
و حرکت نا شایستی هستش
ولی قوانین رو مطالعه کنید اگر ذکر کردن که باید پرداخت کنید که هیچ، در غیر این صورت نه از نظر شرعی و نه از نظر عرف جامعه درست نیستش

Parti_Baz
May 23rd, 2015, 16:14
سلام سیاست کاری ما هم در گرفتن هزینه است .ارادت

سلام
بله هزینه دریافت میشود.
موفق باشید.

لطفا دوستانی که موفق دریافت هزینه هستند سوالات زیر رو جواب بدن:

yourhosting
May 23rd, 2015, 16:16
سلام
همانطور که گفته شده مربوط به سیاست های شرکت هست و نمیشه گفت چون بقیه نمیگیرن ایشون هم نباید بگیرد.
موفق باشید

Parti_Baz
May 23rd, 2015, 16:18
سلام
همانطور که گفته شده مربوط به سیاست های شرکت هست و نمیشه گفت چون بقیه نمیگیرن ایشون هم نباید بگیرد.
موفق باشید

بنده هم همچین منظوری ندارم ولی با شرایطی که عرض کردم گرفتن هزینه از مشتری درسته ؟

xphost
May 23rd, 2015, 16:18
لطفا دوستانی که موفق دریافت هزینه هستند سوالات زیر رو جواب بدن:
شخصا بیکار نیستم که بخوام روزانه کلی سایت رو چک کنم یا حالا در طی یک ماه
هاست فرد تا جایی که قوانین رو رعایت کنه فضای شخصی اون فرد هستش
و اگر قوانین رو رعایت نکنه بنده وظیفه دارم برای پیگیری موضوع وارد هاست بشم و مسائل نقض شده رو بررسی کنم
به هیچ وجه هم موافق چنین امری نیستم چون دی ان اس اختصاصی نه به سرورم فشاری میاره نه آسیبی میخواد بزنه که بخوام جریمه دریافت کنم یا هزینه ای بگیرم

Optimus
May 23rd, 2015, 16:41
سلام
یکی از علت های ندادن رایگان DNS اختصاصی برای هر مشتری اینه که همون ns1 , ns2 عمومی می تونه حکم تبلیغات باشه

حال اگر شما می خواهید این مورد را از شرکت هاستینگ خودتون بگیرید باید هزینه ای بهشون بدید
معمولا شرکت ها می گیرن و با هزینه پایین البته

با تشکر

k-h
May 23rd, 2015, 16:54
سلام
یکی از علت های ندادن رایگان DNS اختصاصی برای هر مشتری اینه که همون ns1 , ns2 عمومی می تونه حکم تبلیغات باشه

حال اگر شما می خواهید این مورد را از شرکت هاستینگ خودتون بگیرید باید هزینه ای بهشون بدید
معمولا شرکت ها می گیرن و با هزینه پایین البته

با تشکر
درود
ما که چنین کاری نمیکنیم
فقط واسه تنظیم اولیه از مشتری هزینه میگیریم اونم 5 تومن که حالا ایشون خودشون انجام داده نیازی به پرداخت هزینه نبوده
البته سیاست هر کسی به خودش مربوطه

jahromweb
May 23rd, 2015, 18:42
باسلام
بستگی به سیاست سرویس دهنده دارد ما هزینه ی بسیار اندکی (درحد ۲ تا ۵ هزار تومان درسال) میگیریم
بر روی ریسلر رایگان است
درضمن این مورد که هزینه دارد ، کاربر در زمان سفارش هاست به عنوان یک افزونه مشاهده میکند و قیمت را متوجه میشود
موفق باشید

- - - Updated - - -

مثال :
http://parsdev.ir/page-linux.html
نگاه روشن پارس : ۱۰ هزار تومان سالانه

hamid.soltani92
May 23rd, 2015, 19:32
سلام.
میتونید برای اینکه هزینه نداشته باشه از afraid.org استفاده کنید.
سرویس رایگان دی‌ان‌اس هست.

serverhaa
May 23rd, 2015, 19:40
برای آی پی اختصاصی بله ولی برای dns خیر چون هزینه ای هم برای شرکت سرویس دهنده نداره

PE7A
May 24th, 2015, 00:23
در اسپیس ایران نیز هزینه ای برای دی ان اس اختصاصی دریافت نمی شود و این مورد کاملا رایگان است.

babelirani
May 24th, 2015, 00:32
سلام

هزینه ای گرفته نمیشه چون هزینه ای برای ما نداره که بخوایم هزینه ای بگیرم ۲ دقیقه فقط کارمون رو میگیره برای اینم پولی طلب نمیکنیم

jahromweb
May 24th, 2015, 00:37
سلام

هزینه ای گرفته نمیشه چون هزینه ای برای ما نداره که بخوایم هزینه ای بگیرم ۲ دقیقه فقط کارمون رو میگیره برای اینم پولی طلب نمیکنیم
سلام
همین طوری که دوستان گفتند کاری به هزینه ای که برای ماداره ،‌ نداره
درواقع یک جور تبلیغ هست که مثلا فلان سایت روی سرور ما هست
معمولا کسی که دی ان اس اختصاصی میخواد دلایلی داره
یا میخواد مخفی کنه که از کجا سرویس میگیره
یا مورد دیگر
درحالت عادی کسی نیازی به دی ان اس اختصاصی نداره

takpar7
May 24th, 2015, 00:46
سلام
واقعا سیاستهای جالبی دارن دوستان!
من نزدیک به 30 دامنه تو میهن وب هاست دارم قبلنا بارها و بارها تو یت کردن دی ان اس که همشونم اختصاصی هستن به مشکل خوردم و خودشون رایگان ست کردن!
چیز خاصی نیست که بخوان براش پول بگیرن از دید من این موضوع باید از پشتیبانیهای اولیه دامین باشه حالا به قول دوستان هرکسی سیاستی داره چه بسا درست و چه بسا اشتباه!

babelirani
May 24th, 2015, 00:58
سلام
همین طوری که دوستان گفتند کاری به هزینه ای که برای ماداره ،‌ نداره
درواقع یک جور تبلیغ هست که مثلا فلان سایت روی سرور ما هست
معمولا کسی که دی ان اس اختصاصی میخواد دلایلی داره
یا میخواد مخفی کنه که از کجا سرویس میگیره
یا مورد دیگر
درحالت عادی کسی نیازی به دی ان اس اختصاصی نداره
سلام

ببنید دوستان عزیز سیاست کاری هر جایی به خودش ربط داره بنده هم دخالت نمیکنم

ولی اینکه ما بخوایم از طریق یه dns تبلیغ کنیم اصولا راه جالبی نیست برای پیدا کردن هاستینگ یک سایت راه هایه بهتری هم هستش

در ثانی اگه اینجوری باشه که سایت های هاستینگ کلا نباید ip اختصاصی هم بدن

jahromweb
May 24th, 2015, 01:06
سلام

ببنید دوستان عزیز سیاست کاری هر جایی به خودش ربط داره بنده هم دخالت نمیکنم

ولی اینکه ما بخوایم از طریق یه dns تبلیغ کنیم اصولا راه جالبی نیست برای پیدا کردن هاستینگ یک سایت راه هایه بهتری هم هستش

در ثانی اگه اینجوری باشه که سایت های هاستینگ کلا نباید ip اختصاصی هم بدن
حرفتون صحیح هست
البته این رو بگم ما هم دسترسی برای ساختش معمولا باز میگذاریم و کاربر هم بخواد بسازه گیر نمیدیم
درضمن برای مشتری های دایم حتی خودمونم بخوایم بسازیم هزینه ای نمیگیریم به خصوص مشتری که چندین هاست داره
البته گفتم فکر نمی کنم گرفتن ۲هزار تومان!!!‌ سالانه اونم فقط از کاربرایی که هاست ارزون ما رو دارن (مثلا ا گیگ ماهی ۳۰۰۰ ) و نه پلان های حرفه ای و ... زیاد باشه!
میشه ماهی زیر ۲۰۰ تا تک تومنی.... فکر نمیکنم جای بحث داشته باشه

- - - Updated - - -

سلام
واقعا سیاستهای جالبی دارن دوستان!
من نزدیک به 30 دامنه تو میهن وب هاست دارم قبلنا بارها و بارها تو یت کردن دی ان اس که همشونم اختصاصی هستن به مشکل خوردم و خودشون رایگان ست کردن!
چیز خاصی نیست که بخوان براش پول بگیرن از دید من این موضوع باید از پشتیبانیهای اولیه دامین باشه حالا به قول دوستان هرکسی سیاستی داره چه بسا درست و چه بسا اشتباه!
سلام
همین طور که ذکر شد برای مشتری های دایم + مشتری هایی که چندین هاست دارند + مشتری هایی که هاست حرفه ای و بالاتر دارند کاملا رایگان انجام میشه
حتی ما بهشون دسترسی ssh میدیم و کاملا برای چیز هایی که نیاز دارن همکاری میکنیم پس این طوری نیست که لیمیت شدید بگذاریم روی مشتری
مشتری که فقط یک هاست سالی ۲۰ تومنی داره بله میگیم ۲ هزار تومان بده که گفتم میشه ماهی ۲۰۰ تا تک تومنی

taksis
May 24th, 2015, 01:07
جزو خدمات نیست که بخوان هزینه ای بگیرن
ولی خب دیگه بستگی به قوانینشون داره
وگرنه با کلود فلر هم میشه dns تغییر داد تا کسی نفهمه از کجا سرویس دارید

night-srv
May 24th, 2015, 01:08
با سلام

با سلام و درود

ابتدا شما قبل از خرید باید سیاست ها و قوانین یک گروه یا شرکت رو مطالعه میکردید .

و بعد اقدام به خرید میکردید .

ولی در اصل چون شرکت هاستینگ هزینه ای رو برای دی ان اس اختصاصی ( نه آی پی اختصاصی ) نمیکنه در نتیجه نباید هزینه ای رو بیگیره ولی بهرحال هر جایی قوانینی داره .

ولی ما در نایت سرور اصل و حق رو همیشه به مشتری میدیم . و ضمنا هزینه دی ان اس هم رایگان میباشد .

موفق باشید .