PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما نظر بدید! کمبود کجاست؟

iranian-portal
May 23rd, 2015, 12:24
درود

دوستان گرامی, صرف نظر از این که چه تخصصی دارید و در چه زمینه ای فعال هستید!

قضاوت/نظر/پیشنهاد خودتون رو در ارتباط با این موضوع برای بهبود وضعیت ارائه کنید

به عنوان مقدمه برای درک موضوع:
سیستمی در نظر گرفته شده که این امکان رو به طراحان و برنامه نویسان میده تا محصولاتشون رو بدون درگیری های بازاریابی و هزینه های تبلیغاتی به فروش برسونند!!!

به عبارت ساده تر ما تبلیغات و بازاریابی رو انجام میدیم! طراحان و برنامه نویسان هم فقط طراحی می کنند و در سایت درج می کنند!!! به همین سادگی فروش انجام میشه و طرفین به سود خواهند رسید!!

به روش های مختلف در انجمن های تخصصی که مرکز حضور بسیاری از طراحان و برنامه نویسان است سعی کردیم اساتید و بزرگواران رو به همکاری تشویق کنیم!!!

اما هنوز.....!!! دلایلی که ما تصور می کنیم باعث عدم استقبال شده:

متاستفانه حقیقتی که در دنیای اینترنت امروز وجود داره ادعاست! ما تصور می کنیم بسیاری با این هدف که چرا خودشون چنین سیستمی راه اندازی نکنند اقدام به همکاری نمی کنند و تصمیم می گیرند که به زودی چنین سیستمی رو ایجاد کنند!!!!!!
احساس کردیم میزان کارمزد مشخص شده برای معاملات بالاست!! اما این مورد رو هم به حداقل (1 الی 4 درصد) کاهش دادیم اما بازهم....!!!!
صد البته سیستم های مشابهی در این زمینه وجود دارد! اما خوب برای محصولی که آماده فروش است چه اشکالی داره همون محصول رو در 10 سایت مشابه برای فروش ارائه کنیم؟!!!!!

واقعا درک اوضاع امروز اینترنت غیر ممکن شده!! اما در هر حال تجمیع فکری یکی از بهترین روشهای حل مشکل خواهد بود.

پیشاپیش سپاسگذارم از همه بزرگوارانی که در این زمینه فرصتشون رو برای ارائه نظر/پیشنهاد/و... در اختیار ما قرار میدن.

با تقدیم احترام

shahinmq
May 23rd, 2015, 14:31
کامل متوجه نشدم ، منظور شما همانند سایتی مثل http://themeforest.net و ... هستش یا چیز دیگه ای متوجه نشدم ؟

jahromweb
May 23rd, 2015, 14:36
باسلام

۲ نکته ذکر میکنم:
۱)اگر واقعا شخص حرفه ای باشد خودش مشتری دارد و نیازی نیست که با واسطه کار کند و ...
۲)معمولا سعی میشود با قدیمی تر ها کار شود چیزی که درمورد درگاه ها نیز وجود دارد برای مثال ممکن است یک درگاه فردا اعلام کند که کلا کارمزد ۰ و کارمزد برداشت هم ۰ خوب شاید توقع داشته باشد که همه هجوم بیاورند ولی چنین نیست!
فردی مثل بنده حاضرم کارمزد بدهم اما با یک شرکت معتبر همکاری کنم چون ۱ درصد کارمزد برای ۱ میلیون میشود ۱۰ هزار تومان اما همین ۱ میلیون را شرکت بالا بکشد ما بجای ۱۰ هزار تومان ۱ میلیون تومان ضرر کردیم که اصلا قابل توجیه نیست

پیروز باشد

iranian-portal
May 23rd, 2015, 15:08
کامل متوجه نشدم ، منظور شما همانند سایتی مثل http://themeforest.net (http://themeforest.net/) و ... هستش یا چیز دیگه ای متوجه نشدم ؟

درود بر شما

بله کاملا درست متوجه شدید!

باسلام

۲ نکته ذکر میکنم:
۱)اگر واقعا شخص حرفه ای باشد خودش مشتری دارد و نیازی نیست که با واسطه کار کند و ...
۲)معمولا سعی میشود با قدیمی تر ها کار شود چیزی که درمورد درگاه ها نیز وجود دارد برای مثال ممکن است یک درگاه فردا اعلام کند که کلا کارمزد ۰ و کارمزد برداشت هم ۰ خوب شاید توقع داشته باشد که همه هجوم بیاورند ولی چنین نیست!
فردی مثل بنده حاضرم کارمزد بدهم اما با یک شرکت معتبر همکاری کنم چون ۱ درصد کارمزد برای ۱ میلیون میشود ۱۰ هزار تومان اما همین ۱ میلیون را شرکت بالا بکشد ما بجای ۱۰ هزار تومان ۱ میلیون تومان ضرر کردیم که اصلا قابل توجیه نیست

پیروز باشد

درود بر شما

تشکر از توجه شما به موضوع
موارد اصولی و مناسبی رو مطرح کردید
در مورد هر دو بند به نظر یک راهکار بیشتر وجود نداره!

صبر کردن تا مرحله ای که اعتبار کاری و مخاطبین متفاوت با امروز باشه!!
بدون شک اگر سیستم با صبر و به خصوص تلاش توسعه پیدا کنه و دارای شهرت و مخاطبین زیادی بشه! علاوه بر این که باعث جلب اعتماد خواهد شد افراد داری اسم و رسم و مشتری رو هم می تونه به خودش جلب کنه!

سپاسگذارم از وقتی که در اختیار بنده گذاشتید.

shahinmq
May 23rd, 2015, 15:19
درود بر شما

بله کاملا درست متوجه شدید!

بسیار عالی ، اما مشکلاتی خواهید داشت :

* متاسفانه عزیزانی که دمو های خودشون برای نمایش و فروش در چنین سایت هایی قراردادند بسیار مشاهده شده یک سری افراد رفتند ریپ کردند و با قیمت پایین تر به اسم خودشان فروختند ، برای رفع این مشکل به جای دموی زنده از اسکرین شات استفاده می کنند که بازهم بدی های خودش را دارد. شما برای جلوگیری از این کار و بهبود آن و همچنین حفظ حقوق طراح و برنامه نویس ایده ای دارید ؟ حداقل ایده ای که شما را با بقیه ی سایت ها متمایز کند !

* همچنین به قول آقای تمدن طرف در صورتی که حرفه ای باشد مشتری های خاص خودرا دارد ، چه چیز باعث میشود همه ی برنامه نویسان اعم از تازه وارد و حرفه ای جذب سیستم شما شوند ؟

iranian-portal
May 25th, 2015, 20:16
بسیار عالی ، اما مشکلاتی خواهید داشت :
* متاسفانه عزیزانی که دمو های خودشون برای نمایش و فروش در چنین سایت هایی قراردادند بسیار مشاهده شده یک سری افراد رفتند ریپ کردند و با قیمت پایین تر به اسم خودشان فروختند ، برای رفع این مشکل به جای دموی زنده از اسکرین شات استفاده می کنند که بازهم بدی های خودش را دارد. شما برای جلوگیری از این کار و بهبود آن و همچنین حفظ حقوق طراح و برنامه نویس ایده ای دارید ؟ حداقل ایده ای که شما را با بقیه ی سایت ها متمایز کند !

درود بر شما / تشکر از توجه و وقتی که در اختیار بنده گذاشتید

در این مورد متاستفانه نه تنها ما! بلکه همه با چنین مشکلی درگیر هستند! به هر شکلی که هم قرار باشه جلوی ریپ شدن قالب گرفته باشه بازهم به هرحال کسی که کارش ریپ کردن باشه در نهایت موفق به انجام کارش میشه!

اما در مجموع نحوه ارائه قالب در اختیار فروشنده است! و در مورد پیش نمایش در حال حاضر هیچ محدودیتی وجود نداره! اگر احساس کردند ممکنه کار در خطر باشه به قول شما اسکرین شات! اگر هم از این بابت نگرانی نداشتند می تونند قالب رو به صورت زنده و فعال نمایش بدن.

* همچنین به قول آقای تمدن طرف در صورتی که حرفه ای باشد مشتری های خاص خودرا دارد ، چه چیز باعث میشود همه ی برنامه نویسان اعم از تازه وارد و حرفه ای جذب سیستم شما شوند ؟

طراح و برنامه نویس هیچ وقت تمرکزی بر فروش قالب آماده نداره!! و تمرکز اصلی معمولا در طراحی و برنامه نویسی اختصاصی هست! چرا که بدون شک وجه و سود مورد معامله به مراتب از قالب آماده بیشتر خواهد بود!

ما تصور رو بر این مبنا قرار دادیم که طراح و برنامه نویس بدون توجه به حرفه ای بودن یا تازه وارد بودن! ممکنه وقت کافی برای این که بخواد قالب های آماده اش رو به نحو احسن به مرحله فروش و بازاریابی برسونه نداره یا به اصطلاح به حدی درگیر پروژه های دیگه خواهد بود که توجهی به این موضوع نکنه!

در نتیجه چه اشکالی داره فروش یک محصول آماده رو که شاید وقت فروش و بازاریابی اون رو ندارید به واسطه ای بسپرید که در این ارتباط تمرکز لازم رو داره! و منجر به فروش بیشتر=سود بیشتر=شهرت بیشتر کاری بواسطه افزایش مشتریان و.........!!!

امروز هرچقدر هم که حرفه ای و مشهور باشه یک کسب و کار بازهم نمیشه گفت نیازی به روشهای افزایش مشتری و سود و ... نداره!!! بر فرض مثال شما bmw رو در نظر بگیرید! با وجود این که یکی از ستاره های ماشین سازی دنیاست همچنان از ایده های تبلیغاتی و ... حمایت می کنه و هزینه زیادی رو پرداخت می کنه!

delta
May 25th, 2015, 20:57
برای اینکه عزیز اینجا ایران هست و هر کسی دوست داره فقط خودش سود کامل ببره..شما برو تو شهرت یک شغل بزن که موجود نباشه..تا چند تا مشتری پیدا کنی بقیه فکر میکنند چه خبره با اینکه تخصصی هم توش ندارند میان همون شغل رو میزنند و اینقدر این شغل زیاد میشه تا همشون نابود بشوند!! در واقع تک خوری یک جور مد هست.کسی چشم دیدن سود دیگری رو نداره..من خودم 8 سال پخش بازی شهرمون رو درا ختیار داشتم..یکه تاز هم بودم...تا اینکه اینقدر شغل ما رو امدند زدند و بازار خراب کنانی بودند که با ضرر محصولات رو میفروختند تا ما رو زمین بزنند که اخرش من بیخیال شغل شدم و شغلم رو عوض کردم...جالب اینجاست انها هم پشت سر من بیخیال شدند..در واقع همه همدیگر رو از نون خوردن انداختند و ما و کسانی که شغلمون و تخصصمون این بود رو به فنا دادند!!

توجه کنید مشکل شما نیستید..در ایران شما باید دقت کنید یک شغلی یا ایده ای میارید ان شغل و ایده همیشگی نیست و باید سعی کنید در مدت کم سودتون رو در بیارید و سر وقت از ان شغل بیایید بیرون..در واقع نمیتوانید همیشگی و دائم از یک شغل نون در بیارید..شغلها کوتاه مدت هستند و باید بعد اجرای یک کار یا ایده سریعا ایده ای جدیدتر و نو بیارید و شغل قدیم و کار قدیمیتان را بیخیال شوید... الان شما این کارو انجام میدید از قبل بوده و همونها سودشون در در واردند و بعد مدتی همونها میروند سراغ یک ایده دیگر و شما تازه میخواهید راه انها رو ادامه بدید!!

vahab00
May 25th, 2015, 20:58
بزرگوار گمانم یک پ.خ در همین انجمن هم برای بنده ارسال کردید
شاید بزرگترین دلیلی که بشه برای این امر گفت اینه که :
قبلش اینو هم بگم من شخصا خودم رو مثال میزنم و قصد جسارت به سایر همکاران رو ندارم
اما من و دلایل من :
مهمترین دلیلم اینکه دوست ندارم فایل هام دست شما یا نزد شما امانت باشه
شاید این بزرگترین دلیلیه که من با این نوع سایت ها همکاری نمیکنم
شما سایتی راه بندازید که بیاد و من فایل هامو برای فروش بزارم اما برای دانلود کاربر بیاد از سایت من دانلود کنه یا اینکه بنده براش ایمیل کنم
خب ببینید من شمارو نمیشناسم و ممکنه فردا جمع کنید برید من می مونم و همه دسترنج هام که شاید فردا پابلیک بشه
و مورد بعدی اینکه
این نوع سایت ها صرفا برای فروش هستند و با توجه به ارزیابی که من کردم بخش نظراتشون برای پشتیبانی هست اما ایا نظرات برای پشتیبانی کافیه ؟
سایت هایی مثل تم فارست میان دمو آنلاین میذارن و چون انقدر مطمئن هستند که اگه زمانی نیاز باشه پیگر پابلیک و... قالبشون بشند
اما ما تو ایران آیا چنین امکانی داریم ؟
بزرگوار مورد بعدی کارمزد ها هست که اصلا به صرفه نیست
و آخرین مورد اینکه :
من ترجیح میدم فروش کمتر داشته باشم اما بتونم همه کاربرام رو پشتیبانی کنم

و در آخر یک سوال از شما دارم :
چرا با وجود سایت هایی مثل راستچین ما باید بیایم سمت شما ؟

PE7A
May 25th, 2015, 22:09
در سایت های ایرانی تعداد محصولات ارائه شده در این فروشگاه ها اندک و محدود می باشد و تعداد این فروشگاه ها نیز در حال افزایش است.
معمولا محصولات نال شده و کرک شده در این فروشگاه ها به فروش می رسد، جدا از اینکه فروش محصولات نال شده کار درستی نیست اما کاربران نیز به سادگی با کمی جستجو قادر به دانلود آن ها هستند، پس چه دلیلی برای خرید آن ها وجود دارد؟

ما مدتی پیش یک نمونه مشابه را ایجاد کردیم اما به دلیل سایر پروژه ها زمان زیادی صرف آن نشد.
اگر بتوانید یک مرجع کامل و جامع با طیف محصولات وسیع مشابه موارد خارجی ایجاد کنید اطمینان داشته باشید که در دراز مدت و پس از چند سال سود بسیار خوبی خواهید داشت.
مرجعی که در آن باگ وجود نداشته باشد، همه چیز بر اساس فرمت و برنامه ریزی ایجاد شده باشد، محصولات نال شده و غیر قانونی در آن به فروش نرسد و همه چیز در آن بی نقص باشد، چیزی که شما را از سایرین متمایز خواهد کرد.

iranian-portal
May 25th, 2015, 23:00
درود

بزرگوار گمانم یک پ.خ در همین انجمن هم برای بنده ارسال کردید
شاید بزرگترین دلیلی که بشه برای این امر گفت اینه که :
قبلش اینو هم بگم من شخصا خودم رو مثال میزنم و قصد جسارت به سایر همکاران رو ندارم

تشکر می کنم نسبت به موضوع توجه داشتید و وقتتون رو در اختیار ما قرار دادین

اما من و دلایل من :
مهمترین دلیلم اینکه دوست ندارم فایل هام دست شما یا نزد شما امانت باشه
شاید این بزرگترین دلیلیه که من با این نوع سایت ها همکاری نمیکنم
شما سایتی راه بندازید که بیاد و من فایل هامو برای فروش بزارم اما برای دانلود کاربر بیاد از سایت من دانلود کنه یا اینکه بنده براش ایمیل کنم
خب ببینید من شمارو نمیشناسم و ممکنه فردا جمع کنید برید من می مونم و همه دسترنج هام که شاید فردا پابلیک بشه

در این مورد ما هیچ گونه محدودیت/اجبار/قانونی نداریم که بزرگوارانی که با ما همکاری دارند حتما فایل هاشون در سرورهای ما آپلود یا امانت گذاری بشه. این امکان به راحتی فراهم می باشد که در صورت تمایل لینک دانلود محصول پس از خرید از محل مورد نظر خودتون فراخوانی بشه!!

البته مشکل از ماست! متاستفانه فرصت تکمیل سایت رو به نحو احسن نداشتیم که همه موارد به نحو احسن و شایسته به اطلاع برسونیم!
تشکر از این نکته بسیار مهمی که یادآوری کردید. حتما سیستم اطلاعاتی رو گسترش میدیم.

و مورد بعدی اینکه
این نوع سایت ها صرفا برای فروش هستند و با توجه به ارزیابی که من کردم بخش نظراتشون برای پشتیبانی هست اما ایا نظرات برای پشتیبانی کافیه ؟
سایت هایی مثل تم فارست میان دمو آنلاین میذارن و چون انقدر مطمئن هستند که اگه زمانی نیاز باشه پیگر پابلیک و... قالبشون بشند
اما ما تو ایران آیا چنین امکانی داریم ؟

این دو نکته هم متاستفانه به دلیل کم کاری ما در سیستم اطلاع رسانی بوده!
اول این که نحوه پیش نمایش و حتی محل اون هم مثل توضیحات قبلی در اختیار ارائه کننده خواهد بود! اسکرین شات/دمو آنلاین/... برای ما تفاوتی نداره!! اما قبل از تایید محصول (برای فروشندگان کمیسیونی) لازم هست تا کیفیت و اصالت قالب به ناظرین اثبات گردد.
در مورد سیستم پشتیبانی و حمایت از حقوق مصرف کننده در بخش قوانین و سیاست رفع مسئولیت اعلام کردیم پشتیبانی از کاربران به صورت مستقیم به عهده ارائه کننده کالا یا خدمات می باشد. در نتیجه نظر شخصی فروشنده است که چطور تصمیم داره از خریدار پشتیبانی کنه!!

در حال حاضر پشتیبانی مستقیم ما فقط برای مشتریان و محصولات خودمون ارائه میشه(بخش نظرات هم فقط برای محصولاتی است که ارزش ریالی اونها کمتر از 500,000 ریال است! و تا کنون کلیه محصولاتی که از جانب ما منتشر شده محصولات آماتور با قیمت کمتر از 20,000 تومان بوده که پشتیبانی از این محصولات طبق اعلام در بخش نظرات انجام می شود) شما به عنوان فروشنده باید راه های ارتباطی و طرق پشتیبانی خودتون رو به خریدارانتون ارائه کنید و ما فقط ناظر/شنوای صدای مشتری خواهیم بود تا کیفیت کاری شما به شکل مطلوب حفظ گردد.
البته در مورد سیستم پشتیبانی برنامه ریزی هایی برای جامعیت بیشتر در نظر گرفته شده که پس از اصلاح نقاط ضعف به زودی اجرا خواهند شد.

بزرگوار مورد بعدی کارمزد ها هست که اصلا به صرفه نیست
و آخرین مورد اینکه :
من ترجیح میدم فروش کمتر داشته باشم اما بتونم همه کاربرام رو پشتیبانی کنم

کارمزدها رو برای شروع از 1 درصد الی 4 درصد در نظر گرفتیم!!
در مورد پشتیبانی هم که قبلا توضیح دادم خدمتتون!

و در آخر یک سوال از شما دارم :
چرا با وجود سایت هایی مثل راستچین ما باید بیایم سمت شما ؟

گذر زمان پاسخ سوالاتی مشابه به این رو خواهد داد! اگر خداوند صلاح رو بر موفقت و پوشاندن جامه عمل به اهداف ما دید=شکر و سپاس=پاسخ این سوالات هم خود به خود روشن میشه!

- - - Updated - - -

در سایت های ایرانی تعداد محصولات ارائه شده در این فروشگاه ها اندک و محدود می باشد و تعداد این فروشگاه ها نیز در حال افزایش است.
معمولا محصولات نال شده و کرک شده در این فروشگاه ها به فروش می رسد، جدا از اینکه فروش محصولات نال شده کار درستی نیست اما کاربران نیز به سادگی با کمی جستجو قادر به دانلود آن ها هستند، پس چه دلیلی برای خرید آن ها وجود دارد؟

ما مدتی پیش یک نمونه مشابه را ایجاد کردیم اما به دلیل سایر پروژه ها زمان زیادی صرف آن نشد.
اگر بتوانید یک مرجع کامل و جامع با طیف محصولات وسیع مشابه موارد خارجی ایجاد کنید اطمینان داشته باشید که در دراز مدت و پس از چند سال سود بسیار خوبی خواهید داشت.
مرجعی که در آن باگ وجود نداشته باشد، همه چیز بر اساس فرمت و برنامه ریزی ایجاد شده باشد، محصولات نال شده و غیر قانونی در آن به فروش نرسد و همه چیز در آن بی نقص باشد، چیزی که شما را از سایرین متمایز خواهد کرد.

درود بر شما

سپاسگذارم جهت فرصتی که در اختیار بنده گذاشتید جهت این موضوع
مبدل شدن به مرجعی مشابه نمونه های خارجی (تم فارست/اوانتو/....) واقعا کار دشوار و مسیری ناهموار خواهد بود!
اما با حمایت مخاطبین بدون شک مسیر هموارتر خواهد بود.
با توجه به تجربیات شما در این زمینه (نمونه مشابهی که به دلیل عدم فرصت کافی رها کردید) و نقطه نظراتی که در ارتباط با ارائه محصولات با کیفیت و ... ارائه کردید حتما سعی می کنیم برنامه ریزی مداوم و شایسته داشته باشیم.

با تقدیم احترام

vahab00
May 25th, 2015, 23:13
ممنونم که با حوصله به سوالاتم پاسخ دادید
اما یک مورد فقط میمونه :
اینکه پشتیبانی از محصولات خودتونه
پس کاربر که کمتر از 50 تومن خرید کنه چی ؟ پشتیبانی نمیخاد ؟
یعنی حتما باید 50 تومن خرید کنه تا پشتیبانی کنید ؟
اگه فردا فروشنده اومد و هیچ پشتیبانی نداشت چی
اصلا اگه طبق گفته شما طرف اومد ی فایل زیپ فقط برای ی قالب اپ کرد و اسکرین اطلاعات ی قالب دیگه رو گذاشت چی ؟
برای این مورد چه تصمیماتی گرفته اید ؟
و یا اینکه طرف اصلا پشتیبانی نکرد چی ؟ مشتری بیچاره چه گناهی داره ؟
اون قانون 50 هزار تومان هم اصلا درست نیست
تازه فرمودید فقط مشتریان خودتون
به بنده بگید چطور میشه در سایت ارائه قالب های اماده فعالیت داشت در حالی که مدیران سایت شروع به طراحی اختصاصی میکنند
یعنی عملا از دسترنج دیگران برای بالا بردن سایت خودشون استفاده کردند و مشتری اختصاصی گرفتند
البته قصد جسارت ندارما
اما خب باید مواردی روشن بشه و شما هم گفتید قصد پیشرفت دارید و قرار نیست که بکشید کنار
صرفا جهت اطلاع شما و همینطور بالا بردن امنیت بیشتر سایت شما این موارد رو عرض کردم

شرمنده که انقدر سرتون رو درد آوردم و مزاحم شدم
به بزرگی خودتون ببخشید

iranian-portal
May 26th, 2015, 00:06
ممنونم که با حوصله به سوالاتم پاسخ دادید

البته قصد جسارت ندارما
اما خب باید مواردی روشن بشه و شما هم گفتید قصد پیشرفت دارید و قرار نیست که بکشید کنار
صرفا جهت اطلاع شما و همینطور بالا بردن امنیت بیشتر سایت شما این موارد رو عرض کردم

شرمنده که انقدر سرتون رو درد آوردم و مزاحم شدم
به بزرگی خودتون ببخشید

درود مجدد
خواهش می کنم این چه حرفیه! اتفاقا بسیار بسیار خوشحالم که تا این حد دقیق به موضوع توجه دارید
اگر قرار باشه موفقیتی صورت بگیره بدون حتم اول خواست خدا و بعد از اون رضایت افرادی هست که مخاطب ما هستند
در نتیجه از این که مثل یک دوست اشکالات کاری ما رو با این دقت بررسی می کنید و به اطلاع می رسونید قابل تقدیره

اما یک مورد فقط میمونه :
اینکه پشتیبانی از محصولات خودتونه
پس کاربر که کمتر از 50 تومن خرید کنه چی ؟ پشتیبانی نمیخاد ؟
یعنی حتما باید 50 تومن خرید کنه تا پشتیبانی کنید ؟
اون قانون 50 هزار تومان هم اصلا درست نیست
تازه فرمودید فقط مشتریان خودتون

پشتیبانی برای تمامی محصولات ارائه میشه حتی محصولاتی با ارزش کمتر از 50 هزار تومان
اما:
خودتون استاد و بزرگ ما در تجربیات کاری هستید! تعرفه طراحی یک فایل PSD به تنهایی گاهی تا میلیون ها تومان قیمت داره! چه برسه به مرحله کدنویسی و ....!!!
طبق سیاست کاری ما محصولات رو با قیمت کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه برای هر هدف و هر کاربری ارائه خواهیم کرد.
در این بین محصولاتی که با قیمت کمتر از 50 هزار تومان عرضه می شوند دلیل بر این نیست که کیفیت لازم رو ندارند یا حرفه ای نیستند!! دلیل اینه که تا حد ممکن هزینه های اضافی مانند پشتیبانی کامل رو به پشتیبانی عمومی و رایگان کاهش دادیم! و این محصولات پشتیبانی ساده ای در بخش نظرات/تماس با ما/... خواهند داشت.
اگر بخواهیم مدعی باشیم که از تمامی محصولات به صورت کامل پشتیبانی خواهیم کرد بدون شک هرچه سطح مشتریان افزایش پیدا کنه کیفیت پشتیبانی هم به مراتب ضعیف خواهد شد.
در نتیجه اگر مشتری نیاز به پشتیبانی کاملتری نسبت به روشهایی مانند نظرات/تماس با ما/ووووو داره کاملا منطقی به نظر میرسه که باید برای این امر هزینه کنه!! چرا که ما هم برای تامین نیروی پشتیبانی و انجام پشتیبانی به نحو شایسته مستلزم پرداخت هزینه به نیروی کار خواهیم بود.
ضمن این که این امر از پر کردن وقت ما با مواردی که ارتباطی با ما ندارند جلوگیری خواهد کرد.
به عنوان مثال تصور کنید یک مشتری که سطح اطلاعات خیلی بالایی نداره ممکنه حتی به دلیل دان تایم هاستینگ از ما انتظار پشتیبانی داشته باشه!! اگر ما از همه به صورت یکسان بخواهیم پشتیبانی کنیم علاوه بر این که عدالت رعایت نشده ممکنه در زمان مناسب نتونیم واقعا به مشکلاتی که مربوط به کار ما هست رسیدگی کنیم!!!

اگه فردا فروشنده اومد و هیچ پشتیبانی نداشت چی
اصلا اگه طبق گفته شما طرف اومد ی فایل زیپ فقط برای ی قالب اپ کرد و اسکرین اطلاعات ی قالب دیگه رو گذاشت چی ؟
برای این مورد چه تصمیماتی گرفته اید ؟
و یا اینکه طرف اصلا پشتیبانی نکرد چی ؟ مشتری بیچاره چه گناهی داره ؟

در این مورد از قبل برنامه ریزی انجام شده. مثالی با اسم آقای ایکس میزنم
طبق قوانین سایت آقای ایکس قصد داره محصولاتش رو در سایت ما به فروش برسونه. ابتدا لازم هست تا فرمی به عنوان درخواست بررسی فعالیت به عنوان فروشنده کمیسیونی رو تکمیل کنه. ما در این مرحله تا حد امکان صلاحیت طراح رو بررسی خواهیم کرد.
با توجه به لقب فروشنده کمیسیونی که معرف همکار جدید هست کلیه فعالیت ها و اقدامات به صورت کامل تحت نظارت و کنترل خواهد بود. یعنی آقای ایکس با این که مجوز ارسال محصول در سایت رو داره! اما امکان انتشار مستقیم نخواهد داشت. ناظران ما وظیفه بررسی و تایید محصول ارسالی رو خواهند داشت. در صورتی که اصالت و صحت موارد اعلام شده در مورد کالا تایید بشه این محصول منتشر خواهد شد.

و در مورد شایستگی عمل طراحانی که با ما همکاری می کنند اعم از پشتیبانی و ....
به جز نظارت مستقیم قبل از انتشار محصولات سیستم برنامه ریزی کاملتری داره! به این نحو که
چنانچه از فعالیت آقای ایکس به عنوان فروشنده کمیسیونی 45 روز گذشته باشه و ایشون موفق به کسب امتیازهای لازم شده باشند (رضایت مشتریان/کیفیت محصولات/کیفیت پشتیبانی/....) با درخواست آقای ایکس حساب کاربری به سطح فروشنده مستقل ارتقا پیدا خواهد کرد.
چنانچه مایل بودید در مورد این مسائل بیشتر اطلاعات داشته باشید روند کاری (http://www.anatajj.com/vendors/) راهنمای مناسبی خواهد بود.
البته با توجه به نظریات ارزشمند شما و سایر کاربران فعلا تا تکمیل و به کارگیری بسیاری از نقطه نظرات سیستم فروشندگان معلق خواهد بود تا نقاط ضعف اصلاح و توسعه لازم روی سیستم اعمال بشه

به بنده بگید چطور میشه در سایت ارائه قالب های اماده فعالیت داشت در حالی که مدیران سایت شروع به طراحی اختصاصی میکنند
یعنی عملا از دسترنج دیگران برای بالا بردن سایت خودشون استفاده کردند و مشتری اختصاصی گرفتند

موضوع دعوت از طراحان و برنامه نویسان یکی از اهداف حاشیه ای آناتاج به حساب میاد!
در واقع ما به عنوان ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی و تبلیغات فعالیت می کنیم و تمرکز کاری اصلی روی موضوع طراحی و تبلیغات خواهد بود
اما بخش تحلیل تکنیکال و بازاریابی این پیشنهاد رو ارائه کرد که طرح دعوت از طراحان و برنامه نویسان و تکمیل فروشگاه قالب های آماده با تلفیقی از محصولات ما تحت برند آناتاج و محصولات سایرین چندین مزیت خواهد داشت (که البته به دلایل رقابت کاری امکان توضیح در مورد مزیت ها و اهداف فراهم نیست)

و در نهایت ما از دسترنج کسی برای پیشرفت خودمون استفاده نخواهیم کرد!!!
در واقع ما به راحتی هرچه تمام با چنین سیستمی مشتریان خودمون رو به دیگر طراحان داریم معرفی می کنیم!!
به عبارت ساده تر وقتی مشتری وارد سایت ما میشه یعنی مشتری ماست!! و زمانی که بر فرض مثال از محصولات ما رضایت نداره یا به هر دلیل دیگه ای تصمیم میگیره محصول آقای ایکس رو خریداری کنه در واقع این ما هستیم که مشتری خودمون رو دو دستی تقدیم همکارانمون کردیم .

====================
نقطه نظرات بسیار بسیار عالی و منحصر به فردی رو در اختیار ما گذاشتید
بهتون قول میدم در سریعترین زمان ممکن نقطه نظرات ارزشمند شما رو با توسعه سیستم اطلاعاتی و برنامه ریزی اجرایی کنیم
و یک مرحله دیگه به جلب رضایت شما و سایر همکاران گرامی نزدیکتر بشیم.