PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ثبت شرکت

radd
May 21st, 2015, 19:57
سلام
چند ماهی هست با توجه به موضوع فعالیتم در زمینه پیام کوتاه و طراحی سایت و ساخت تابلوهای تبلیغاتی
دوست دارم شرکت ثبت کنم اما یک بار که رفتم اداره ثبت میگه برای پیام کوتاه از مخابرات مجوز بیاری! اما چه مجوزی ای من موندم خودش هم نمیدونه
نمایندگی داریم میخواهیم شرکت داشته باشیم خوب
دوستانی که ثبت شرکت کردن مراحلش بگن
کچل شدیم بابا از دست این کارمند های اداره ثبت
باتشکر

isn
May 21st, 2015, 20:08
نيازي نيست جايي برويد ...

صرفا تو گوگل بزنيد :

شركت ها

مراحل رو طي كنيد

روش بالا رايگانه ( ولي ٣٠ خان بايد طي كنيد )

روش ديگر اينه كه بدهيد شركت هاي ثبت شركت
كه حداقل ٦٠٠ تومان مي گيرند ...

jahromweb
May 21st, 2015, 20:10
نيازي نيست جايي برويد ...

صرفا تو گوگل بزنيد :

شركت ها

مراحل رو طي كنيد

روش بالا رايگانه ( ولي ٣٠ خان بايد طي كنيد )

روش ديگر اينه كه بدهيد شركت هاي ثبت شركت
كه حداقل ٦٠٠ تومان مي گيرند ...
سلام
بستگی به شخص ثبت کننده هم داره قیمت ... افرادی سراغ دارم که قبلا کارمند اداره ثبت بودند و الان کار ثبت شرکت انجام میدهند حدود ۲۰۰...

isn
May 21st, 2015, 20:18
سلام
بستگی به شخص ثبت کننده هم داره قیمت ... افرادی سراغ دارم که قبلا کارمند اداره ثبت بودند و الان کار ثبت شرکت انجام میدهند حدود ۲۰۰...

بله خوب رابط باشد مشكلي نيست ...

مورد ديگر براي ثبت شركت :

٥ نام به اولويت براي ثبت نياز است

توصيه مي كنم در اين راه پر خون مايوس و خسته نشويد ... ( كساني كه ثبت كردند متوجه مي شوند ... )

----

radd
May 21st, 2015, 21:10
من مشکلم با این اداره ثبت هست برای پیام کوتاه

se7en-host
May 21st, 2015, 23:26
می تونید یدید یکی از شرکت های ثبت کننده با هزینه براتون ثبت می کنند
همه کار ها را خودشون انجام میدن و در اخر تحویل میدن

sonalsoft.com
May 22nd, 2015, 01:00
درود

به نظر میرسه شما رو درست راهنمایی نکردن
الانه همه ی کارای ثبت شرکت آنلاین انجام میشه
آدرسش هم:
ssaa.ir

موفق باشید

radd
May 22nd, 2015, 11:07
دوستان میدونم میشه خودم ثبت کنم فقط برای پیام کوتاه که تو صورتجلسه می نویسند ثبت چه بهانه ای میاره

sonalsoft.com
May 22nd, 2015, 13:29
دوستان میدونم میشه خودم ثبت کنم فقط برای پیام کوتاه که تو صورتجلسه می نویسند ثبت چه بهانه ای میاره

درود

دوست عزیز، اداره نمیتونه بهونه بیاره که...
شما همه کارها روآنلاین انجام میدی
هر جا هم گیر کردین خودشون مشاور دارن و راهنماییتون میکنن
ینی یا تو قسمت ثبت نام بهتون میگن یا به صورت کتبی

shahinmq
May 22nd, 2015, 13:52
به ترتیب این مراحل را طی کنید :

وارد سایت http://irsherkat.ssaa.ir/Design/Establishment.aspx بشید

مشخصاتتون را وارد کنید (تمام مراحل را به درستی انجام دهید و حتما مشخصات حقیقی وارد کنید)

پس از مرحله ای که 5 نام به ترتیب الویت انتخاب کردید به شما شماره پیگیری داده میشود...

حال با خیال راحت تر جلو بروید ، بعد از آن به معرفی اعضا ، سهام ها و ... میرسید

بعد از آنها باید اساسنامه/شرکت نامه/صورتجلسه و ... تایپ کنید (بعضی از اونها فرم آماده درون همون سایت داره و بعضی نداره که باید خودتان کلی تایپ کنید...)

درصورتی که مطمئن هستید همه چیز درست تایپ شده تایید نهایی کنید (درصورتی که شماره پیگیری گرفتید نگران نباشید می توانید از سامانه بیرون بیایید و ادامه ی مراحل را بعدا انجام دهید)

نکته : درصورتی پس از تایید نهایی بهتون ایراد گرفتند و شما روی گزینه ی ویرایش کلیک کردید حتما باید ویرایش کنید و مجددا تایید نهایی کنید اگر پس از رفع ایراد تایید نهایی نکنید یا مرورگر را ببنید دیگر نمی توانید ادامه دهید و باید همه ی موارد رو از اول برید...

کارهایی که باید بکنید :

از شناسنامه و کارت ملی کپی بگیرید و به اداره ثبت احوال برید (با همراه داشتن اصل آن) کپی برابر اصل کنید.

پس از آن به آگاهی برید و درخواست گواهی عدم سوء پیشینه باید بدید ، از شما انگشت نگاری می کنند و تقریبا 6-7 روز بعد نتیجه براتون پست میشه.

درصورتی که درون سامانه ای که اول گفتم نام شرکت تایید و مشکلی هم نداشت باید مدارک را ویرایش کنید (یعنی اسم تایید شده را اضافه کنید به فرم ها) و پرینت بگیرید.پس از آن همراه با مدارک خواسته به اداره ی پستی که ارسال به اداره ثبت شرکتهارو انجام میده

رجوع کنید و ارسال کنید...

ما الان در مرحله ارسال پست به اداره ثبت شرکت هستیم ، خرج هایی که کردیم به ترتیب :

کپی از اوراق (اساسنامه و ... ) : 14.800 تومان
کپی برابر اصل کردن (برای 3 نفر) : 4.500 تومان
عدم سوء پیشینه و هزینه ی پست آن(برای 3 نفر) : 95.000 تومان
کپی از مدارک شخصی (برای 3 نفر) : 1.200 تومان
کپی از مدارک سوء پیشینه و بقیه اوراق : 850 تومان
ارسال پست به اداره ثبت شرکت ها : 10.500 تومان
کرایه تاکسی اینا هم در نظر نگرفتم :دی

درضمن میدونید که باید مالیات بدید ؟ نحوه ی محاسبه را می دونید ؟

هزینه های بعدی : روزنامه + پلمپ دفاتر + دریافت کد اقتصادی (که فعلا هزینه هارو نمیدونم)

اگر غلط املایی بود شرمنده خیلی سریع تایپ کردم

- - - Updated - - -

یادم رفت اضافه کنم :

برای اینکه از شما مجوز نخواهند موضوع شرکت را چیز دیگه ای بزنید (لیست فعالیت هایی که نیاز به مجوز دارد درون سایتشون موجوده)

radd
May 22nd, 2015, 13:54
دوست عزیز ممنون راهنمایی کردی
مسئولیت محدود میخوام بزنم
درگیر همین هستم برای فروش پنل هم میخوام بنویسم تو اساسنامه و صورتجلسه، ثبت میگه مجوز باید داشته از مخابرات این چکارکنم؟؟

راستی مالیات چطور حساب میشه؟؟

shahinmq
May 22nd, 2015, 14:00
خواهش می کنم.

شما لیست فعالیت هایی که مجوز نیاز دارد رو ببینید ، خلاف آنها بزنید . مثلا بزنید برنامه نویسی یا تعمیرات یا ...

مالیات بر اساس همان دفتر هستش که خودتون پر می کنید :

باید روی هر فروش 5% مالیات و 8% ارزش افزوده اضافه کنید یعنی از هر فروش باید 13% بزارید کنار و در دفتر ثبت کنید و آنرا در زمان نیاز ارسال کنید...

اگر اینکار رو نکنید چی می شه ؟

موضوع شرکت شما رو با یک شرکت مشابه دیگر بررسی می کنند و می بینند اون شرکت مشابه سالیانه 20 میلیون (مثلا)مالیات می دهد ، به شما می گویند چونکه درست دفتر را پر نکردید یا ارسال نکردید باید شما هم 20 میلیون مالیات بدید. متوجه شدید منظورم چی هستش ؟

سال اول هم معاف هستید از دادن مالیات و حتما در اساسنامه و ... ثبت کنید که از زمان شروع فعالیت شرکت به مدت 1 سال معاف هستیم ، یادتان هم نرود به هر چیزی میفروشید 13% اضافه کنید و آنرا برای پرداخت مالیات کنار بگذارید و حتما درون دفتر ثبت کنید

radd
May 22nd, 2015, 14:04
حالا اومد فروش نداشتیم چکارکنیم؟؟؟

shahinmq
May 22nd, 2015, 14:06
حالا اومد فروش نداشتیم چکارکنیم؟؟؟

ضررده اعلام کنید (یعنی فروشتون خیلی کم بوده) ولی همیشه نمی تونید اینکار رو بکنید. در غیر اینصورت مجبورید شرکت را منحل کنید.

درضمن از سرمایه ای برای شرکت در نظر میگیرید 35% آن باید بلوکه شود.

radd
May 22nd, 2015, 14:09
این مالیتاش من میترسونه چون میخوام نمایندگی اینترنت هم بگیرم!

shahinmq
May 22nd, 2015, 14:16
این مالیتاش من میترسونه چون میخوام نمایندگی اینترنت هم بگیرم!

مالیات رو باید خیلی خیلی جدی بگیرید. به قول یک بنده خدایی شما از جلوی اداره مالیات که رد بشی بدهکارتون می کنند چه برسه اسمتون داخل دارایی ثبت شود.

یعنی باید خیلی دقیق کار کنید و سعی کنید از دور زدن و بقیه روش ها جلوگیری کنید و قانونی کار کنید.

شما نیاز به 3 نفر دارید ( به جز خودتون 2 نفر) بر اساس سهامی که به هر شخص میدید مالیات بین شما تقسیم خواهد شد.

درضمن هر شرکت رتبه بندی خواهد شد و بر اساس رتبه ای که به هر شرکت داده خواهد شد فقط می توانند قراداد هایی بین x تا y تومن قرارداد ببندند برای ارتقاء رتبه در پایان هر پروژه یا ... از مشتری رضایتنامه و امضا بگیرید.

مشکلی هم ندارد نمایندگی بگیرید ولی زیاد توصیه نمی کنم با اسم شرکت کار کنید چون ممکن هستش بعد به شما گیر دهند (شنیدم اگر سهامی خاص ثبت کنید در چند زمینه می توانید فعالیت کنید البته چقدر درست است نمیدونیم !)

سهامی خاص هم نیاز به افرادی بیشتر دارد و مکافات های بیشتری...

radd
May 22nd, 2015, 14:18
ای بابا این همه شرکت ثبت میکنند موفق میشن به ما میره .....لنگ میشه

shahinmq
May 22nd, 2015, 14:24
ای بابا این همه شرکت ثبت میکنند موفق میشن به ما میره .....لنگ میشه

شما سیاست هایی درست در پیش بگیرید اتفاقی نخواهد افتاد.

موفق باشید.

radd
May 28th, 2015, 17:31
آیا در ثبت شرکت میشود قوانینی نوشت که در دفتر قرار بدیم و مشتری غیراز اون رو انجام داد مسئولیتی نگیریم؟

shahinmq
May 28th, 2015, 17:39
آیا در ثبت شرکت میشود قوانینی نوشت که در دفتر قرار بدیم و مشتری غیراز اون رو انجام داد مسئولیتی نگیریم؟

اگر منظورتون قوانین داخلی شرکت هست یا قوانین سرویس دهی بله میشه.البته این امر برای بعد از ثبت شرکت می باشد.