PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما چه کاری تو اینترنت جواب میده ؟

mahdi20
May 23rd, 2015, 00:13
سلام

میخواستم بدونم دوستان و همکاران گرامی که تو اینترنت سالها فعالیت دارند چه کاری و یا چه شغلی رو تو اینترنت در حال حاظر ایندش رو خوب می بینن . خیلی کار ها قبلا خوب بوده و جواب گرفتن کسانی که انجام دادن و خیلی کار ها هم انجام داده نشده هنوز

دنبال تخصص نیستم دنبال نظر شخصی شما هستم ار رو علاقه یا ........

mehrangta
May 23rd, 2015, 00:22
داخل نت در هر موضوعی میتونید فعالیت داشته باشید.
نکته موفقیت : سعی کنید "بهترین" باشید.

سیدرضا بازیار
May 23rd, 2015, 00:23
آینده اینترنت در ایران خیلی خرابه و به عنوان یه دانشجوی رشته آی تی باید بگم دیگه هیچ امیدی به این رشته در ایران ندارم
سراغ هر کاری تو اینترنت ایران میرید نمیگیره!!! (در کمتر از 1٪ از مواقع میگیره)

از طریق تبلیغات نمیشه در آمد زایی کرد (بخاطر وجود شبکه های تبلیغاتی)
فروشگاه هم نمیشه گذاشت (به دلیل زیاد شدن فروشگاه ها در ایران و بی اعتمادی مردم ایران به محصولات و سایت های ایرانی)
سامانه پیامکی نمیشه گذاشت (به دلیل رایگان شدن سامانه های بعضی از افراد)
هاستینگ نمیشه ساخت (همه هاستینگ ساختن)

اگه ایده جدید هم داشته باشید باید حداقل 10 میلیون هزینه کنید و بعد از 2-3 سال متوجه بشید که آیا این ایده جوابگو هست یا خیر (با توجه به اینکه هر دقیقه یه سایت جدید به وجود میاد که بازار سایت های دیگه رو خراب میکنه)

توی اینترنت اگه میخواید یه شغل مناسب داشته باشید باید به نکات زیر توجه کنید:
1- حتما باید یه گروه پر تعداد و حرفه ای باشید
2- سایت رو واسه هر کشوری بجز ایران بسازید
3- برخی از قوانین اینترنت ایران رو زیر پا بزارید
4- هزینه کنید

mahdi20
May 23rd, 2015, 00:43
آینده اینترنت در ایران خیلی خرابه و به عنوان یه دانشجوی رشته آی تی باید بگم دیگه هیچ امیدی به این رشته در ایران ندارم

فروشگاه هم نمیشه گذاشت (به دلیل زیاد شدن فروشگاه ها در ایران و بی اعتمادی مردم ایران به محصولات و سایت های ایرانی)

اگه ایده جدید هم داشته باشید باید حداقل 10 میلیون هزینه کنید و بعد از 2-3 سال متوجه بشید که آیا این ایده جوابگو هست یا خیر (با توجه به اینکه هر دقیقه یه سایت جدید به وجود میاد که بازار سایت های دیگه رو خراب میکنه)

4- هزینه کنید

70% موافق هستم با حرف هاتون

تو بیشتر موضوعات که مطرح هستن و درامد دارن سایت های معتبر و درجه یک هستن که نمیشه با انها رغابت کرد و اگر هم قصد رغابت داشته باشید هزینه های سر سام اور تبلیغات
ایده جدید هم هزینه تبلیغات و هزینه اولیه راه اندازی و.... داره که خوب بله ایندش معلوم نیست

بعضی از سرویس هایی که ما ایرانی ها راه اندازی کردیم برای خودمون اگر به صورت حرفه ای برای خارجی ها راه اندازی بشه خوبه؟ مثلا من تو این چندین سال سایت خارجی ندیدم تو هر موضوع که بگین از فیلم و نرم افزار . بازی . عکس . گرافیک و .... که لینک مستقیم دایرکت داشته باشن مثل سایت های ایرانی که دارن سرویس میدن ؟ چرا؟

- - - Updated - - -

داخل نت در هر موضوعی میتونید فعالیت داشته باشید.
نکته موفقیت : سعی کنید "بهترین" باشید.

چه جوری سعی کنیم بهترین باشیم در صورتی که مثلا تو ضمینه هاستینگ . نرم افزار . بازی و .... سایت ها و شرکت های معروفی هستن که دارن فعالیت می کنند ؟

fanous_m
May 23rd, 2015, 00:49
همین هاستینگ bussines توی خارج از ایران جواب میده مثل بنز

mahdi20
May 23rd, 2015, 01:00
همین هاستینگ bussines توی خارج از ایران جواب میده مثل بنز

کار فروش سرور مجازی چی؟

asrhosting
May 23rd, 2015, 01:26
یه آینده مبهم و نامعلوم داخل اینترنت ایران ...

mahdi20
May 23rd, 2015, 01:33
یه آینده مبهم و نامعلوم داخل اینترنت ایران ...

چرا؟ یکم توضیح بدین که من و بقیه عزیزان متوجه بشن

asrhosting
May 23rd, 2015, 01:39
چرا؟ یکم توضیح بدین که من و بقیه عزیزان متوجه بشن

صبح از خواب بلند می شین یه هو سایتتون فیتلره ...
دست بالا دست تو ایران خیلی زیاد شده ...
نمونه بارزش isp ها هستن که تا پایان سال 95 باید زیر مجموعه چند شرکت محدود بشن و استقلال کاریشون ازشون گرفته میشه .
هاستینگ که کلا اینده اش نگران کننده اس ...

شاید یه ایده بتونه یه مدتی در آمد خوبی داشته باشه که اونم سریع افت میکنه .

fanous_m
May 23rd, 2015, 02:04
منطور از هاستینگ شامل کل این موارد میشه دیگه

babelirani
May 23rd, 2015, 02:05
با سلام

به شخصه هیچ کاری رو توی نت ایران سود اور و آینده دار نمیدونم غیر از کارهای تخصصی

مثلا برنامه نویسی ، طراحی سایت ، طراحی قالب و ...

clack
May 23rd, 2015, 02:38
به نظر من هنوز خیلی کارا هست که توی نت اشباه نشده ...

خوب وقتی بحث کار توی اینترنت میاد همه میگن نه خوب نیست .. دست رو دست زیاده ...

خوب چرا اینو میگن ؟

چون کار تو نت فکر میکنن فقط : 1)هاستینگ 2)خدمات کانفیگ 3)فروش سرور مجازی 4) فروش لایسنس 5)فروش سرور اختصاصی ... و امثالهم هست .
نه عزیزم خیلی کارا هست که شاید توی کشور های دیگه زیاد باشه اما توی ایران کسی فکرشم نکرده ...

سعی کن تک باش ...
نه اینکه بری هاستینگ مثلآ بزنی بهترین سرور انتخاب کنی با بهترین پشتیبانی و بهترین قیمت و بهترینـ.....

یه کاری کن کسی توی ایران نکرده یا کمتر کسی کرده ...
از این لحاظ تک باش ...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++

البته پیش نیازم میخواد : ( به نظر من)

داشتن تجربه در مورد بالا آوردن سایت و کمی هم برنامه نویسی ...
آشنایی با سیستم عامل های رایج ...
داشتن سرمایه نه به اندازه تفریح ... به اندازه ای که بتونی باهاش یک کار استارت بزنی ...
داشتن وقت کافی و اگر هم تحصیل داری میکنی رشتت هم کامپیوتر باشه ...
داشتن فکر باز و ایده های نو ..
من خودم اکثرآ فکرم دنبال کار خدماتی و پشتیبانی و ... به شکل دیگه بود اما به دلایل بالا نشد . :105:

mahdi20
May 23rd, 2015, 02:46
به نظر من هنوز خیلی کارا هست که توی نت اشباه نشده ...

خوب وقتی بحث کار توی اینترنت میاد همه میگن نه خوب نیست .. دست رو دست زیاده ...

خوب چرا اینو میگن ؟

چون کار تو نت فکر میکنن فقط : 1)هاستینگ 2)خدمات کانفیگ 3)فروش سرور مجازی 4) فروش لایسنس 5)فروش سرور اختصاصی ... و امثالهم هست .
نه عزیزم خیلی کارا هست که شاید توی کشور های دیگه زیاد باشه اما توی ایران کسی فکرشم نکرده ...

سعی کن تک باش ...
نه اینکه بری هاستینگ مثلآ بزنی بهترین سرور انتخاب کنی با بهترین پشتیبانی و بهترین قیمت و بهترینـ.....

یه کاری کن کسی توی ایران نکرده یا کمتر کسی کرده ...
از این لحاظ تک باش ...

البته پیش نیازم میخواد : ( به نظر من)

داشتن تجربه در مورد بالا آوردن سایت و کمی هم برنامه نویسی ...
آشنایی با سیستم عامل های رایج ...
داشتن سرمایه نه به اندازه تفریح ... به اندازه ای که بتونی باهاش یک کار استارت بزنی ...
داشتن وقت کافی و اگر هم تحصیل داری میکنی رشتت هم کامپیوتر باشه ...
داشتن فکر باز و ایده های نو ..
من خودم اکثرآ فکرم دنبال کار خدماتی و پشتیبانی و ... به شکل دیگه بود اما به دلایل بالا نشد . :105:

جالب بود
ممنون

sonalsoft.com
May 23rd, 2015, 03:13
دوست عزیز در هر زمینه ای کار کنی و هوای مشتریات رو داشته باشی ، توی کار خودت کم کاری نکنی ... مطمئن باش نتیجه خوبی می گیری ....

کسی که نتیجه نمی گیره سعی داره از کار دیگران تقلید کنه بدونه اینکه علمم واقعی انجام اون کار رو داشت باشه

حتی اگر بخواهی کوزه گری کنی باز فوت و فن داره ، خود فروشندگی الان یک علم به حساب میاد ، صرفا با زدن یک سوپر مارکت کسی فروشنده نمی شه

اونی هم که یک فروشنده واقعی هست هیچ وقت نمیره سوپر مارکت باز کنه ، با سرمایه دیگران کار می کنه ، هم به خودش و هم به دیگران سود می رسونه

اگر زندگی انسان های موفق رو مطالعه کنی ، همه یک ایده داشتن ، یک رویا ، یک هدف ، به دنبالش رفتن بدون اینکه به برگشت سرمایه فکر کنند ، فقط به رسیدن به هدف فکر کردن ، بارها و بارها تجربه کردند که راهی که رفتن رو باید عوض کنند ولی شکست نخوردن و عقب نشینی نکردن ، کاری کردن که پول بیاد دنبال اونها ، نه اونها برن دنبال پول

خود ادیسون 10000 بار به قول خودش راه ساخته نشدن لامپ رو کشف کرد تا بالاخره تونست لامپ رو بسازه

شرط می بندم هیچکدوم از ما 3 یا 4 بار برای چیزی تلاش نکردیم تا الان ، چه برسه به 10000 بار ، خوب هر کس که پشت کار داره موفق می شه دیگه

در اول کار هم هیچ کس آخرش رو ندیده ، یک مسیر 1000 کیلومتری با اولین قدم شروع می شه ، آدم نهایتش 4 یا 5 تا قدم بیشتر رو نمی تونه ببینه ، بعضی وقت ها هم همون 1 قدم رو به زور می شه دید

ولی اگر اون یک قدم رو برنداری ، حتما قدم دوم رو نمی بینی

دوست عزیز ، خوبه که جست و جو مس کنس این خودش یک قدم محسوب می شه ، ولی این توصیه برادرانه رو از من قبول کن

راه های رفته شده رو نرو ... هر کس هر کاری کرده ببین ولی راهی جدید پیدا کن

روش کار کن ، حتی اگر مسخره کنند ، ایرادی نداره ، فردا روز شما می خندی ولی یک کاری رو انجام میدی که دوست داری و از هر لحاظ ، چه روحی و چه مالی اغنا می شی

موفق باشی

- - - Updatedhttp://cdncache-a.akamaihd.net/items/it/img/arrow-10x10.png (http://www.webhostingtalk.ir/#61103979) - - -

درضمن یک نکته کوچک

همه شرکت های بزرگ از یک زیر زمین شروع شدن ، همه خود ساخته بودند ، همه اونها بی پول بودند و بی تجربه ، داشتن هیچ کدوم از اینها ملاک نیست ،

تنها و تنها و تنها داشتن پشت کار و صبر هست

خود استیو جابز به این بزرگی که همه محصولاتش رو می خرن مکه چطوری شروع کرد ؟

از کاراژ خونه خودشون ،

فیلم استیو جابز رو ببین

آدم های بزرگ رو زندگیشون رو مطالعه کنی اکثرا دیپلم هم ندارن

خود استیو جابز فارغ التحصیل نشد از دانشگاه هیچ وقت

ولی همه تحسین می کنن اون رو

داشتن سواد و سرمایه حرفه

مهم پشت کار و صبر هست

mahdi20
May 23rd, 2015, 03:42
دوست عزیز در هر زمینه ای کار کنی و هوای مشتریات رو داشته باشی ، توی کار خودت کم کاری نکنی ... مطمئن باش نتیجه خوبی می گیری ....

کسی که نتیجه نمی گیره سعی داره از کار دیگران تقلید کنه بدونه اینکه علمم واقعی انجام اون کار رو داشت باشه

حتی اگر بخواهی کوزه گری کنی باز فوت و فن داره ، خود فروشندگی الان یک علم به حساب میاد ، صرفا با زدن یک سوپر مارکت کسی فروشنده نمی شه

اونی هم که یک فروشنده واقعی هست هیچ وقت نمیره سوپر مارکت باز کنه ، با سرمایه دیگران کار می کنه ، هم به خودش و هم به دیگران صود می رسونه

اگر زندگی انسان های موفق رو مطالعه کنی ، همه یک ایده داشتن ، یک رویا ، یک هدف ، به دنبالش رفتن بدون اینکه به برگشت سرمایه فکر کنند ، فقط به رسیدن به هدف فکر کردن ، بارها و بارها تجربه کردند که راهی که رفتن رو باید عوض کنند ولی شکست نخوردن و عقب نشینی نکردن ، کاری کردن که پول بیاد دنبال اونها ، نه اونها برن دنبال پول

خود ادیسون 10000 بار به قول خودش راه ساخته نشدن لامپ رو کشف کرد تا بالاخره تونست لامپ رو بسازه

شرط می بندم هیچکدوم از ما 3 یا 4 بار برای چیزی تلاش نکردیم تا الان ، چه برسه به 10000 بار ، خوب هر کس که پشت کار داره موفق می شه دیگه

در اول کار هم هیچ کس آخرش رو ندیده ، یک مسیر 1000 کیلومتری با اولین قدم شروع می شه ، آدم نهایتش 4 یا 5 تا قدم بیشتر رو نمی تونه ببینه ، بعضی وقت ها هم همون 1 قدم رو به زور می شه دید

ولی اگر اون یک قدم رو برنداری ، حتما قدم دوم رو نمی بینی

دوست عزیز ، خوبه که جست و جو مس کنس این خودش یک قدم محسوب می شه ، ولی این توصیه برادرانه رو از من قبول کن

راه های رفته شده رو نرو ... هر کس هر کاری کرده ببین ولی راهی جدید پیدا کن

روش کار کن ، حتی اگر مسخره کنند ، ایرادی نداره ، فردا روز شما می خندی ولی یک کاری رو انجام میدی که دوست داری و از هر لحاظ ، چه روحی و چه مالی اغنا می شی

موفق باشی

- - - Updated - - -

درضمن یک نکته کوچک

همه شرکت های بزرگ از یک زیر زمین شروع شدن ، همه خود ساخته بودند ، همه اونها بی پول بودند و بی تجربه ، داشتن هیچ کدوم از اینها ملاک نیست ،

تنها و تنها و تنها داشتن پشت کار و صبر هست

خود استیو جابز به این بزرگی که همه محصولاتش رو می خرن مکه چطوری شروع کرد ؟

از کاراژ خونه خودشون ،

فیلم استیو جابز رو ببین

آدم های بزرگ رو زندگیشون رو مطالعه کنی اکثرا دیپلم هم ندارن

خود استیو جابز فارغ التحصیل نشد از دانشگاه هیچ وقت

ولی همه تحسین می کنن اون رو

داشتن سواد و سرمایه حرفه

مهم پشت کار و صبر هست

ممنون توضیح خوبی بود . الان میرم فیلم استیو جابز دانلود می کنم و فردا ظهر نگاه می کنم

- - - Updated - - -

http://p30download.com/fa/entry/47789/

اینجا می تونید دانلود کنید فیلم استیو جابز شاید به درد شما هم بخوره

sonalsoft.com
May 23rd, 2015, 04:16
درود

راستی کتابش هم موجوده
نوشته ی کارماین گالو
با ترجمه ی سعید جعفری

موفق باشید

fashen
May 23rd, 2015, 04:53

4- هزینه کنید

من با حرف شما موافقم . یه عده افرار ناشی و تازه وارد به دنیا اینترنت وارد شدن و بازار کار توی اینترنت رو خراب کردن. من خودم تصمیم دارشتم بعد از اتمام درسم به فکر یک شرکت درگاه پرداخت واسطه باشم و از الان آدم هاشو پیدا کردم ولی کم کم دارم نسب به این تصمیمم منصرف میشم.

sonalsoft.com
May 23rd, 2015, 11:54
من با حرف شما موافقم . یه عده افرار ناشی و تازه وارد به دنیا اینترنت وارد شدن و بازار کار توی اینترنت رو خراب کردن. من خودم تصمیم دارشتم بعد از اتمام درسم به فکر یک شرکت درگاه پرداخت واسطه باشم و از الان آدم هاشو پیدا کردم ولی کم کم دارم نسب به این تصمیمم منصرف میشم.

درود

دوست عزیز کسب و کار مثله یه نهال می مونه که بعد از کاشت هم به مراقبت نیاز داره

کسب و کار هم نیازمند مداومت و پشتکار هست

به شخصه امیدوارم تصمیمتون رو عملی کنید