PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوای بازدید واقعیت چندبرابر بشه؟

mchteh
May 21st, 2015, 14:29
عرض سلام واحترام
دوست دارید بازدیدواقعی سایتتون چند برابر بشه؟
البته منظورم تعداد رفرش هست
دوست دارید بدونه استفاده از سایتای افزایش بازدید ونرم افزار و....هر کاربری که وارد سایتتون شد.بازدیدش چندبار محاسبه بشه؟
جالبه نه؟!!!!
خب من میتونم این کاررو یکبار انجام بدم بصورت مادام العمر اما یه نکته هست که خیلی منصفانه میگم که مدیون کسی نشم:
امکانش هست بعد انجام این کار سرعت لود سایت بد بشه و سایت سنگین بشه
شما میتونی بگی دوست داری هرکاربر بازدیدش2بار محاسبه بشه یا 2000بار اما باید اینو در نظر بگیرید هرچی بیشتر محاسبه بشه سایت شما سنگین تر میشه
کارهم کاملا قانونیه و تضمینی

قیمت برای این کارهم کاری ندارم میخواید چند برابر کنید قیمت برای انجام کار100هزار تومان
اگه میخواید راز کارمم فاش بشه و بهتون یاد بدم میشه150تومن
البته اینم بگم خیلی.......و بی معرفته .اون ادمی که بعد یاد گرفتن روش بخواد پخشش کنه یا سواستفاده کنه
ممنون

TN Projects
May 21st, 2015, 14:34
با درود و احترام.
یک سوال صرفا جهت رفع ابهام دارم و امیدوارم اشتباه متوجه نشید.
اما جسارتا خود گوگل صراحتا اعلام میکنه تمام موارد کاملا باید واضح و خود سئو هم بخاطر آنالیز دقیق عملکرد سایت و همچنین رضایت کاربر هست که بر همین اساس سایتهایی که شایستگی دارن در اولویت ایندکس شدن باشن. حالا چطوره که با اشتباه جلوه دادن اطلاعات این یک کار قانونی محسوب میشه؟ آیا قانونی بودن منظورتون از نظر گوگله؟!
پیروزباشید.

mchteh
May 21st, 2015, 15:33
با درود و احترام.
یک سوال صرفا جهت رفع ابهام دارم و امیدوارم اشتباه متوجه نشید.
اما جسارتا خود گوگل صراحتا اعلام میکنه تمام موارد کاملا باید واضح و خود سئو هم بخاطر آنالیز دقیق عملکرد سایت و همچنین رضایت کاربر هست که بر همین اساس سایتهایی که شایستگی دارن در اولویت ایندکس شدن باشن. حالا چطوره که با اشتباه جلوه دادن اطلاعات این یک کار قانونی محسوب میشه؟ آیا قانونی بودن منظورتون از نظر گوگله؟!
پیروزباشید.
باسلام
ممنونم ک جای تخریب کردن محترمانه سوالتون پرسیدید
بنده قرار نیست کاری کنم ک روند بازدید مختل بشه و امار غلطی جابجا بشه.من تنها کار ک میکنی از ای پی کاربری ک وارد سایتتون میشه 5تا رفرش میگیرم
حالا برای هر کدوم از صفحه های سایتتونک خودتون بخواید.این روند معمولا برای ارتقا رتبه الکسا خیلی مفید و بهبود جایگاه گوگل
چون گوگل به سایتایی ک بازدید کننده هاش بین صفحه ها گردش میکنند بیشتر بها میده
و بدلیل اینک هیچگونه تقلبی در کار نیست از نظر گوگل.یاهو.بینگ.الکسا و.....کاملا قانونیه

- - - Updated - - -

up

ipsat
May 21st, 2015, 15:53
چیزی که شما انجام میدید یک کد جاوا اسکریپت هست با انجام ریفرش بر اساس تایم زمانی.
کدش هم چند سال پیش تو نت ریخته.:)

mchteh
May 21st, 2015, 16:29
چیزی که شما انجام میدید یک کد جاوا اسکریپت هست با انجام ریفرش بر اساس تایم زمانی.
کدش هم چند سال پیش تو نت ریخته.:)

خخخخ از دنیا عقبی عزیزم
کد من کد رفرش نیست
اصولا از اون دسته ای هستم ک هفته ای چندتا روش جدید میزنم میتونی تاپیکام تو انجمن های مختلف تو موضوعات مختلف دنبال منی
کلا دارم روی خیلیا تو خیلی مسائل کم میکنم
این یه روش جدیدمه.نه رفرشی در کاره نه تقلبی
خخخ حالا برید تو نت دانلود کنید

jahromweb
May 21st, 2015, 16:51
باسلام و احترام
جناب متاسفانه شما پاسخ درستی ندادید و ما مجبور به استفاده از احتمال و ... هستیم.

اول این که چیزی که مد نظر شماست تعداد دفعات باز شدن سایت برای کاربر هست .
خوب ما کلا ۴ حالت داریم.
۱)کل صفحه ریفرش بشود یا به صفحه ی دیگری تغییر کند
۲)صفحه چند تکه باشد و هر تکه با یک iframe باز شود
۳)چند iframe مخفی در صفحه موجود باشد
۴)به صورت pop up صفحه ی سایت مجدد باز شود

من شخصا حالت دیگری درذهن ندارم اگر دوستان مورد دیگری مدنظر دارند توضیح دهند
همچنین لطفا استاتر نیز کمی شفاف سازی کنند بالاخره قرار هست چیزی روی سایت اجرا شود که ممکن است نتیجه ی عکس داشته باشد
باتشکر فراوان
ارادت

mchteh
May 21st, 2015, 17:03
باسلام و احترام
جناب متاسفانه شما پاسخ درستی ندادید و ما مجبور به استفاده از احتمال و ... هستیم.

اول این که چیزی که مد نظر شماست تعداد دفعات باز شدن سایت برای کاربر هست .
خوب ما کلا ۴ حالت داریم.
۱)کل صفحه ریفرش بشود یا به صفحه ی دیگری تغییر کند
۲)صفحه چند تکه باشد و هر تکه با یک iframe باز شود
۳)چند iframe مخفی در صفحه موجود باشد
۴)به صورت pop up صفحه ی سایت مجدد باز شود

من شخصا حالت دیگری درذهن ندارم اگر دوستان مورد دیگری مدنظر دارند توضیح دهند
همچنین لطفا استاتر نیز کمی شفاف سازی کنند بالاخره قرار هست چیزی روی سایت اجرا شود که ممکن است نتیجه ی عکس داشته باشد
باتشکر فراوان
ارادت

تقریبا میشه گفت یه نوع ای فریم نیمه مخفی بهینه شده برای گوگل

- - - Updated - - -

وقتی صفحه سایت باز میشه یه تعداد دیگ از صفحه های سایت هم بطور نیمه مخفی و استاندارد برای کاربر باز میشه.البته کاربر متوجه این موضوع نمیشه و این مسئله هم باعث کاهش سرعت نت وو....نمیشه
کاملا بهینه شده
و کاملا تو مراحل تست دارم ازش جواب مثبت میگیرم

Mehran18
May 21st, 2015, 17:04

سلام.
ای فریم نیمه مخفی بهینه شده برای گوگل ؟!!!
جالبه ولی فک میکنم کلا تگ iframe از نظر گوگل رده ... حالا چه نیمه مخفی ، چه بهینه و غیر بهینه ..

mchteh
May 21st, 2015, 17:06
سلام.
ای فریم نیمه مخفی بهینه شده برای گوگل ؟!!!
جالبه ولی فک میکنم کلا تگ iframe از نظر گوگل رده ... حالا چه نیمه مخفی ، چه بهینه و غیر بهینه ..

سلام
عزیزم کاش همینقد که بفکر اتوگرفتن و تخریب دیگرانی
یکمم بادقت جملات رو میخوندی
من گفتم:

Mehran18
May 21st, 2015, 17:08
سلام
عزیزم کاش همینقد که بفکر اتوگرفتن و تخریب دیگرانی
یکمم بادقت جملات رو میخوندی
من گفتم:

خیر ، قصد جسارت نداشتم.
ولی خب شما واضح نمیگید آدم هزارجور فکر میکنه .. از طریق جاوا اسکریپت هست یا تگ html ؟

mchteh
May 21st, 2015, 17:09
درضمن گل پسر من بعنوان یه ادمی که هرروز کارم باالگوریتمای گوگل و بالای صدتا نمونه کار اوردم صفحه یکه گوگله یه نصیحتی برات دارم:
چرتو پرتایی که گوگل میگه رو گوش نده
ازمون وخطا کن
و
از هرچیزی که نتیجه گرفتی یعنی کار درستی هر چند گوگل بگه غلطه
یه نگاه بدوروبرت بنداز تمام سایتای بزرگ دنیا از روشایی دارن استفاده میکنن که گوگل مثلا ممنوع کرده
گوگل رو ول کن
فقط ازمون و خطا

Mehran18
May 21st, 2015, 17:11
درضمن گل پسر من بعنوان یه ادمی که هرروز کارم باالگوریتمای گوگل و بالای صدتا نمونه کار اوردم صفحه یکه گوگله یه نصیحتی برات دارم:
چرتو پرتایی که گوگل میگه رو گوش نده
ازمون وخطا کن
و
از هرچیزی که نتیجه گرفتی یعنی کار درستی هر چند گوگل بگه غلطه
یه نگاه بدوروبرت بنداز تمام سایتای بزرگ دنیا از روشایی دارن استفاده میکنن که گوگل مثلا ممنوع کرده
گوگل رو ول کن
فقط ازمون و خطا

گل پسر ؟

mchteh
May 21st, 2015, 17:14
خیر ، قصد جسارت نداشتم.
ولی خب شما واضح نمیگید آدم هزارجور فکر میکنه .. از طریق جاوا اسکریپت هست یا تگ html ؟

خواهش میکنم
خب به منم حق بده نمیتونم روشامو لو بدم
یه کد با ترکیبی از اچ تی ام ال و سی اس اس که یه چیزی مشابه ای فریم میسازه
اما ای فریم نیست
من یه دوهفته ای هست دارم تست میکنم و تقریبا نتیجه مطلوب بوده

- - - Updated - - -

گل پسر ؟

حالا گل اقا
اصلا عزیز دل
دوست خوب
چه فرقی میکنه دنبال حاشیه ایا

- - - Updated - - -

نتیجه جالب تر اینه با ترکیب این روش+ورودی گوگل تو هر کلمه ای میتونم کارکنم لینک اول تا دوم وسوم وچهارم تواون کلمه سرچ شده از یه سایت باشه تاالان تو این20روز روی دوسه تا کلمه جواب داده
ولی هنوز باید به تست و ازمایشش ادامه بدم

Mehran18
May 21st, 2015, 17:15
خواهش میکنم
خب به منم حق بده نمیتونم روشامو لو بدم
اما ای فریم نیست
من یه دوهفته ای هست دارم تست میکنم و تقریبا نتیجه مطلوب بوده

- - - Updated - - -

حالا گل اقا
اصلا عزیز دل
دوست خوب
چه فرقی میکنه دنبال حاشیه ایا

- - - Updated - - -

نتیجه جالب تر اینه با ترکیب این روش+ورودی گوگل تو هر کلمه ای میتونم کارکنم لینک اول تا دوم وسوم وچهارم تواون کلمه سرچ شده از یه سایت باشه تاالان تو این20روز روی دوسه تا کلمه جواب داده
ولی هنوز باید به تست و ازمایشش ادامه بدم

دنبال حاشیه نیستم ولی طرز حرف زدنتون جالب نبود.
در هر صورت ممنون ، موفق باشید.

PersianSkyTeam
May 21st, 2015, 17:17
سلام ، این کار شما تاثیری تو رتبه ی سایت نداره و فقط منابع سرور رو بیشتر استفاده میکنه.سایت هایی مثله الکسا و ... گول این کلک ها رو نمیخورن.

tikweb.ir
May 21st, 2015, 17:17
عرض سلام واحترام
دوست دارید بازدید واقعی سایتتون چند برابر بشه؟
البته منظورم تعداد رفرش هست
ممنون

خخخخ از دنیا عقبی عزیزم
کد من کد رفرش نیست
این یه روش جدیدمه.نه رفرشی در کاره نه تقلبی
خخخ حالا برید تو نت دانلود کنید

اما ای فریم نیست

قضاوت با دوستان

mchteh
May 21st, 2015, 17:26
دنبال حاشیه نیستم ولی طرز حرف زدنتون جالب نبود.
در هر صورت ممنون ، موفق باشید.

شما عزیزی بنده قصد جسارتو بی احترامی نداشتم
خواهش میکنم
موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام ، این کار شما تاثیری تو رتبه ی سایت نداره و فقط منابع سرور رو بیشتر استفاده میکنه.سایت هایی مثله الکسا و ... گول این کلک ها رو نمیخورن.

سلام
خیلی بدم میاد از ادمایی که چیزیو تست نکردن و نظر میدن
گوگل و الکسا فک کردی چین؟؟؟کلا رباته ساخته بشر
شما از چیزی ک خودت ساختی نمیتونی جلو بزنی؟؟؟پس کلا جمع کنید از نت برید
فعلا که من هرروز دارم اینارو گول میزنم درطی 3سال فعالیتمم یبارم نشدم سایت مشتریام از جانب گوگل و...جریمه شه

- - - Updated - - -

قضاوت با دوستان

منظور من از تکرار دوکلمه رفرش متفاوته
در گزینه اول منظورم بازدید یک ای پی از چند صفحه سایت
در گزینه دوم منظورم ریلود صفحس
لطفا تا یه روش جدید میبینید شروع به تخریب نکنید به ناحق

- - - Updated - - -

عزیزای من باز میگم زیاد گوگل و الکسا رو جدی نگیرید ازمون و خطا کنید خیلی از روشا هست ک گوگل میگ خوبه ولی جواب نمیده خیلیا هم میگ بده ولی جواب میده
دوستان هرکاری خوبه بشرطی که اصولی انجام بشه
هرکاری اصولی و درست انجام بشه تاثیر مثبت داره
خود گوگلم به این نکته تاکید میکنه

yourhosting
May 21st, 2015, 17:32
سلام
بماند از روش استفاده شده! نمونه کاری هم دارید؟!
درصورت مثبت بودن ادرس سایتی که چنین چیزی رو روش پیاده کرده اید قرار دهید
موفق باشید

mask-online
May 21st, 2015, 17:34
با سلام خدمت شما دوست عزیز
متاسفانه در انجمن های متفاوت و تایپیک های متفاوت در خصوص سئو انجام کار شما شنیدیم و ظاهرا سفارش نیز گرفتید
ولی تا حال نشده نمونه کار های خودتون رو که میگین بازده داشته و مکررا تاکید میکنید اعلام کنید
اگر این موضوع فعالیتی شما شفاف سازی بشه اکثر همکاران در این ضمینه طالب و در نتیجه سفارش خواهید داشت
پس قبل از هرگونه جبهه گیری کار خودتون رو واضح و کارتون رو صادقانه انجام بدید
با آرزوی موفقیت روز افزون

mchteh
May 21st, 2015, 17:36
سلام
بماند از روش استفاده شده! نمونه کاری هم دارید؟!
درصورت مثبت بودن ادرس سایتی که چنین چیزی رو روش پیاده کرده اید قرار دهید
موفق باشید

بدلیل اینکه نمونه کاراشرکتیه و این شرکت ها شدیدا مخالف اینن که سایتون معرفی کنم نمیتونم تو عمومی بگم کسی نیاز داشت به ایدی یاهو بنده پیام بده
bolorhost

- - - Updated - - -

با سلام خدمت شما دوست عزیز
متاسفانه در انجمن های متفاوت و تایپیک های متفاوت در خصوص سئو انجام کار شما شنیدیم و ظاهرا سفارش نیز گرفتید
ولی تا حال نشده نمونه کار های خودتون رو که میگین بازده داشته و مکررا تاکید میکنید اعلام کنید
اگر این موضوع فعالیتی شما شفاف سازی بشه اکثر همکاران در این ضمینه طالب و در نتیجه سفارش خواهید داشت
پس قبل از هرگونه جبهه گیری کار خودتون رو واضح و کارتون رو صادقانه انجام بدید
با آرزوی موفقیت روز افزون

باسلام
1-از محترمانه انتقاد کردنتون ممنونم
من تو همه ی تاپیک هام گفتم به خدای احدو واحدقسم مشتریام مدام سفارش میکنن سایتاشون بعنوان نمونه کار معرفی نکنم با این وجود هرکی اومده خصوصی بنده یا یاهو بنده برخی نمونه کار ها رو دادم بررسی کردن
من از خدامه نمونه کارا رو معرفی کنم چون تا نمونه کار نباشه قطعا سفارشی هم نیست

mask-online
May 21st, 2015, 17:44
باسلام
1-از محترمانه انتقاد کردنتون ممنونم
من تو همه ی تاپیک هام گفتم به خدای احدو واحدقسم مشتریام مدام سفارش میکنن سایتاشون بعنوان نمونه کار معرفی نکنم با این وجود هرکی اومده خصوصی بنده یا یاهو بنده برخی نمونه کار ها رو دادم بررسی کردن
من از خدامه نمونه کارا رو معرفی کنم چون تا نمونه کار نباشه قطعا سفارشی هم نیست

در صورت امکات کلیه نمونه کارهای انجام شده را پ.خ نمایید

mchteh
May 21st, 2015, 17:45
در صورت امکات کلیه نمونه کارهای انجام شده را پ.خ نمایید

کلیه اش که مقدور نیست ولی چند تا از اخریاشو الان براتون میفرستم موقتا اگ خواستیم همکاری کنیم یه تعداد دیگ هم میدم

mask-online
May 21st, 2015, 17:48
کلیه اش که مقدور نیست ولی چند تا از اخریاشو الان براتون میفرستم موقتا اگ خواستیم همکاری کنیم یه تعداد دیگ هم میدم

با تشکر
منتظرنمونه کارهای شما در پ.خ هستم
در صورت تایید در تایپیک اعلام خواهد شد

nasrsd98
May 21st, 2015, 17:51
ب یه کد رفرش هم میشه دوست عزیز و اینکه باید در نظر داشت ک الکسا چوب تو ..... میکنه سریع متوجه میشه :d

mchteh
May 21st, 2015, 17:54
با تشکر
منتظرنمونه کارهای شما در پ.خ هستم
در صورت تایید در تایپیک اعلام خواهد شد

برخی پخ شد
نمونه ها فاش نشه
فقط بررسی شه و نتیجه اعلام شه ممنون

- - - Updated - - -

ب یه کد رفرش هم میشه دوست عزیز و اینکه باید در نظر داشت ک الکسا چوب تو ..... میکنه سریع متوجه میشه :d
عزیزم کار من خیلی فراتر از الکسا وگوگل
من صبح تا شب شب تا صبح پشت سیستم دارم کد نمیزنم که بیام اینجا بلانسبت شما ودوستان یه سری ادم بی سواد ازم انتقاد کنند

- - - Updated - - -

اگه روشی رو مطرح میکنم قطعا قبلش از همه جنبه ها بررسی کردم
فرق من وشما هم اینه شما ها فقط ادعا میکنید ولی من تموم نمونه کارام موفق بوده به لطف خدا بی ادعا

525214
May 21st, 2015, 17:57

شدیدا کنجکاوم بدونم css این وسط چه کاری انجام میده؟

mchteh
May 21st, 2015, 17:59
شدیدا کنجکاوم بدونم css این وسط چه کاری انجام میده؟

یه کار قشنگ انجام میده که باعث میشه من بگم یه چیزی شبیه ای فریم مخفی تقریبا

- - - Updated - - -

+
باید بوسیلهcssبا خود سایت همخوانی پیدا کنه
که بقول دوستان تقلب محسوب نشه و گوگل و...نتونند مچ بگیرند

sonalsoft.com
May 21st, 2015, 18:32
درود

روشتون روی سیستم جدید گوگل (پاندا) هم تاثیر داره؟

mchteh
May 22nd, 2015, 11:37
درود

روشتون روی سیستم جدید گوگل (پاندا) هم تاثیر داره؟

این روش باترکیب روش ورودی گوگل روی جایگاه کلمات درگوگل تاثیربسیارمثبتی داره

- - - Updated - - -

up

emperor3508
May 22nd, 2015, 12:02
دوست عزیز خب از اول یک نمونه قرار میدادین تا رفع ابهام بشه ...

mchteh
May 22nd, 2015, 12:11
دوست عزیز خب از اول یک نمونه قرار میدادین تا رفع ابهام بشه ...

بخدا من از خدامه نمونه قرار بدم
ولی همین الانشم خداشاهده مشتریام تو یاهو انلاینن هی میگن اقاسایت مارو نمونه ندید

emperor3508
May 22nd, 2015, 12:13
بخدا من از خدامه نمونه قرار بدم
ولی همین الانشم خداشاهده مشتریام تو یاهو انلاینن هی میگن اقاسایت مارو نمونه ندید

خب عزیز ، خودتون یک سایت بسازید و کد رو هم داخلش قرار بدید تا نوع عملکرد کد رو ببینیم !

hamid.soltani92
May 22nd, 2015, 12:14
کارهم کاملا قانونیه و تضمینی

و بدلیل اینک هیچگونه تقلبی در کار نیست از نظر گوگل.یاهو.بینگ.الکسا و.....کاملا قانونیه

فعلا که من هرروز دارم اینارو گول میزنم درطی 3سال فعالیتمم یبارم نشدم سایت مشتریام از جانب گوگل و...جریمه شه
:^O

mchteh
May 22nd, 2015, 12:15
خب عزیز ، خودتون یک سایت بسازید و کد رو هم داخلش قرار بدید تا نوع عملکرد کد رو ببینیم !

ولی بهتر نیست شما هم مثل بقیه بیاید یاهو نمونه ببینید؟

- - - Updated - - -

:^O

مودب باشید

hamid.soltani92
May 22nd, 2015, 12:17
مودب باشید
راستگو باشید!

mchteh
May 22nd, 2015, 12:24
راستگو باشید!

ما راستگوییم اعتبارمون اینو نشون میده
شما ضعف خودتون و بقیه سئوکارا وطراحای ایرانی رو بپای ما نذارید
اگ شما مثل ما صبح تاشب درست وقت بذارید روشهای خیلی موثر تر هم پیدا میکنید
من واقعا برای شما وبقیه متاسفم که اینقد ضعیفید که حتی تو تخیلاتتون هم نمیگنجه یه جستوجوگر مثل گوگل رو دور بزنید

emperor3508
May 22nd, 2015, 12:28
شما ضعف خودتون و بقیه سئو وکارا وطراحای ایرانی رو بپای ما نذارید
اگ شما مثل ما صبح تشب درست وقت بذارید روشهای خیلی موثر تر هم پیدا میکنید
من واقعا برای شما وبقیه متاسفم که اینقد ضعیفید که حتی تو تخیلاتتون هم نمیگنجه یه جستوجوگر مثل گوگل رو دور بزنید

دوست خوبم ، شما هم مثل یه پسر خوب اطلاعات کاملی از روش کارتون رو داخل تاپیک بزنید !

mchteh
May 22nd, 2015, 12:41
دوست خوبم ، شما هم مثل یه پسر خوب اطلاعات کاملی از روش کارتون رو داخل تاپیک بزنید ! نه شرمندم انصاف نیست که من روز تا شب زحمت بکشم عمرمو بذارم چندسال یکبار یکی دوتا روش بزنم بعد بذارم اینجا برای یه سری ادم بلانسبتتون بی سواد بی تعصب که هیچی از سئو .....نمیدونم حتی هیچی از گوگل و...نمیدونن ولی ادعاشون میشه هرکسی شک داره مشکلی نداره بنده میام حضورن قرارداد رسمی و محضری میبندم باهاش که تو کمتر از دوماه تو هرکلمه ای ک بخواد بیارمش پیج یک ولینک یک و پایداری6ماهه الی دوساله بدم بدون استفاده از اسپمر وبک لینک و..... دیگ حرفتون چیه؟شما دنبال سفارشو .....نیستید فقط دنبال سوژه اید البته دوستم خوبم منظورم به شما نیست به درگفتم دیوار بشنوه - - - Updated - - -

hamid.soltani92
May 22nd, 2015, 12:51
شما ضعف خودتون و بقیه سئوکارا وطراحای ایرانی رو بپای ما نذارید
اگ شما مثل ما صبح تاشب درست وقت بذارید روشهای خیلی موثر تر هم پیدا میکنید
جسارتا، کدوم اعتبار؟!
حوزه وب جولانگاه افراد با تخیل بالا نیست. با این تخیلاتتون ممکنه زحمت چند مدته یک/چند نفر رو به باد بدید!
تاسفتون رو برای خودتون نگه دارید، بعدها برای ارائه به مشتری‌های خیالی به دردتون می‌خوره!

اصولا از اون دسته ای هستم ک هفته ای چندتا روش جدید میزنم میتونی تاپیکام تو انجمن های مختلف تو موضوعات مختلف دنبال منی

نه شرمندم انصاف نیست که من روز تا شب زحمت بکشم عمرمو بذارم چندسال یکبار یکی دوتا روش بزنم
ما بالاخره متوجه نشدیم شما هفته‌ای چند روش جدید به قول خودتون میزنید، یا چند سالی یکی دو تا!؟
این تاپیک مشحون از تناقص در گفتارِ خودِ شماست و با این روند مثل حالِ حاضر، هیچ مشتری‌ای نخواهید داشت! (البته به جز مشتری‌های شرکتی که مایل نیستند اسمی‌ ازشون برده بشه!)

بدلیل اینکه نمونه کاراشرکتیه و این شرکت ها شدیدا مخالف اینن که سایتون معرفی کنم نمیتونم تو عمومی بگم کسی نیاز داشت به ایدی یاهو بنده پیام بده
bolorhost

خب وقتی این شرکت‌ها با معرفیشون اعلام مخالفت کردند، چه به صورت خصوصی و چه به صورت عمومی بردنِ اسمشون کار درستی نیست! البته اگر شرکتی در کار باشه!

موفق باشید.

nasrsd98
May 22nd, 2015, 12:51
کوره با سواد نکنه فقط تو باسوادی بروووووو کوره انیشتن

mask-online
May 22nd, 2015, 12:58
با سلام مجدد خدمت شما و دوستان گرامی
در پ.خ نمونه کار از ایشان درخواست شد و متاسفانه تنها دو موردی که در امضا ایشان هست مورد تایید بودند
پس از پیگیری با سایتها جهت پیگیری نتایج به شرح زیر اعلام شد
خصوص صرافی قرن پیگیری شد و یکتاپرداز ظاهرا انجام پروژه دادند و بحثی از ایشان نشد
در خصوص خرید سریال ایرانی نیز هنوز پاسخی داده نشده و مورد خرید *** نیز که اعلام کردند در دسترس نیست
دوست عزیز mchteh (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=21067) کلیه عزیزان در این عرصه با تلاش های چندیدن ساله همچنان به دنبال آخرین متد ها هستند
شمایی که الکسا و گوگل را یک سایت عادی خطاب میکنید و اعلام به سر دانستن خودتان میدانید شرایط را شفاف سازی کنید

mchteh
May 22nd, 2015, 13:05
جسارتا، کدوم اعتبار؟!
حوزه وب جولانگاه افراد با تخیل بالا نیست. با این تخیلاتتون ممکنه زحمت چند مدته یک/چند نفر رو به باد بدید!
تاسفتون رو برای خودتون نگه دارید، بعدها برای ارائه به مشتری‌های خیالی به دردتون می‌خوره!

ما بالاخره متوجه نشدیم شما هفته‌ای چند روش جدید به قول خودتون میزنید، یا چند سالی یکی دو تا!؟
این تاپیک مشحون از تناقص در گفتارِ خودِ شماست و با این روند مثل حالِ حاضر، هیچ مشتری‌ای نخواهید داشت! (البته به جز مشتری‌های شرکتی که مایل نیستند اسمی‌ ازشون برده بشه!)

خب وقتی این شرکت‌ها با معرفیشون اعلام مخالفت کردند، چه به صورت خصوصی و چه به صورت عمومی بردنِ اسمشون کار درستی نیست! البته اگر شرکتی در کار باشه!

موفق باشید.

ظاهرا شما یکی از اون رقیبایی هستید که بااومدن ما نونتون اجر شد
من احساس میکنم شما یه بچه10-12ساله ای که هنوز درست نمیتونید تفکر کنید والان دارید از رو فرهنگ لغت کلماتتون انتخاب میکنید
وگرنه مثل خیلیا ک الان دارن به من پیام میدن پیام میدادید جزییات کارمو میگرفتید
تضمیناو.....
خب این نشون میده شما فقط برا تخریب اومدید که این باعث تاسف وشرم من برای شما میشه
من هفته ای چند روش میزنم اما روش هایی رو که بخوام تضمین کنم اون دسته از روش هامه که تا یکسال تستشون میکنم
اونا مخالفت کردند قرار نیست من تواتیششون بسوزم من فقط عمومی نمیگم خصوصی هرکی بیاد معرفی میکنم

- - - Updated - - -

با سلام مجدد خدمت شما و دوستان گرامی
در پ.خ نمونه کار از ایشان درخواست شد و متاسفانه تنها دو موردی که در امضا ایشان هست مورد تایید بودند
پس از پیگیری با سایتها جهت پیگیری نتایج به شرح زیر اعلام شد
خصوص صرافی قرن پیگیری شد و یکتاپرداز ظاهرا انجام پروژه دادند و بحثی از ایشان نشد
در خصوص خرید سریال ایرانی نیز هنوز پاسخی داده نشده و مورد خرید *** نیز که اعلام کردند در دسترس نیست
دوست عزیز mchteh (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=21067) کلیه عزیزان در این عرصه با تلاش های چندیدن ساله همچنان به دنبال آخرین متد ها هستند
شمایی که الکسا و گوگل را یک سایت عادی خطاب میکنید و اعلام به سر دانستن خودتان میدانید شرایط را شفاف سازی کنید

عرض سلام واحترام
1-ببخشید ملاک سنجش شما چی بوده؟؟
2-صرافی کپی رایت بنده نیست چون یکتاپرداز دسرسی ب سورس نداده
ام بنظرتون عاقلانه نبود تماس میگرفتید استعلام میکردید از مدیرسایت؟
3-خرید سریال ایرانی در بیش از5کلمه در حال سئو
4-خرید وی پی ان در گوگل لینک 3چطور شما میگی در دسرس نیستید

5-الان شما مثلا سرچ کن خرید کریو بازدید این سایت ها صفره اما بالای چندصد بک لینک دارن شما این سایتارو ضعیف حساب میکنید ک بقیه نمونه های بنده رو حساب نکردید
لطفا اگ قرار چیزی رو مطرح کنید درست بررسی کنید

- - - Updated - - -

کوره با سواد نکنه فقط تو باسوادی بروووووو کوره انیشتن

شما مهندس

- - - Updated - - -

بله گوگل والکسا برای من یک سایت عادی هستن چون راحت دورشون میزنم
اما خودم سرتر ندونستم بنده تلاش میکنم زحمت میکشم تحقیق میکنم و مزدش هم دارم میگیرم

hamid.soltani92
May 22nd, 2015, 13:11
ظاهرا شما یکی از اون رقیبایی هستید که بااومدن ما نونتون اجر شد
من احساس میکنم شما یه بچه10-412ساله ای که هنوز درست نمیتونید تفکر کنید والان دارید از رو فرهنگ لغت کلماتتون انتخاب میکنید
وگرنه مثل خیلیا ک الان دارن به من پیام میدن پیام میدادید جزییات کارمو میگرفتید
تضمیناو.....
خب این نشون میده شما فقط برا تخریب اومدید که این باعث تاسف وشرم من برای شما میشه
من هفته ای چند روش میزنم اما روش هایی رو که بخوام تضمین کنم اون دسته از روش هامه که تا یکسال تستشون میکنم
اونا مخالفت کردند قرار نیست من تواتیششون بسوزم من فقط عمومی نمیگم خصوصی هرکی بیاد معرفی میکنم

من اصلا وارد این کارها نمیشم! از امضای بنده و تاپیک‌هام میتونید متوجه بشید که کارم چیه! پس بین من و شما رقابتی نیست. تنها دلیل من برای ریپلای کردن پست‌های شما جلوگیری از برداشته شدن کلاهِ هموطنامه!
من اگر الان ۱۰ سالم باشه، یعنی سال ۲۰۰۹ که عضو شدم ۴ سالم بوده. البته که این با منطق شما ۱۰۰٪ سازگاره و جای تعجبی نیست!
پست شماره ۴۱ نتیجه تماس با شما و دریافت جزئیات رو نشون میده کاملا!
اینکه شما برای فهمیدن عرائض بنده از فرهنگ لغات استفاده می‌کنید، دلیل بر این نیست که من برای گفتنشون احتیاج به فرهنگ لغت داشته باشم!:دی
ضمنا قبل از من شما رو تخریب که چه عرض کنم، با خاکِ کوچه یکی کردن! نیازی نیست من بخوام تخریبتون کنم بزرگوار.
فکر می‌کنم تا همین حد هم دوستان پست‌ها رو مطالعه می‌کنند و متوجه قضیه خواهند شد.
موفق و راستگو باشید.

mask-online
May 22nd, 2015, 13:12
عرض سلام واحترام
1-ببخشید ملاک سنجش شما چی بوده؟؟
2-صرافی کپی رایت بنده نیست چون یکتاپرداز دسرسی ب سورس نداده
ام بنظرتون عاقلانه نبود تماس میگرفتید استعلام میکردید از مدیرسایت؟
3-خرید سریال ایرانی در بیش از5کلمه در حال سئو
4-خرید وی پی ان در گوگل لینک 3چطور شما میگی در دسرس نیستید

5-الان شما مثلا سرچ کن خرید کریو بازدید این سایت ها صفره اما بالای چندصد بک لینک دارن شما این سایتارو ضعیف حساب میکنید ک بقیه نمونه های بنده رو حساب نکردید
لطفا اگ قرار چیزی رو مطرح کنید درست بررسی کنید

ملاک سنجش مانند سایر دوستان صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی متعارف (نمیدونم ملاک شما از این خصوص چیست)
در خصوص صرافی جسارتا پس از اعلام نتیجه ابن مورد خدمتتون اعلام شد
در خصوص خرید سریال ایرانی نیز از شما مجدد نمونه خواسته شد اما پاسخی ندادید اعلام میکنید 4 کلمه
در خصوص خرید *** نیز Secure Connection Failed میتونید بررسی کنید
در خصوص سایر موارد اعلامی شما موارد تقریبا جستجویی براشون صورت نگرفته و تخصصی هستن
اونا دیگه سئو نخواهد بود دوست عزیز
بنده هم میتونم موارد سایت ها رو سرچ کنم بگم این نمونه منه کو مدرک و سند
شما یکبار اکانتت بن شده و مجدد اکانت ساختی در انجمن های متعدد هم حرف از سئو میزنید بدون نمونه کار
امیدوارم با این روش موفق باشید از سایر دوستان هم خواهانم بروزرسانی چنین تایپیکی وقت نذارند

TN Projects
May 22nd, 2015, 13:12
با درود و احترام.
بنده قصد نداشتم دخالتی داشته باشم اما متاسفانه مدتیه فضای انجمن یه خورده بی نظم شده.
دوستانی که فکر میکنند استارتر اشتباه میکنن و ابهامی دارن بصورت سوال بپرسند درصورت داشتن جواب منطقی که قضیه تمام هست و اگر هم جوابها بنظرتون منطقی نیست و حرفها متناقض هست سعی کنید تا حد ممکن دخالتی نکنید و هر کاربر خودش مسئول انتخاب و دقتش باشه و نه اینکه دوستانی که خودشون جزو هاستینگرها و اساتید هستند به این نحو برخورد کنند.

اما مورد اصلی و اگر دوستان اجازه بدن مورد پایانی

دوست گرامی این روشی که شما میگید قبول دارید که دیگه این موجب میشه بازدید یک وب سایت چندبرابر بشه و هر بازدید رو چندتا کنه و این یعنی بزرگ نمایی برای اون وب سایت و به نحوی دارید گوگل رو دور میزنید و طبیعتا دور زدن گوگل درصورتی که گوگل بتونه تشخیص بده عواقب بدی بدنبال خواهد داشت مخصوصا اگر سایت براش زحمت زیادی و سابقه طولانی داشته باشه.
و بنده فکر نمیکنم منطقی باشه بجای سرمایه گذاری روی توانایی های قانونی روی روش های غیر قانونی ریسک کرد؟ حالا دریغ از اینکه ممکنه این روشها واقعا تازه کشف شده باشن یا قدیم و یا کار بدن یا خیر اما این مورد رو قبول دارید که این یعنی دور زدن گوگل؟ و البته بخوبی واقف هستید که اگر مشخص بشن این روشها یک ریسک به بزرگی نابود شدن بخش بزرگی از سئو یک سایته؟

پیروزباشید.

mchteh
May 22nd, 2015, 13:30
من اصلا وارد این کارها نمیشم! از امضای بنده و تاپیک‌هام میتونید متوجه بشید که کارم چیه! پس بین من و شما رقابتی نیست. تنها دلیل من برای ریپلای کردن پست‌های شما جلوگیری از برداشته شدن کلاهِ هموطنامه!
من اگر الان ۱۰ سالم باشه، یعنی سال ۲۰۰۹ که عضو شدم ۴ سالم بوده. البته که این با منطق شما ۱۰۰٪ سازگاره و جای تعجبی نیست!
پست شماره ۴۱ نتیجه تماس با شما و دریافت جزئیات رو نشون میده کاملا!
اینکه شما برای فهمیدن عرائض بنده از فرهنگ لغات استفاده می‌کنید، دلیل بر این نیست که من برای گفتنشون احتیاج به فرهنگ لغت داشته باشم!:دی
ضمنا قبل از من شما رو تخریب که چه عرض کنم، با خاکِ کوچه یکی کردن! نیازی نیست من بخوام تخریبتون کنم بزرگوار.
فکر می‌کنم تا همین حد هم دوستان پست‌ها رو مطالعه می‌کنند و متوجه قضیه خواهند شد.
موفق و راستگو باشید.

کسی بابنده تماس نگرفت جز 3نفر که دونفر سفارش دادند یک نفر سوال
12نفر در یاهو پیام دادن ک دارن نمونه کارهای بنده رو میبینند
و این اقایی ک میگ مثلا نمونه کارهای بنده رو ببررسی کرده واقعا نمیدونم ملاک بررسی ایشون چی بوده اگر ادعا میکنند اون کلمات ضعیفه بنده حاظرم تو همون موضوع سایت بزنم بدون بک لینک اگ بیارن بالا بابت هرسفارش چندمیلیون تقدیمشون میکنم
شما ک میگید تواین کارا نیستیدو ...ببخشید چرا دخالت میکنید؟؟/
شما که منطقتون دراین حد که بدون دیدن نمونه و دریافت جزییات قضاوت کنید چرا توتاپیک دخالت میکنید
خب کاملا مشخصه از کجاحرفاتون منشا میگیره
موفق باشید و بامنطق

- - - Updated - - -

با درود و احترام.
بنده قصد نداشتم دخالتی داشته باشم اما متاسفانه مدتیه فضای انجمن یه خورده بی نظم شده.
دوستانی که فکر میکنند استارتر اشتباه میکنن و ابهامی دارن بصورت سوال بپرسند درصورت داشتن جواب منطقی که قضیه تمام هست و اگر هم جوابها بنظرتون منطقی نیست و حرفها متناقض هست سعی کنید تا حد ممکن دخالتی نکنید و هر کاربر خودش مسئول انتخاب و دقتش باشه و نه اینکه دوستانی که خودشون جزو هاستینگرها و اساتید هستند به این نحو برخورد کنند.

اما مورد اصلی و اگر دوستان اجازه بدن مورد پایانی

دوست گرامی این روشی که شما میگید قبول دارید که دیگه این موجب میشه بازدید یک وب سایت چندبرابر بشه و هر بازدید رو چندتا کنه و این یعنی بزرگ نمایی برای اون وب سایت و به نحوی دارید گوگل رو دور میزنید و طبیعتا دور زدن گوگل درصورتی که گوگل بتونه تشخیص بده عواقب بدی بدنبال خواهد داشت مخصوصا اگر سایت براش زحمت زیادی و سابقه طولانی داشته باشه.
و بنده فکر نمیکنم منطقی باشه بجای سرمایه گذاری روی توانایی های قانونی روی روش های غیر قانونی ریسک کرد؟ حالا دریغ از اینکه ممکنه این روشها واقعا تازه کشف شده باشن یا قدیم و یا کار بدن یا خیر اما این مورد رو قبول دارید که این یعنی دور زدن گوگل؟ و البته بخوبی واقف هستید که اگر مشخص بشن این روشها یک ریسک به بزرگی نابود شدن بخش بزرگی از سئو یک سایته؟

پیروزباشید.

1-ازتون ممنونم کاش همه مثل شما بودند
خیلی از این دوستان سواد کافی ندارن و کاملا میشه اینو اثبات کرد
البته قصد بی احترامی ندارم
2-شما میگی اگ گوگل بفهمه:
پاسختون:بنده کارهام رو6ماه الی دوسال تضمین میدم و بعدازاون یه مبلغی دریافت میکنم و مجدد6ماه الی2سال تضمین میدم و مجدد و... پس اگر مشکلی پیش بیاد بنده تمام خسارت هاشو میپذیرم اگ سایتی افت کنه بنده مسئولم قرار نیست مدیر سایت بخاطر اطمینان ب بنده ضرر کنه

- - - Updated - - -

ملاک سنجش مانند سایر دوستان صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی متعارف (نمیدونم ملاک شما از این خصوص چیست)
در خصوص صرافی جسارتا پس از اعلام نتیجه ابن مورد خدمتتون اعلام شد
در خصوص خرید سریال ایرانی نیز از شما مجدد نمونه خواسته شد اما پاسخی ندادید اعلام میکنید 4 کلمه
در خصوص خرید *** نیز Secure Connection Failed میتونید بررسی کنید
در خصوص سایر موارد اعلامی شما موارد تقریبا جستجویی براشون صورت نگرفته و تخصصی هستن
اونا دیگه سئو نخواهد بود دوست عزیز
بنده هم میتونم موارد سایت ها رو سرچ کنم بگم این نمونه منه کو مدرک و سند
شما یکبار اکانتت بن شده و مجدد اکانت ساختی در انجمن های متعدد هم حرف از سئو میزنید بدون نمونه کار
امیدوارم با این روش موفق باشید از سایر دوستان هم خواهانم بروزرسانی چنین تایپیکی وقت نذارند

وقتی قراره چیزی بسنجید باید از جنبه:
بازدید و الکسا
میزان بک لینک
میزان سئو
و...بسنجید شما معلوم نیست چجوری سنجش کردید
2-اینک وی پی ان اومده سایتشو ریدایرکت کرده جای ددیگ مشکل بنده نیست شما تو گوگل سرچ کن سایتو لینک سه میبینی و تا قیام قیامتم تو صفحه یک میمونه
3-بنده هرچی رو که نمونه اعلام کنم مدرک برای اثباتش دارم شما مدرک خواستی و بنده ندادم؟شما گفتی تماس میگیری باهاشون منم گفتم چشم
پس بیخود جو ندید

- - - Updated - - -

درباره اینک بعضی دوستان شک کنند و......بهتر نیست قبل هر اقدامی بیشتر تحقیق کنند
یک درصد احتمال بدید بنده راست گفته باشم اون دنیا میتونید جواب خدا رو بدید؟؟؟
اینجا تخصصی ترین انجمن کشور و شما بهترین های کشورید درست نیست اینقد عجولانه برخورد کنید و بی منطق عزیزان

TN Projects
May 22nd, 2015, 13:32
دوست گرامی شما میگید شش ماه هست که گول میزنم. اگر اتفاقی که قراره بیفته یا بحرانی از قبل همه چیزش مشخص باشه که دیگه بحران نیست ممکنه هر لحظه یک نفر از شما قویتر در شرکت گوگل پیدا بشه ! و این کار رو در لیست سیاه قرار بده و فکر نمیکنم هیچ توجیهی باشه که بتونه بگه ریسکی نخواهد بود و در بهترین حالت ممکن بازم 50% ریسک هست :)
اما اگر میفرمایید تضمین میدم :

بنده کارهام رو6ماه الی دوسال تضمین میدم و بعدازاون یه مبلغی دریافت میکنم و مجدد6ماه الی2سال تضمین میدم و مجدد و... پس اگر مشکلی پیش بیاد بنده تمام خسارت هاشو میپذیرم اگ سایتی افت کنه بنده مسئولم قرار نیست مدیر سایت بخاطر اطمینان ب بنده ضرر کنه
یعنی بصورت قراردادی حاضر هستید مسئولیت کارتون رو کاملا قبول کنید و اگر طبق قرارداد مشکلی پیش اومد تمام خسارتی که ممکنه پیش بیاد رو بپردازید ؟ حالا چه صد هزار و چه صد میلیون باشه؟
بنده که فکر نمیکنم این یک فروش موفق و یک کار منطقی باشه.
و بازم تاکید میکنم امیدوارم سوتفاهمی پیش نیاد
پیشنهاد میدم بحث رو تمام کنیم.
ایام به کام:53:

mask-online
May 22nd, 2015, 13:33
شما به این روش ها ادامه بدید
دوست داریم به عوان همکار کنار همدیگه باشیم نه رقیب
این شمایی که به خودت اعتماد نداری
ادامه دادن به تایپیک تنها وقت گیریه
موفق باشی

mchteh
May 22nd, 2015, 13:37
دوست گرامی شما میگید شش ماه هست که گول میزنم اگر اتفاقی که قراره بیفته یا بحرانی از قبل همه چیزش مشخص باشه که دیگه بحران نیست ممکنه هر لحظه یک نفر از شما قویتر در شرکت گوگل پیدا بشه ! و این کار رو در لیست سیاه قرار بده و فکر نمیکنم هیچ توجیهی باشه که بتونه بگه ریسکی نخواهد بود و در بهترین حالت ممکن بازم 50% ریسک هست :)
اما اگر میفرمایید تضمین میدم :

یعنی بصورت قراردادی حاضر هستید مسئولیت کارتون رو کاملا قبول کنید و اگر طبق قرارداد مشکلی پیش اومد تمام خسارتی که ممکنه پیش بیاد رو بپردازید ؟ حالا چه صد هزار و چه صد میلیون باشه؟
بنده که فکر نمیکنم این یک فروش موفق و یک کار منطقی باشه.

- - - Updated - - -

....

بله عزیز حاظرم قرار داد رسمی بنویسم
در قرارداد یکی از مهم ترین بند ها اینه:که بنده تضمین میدم سایت در جایگاه توافقی بمونه و اگه جایگاهش افت کرد بنده در کمتر از48ساعت سایت رو به جایگاهش برمیگردونم و در این چندساعتی ک سایت افت کرد تمام خسارت های بوجود اومده رو تقبل میکنم

عزیزدلم بنده به کارم شک ندارم خیالت تخت همین اقایونی هم ک اینجا اومدن دارن حرف میپرونند به همینا هم اعلام شده ک قرارداد میبندم ولی اینا دنبال حاشین

- - - Updated - - -

شما به این روش ها ادامه بدید
دوست داریم به عوان همکار کنار همدیگه باشیم نه رقیب
این شمایی که به خودت اعتماد نداری
ادامه دادن به تایپیک تنها وقت گیریه
موفق باشی
ببخشید مگه قرارنبود من باشما قراردادی همکار کنم پس بخودم اعتماد دارم
به شما پیشنهاد میکنم اگه مدرک تحصیلی دارید یکبار دیگه دروس دانشگاهی و مقالات گوگل رو مطالعه کنید ظاهرا چیزهایی رو که یاد گرفتید فراموش کردید که حتی نتونستید یه بررسی ساده انجام بدید برای سایت ها
بهرحال موفق باشید

mask-online
May 22nd, 2015, 13:48
دوست عزیز
در انجمن های مختلف و تایپیک های مختلف به شما اعلام شد
چه بنده چه سایر عزیزان که نمونه کار بدند و شما انجام بدی
من شخصا سایت خودم رو به شما میدم mask-online.ir
پیج رنک 1 دامین اتوریتی 25 الکسا تقریبی 2 میلیون
اعلام کنید و مدت زمان رو بگید تا شروع و پس از پایان پروژه هزینه

mchteh
May 22nd, 2015, 13:52
دوست عزیز
در انجمن های مختلف و تایپیک های مختلف به شما اعلام شد
چه بنده چه سایر عزیزان که نمونه کار بدند و شما انجام بدی
من شخصا سایت خودم رو به شما میدم mask-online.ir
پیج رنک 1 دامین اتوریتی 25 الکسا تقریبی 2 میلیون
اعلام کنید و مدت زمان رو بگید تا شروع و پس از پایان پروژه هزینه

لطف کنید کلمه کلیدی مد نظرتون رو اعلام کنید
و
توقعاتی که دارید
که رتبه الکساش به چند برسه
و
درچه کلماتی به چه جایگاهی برسه
بنده زمان هزینه اعلام میکنم
خواستید قرارداد میبندیم شروع میکنیم
برای اثبات حسن نیتم هم بعد انجام کار ازتون وجه دریافت میکنم

mask-online
May 22nd, 2015, 13:58
خاطر نشان میشم سایت حدود 6 ماه بروزرسانی نمی شود
در دو کلمه کلیدی "اینترنت" و "سئو" انجام شود
کلیه توافقات رو شما برنامه ریزی کنید و ما پس از بررسی تایید میکنیم
در این خصوص نیز تایپیکی ایجاد میگردد و از کلیه دوستان جهت شرکت در آن و تایید مورد دعوت بعمل می آید

mchteh
May 22nd, 2015, 14:04
خاطر نشان میشم سایت حدود 6 ماه بروزرسانی نمی شود
در دو کلمه کلیدی "اینترنت" و "سئو" انجام شود
کلیه توافقات رو شما برنامه ریزی کنید و ما پس از بررسی تایید میکنیم
در این خصوص نیز تایپیکی ایجاد میگردد و از کلیه دوستان جهت شرکت در آن و تایید مورد دعوت بعمل می آید

دیدید چقد راحت و بدون دعوا و....میشه باهم همکاری کرد
دوتا کلمه که انتخاب کردید یکم زیادی کلیدی هستن البته بنده مشکلی ندارم بررسی میکنم سایت شما ورقبا رو و تانیم ساعت دیگ زمان و هزینه رو اعلام میکنم اگه مورد تایید بود برای جزئیات و اخذ قرار داد حضورا اقدام میکنیم
اتفاقا بدم نمیاد یه تاپیک بزنید که همه کارمنو دنبال کنند.خیلی خوشحال میشم روی خیلی ها که فقط ادعا میکنند کم بشه

mask-online
May 22nd, 2015, 14:15
اگر با این کلمات مشکلی دارید
از کلمات ترکیبی "اینترنت پرسرعت" و "سئو سایت" نیز میتونید استفاده کنید

mchteh
May 22nd, 2015, 14:40
اگر با این کلمات مشکلی دارید
از کلمات ترکیبی "اینترنت پرسرعت" و "سئو سایت" نیز میتونید استفاده کنید

»ن باهیچ کلمه ای مشکل ندارم
اصلا شما بگو فیسبوک.بگو امازون.بگو یاهو.برای من فرقی نداره شما هزینه رو تامین کن بنده میرسونم
امثال یاهو....یروزی مثل سایتای ما بودن.ولی هزینه کردن الان به اینجا رسیدن که دنیا روشون حساب میکنند

- - - Updated - - -

اینی که میگم اسمش اعتماد به سقف نیستا.اسمش تلاشه
اگه تلاش کنی ودرست تلاش کنی هرنتیجه ای بخوای میتونی بدست بیاری حتی میشه بزرگترین سایتای دنیارو هم کنار زد برادر

- - - Updated - - -

کلمه سئو اینترنت رو بین دوماه الی چهارماه میارم پیج یک و تا پنج ماه نشده میارمشون لینک یک(این حدااکثرزمان و توبدترین شرایطه.همچی خوب پیش بره یکی دوماهه میاد اول)
بابت جفت کلمه باهم4-الی10میلیون میگیرم
تضمین میدم تا یکسال جایگاهتون ثابت باشه
بعد یکسال مبلغ اندکی میگیرم ابدیت میکنم سئوم رو وتا یکسال دیگ تضمین میدم و...
اگه دوست داشتید شروع کنیم از فردا کارو

mask-online
May 22nd, 2015, 15:23
دوست عزیز
کمی به گفته خودتون بیشتر فکر کنید
قیمتی که میگید احیانا واسه این کلمات زیاد نیست
کلمه اینترنت پرسرعت صفحه اول گوگل بوده و بدلیل فعالیت شرکت در عرصه دیگر سایت دیگر بروزرسانی نشد
با این مبالغ قطعا سایت یا کلمات متعدد میتوان پیاده سازی کرد نه تنها با دو کلمه
کمی منصف باشید

mchteh
May 22nd, 2015, 15:36
دوست عزیز
کمی به گفته خودتون بیشتر فکر کنید
قیمتی که میگید احیانا واسه این کلمات زیاد نیست
کلمه اینترنت پرسرعت صفحه اول گوگل بوده و بدلیل فعالیت شرکت در عرصه دیگر سایت دیگر بروزرسانی نشد
با این مبالغ قطعا سایت یا کلمات متعدد میتوان پیاده سازی کرد نه تنها با دو کلمه
کمی منصف باشید

1-منظور بنده کلمه سئو واینترنت بود
2-درکلمه سئو تمام سایت های صفحه اول با مبلغی بین8-12میلیون حاظرن شما رو بیارن صفحه یک
3-کلمه اینترنت سبک تر هست نسبت ب سئو میشه فقط رو اینترنت کار کرد
4-پایداری کارخیلی مهمه.اگ جایی هزینه زیادی میگم قطعا کلمات پررقابته و باید بفکرپایداریش هم باشم
درکل اگه اجازه بدید به بنده48ساعت فرصت بدید که بتونم دقیق بررسی کنم و هزینه های اضافی پاک کنم و حدااقل هزینه رو بگم
فقط اگه براتون مقدوره اطلاعات وبمستر سایت رو برام خصوصی بفرستید

tikweb.ir
May 23rd, 2015, 00:05
سوالی که ذهن بنده و احتمالا سایر دوستان رو درگیر کرده اینه که به گفته خودتون چند ساله دارید این روش ها رو تست میکنید و هیچ مشکلی نداشته و هر چند وقت یه بار هم روش های خلاقانه ابداع میکنید !
یعنی بعد این مدت هنوز روی یکی از سایت های خودتون تست نکردید که موفق بشه و بتونید به عنوان نمونه کار ارائه بدید و هیچ ابهامی نباشه و خدایی نکرده مشتریان شرکتی شما هم ناراحت نشن ؟!!

و اگر تست نکردید چرا تست نکردید ! شما که از روشتون مطمئن هستید پس چرا نیومدید یک سایت بزنید و با این همه روش های خوبتون رتبه اون رو به حد خیلی خوبی برسونید و اونطوری هم براتون کسب درآمد میشه هم نمونه کار موفق !! (حتما وقتشو ندارید ؟)
:)

ممنون میشم با دقت صحبت های بنده رو بخونید و جواب های حاشیه ای ندید

mehrangta
May 23rd, 2015, 00:21
برای جلوگیری حواشی میبایست نمونه کار داشته باشید.
تضمین های کلامی ملاک نیست!

hashtgerdiha
May 23rd, 2015, 00:38
سلام
بنده یک سوال فنی داشتم.!
میتونید برای من توضیح بدید glts چی هست؟
بعد بنده از شما سفارش میگیرم.
فقط نه قصد تخریب داشتم و نه بی احترامی(پس لطفا محترمانه پاسخ بدید)
کل پست های دوستان رو از اول تاپیک خودنم.(پس لطفا نگید از اول بخونم تاپیک رو)
اون کلمه ای که در بالا عرض کردم هم در دروس کارشناسی ارشد (در بخش دیتا و الگوریتم نویسی گوگل) به کار میرود.
هیچ وبساتی هم در این زمینه هنوز اطلاعاتی منتشر نکرده است.
این روش رو فقط در دانشگاه ها و مراکز تخصصی خصوصی مانند (مجتمع فنی تهران(البته فکر میکنم)) توضیح میدهند.
اگر شما واقعا الگوریتم های گوگل رو دور میزنید حتما و حتما باید بدونید این مبحث چی هست؟
منتظر باسخ شما هستم.
موفق باشید.

clack
May 23rd, 2015, 02:08
سلام
بنده یک سوال فنی داشتم.!
اون کلمه ای که در بالا عرض کردم هم در دروس کارشناسی ارشد (در بخش دیتا و الگوریتم نویسی گوگل) به کار میرود.
این روش رو فقط در دانشگاه ها و مراکز تخصصی خصوصی مانند (مجتمع فنی تهران(البته فکر میکنم)) توضیح میدهند.
اگر شما واقعا الگوریتم های گوگل رو دور میزنید حتما و حتما باید بدونید این مبحث چی هست؟
منتظر باسخ شما هستم.
موفق باشید.

دوستان انجمن .
هرچند این تاپیک به نظر عجیب و تخیلی میاد اما حالا که این آقا تاپیک زدن .
در مقابل هزینه ای که میدید بهتون تضمین هم میکنند .
قرار داد هم به صورت رسمی میبندن که در صورتی که سئو به شکلی که میخواید انجام نشد خسارتش رو میدن .
=== پس با این چیز ها جای شکی نمیمونه ===
اگه هم کارشون رو درست انجام ندن راحت با اون قرارداد میتونید پول پس بگیرید .
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++
دوستان امدن میگن با این تاپیک به جایی نمیرسی و ما همکارتیم و خیرتو میخوایم ...
جواب : داداشی یک نفر پیدا شده پول اضافه داره به قول شما میخواد ضرر کنه .. خوب به ما چه ربطی داره .. بزار ضرر کنه
میگن با چندین نام کاربری ثبت نام کردی .....
جواب : به مدیریت ریپورتش بدین خوب ... شما مدیر انجمن نیستید که .
میگید هزینه زیاد هست ...معقول قیمت بدید ..
جواب : این خدمات با این کیفیت ارائه میدن نمیتونیم از قیمتشون ایراد بگیریم .. کسی که براش نمی ارزه نخره .. راحت
البته شاید دلشون بخواد یک کلمه که قیمتش x تومن هست از شما y تومن بگیره .. اما این چونه زنی توی تاپیک فروش درست نیست .
خواهشن همکارای ایشون خیر ایشون نخوان و بزارن ایشون با خیال آسوده کارشو انجام بده .
تاپیک فروش خراب نکنید .
من اگه جای دوستان بودم کلمه کلیدی مورد نظر میگفتم ... قرارداد رسمی میبستم .
هزینه بالا میگیرن اما سایت اول توی گوگل هم کم چیزی نیست ... مطمئنآ برای دوستانی که میخوان با سئو و گوگل به جایی برسن خیلی خوبه .

topsbuy
May 23rd, 2015, 12:47
من هم موافقم گوگل پیوسته داره اعلام می کنه که سئو کاملا باید واضح باشه و از طریق کلاه سیاه به جایی نمیشه رسید.
البته امکان داره با این کار رتبه ی الکسا بره بالا ولی اینگونه خیلی جالب نیست.

mchteh
May 23rd, 2015, 14:11
سوالی که ذهن بنده و احتمالا سایر دوستان رو درگیر کرده اینه که به گفته خودتون چند ساله دارید این روش ها رو تست میکنید و هیچ مشکلی نداشته و هر چند وقت یه بار هم روش های خلاقانه ابداع میکنید !
یعنی بعد این مدت هنوز روی یکی از سایت های خودتون تست نکردید که موفق بشه و بتونید به عنوان نمونه کار ارائه بدید و هیچ ابهامی نباشه و خدایی نکرده مشتریان شرکتی شما هم ناراحت نشن ؟!!

و اگر تست نکردید چرا تست نکردید ! شما که از روشتون مطمئن هستید پس چرا نیومدید یک سایت بزنید و با این همه روش های خوبتون رتبه اون رو به حد خیلی خوبی برسونید و اونطوری هم براتون کسب درآمد میشه هم نمونه کار موفق !! (حتما وقتشو ندارید ؟)

ممنون میشم با دقت صحبت های بنده رو بخونید و جواب های حاشیه ای ندید

عرض سلام واحترام
ساخت یک سایت و رسوندش به جایگاه مناسب و....هزینه و زمان بره دوست عزیز
از طرفی من هرمدل سایتی بزنم راست حسینی وقت رسیدن بهش رو ندارم
درنتیجه فقط پول و وقتم هدر میده
ازطرفی من دارم کار میکنم که پول دربیارم نه پول خرج کنم
نکته:برای هزارمین بار میگم کسی نمونه میخواد بیاد خوصیم بیخود اینجا جو سازی نکنید من تو عمومی هیچ نمونه ای اجازه ندارم ک ارائه بدم

- - - Updated - - -

دوستان انجمن .
هرچند این تاپیک به نظر عجیب و تخیلی میاد اما حالا که این آقا تاپیک زدن .
در مقابل هزینه ای که میدید بهتون تضمین هم میکنند .
قرار داد هم به صورت رسمی میبندن که در صورتی که سئو به شکلی که میخواید انجام نشد خسارتش رو میدن .
=== پس با این چیز ها جای شکی نمیمونه ===
اگه هم کارشون رو درست انجام ندن راحت با اون قرارداد میتونید پول پس بگیرید .
دوستان امدن میگن با این تاپیک به جایی نمیرسی و ما همکارتیم و خیرتو میخوایم ...
جواب : داداشی یک نفر پیدا شده پول اضافه داره به قول شما میخواد ضرر کنه .. خوب به ما چه ربطی داره .. بزار ضرر کنه
میگن با چندین نام کاربری ثبت نام کردی .....
جواب : به مدیریت ریپورتش بدین خوب ... شما مدیر انجمن نیستید که .
میگید هزینه زیاد هست ...معقول قیمت بدید ..
جواب : این خدمات با این کیفیت ارائه میدن نمیتونیم از قیمتشون ایراد بگیریم .. کسی که براش نمی ارزه نخره .. راحت
البته شاید دلشون بخواد یک کلمه که قیمتش x تومن هست از شما y تومن بگیره .. اما این چونه زنی توی تاپیک فروش درست نیست .
خواهشن همکارای ایشون خیر ایشون نخوان و بزارن ایشون با خیال آسوده کارشو انجام بده .
تاپیک فروش خراب نکنید .
من اگه جای دوستان بودم کلمه کلیدی مورد نظر میگفتم ... قرارداد رسمی میبستم .
هزینه بالا میگیرن اما سایت اول توی گوگل هم کم چیزی نیست ... مطمئنآ برای دوستانی که میخوان با سئو و گوگل به جایی برسن خیلی خوبه .

از شما دوست عزیز بسیار سپاس گذارم خیلی ممنون
فقط بااجازه یه نکته ای رو بگم:
عزیزانی که میگن من باچندنام کاربری عضو بودم:
پاسخ:
قبلا تمام اعضای ما بانام تجاریمون اینجا عضو شدن
bolormusic
bolurmusic
bolorweb
bolurweb
bolorhost
,.....
و چون تمامی این ها پسوند بلورداشت مدیر محترم فکر کردند ک یک شخص هست و همه رو بن کردند
بنده هم این اکانت رو از یکی از دوستان قرض گرفتم و نیازی ب چند اکانت ندارم
ممنون

- - - Updated - - -

من هم موافقم گوگل پیوسته داره اعلام می کنه که سئو کاملا باید واضح باشه و از طریق کلاه سیاه به جایی نمیشه رسید.
البته امکان داره با این کار رتبه ی الکسا بره بالا ولی اینگونه خیلی جالب نیست.

اگر بنده میگم قرار داد میبندم پس قطعا روش هام اصولیه و درست
وگرنه ازار ندارم خودمو تو دردسر بندازم

- - - Updated - - -

برای جلوگیری حواشی میبایست نمونه کار داشته باشید.
تضمین های کلامی ملاک نیست!

نمونه کارها در خصوصی و یاهو ارائه شد به دوستان
تضمینمم قراردادمه

- - - Updated - - -

سلام
بنده یک سوال فنی داشتم.!
منتظر باسخ شما هستم.
موفق باشید.
عرض سلام و احترام
1-کسی که میخواد تخریب کنه با کسی که سوال میپرسه مشخصن دوست عزیز
2-ممنونم ک وقت گذاشتیدو تاپیک خوندید
3-اگه اشتباه نکنم تعریف کار هشتگردیها قبلا شنیدم از اشناییتون خوشبختم
4-دوست عزیز بنده تحصیلاتم در زمینه وب نیست بنده تجربی میخونم و ایامم هم صرف هنرمیکنم
از سه سال پیش وارد وب شدم و با مطالعه مقاله ها و....فارسی وانگلیسی یه چیزایی یاد گرفتم بعد وارد مبانی سئو شدم.بعد یمدت فهمیدم اگه بخوای به حرف گوگل گوش بدی هیچوقت سایتت پیشرفت نمیکنه چون رقابت شدیدا
پس رفتم سراغ روشهای زیرابی که تونستم استاندارد ترین روش ارسال ورودی از گوگل بسازم تونسم روشایی بسازم که سیتا رو باتوجه به بزرگی کلماتش از یک روز نهایتا2ماهه برسونم صفحه اول ولینک یک و......
5-اعتراف میکنم بااینک همیشه پروژه هام موفق بود و مشتری ناراضی نداشتم ولی باز خیلی از مبانی ها رو بلد نیسم
چون:
داخل کشورمون مقاله های درست وجود نداره و اکثرا غلطه
مثلا همه فکر میکنند اگ به سایتشون بازدید بفرستید از سایتای پاپ اپ سایتشون پنالتی میشه درصورتی که مبحث پنالتی اصلا ربطی ب این موضوع نداره
بنده ادعایی ندارم و همچنان در حال مطالعه و تحقیقم اما به جرات میتونم بگم دانشم از80%افراد این انجمن بالاتره
روشهای بنده بیشتر تجربیه و انصافا جواب داده.هرروشی ک حتی یک بارم ضرر زده گذاشتم کنار و فقط از روش هایی استفاده میکنم ک 100در100جواب میده
ممنونم از محترمانه سوال کردنتون امیدوارم با پاسخم توجیهتون کرده باشم
درضمن:این glts در سایتای ایرانی موجود نیست اما تو سایت های جهانی موجوده اگ میخواستم چرتوپرت بگم شاید با یکم سرچ میشد پیداش کرد

- - - Updated - - -

چون به روش هام مطمئنم میگم قرارداد میبندم حضوری
وگرنه اگ مطمئن نبودم هیچوقت همچین حرکت احمقانه ای نمیکردم

jahromweb
May 23rd, 2015, 14:20
باسلام مجدد

۱)بنده مشابه این روشی که فرمودید در چند سایت با تعداد انلاین ۲۰۰۰ و بالاتر از ان مشاهده کردم
۲)دوستان لطف کنند تخریب را کنار بگذارند البته سوالات همیشه نشان از تخریب نیست (تخریب = اتلاف وقت خودتان + تضعیف استاتر )
۳)استارتر عزیز نیز لطف کنند پاسخ دقیق به سوالات بدهند.

باتشکر از همه ی دوستان

hashtgerdiha
May 23rd, 2015, 14:28
عرض سلام و احترام
1-کسی که میخواد تخریب کنه با کسی که سوال میپرسه مشخصن دوست عزیز
2-ممنونم ک وقت گذاشتیدو تاپیک خوندید
3-اگه اشتباه نکنم تعریف کار هشتگردیها قبلا شنیدم از اشناییتون خوشبختم
4-دوست عزیز بنده تحصیلاتم در زمینه وب نیست بنده تجربی میخونم و ایامم هم صرف هنرمیکنم
از سه سال پیش وارد وب شدم و با مطالعه مقاله ها و....فارسی وانگلیسی یه چیزایی یاد گرفتم بعد وارد مبانی سئو شدم.بعد یمدت فهمیدم اگه بخوای به حرف گوگل گوش بدی هیچوقت سایتت پیشرفت نمیکنه چون رقابت شدیدا
پس رفتم سراغ روشهای زیرابی که تونستم استاندارد ترین روش ارسال ورودی از گوگل بسازم تونسم روشایی بسازم که سیتا رو باتوجه به بزرگی کلماتش از یک روز نهایتا2ماهه برسونم صفحه اول ولینک یک و......
5-اعتراف میکنم بااینک همیشه پروژه هام موفق بود و مشتری ناراضی نداشتم ولی باز خیلی از مبانی ها رو بلد نیسم
چون:
داخل کشورمون مقاله های درست وجود نداره و اکثرا غلطه
مثلا همه فکر میکنند اگ به سایتشون بازدید بفرستید از سایتای پاپ اپ سایتشون پنالتی میشه درصورتی که مبحث پنالتی اصلا ربطی ب این موضوع نداره
بنده ادعایی ندارم و همچنان در حال مطالعه و تحقیقم اما به جرات میتونم بگم دانشم از80%افراد این انجمن بالاتره
روشهای بنده بیشتر تجربیه و انصافا جواب داده.هرروشی ک حتی یک بارم ضرر زده گذاشتم کنار و فقط از روش هایی استفاده میکنم ک 100در100جواب میده
ممنونم از محترمانه سوال کردنتون امیدوارم با پاسخم توجیهتون کرده باشم
درضمن:این glts در سایتای ایرانی موجود نیست اما تو سایت های جهانی موجوده اگ میخواستم چرتوپرت بگم شاید با یکم سرچ میشد پیداش کرد

- - - Updated - - -

چون به روش هام مطمئنم میگم قرارداد میبندم حضوری
وگرنه اگ مطمئن نبودم هیچوقت همچین حرکت احمقانه ای نمیکردم
با تشکر از شما بابت پاسخ گویی.
موفق باشید.:53:

mchteh
May 23rd, 2015, 16:04
باسلام مجدد

۱)بنده مشابه این روشی که فرمودید در چند سایت با تعداد انلاین ۲۰۰۰ و بالاتر از ان مشاهده کردم
۲)دوستان لطف کنند تخریب را کنار بگذارند البته سوالات همیشه نشان از تخریب نیست (تخریب = اتلاف وقت خودتان + تضعیف استاتر )
۳)استارتر عزیز نیز لطف کنند پاسخ دقیق به سوالات بدهند.

باتشکر از همه ی دوستان

باسلام
ممنون
بنده در تلاشم تاجایی ک مقدوره پاسخ دوستان رو بدم

- - - Updated - - -

با تشکر از شما بابت پاسخ گویی.
موفق باشید.:53:

خواهش میکنم وظیفه بود
موفق باشید

mostafa3030
May 26th, 2015, 00:18
با سلام خدمت دوستان عزیز
من مدیر سایت صرافی (http://www.sarafigharn.com) هستم که ایشون در پایین امضا متنشون هست.
در جهت شفاف سازی دوستان بگم که ایشون مورد تایید می باشند. به چند دلیل : متعهد به کار و زمان، راستی و درستی در کار و ....
در مورد اون دوستانی که می گفتند در پایین سایت چرا لوگو و اسم یک شرکت دیگه هست : این شرکت در زمان عقد قرارداد اعلام کرده بودن که لوگو تا پابان قرارداد در پایین صفحه بماند.
اگه سوالی بود دوستان می تونستند با خود ایشون (
mchteh (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=21067) ) تماس گرفته و با من ارتباط میدادن.
دوستان عزیز لطفا همهدیگه رو تخریب نکنید.
من هم در روزهای اول شک داشتم ولی بعداز دیدن کارهای انجام شده اطمینان کردم و بعد هزینه رو پرداخت کردم.
دوستانی هم که اطلاعات بیشتر میخوان میتونن به یاهو اینجانب پیغام بدن
yahoo id : team_poshtibani
ممنون از دوستان عزیز مخصوصا آقا سجاد

mchteh
May 26th, 2015, 10:35
با سلام خدمت دوستان عزیز
من مدیر سایت صرافی (http://www.sarafigharn.com) هستم که ایشون در پایین امضا متنشون هست.
در جهت شفاف سازی دوستان بگم که ایشون مورد تایید می باشند. به چند دلیل : متعهد به کار و زمان، راستی و درستی در کار و ....
در مورد اون دوستانی که می گفتند در پایین سایت چرا لوگو و اسم یک شرکت دیگه هست : این شرکت در زمان عقد قرارداد اعلام کرده بودن که لوگو تا پابان قرارداد در پایین صفحه بماند.
اگه سوالی بود دوستان می تونستند با خود ایشون (
mchteh (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=21067) ) تماس گرفته و با من ارتباط میدادن.
دوستان عزیز لطفا همهدیگه رو تخریب نکنید.
من هم در روزهای اول شک داشتم ولی بعداز دیدن کارهای انجام شده اطمینان کردم و بعد هزینه رو پرداخت کردم.
دوستانی هم که اطلاعات بیشتر میخوان میتونن به یاهو اینجانب پیغام بدن
yahoo id : team_poshtibani
ممنون از دوستان عزیز مخصوصا آقا سجاد

سلام
ممنون از حمایتتون

nima-s
May 26th, 2015, 10:41
سلام
بالاخره از دوستان کسی هست که به ایشون سفارش داده باشه؟ نتیجش چطور بوده؟
با تشکر

slashflash
May 26th, 2015, 11:41
سلام
بالاخره از دوستان کسی هست که به ایشون سفارش داده باشه؟ نتیجش چطور بوده؟
با تشکر
خیر کسی نبوده !
استارتر عزیز نمونه رسمی هیچی ندارید ؟ سایت صرافی که در بالا اومدن برای اینکه باهاشون مکاتبه کنیم آیدی یاهو گذاشتن ! در صورتی که کلاً رسمی کار میکنند ( 1 ثانیه برید داخل سایتشون از شماره تلفن گرفته تا ایمیل مکاتبه ) بعد میان آیدی یاهو قرار میدن خیلی جالبه برام !

mchteh
May 26th, 2015, 13:44
خیر کسی نبوده !
استارتر عزیز نمونه رسمی هیچی ندارید ؟ سایت صرافی که در بالا اومدن برای اینکه باهاشون مکاتبه کنیم آیدی یاهو گذاشتن ! در صورتی که کلاً رسمی کار میکنند ( 1 ثانیه برید داخل سایتشون از شماره تلفن گرفته تا ایمیل مکاتبه ) بعد میان آیدی یاهو قرار میدن خیلی جالبه برام !

1-نمونه های من همه رسمی هستند و شرکتی
2-اقای محترم اولا انتظار نداری ک یه تلفن بذارن توصرافی ک پاسخگوی شما باشن؟؟؟ثانیا داخل سایت ادرس صرافی و شماره صرافی رو زده شماره پاسخگویی به یه سری افراد بی سواد متظاهر(البته منظورم باشما نیست عذرمیخوام)نیست که
ثالثا این دوست عزیز که اومدن ایدی گذاشتن کسی که سایت صرافی داد دست من اوردمش بالا و گفت ک قابلیت تغییر کپی رایت و...نیست درعوضشم پول خوبی بهم دادند.حالا اگ باز شک دارید باخودشون مکاتبه کنید
اگ نمونه کار میخواید یا بیاید یا هو بنده یا صبر کنید من 30خرداد تاپیک سوم بانمونه کارای زیاد میذارم ک دهن همه بسته شه
ایدی بنده:bolorhost
وشما دوست عزیز وقتی از جریانی خبر ندارید اظهار نظر نکنید و الکی نظر ندید چون جو بهم میریزه

نکته:اونایی که خیلی ادعاشون میشه ک شرکت دارند و سئو کارند و......از این چرندیات خوشحال میشم یه تاپیک بزنیم کار بندازیم وسط که ببینیم من سئوکار بهتریم یا شما
منی که نه از بک لینک استفاده میکنم نه افزونه نه اسپمر و ........یا شمایی ک هیچی بارتون نیست کلا چهار تا تگ و برچسب چرند میریزید تو سایت مردم و با چهارتابک لینک سایت بنده خداها رو میارید بالا دوماه بعدم گندش در میاد

باز میگم سفارشات با اخذ قرارداد رسمی هست برای کسایی ک شک دارن به کارم
دوست عزیز ازشما هم عذر میخوام منظورم شمانبودی از حرفام.خواسم ب در بگم بعضی دیوارا بشنون که ادعاشون نشه

- - - Updated - - -

در ضمن بوسیله همین تاپیک تاالان 4نفر سفارش دادن که بعد اتمام کار سایتشون خودشون میان تو تاپیک اعلام میکنند.سایتاشون هم در زمینه و ی پ ی ا ن هست

- - - Updated - - -

بعضی دوستان اومدن میگن چرا لحنت تنده و....
من از همه عذر میخوام اما تو کتم نمیره بعضیا.....
طرف اومده سه صفحه تخریب کرده بعد تهش میگ من نه سئو کار م و...... خب اخه ادم.....تو که نه سئو کار و....هیچی نمیدونی واسه چی میای گند میزنی توتاپیک
کلاهرکی هرتاپیکی میزنه همه میشن انیشتین دست به دست هم میدن که بگن استارتر خوب نیسو دروغ میگه

mostafa3030
May 27th, 2015, 12:35
سلام خدمت شما سروران گرامی
بابت اون دوستمون که میگن چرا من یاهو ایدی گذاشتم و چرا به شماره های صرافی رو ندادم.
من مسئول it اونجا هستم و بصورت پاره وقت اونجا کار میکنم. قرار نیست که من همیشه اونجا باشم و پاسخ گوی شما دوستان باشم. بیکار نشدم یکجا بشینم. خدا رو شکر 12 تا شرکت دارم کار میکنم. وقت هم ندارم بیام ببینم کی چی میگه. اما من به ایشون کار رو دادم و نتیجه گرفتم. لطفا کسی رو تخریب نکنید.

وب مستر
June 2nd, 2015, 12:23
سلام خدمت شما سروران گرامی
بابت اون دوستمون که میگن چرا من یاهو ایدی گذاشتم و چرا به شماره های صرافی رو ندادم.
من مسئول it اونجا هستم و بصورت پاره وقت اونجا کار میکنم. قرار نیست که من همیشه اونجا باشم و پاسخ گوی شما دوستان باشم. بیکار نشدم یکجا بشینم. خدا رو شکر 12 تا شرکت دارم کار میکنم. وقت هم ندارم بیام ببینم کی چی میگه. اما من به ایشون کار رو دادم و نتیجه گرفتم. لطفا کسی رو تخریب نکنید.
من تاپیک رو از اول خوندم !
فقط میتونم بگم :) کاربران در انتخاب های خودشون دقت کنند ، سعی کنید از سایت های معتبر و پیج های اول با کلمات مرتبط سئو که در کار خودشون حداقل نمونه کار دارند و برتر هستند ! استفاده کنید .
استارتریه سایت با کلمه ی "سئو" بیاره همون پیج 1 این حواشی هم ایجاد نمیشه :)

mchteh
June 2nd, 2015, 12:29
من تاپیک رو از اول خوندم !
فقط میتونم بگم :) کاربران در انتخاب های خودشون دقت کنند ، سعی کنید از سایت های معتبر و پیج های اول با کلمات مرتبط سئو که در کار خودشون حداقل نمونه کار دارند و برتر هستند ! استفاده کنید .
استارتریه سایت با کلمه ی "سئو" بیاره همون پیج 1 این حواشی هم ایجاد نمیشه :)
بعله برید به سایتایی که در کلمه سئوبا بک لینک اومدن پیج یک خداد تومن پول بدیید که شمارو هم با بک لینک بیارن پیج یک
بعد ماهانه پول بدید بک لینکا رو تمدید کنید که پیج یک بمونید
اصلا نیاید بامن کارکنید که باهاتون قرارداد ببندم با یه مبلغ متوسط بیارمتون اول و 6ماه الی دوسال پایداری بدم

برادر برو خداروزیتو جای دیگ بده اینم مدال طلا تقدیم بابت حرف بی منطق زدن و تخریب کردنت
بسلامت

- - - Updated - - -

استارتر با بک لینک چیزیو نمیاره بالا
استارتر با سئوی کلاه سیاه نمیاره بالا
ولی برای بستن دهن خیلیا تو کلمه سئو سه ماه دیگ سایت تو صفحه یک گوگل و انشاا... در لینک یک بدونه هیچ گونه زیرابی رفتن میارم

مدیرگرامی لطفا تاپیک ببندید تا اینا نترکیدن

وب مستر
June 2nd, 2015, 12:36
بعله برید به سایتایی که در کلمه سئوبا بک لینک اومدن پیج یک خداد تومن پول بدیید که شمارو هم با بک لینک بیارن پیج یک
اصلا نیاید بامن کارکنید که باهاتون قرارداد ببندم با یه مبلغ متوسط بیارمتون اول و 6ماه الی دوسال پایداری بدم

برادر برو خداروزیتو جای دیگ بده اینم مدال طلا تقدیم بابت حرف بی منطق زدن و تخریب کردنت
بسلامت
دوست عزیز من !
بابا سئوکار !
بابا هکر ! بابا گوگل !
این جا همگی بالای 30 ، 40 سال سن دارند و اکثرا جزء با تجربه ترین افراد دنیای نت هستند و همچنین در هر دو انجمن مذکور عضو هستند .
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=66656

- - - Updated - - -

دوستان خودشون مقایسه کنند بنده حرفی ندارم و فقط یک تاپیک رو دادم مطالعه کنند ....

بسلامت

- - - Updated - - -

استارتر با بک لینک چیزیو نمیاره بالا
استارتر با سئوی کلاه سیاه نمیاره بالا
ولی برای بستن دهن خیلیا تو کلمه سئو سه ماه دیگ سایت تو صفحه یک گوگل و انشاا... در لینک یک بدونه هیچ گونه زیرابی رفتن میارم

مدیرگرامی لطفا تاپیک ببندید تا اینا نترکیدن
انشالله پیج 1 میایید ، لینک 1 بنده فقط یک مورد رو شفاف سازی کردم شما به کارتون برسید یه موقع شرکت های خیلی رسمی تو یاهو ! پیام میدن دیر جواب میدید :)

mchteh
June 2nd, 2015, 12:42
دوست عزیز من !
بابا سئوکار !
بابا هکر ! بابا گوگل !
این جا همگی بالای 30 ، 40 سال سن دارند و اکثرا جزء با تجربه ترین افراد دنیای نت هستند و همچنین در هر دو انجمن مذکور عضو هستند .
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=66656

- - - Updated - - -

دوستان خودشون مقایسه کنند بنده حرفی ندارم و فقط یک تاپیک رو دادم مطالعه کنند ....

انشالله پیج 1 میایید ، لینک 1 بنده فقط یک مورد رو شفاف سازی کردم شما به کارتون برسید یه موقع شرکت های خیلی رسمی تو یاهو ! پیام میدن دیر جواب میدید :)

ببخشید اینو میگم ولی.......بیخیال عزیزم
فقط همینقدر بدون درست نیست ادم در مورد شخص و کار اون شخص قضاوت کنه به ناحق
شماها و بابابزرگ های انجمن ظاهرا زیادی گوگل رئو قبول دارید بابا باورهای کاذب
مگه همین گوگل نبود چندماه پیش بخاط باگ داشتن وبمستر ابروش تو کل دنیا رفت
و
و
و
و
و
شماها مشکلتون این به یچیزی یه باور کاذب پیداکردید و اینقد اعتماد به نفس و دانش ندارید که بخواید ازش فراتر برید

وب مستر
June 2nd, 2015, 12:47
ببخشید اینو میگم ولی.......بیخیال عزیزم
فقط همینقدر بدون درست نیست ادم در مورد شخص و کار اون شخص قضاوت کنه به ناحق
شماها و بابابزرگ های انجمن ظاهرا زیادی گوگل رئو قبول دارید بابا باورهای کاذب
مگه همین گوگل نبود چندماه پیش بخاط باگ داشتن وبمستر ابروش تو کل دنیا رفت
و
و
و
و
و
شماها مشکلتون این به یچیزی یه باور کاذب پیداکردید و اینقد اعتماد به نفس و دانش ندارید که بخواید ازش فراتر برید
https://www.google.com/search?q=%D8%A8%D8%A7%DA%AF+%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9% 84+%D9%88%D8%A8+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1&oq=%D8%A8%D8%A7%DA%AF+%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84+%D9 %88%D8%A8+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1&aqs=chrome..69i57.4972j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=%D8%A8%D8%A7%DA%AF+%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84+%D 9%88%D8%A8%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1
https://www.google.com/search?q=google+webmaster+bug&oq=google+webmaster+bug&aqs=chrome..69i57j0l3j69i64.4490j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8
دوستان بررسی نمایند !

mchteh
June 2nd, 2015, 12:52
https://www.google.com/search?q=%D8%A8%D8%A7%DA%AF+%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9% 84+%D9%88%D8%A8+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1&oq=%D8%A8%D8%A7%DA%AF+%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84+%D9 %88%D8%A8+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1&aqs=chrome..69i57.4972j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=%D8%A8%D8%A7%DA%AF+%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84+%D 9%88%D8%A8%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1
https://www.google.com/search?q=google+webmaster+bug&oq=google+webmaster+bug&aqs=chrome..69i57j0l3j69i64.4490j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8
دوستان بررسی نمایند !

خخخخخ بروعزیزم برومشقاتو بنویس
یاعلی

وب مستر
June 2nd, 2015, 12:55
خخخخخ بروعزیزم برومشقاتو بنویس
یاعلی
عزیزم جوابی نداری مجبوری حرف بزنی ؟
این مگه سایت خود شما نیست ؟ :
http://www.alexa.com/siteinfo/bolormusic.ir
میخوای بازدید واقعیت چند برابر بشه ؟ :))
مدیران انجمن کجا هستند پس ؟

hamid.soltani92
June 2nd, 2015, 12:56
دوستان بررسی نمایند !
برادر ایشون شخصا این باگ رو پیدا کردن و فقط ایشون و مشتری‌های شرکتیشون به این باگ دسترسی دارند:))
خودتون رو خسته نکنید، نرود میخِ آهنین در سنگ! ایشون گوگل و یوز رو با هم مقایسه می‌کنن، چه انتظاری میتونید ازشون داشته باشید؟!

mchteh
June 2nd, 2015, 12:59
عزیزم جوابی نداری مجبوری حرف بزنی ؟
این مگه سایت خود شما نیست ؟ :
http://www.alexa.com/siteinfo/bolormusic.ir
میخوای بازدید واقعیت چند برابر بشه ؟ :))
مدیران انجمن کجا هستند پس ؟

شمایی که میری اینو در میاری کاش یکمم منطق داشتی میدیدی ک من چندماه یکبار ابدیت میکنم
اگه قراربود بیارمش بالا قطعا میتونستم

mchteh
June 2nd, 2015, 13:07
کسی قصد تخریب شما رو نداره !

ولی حداقل باید خودتون یک سایتی داشته باشید که روش این عمل تست شده باشه تا دوستان چک کنن و ببینن تو رنک اون سایت چه قدر تاثییر گذاشته

وقتی سایت خودتون این قدر پایینه 120 هزار خیلی آمار بدی هستش ! یعنی انگار 3 روزه ای پی گرفته !

شما سایتت رو بیار پایین و یک اعتماد سازی کامل انجام بده !

خود ما مشتریت :d

شرط اول همکاری اعتماد سازیه ;)

عزیزم اگه مطالب بخونی تخریب کاملا مشخصه
توتاپیک یک:یک نفر گفت سایت در کلمه دانلود اهنگ بیار بالا گفتم چشم دارم روش کار میکنم
یکی گفت وی پی ان بیار که اوردم
الانم ایشون گفت تو کلمه سئو بیار بالا گفتم چشم میارم
وقتی ایشون به بحث ادامه میده یعنی قصد تخریب داره
ببخشید جسارتا اقا من دوست ندارم سایتای خودمو بیارم بالا به کسی ربطی نداره درعوضش شماها کلمه نام برید منم گفتم چشم تواین کلمات سفارش میارم بالا الان هم وی پی ان اوردم و دارم رو دانلود اهنگ و سئو کار میکنم
کلمه ای دیگ هم مدنظرتونه بدون تخریب بگید به روی چشمم میارم بالا

- - - Updated - - -

درضمن من برای اعتماد سازی شرط قرارداد گذاشتم
تازه اونایی هم بامن کار کردن دیدن کل پول بعد انجام کار میگیرم پس بکارم شک ندارم
حالا شما میگی تواین کلمات بیار بالا چشم

mchteh
June 2nd, 2015, 13:11
پست های قبلی خودتون رو بررسی کنید

یک از یک بد تر و خودتون خودتون رو تخریب کردید :d با افراد با تجربه مثل جناب وب مستر میگی برو مشقاتو بنویس :d والله تعجب میکنم !!

مطمئنا حداکث*ر 16 سال سن دارید ! میتونم شماره تلفنتون رو داشته باشم ؟

1-الان لحن صحبت خودتون ببین عزیزم من گفتم چشم ولی دنبال حاشیه ای چون رقیبی
2-اقای وبمستر باتجربه هنوز مفهوم سئوی تبلیغاتی نمیدونه به این میگید تجربه؟؟/
3-نخیر 16سال ندارم
بله:09107588129

mchteh
June 2nd, 2015, 13:16
معمولا عزیزم رو به افرادی میگن که از فرد کوچیک ترن ! میگید نه یک مثال میزنم ( به پدرتون بگید عزیزم میشه فلان کارو کنی ) ببینید نتیجشو ! البته بچه های دهه 80 که خیلی لوس هستن

شما یک جور میگیی چشم انگار بقیه افراد که گفتن چشم به چشم رسیدن!

از طرز تاپیک هاتون و ... میشه فهمید از اون افرادی هستید که اعتماد نسبتا کمی میشه بهتون داشت ! به قول یارو گفتی حتی نمیشه بهتون گفت بالا چشتون ابرو هست !

به نظر من برید منچ بازی کنید

اخه تاحالا شده یه نفر تاپیک بزنه شماها تخریبش نکنید؟
شده یه نفر درباره سئوحرف بزنه شما ادعاتون نشه؟
کاربر.....اومده تو چهارصفحه منو تخریب کرده بعد فهمیدم سئوکار تو همین انجمن تاپیک سئوش رو دیدم.10-20تا نمونه داده بود.عین تمام سایتارو تو عنوان اورده بود اول مثلا اونم عنوان های خاص ک مشابه نداشت
سئوکارای باادعا سایت تو عنوان اونم ازنوع عنوان خاص خودش میاد بالا
باشه اقا شماها همتون استاد
همتون کار بلد
همتون سئوکار
من بد
خوش گذشت بسلامت

mchteh
June 2nd, 2015, 13:22
خخخخخ

به خدا خندم میگیره ! :))
مگه اومدم تره بار فروشی که مییگید خوش گذشت ؟ :)) مدیران چرا تاپیک رو نمی بندن خدا میدونه :d :)) (شما آیدی یاهو هم دارید ؟ ) برای وقت بیکاری بهتون پیام بدیم یکم بخندیم :))

1-شمایی که ادعا طراحی و سئ,تون میشه اول سئووطراحی سایت خودتون میزون کن ک اینقد داغونه
http://seoworks.ir/

ایدی:
bolorhost

وب مستر
June 2nd, 2015, 13:29
برادر ایشون شخصا این باگ رو پیدا کردن و فقط ایشون و مشتری‌های شرکتیشون به این باگ دسترسی دارند:))
خودتون رو خسته نکنید، نرود میخِ آهنین در سنگ! ایشون گوگل و یوز رو با هم مقایسه می‌کنن، چه انتظاری میتونید ازشون داشته باشید؟!
واقعا نمیدونم ایشون اعضای با تجربه این انجمن رو چی فرض کردن ؟
بنده هیچ اطلاعات زیادی از سئو ندارم و ادعای هم ندارم اما دیگه باگ گوگل و دور زدن الکسا و ... :|

- - - Updated - - -

1-شمایی که ادعا طراحی و سئ,تون میشه اول سئووطراحی سایت خودتون میزون کن ک اینقد داغونه
http://seoworks.ir/

ایدی:
bolorhost
داغون ؟ سئ,تون :| ؟
من با ایشون (http://seoworks.ir/web_design_portfolio.php) آشنا نیستم ولی مطئنم لینک این سایت رو تو فوتر یه سایتی دیدم یادم نیست کدوم !

mchteh
June 2nd, 2015, 13:31
بنده هیچ اطلاعات زیادی از سئو ندارم و ادعای هم ندارم اما دیگه باگ گوگل و دور زدن الکسا و ... :|

دوست گرامی کسی که اطلاعات زیاد نداره:
1-خودشو تو بحثی ک ازش هیچی نمیدونه و اطلاع نداره نمیندازه وسط
2-سوال میپرسه اطلاعات میگیره از استارتر
3-مقاله باگ گوگل اثبات شدس یک کاربر اینو گزارش داد و مدیر گوگل هم تاییدش کرد عذر خواهی و تشکر کرد که میگیردم مقاله رو پیدا میکنم تاپیک میزنم همه بخونند
4-دورزدن الکسا و گوگل کاری نداره چون ساخته دست بشر:اما من ظاهرا منظورمو بد رسوندم من گوگل و الکسارو دور نمیزنم فقط با روش هایی ک براشون شناخته شده نیست سایتا رو میارم بالا
شماهم کاش قل قضاوت اطلاعات کامل کنی یجایی بابت قضاوتات و صحبتات باید جواب پس بدیا حواست هست برادر مومن!

mchteh
June 2nd, 2015, 13:34

- - - Updated - - -

داغون ؟ سئ,تون :| ؟
من با ایشون (http://seoworks.ir/web_design_portfolio.php) آشنا نیستم ولی مطئنم لینک این سایت رو تو فوتر یه سایتی دیدم یادم نیست کدوم !

چه ربطی داره لینک تو فوتر دیدن لینک اکثر سایتا تو اکثر فوتر ها هست اینم حرفه شما میزنی
این اقایی که تو امضاشم نوشته:
بهترین روش برای بهینه سازی عکس ها سری 1(حتما خوانده شود) (http://blog.stylefa.ir/several-methods-for-cutting-down-the-size-of-the-photos/)

یه تعداد از عکسای سایت خودش
titles

و
descriptions

نداره
سایتش
Keywords
نداره بعد اومده از من انتقاد میکنه شما دیگ خودتون قضاوت کنید
سایتشم خودتون میتونید بررسی کنید

mchteh
June 2nd, 2015, 13:37
بهرحال بحثو تموم کنید من دیگ باید برم
اگه به کسی بی احترامی کردم شرمندم عذرمیخوام حرف زوروبی منطق رو نمیپذیرم
یاحق

وب مستر
June 2nd, 2015, 13:40
دوست گرامی کسی که اطلاعات زیاد نداره:
1-خودشو تو بحثی ک ازش هیچی نمیدونه و اطلاع نداره نمیندازه وسط
2-سوال میپرسه اطلاعات میگیره از استارتر
3-مقاله باگ گوگل اثبات شدس یک کاربر اینو گزارش داد و مدیر گوگل هم تاییدش کرد عذر خواهی و تشکر کرد که میگیردم مقاله رو پیدا میکنم تاپیک میزنم همه بخونند
4-دورزدن الکسا و گوگل کاری نداره چون ساخته دست بشر:اما من ظاهرا منظورمو بد رسوندم من گوگل و الکسارو دور نمیزنم فقط با روش هایی ک براشون شناخته شده نیست سایتا رو میارم بالا
شماهم کاش قل قضاوت اطلاعات کامل کنی یجایی بابت قضاوتات و صحبتات باید جواب پس بدیا حواست هست برادر مومن!
عرض کردم در حد شما اطلاعات ندارم (هک گوگل و مدیر گوگل ×:-| ! و هک الکسا و باگ گوگل وب مستر (گوگل سرچ کنسول رو میگید که اسمش رو عوض کردن یعنی شده باگ ؟))
بنده مشکلی با شما ندارم بلکه تواناییش رو داشته باشید سایت که سهله ، پروژه خدمتتون میدم انجام بدید واریز هم مشکلی ندارم اما ... ! (اعتماد سازی ، صداقت ، ادب و حرفه ای بودن) برام خیلی مهمه ! ولی دیگه دیدم شما داید به شعور مخاطبان توهین میکنید

mchteh
June 2nd, 2015, 13:42
:)) :))

عزیز دل برادر :)) (جدی نگیریا :)) )
آخرین سایت سئو شده تیم ما به صورت حرقه ای :
سایت مقابل را باز کنید ----> Google.com (خواهش میکنم قبل از عمل گوگل را دور نزنید :)) )
کلمه طراحی بنر را سرچ کنید :)) (با گوگل شوخی نکنید :))
صفحه دوم را چک کنید (اگه سایتمون رو هک نمیکنید :)) )
علی دیزاینر را با نکات بالا پیدا کنید به همین سادگی =)) این آخرین نمونه هست نموننه بیشتر به زودی تاپیک میزنم عزیز :))

این سایتم مثل سایت خودتون داغونه
عکساش مشکل داره
کیبورد هم هم نداره
و....
شما ساده ترین اصولم رعایت نمیکنی
تمام نمودارای این سایتم تو الکسا قرمه
که نشون دهنده پرش بازدید و.....
حالا بحث بک لینکاو...تبلیغاتش بماند
هه

mchteh
June 2nd, 2015, 13:46
عرض کردم در حد شما اطلاعات ندارم (هک گوگل و مدیر گوگل ×:-| ! و هک الکسا و باگ گوگل وب مستر (گوگل سرچ کنسول رو میگید که اسمش رو عوض کردن یعنی شده باگ ؟))
بنده مشکلی با شما ندارم بلکه تواناییش رو داشته باشید سایت که سهله ، پروژه خدمتتون میدم انجام بدید واریز هم مشکلی ندارم اما ... ! (اعتماد سازی ، صداقت ، ادب و حرفه ای بودن) برام خیلی مهمه ! ولی دیگه دیدم شما داید به شعور مخاطبان توهین میکنید

باگ گوگل تو قسمت وبمستر بود که کاربر اومد یه پستش رو حذف کنه اما تمام پستاش حذف شد
کاربر هم ایرانی نبود حالا حتما مقالشو پیدا میکنم میدم خدمتتون مطالعه کنید دروغ ندارم بگم که

شما مشکلی نداششتی میومدی ازم سوال میپرسیدی
میومدی ازم درباره کارمو روشامو....میپرسیدی اگ منطقی نبود انتقاد میکردی دیگ این ساده ترین پاسخی ک میتونم بهتون بدم

ادب ک دارم اگ بخونید تاپیکو کامل میبینید هرکی محترمانه رفتار کرده متقابلا جواب گرفته

شما اعتماد سازی خواستی؟اعتماد سازی بالاتر از اخذ قرارداد رسمی هم مگه داریم؟؟؟؟
من به کسی توهین نکردم و نخواهم کرد اگر هم به کسی توهین شده عذرمیخوام

mchteh
June 2nd, 2015, 13:47
چشم استاد :))
من قول میدم اصول اولیه سئو رو با کمال موفقیت از شما یاد بگیرم ! من از شما استاد بزرگوار نهایت عذر خواهی را دارم و قول میدم نکات سئو رو از شما بیاموزم ! من رو به عنوان شاگردی قبول میکنید ؟ :)))))))

شما برو تگ نوشتن رو یاد بگیر بنده خدا
دوستان میتونید سایت ایشون و علی دیزاین بررسی کنید تا صحبت حرفام خیلی ساده براتون اثبات بشه

درضمن پسرگل خیلی خوبه ادم سئوکردن رو بلد باشه و از افزونه
yoast هم استفاده نکنه برای سایتش
یاحق

mchteh
June 2nd, 2015, 13:49
اخذ قرار رسمی به چه نحوی ؟ مگه شما شرکتی که قرار رسمی میبندی ؟ :-؟؟

قرارداد رسمی یعنی رفتن به محضر واخذ قرارداد
حالا اونجا اطلاعاتی از قبیل ادرس و کدملی و.....ثبت میشه
ثانیا شخص یا شرکت بابت سایتش هیچ مبلغی نمیده و کد مبلغ بعد انجام کار تحویل گرفته میشه
سی ام خرداد سفارش یکی از شرکتا رو تحویل میدم کارش تمومه بعد قرارداد رسمی ک باایشون بستم برای نمایش عموم میذارم

وب مستر
June 2nd, 2015, 13:50
باگ گوگل تو قسمت وبمستر بود که کاربر اومد یه پستش رو حذف کنه اما تمام پستاش حذف شد
کاربر هم ایرانی نبود حالا حتما مقالشو پیدا میکنم میدم خدمتتون مطالعه کنید دروغ ندارم بگم که

شما مشکلی نداششتی میومدی ازم سوال میپرسیدی
میومدی ازم درباره کارمو روشامو....میپرسیدی اگ منطقی نبود انتقاد میکردی دیگ این ساده ترین پاسخی ک میتونم بهتون بدم

ادب ک دارم اگ بخونید تاپیکو کامل میبینید هرکی محترمانه رفتار کرده متقابلا جواب گرفته

شما اعتماد سازی خواستی؟اعتماد سازی بالاتر از اخذ قرارداد رسمی هم مگه داریم؟؟؟؟
من به کسی توهین نکردم و نخواهم کرد اگر هم به کسی توهین شده عذرمیخوام
بهتره قبل از فعالیت قوانین پلیس سایبری رو مطالعه کنید .
قرارداد بدون مهر و موم کتبی و دفتری بین افراد حقیقی و حقوقی - حقوقی و حقوقی دارای ارزش قانونی هست در غیر این صورت از هیچ ارزشی برخوردار نیست :) (چند ساله کارمون اینه و بار ها چنین مسائلی برام پیش اومده ... بنده تاپیک رو با احترام شروع کرده بودم و پرسیده بودم سئوی تبلیغات ؟ ولی شما ... !)

mchteh
June 2nd, 2015, 13:51
:))))))
من که حرفی ندارم و دیگه پست رو ادامه نمیدم :))
در کل فرد جالبی هستید :))

شما بلدی به ما هم یاد بده :))

خیلی رو داری اگه بااین سطح ضعیف سئوت بخوای بحث رو ادامه هم بدی
دیگ والا من خیلی منطقی ایراد سایت سئوشده خودتو گذاشتم جلوت

عزیزان من دیگ باید برم انشا...غر.ب میام به بحث ادامه میدیم تابه نتیجه برسیم
روزخوبی داشته باشید
یاحق

mchteh
June 2nd, 2015, 13:53
بهتره قبل از فعالیت قوانین پلیس سایبری رو مطالعه کنید .
قرارداد بدون مهر و موم کتبی و دفتری بین افراد حقیقی و حقوقی - حقوقی و حقوقی دارای ارزش قانونی هست در غیر این صورت از هیچ ارزشی برخوردار نیست :) (چند ساله کارمون اینه و بار ها چنین مسائلی برام پیش اومده ... بنده تاپیک رو با احترام شروع کرده بودم و پرسیده بودم سئوی تبلیغات ؟ ولی شما ... !)

عزیزم قرارداد دفتریه و کل مواردی که لازمه رعایت میشه

بنده تاپیک رو با احترام شروع کرده بودم و پرسیده بودم سئوی تبلیغات ؟ ولی شما ... !)
اگه اینجور بوده پس بنده دچار سوتفاهم شدم عذرمیخوام

- - - Updated - - -

سئوی ضعیف پیج 2 نمیاد دوست عزیز من :x اونم بدون بک لینک

شما به افزایش بازدید چند برابر ادامه بدید :)

بله چقدم بدون بک لینک بود
پیج دو!!!!!!!!!!والا کارای ما که همش پیج یکه و گاها لینک یک
بهرحال موفق باشی
یاعلی

nasrsd98
June 2nd, 2015, 13:54
این یارو انیشتنه هنوز داره ادامه میده ؟
از نظر اینشون فقط ایشون سواد دارن بقیه .... بین برو کنکورتو بده بچه جون ..

mchteh
June 2nd, 2015, 13:55
این یارو انیشتنه هنوز داره ادامه میده ؟
از نظر اینشون فقط ایشون سواد دارن بقیه .... بین برو کنکورتو بده بچه جون ..

ایشون یکی از افرادی که گزارشو به مدیر دادم و nتا لینک تاپیک برای مدیر ارسال کردم که توهمشون ایشون داره استارتر اون تاپیک تخریب میکنه دیگ حرفی ندارم خودتون قضاوت کنید

mchteh
June 2nd, 2015, 13:57
ما شاگرد ایشون هستیم :)
درسی که از ایشون امروز میگیرم : با رعایت کردن طول و عرض عکس به راحتی به پیج 1 برسید :)) بقیه کار ها به درد نمیخورن فقط و فقط تنظیم کردن طول و عرض عکس :)))) =))
هه
دوستان توجه کنید این استاد بزرگ به
titlesو
descriptionsمیگن طول و عرض
قضاوت کنید

nasrsd98
June 2nd, 2015, 13:57
ایشون یکی از افرادی که گزارشو به مدیر دادم و nتا لینک تاپیک برای مدیر ارسال کردم که توهمشون ایشون داره استارتر اون تاپیک تخریب میکنه دیگ حرفی ندارم خودتون قضاوت کنید

ببین شما تو همین تاپیک چقد ب بچه ها توهین کردید یکی اومد بهت چیزی بگه همهرو بی سواد و خودتو عقل کل دیدی من با گزارش کرن واینا خراب نمیشم خودتو درست کن ...

mchteh
June 2nd, 2015, 13:59
ببین شما تو همین تاپیک چقد ب بچه ها توهین کردید یکی اومد بهت چیزی بگه همهرو بی سواد و خودتو عقل کل دیدی من با گزارش کرن واینا خراب نمیشم خودتو درست کن ...

همه بی سوادن
کسی که بی سواد نباشه میگه اقا شما چنین حرفی زدی و این ادعا رو کردی چرا؟بر چه پایه و اساسی این ادعا رو میکنی؟
ولی شما جا پرسیدن همتون تخریب کردید

وب مستر
June 2nd, 2015, 14:01
همه بی سوادن
کسی که بی سواد نباشه میگه اقا شما چنین حرفی زدی و این ادعا رو کردی چرا؟بر چه پایه و اساسی این ادعا رو میکنی؟
ولی شما جا پرسیدن همتون تخریب کردید
دیگه خیلی ... !
آخه اقای محترم چی شما رو تخریب کنیم ؟
مشتریای تائید کرده چند صد تات رو ؟
نمونه کار های پیج یکت رو ؟
باگ گوگل و الکسات رو ؟
یا توهین به شعور مخاطبت رو ؟

mehrangta
June 2nd, 2015, 14:58
خواهشا یکی از مدیران بیان و ایشون رو مسدود کنن! دیوونه شدیم بخدا.
دوباره مدرسه ها تموم شد و ما این فیلما رو تو این انجمن داریم!

mchteh
June 2nd, 2015, 15:54
خواهشا یکی از مدیران بیان و ایشون رو مسدود کنن! دیوونه شدیم بخدا.
دوباره مدرسه ها تموم شد و ما این فیلما رو تو این انجمن داریم!

چرا؟چون واقعیت بی منطق بودنتون رو کردم/؟چون تمام کسایی ک انتقاد کردن هیچی بارشون نبود؟طرف الان دوساعت داره مخمو میخوره اونوق سایتاش حتی کیبورد نداره الان ایشون صلاحیت انتقاد داره؟
خجالت بکشی

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

مدیران لطفاتاپیک روتاچندساعت اینده نبندند بنده یه سری مدارک اینجابذارم ب نمایش عموم
بعدمسدودکنند

majids
June 2nd, 2015, 16:14
استارتر تو که مهندسی این سایتم بررسی کن ببین چرا الکساش بالا نمیاد؟؟
Www.clubmusic.ir

hamid.soltani92
June 2nd, 2015, 16:20
این سایتم مثل سایت خودتون داغونه
عکساش مشکل داره
کیبورد هم هم نداره
و....
شما ساده ترین اصولم رعایت نمیکنی
تمام نمودارای این سایتم تو الکسا قرمه
که نشون دهنده پرش بازدید و.....
حالا بحث بک لینکاو...تبلیغاتش بماند
هه

چرا؟چون واقعیت بی منطق بودنتون رو کردم/؟چون تمام کسایی ک انتقاد کردن هیچی بارشون نبود؟طرف الان دوساعت داره مخمو میخوره اونوق سایتاش حتی کیبورد نداره الان ایشون صلاحیت انتقاد داره؟
خجالت بکشی

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

مدیران لطفاتاپیک روتاچندساعت اینده نبندند بنده یه سری مدارک اینجابذارم ب نمایش عموم
بعدمسدودکنند
جسارتا، استاد کیبورد وسیله‌ای هست که باهاش تایپ می‌کنید.
مثل این:

http://onlineam.ir/wp-content/uploads/2015/03/keyboard_black.png

اونی که شما می‌فرمایید احتمالا کی‌ورد ( keyword ) هست. البته استاد شمایید و ما چیزی بارمون نیست. باز اگر صلاح می‌دونید بفرمایید ما شاگردان هم من بعد بگیم کیبورد. موس هم میتونیم بگیم حتی!

mchteh
June 2nd, 2015, 16:23
استارتر تو که مهندسی این سایتم بررسی کن ببین چرا الکساش بالا نمیاد؟؟
Www.clubmusic.ir

مهندس نیسم
ولی چشم بررسی میکنم

- - - Updated - - -

مثل این:

اونی که شما می‌فرمایید احتمالا کی‌ورد ( keyword ) هست. البته استاد شمایید و ما چیزی بارمون نیست. باز اگر صلاح می‌دونید بفرمایید ما شاگردان هم من بعد بگیم کیبورد. موس هم میتونیم بگیم حتی!

عذزمیخوام حق باشماست
من وسط کلاسم بخدا.اگ بدونید تو چه شرایطی دارم پیام میدم

mehrangta
June 2nd, 2015, 16:23
مثل این:

خدایی 5 دقیقه داشتم میخوندم ببینم چی میگه ؟؟ کیبورد تو سایت ؟! شاید کیبورد مجازی رو میگه اما چه ربطی داره ؟!
بعد اینکه پست شما رو خوندم ترکیدم از خنده !

mchteh
June 2nd, 2015, 16:26
آقا رامین نمیخواید این یوزرو مسدود کنید ؟ از صبح تا الان داره مارو میخندونه خدا حفظش کنه !

اقا رامین مقاله ای هم ک ایشون توامضاش گذاشته مسدود کنید دارن کاربرا رو گمراه میکنند اموزش سئوکردن تصاویر گذاشتن درصورتی سایت خودشون و مشتریاشون تصاویرشون سئونیست

- - - Updated - - -

خدایی 5 دقیقه داشتم میخوندم ببینم چی میگه ؟؟ کیبورد تو سایت ؟! شاید کیبورد مجازی رو میگه اما چه ربطی داره ؟!
بعد اینکه پست شما رو خوندم ترکیدم از خنده !

عزیزم حالا من توبدشرایطی بودم چنداشتباه تایپی مرتکب شدم بیخود گندش نکنید
بعد میگید دنبال تخریب هم نیستید

hamid.soltani92
June 2nd, 2015, 16:36
اقا رامین مقاله ای هم ک ایشون توامضاش گذاشته مسدود کنید دارن کاربرا رو گمراه میکنند اموزش سئوکردن تصاویر گذاشتن درصورتی سایت خودشون و مشتریاشون تصاویرشون سئونیست

- - - Updated - - -

عزیزم حالا من توبدشرایطی بودم چنداشتباه تایپی مرتکب شدم بیخود گندش نکنید
بعد میگید دنبال تخریب هم نیستید
بزرگوار جسارتا، شما همواره در حاشیه به سر می‌برید!
این پستی که میفرمایید، در آدرسش قید شده که:
several-methods-for-cutting-down-the-size-of-the-photos
در واقع این پست برای آموزش کم کردن حجم سایز عکس هست، و بهینه سازی برای سرعت لود وبسایت برای کاربر، نه موتورهای جستجو!

در این پست برای شما کاربران عزیز چند روش برای کم کردن حجم عکس ها قرار دادیم. خیلی در سئو به بهینه بودن تصاویر اشاره میشه و همه وبمستران به خوبی میدونن که عکس ها تاثییر فراوانی در لود سایت داره ! در این روش میخوام به شما کاربران آموزش بدم تا چطور تا حد امکان عکس های خودتون رو بهینه کنید.

شخصا هرگز قصد تخریب نداشتم، فقط اینکه از اول تاپیک تا الان همه فرمایشات شما ضد و نقیض هستند باعث میشه من پست بدم. ما که همدیگه رو نمیشناسیم و خدای نکرده پدر کشتگی نداریم بخوایم همدیگه رو اذیت کنیم. حداقل من اینجوری نیستم! اما تو همه تاپیک‌ها شما میاید میفرمایید نمونه کار فقط به صورت خصوصی ارائه میشه و کلی مشتری دارم. اما هرگز خبری از این مشتری‌ها نشد تو تاپیکتون.
قبول بفرمایید که اگر شما هم بودید شک می‌کردید و برای رفع ابهام و مشخص شدن حقیقت استارتر تاپیک رو به چالش می‌کشیدید.
من شخصا به خاطر دردسرهای موجود برای کسی کار اس‌ای‌او انجام ندادم و انجام نخواهم داد. پس هیچ رقابتی با هم نداریم و فیلد کاری بنده با شما زمین تا آسمون تفاوت داره. نتیجتا تخریب شما برای من هیچ سودی نحواهد داشت. اما رفتار نه چندان مودبانه شما آدم رو وادار به نشون دادن واکنش می‌کنه.
مثلا در مورد همین تاپیک، یکم با خودتون فکر کنید ببینید با این کار bounce rate سایت رو بالا نمیبرید؟ ممکنه تو رنک الکسا تغییر موقتی داشته باشید، اما بدون شک در موتورهای جستجو تاثیر منفی خواهید داشت. الان مطمئنا پاسختون به من این خواهد بود که " تو بیسواد هستی "!
ارادتمند.

mchteh
June 2nd, 2015, 16:47
بزرگوار جسارتا، شما همواره در حاشیه به سر می‌برید!
این پستی که میفرمایید، در آدرسش قید شده که:
several-methods-for-cutting-down-the-size-of-the-photos
در واقع این پست برای آموزش کم کردن حجم سایز عکس هست، و بهینه سازی برای سرعت لود وبسایت برای کاربر، نه موتورهای جستجو!

شخصا هرگز قصد تخریب نداشتم، فقط اینکه از اول تاپیک تا الان همه فرمایشات شما ضد و نقیض هستند باعث میشه من پست بدم. ما که همدیگه رو نمیشناسیم و خدای نکرده پدر کشتگی نداریم بخوایم همدیگه رو اذیت کنیم. حداقل من اینجوری نیستم! اما تو همه تاپیک‌ها شما میاید میفرمایید نمونه کار فقط به صورت خصوصی ارائه میشه و کلی مشتری دارم. اما هرگز خبری از این مشتری‌ها نشد تو تاپیکتون.
قبول بفرمایید که اگر شما هم بودید شک می‌کردید و برای رفع ابهام و مشخص شدن حقیقت استارتر تاپیک رو به چالش می‌کشیدید.
من شخصا به خاطر دردسرهای موجود برای کسی کار اس‌ای‌او انجام ندادم و انجام نخواهم داد. پس هیچ رقابتی با هم نداریم و فیلد کاری بنده با شما زمین تا آسمون تفاوت داره. نتیجتا تخریب شما برای من هیچ سودی نحواهد داشت. اما رفتار نه چندان مودبانه شما آدم رو وادار به نشون دادن واکنش می‌کنه.
مثلا در مورد همین تاپیک، یکم با خودتون فکر کنید ببینید با این کار bounce rate سایت رو بالا نمیبرید؟ ممکنه تو رنک الکسا تغییر موقتی داشته باشید، اما بدون شک در موتورهای جستجو تاثیر منفی خواهید داشت. الان مطمئنا پاسختون به من این خواهد بود که " تو بیسواد هستی "!
ارادتمند.

شماتاج سر بنده هستی
اما دیدید اونایی ک مودبانه سوال پرسیدن مودیانه جواب گرفتن
اونایی ک اومدن خصوصی نمونه کارگرفتن
حالا انشاا...دارم بامشتریا صحبت میکنم راضیشون کنم کاراشون بعنوان نمونه تو عمومی ذکرکنم همشونم کاربرای همینجان
نه عزیزم چنین جسارتی نمیکنم این روش درالکسا موثره.درگوگل تاحالا نمره منفی نداشته و گاها نمره مثبت هم داشته

درضمن استاد همیشه روابط متقابل.وقتی کسی احارام بذاره متقابلا احترام میبینه

nasrsd98
June 2nd, 2015, 19:37
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=66656&p=418397&viewfull=1#post418397:113:

mchteh
June 2nd, 2015, 21:31
از این پست سه نتیجه رو به استارتر گرامی بدم :
کسی مشتری اختصاصی نداره ;)
هیچ کس با کسی پدر کشتگی نداره و هیچ کس با کسی که سایتی نداشته باشه رقابت نمیکنه !
هیچ کسی با افراد بی ادب همکاری نمیکنه ! ;)
اگر از همون اول که تاپیک داشت به بیراهه می رفت کنترل می کردید این جوری نمیشد !
باید قبول کنید که در کار های مدیریتی و این جور چیز ها سر رشته ندارید و هر کس شما رو نشناسه مطئنا باتون همکاری نمیکنه و برای کار هاتون اعتماد سازی رو انجام بدید + نمونه کار هاتون
چشم ها زیاد هستند و وقتی کسی چیزی میگه و شما میگی چشم انتظار نداشته باش حرفتو همه قبول کنن ! چه چشم هایی گفته شده اما عمل نشد ;)
به این فکر باشید با هم سن های خودتون 14 15 ساله ها در تماس نیستید و دللیل این که افراد تاپیک هارو به این جور جاها می کشونن پر بودن دلشون از افرادی (مثل شما نگم ) بد تر از شماست !
در مورد نظراتتون در مورد سئو بگم نکات ابتدایی سئو فقط ابتدایی هستن ;)
موفقیت دیگران را ننگ خود نبینید چون شما هم می توانید موفق شوید ( Santourio )
امیدوارم توی کارتون موفق باشید .

بزرگوار عزیز محترم باچه زبونی بگم شماصلاحیت انتقاد نداری شما کل سایتایی ک سئوکردی+سایت خودت هیچکدوم درحد سی درصدم سئونیست چندتا ازکوچیکترین ایراداش مثل کی ورد و.....هم مطرح کردم لطفا خواهشا بزرگواری کن تو تاپیک های بنده شرکت نکن ممنونتون میشم یاحق

- - - Updated - - -

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=66656&p=418397&viewfull=1#post418397:113:

ببخشید جسارتا این تاپیکی ک لینکشو دادید ازاین انجمنه چه ربطی ب من شما و این تاپیک داره میشه توضیح بدید من هرجور دیدمش نفهمیدم چیه
یعنی خواستید توصیف کنید یجایی اتفاق مشابه اینجا رخ داده؟

slashflash
June 2nd, 2015, 21:45
ببخشید جسارتا این تاپیکی ک لینکشو دادید ازاین انجمنه چه ربطی ب من شما و این تاپیک داره میشه توضیح بدید من هرجور دیدمش نفهمیدم چیه
یعنی خواستید توصیف کنید یجایی اتفاق مشابه اینجا رخ داده؟

با سلام دوست گرامی ، سوالی پیش اومد برام میخواستم بدونم آدرسی که دوستمون دادن اون اکانت برای شما نیستش ؟ چون هر طوری نگاه کنیم انگار اون نام کاربری هم برای شما بوده که به دلایلی مسدود شده !؟

از اطلاعات تماس گرفته تا ...

قصد تخریب ندارم استاد فقط یکم اطلاعات تکمیلی براتون گذاشتم چون مثل اینکه به دلیل اینکه مشتری های بسیار زیادی دارید فراموش کردید حتماً این موضوع رو .

در تاپیک : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=136498&page=7&p=1287691&highlight=#post1287691 که توسط اون یکی اکانتتون زده شده است نام کاربری : bolorweb (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=107377) و در اون تاپیک که دوستمون لینک دادن نام کاربری شما هم همین بود !

نکته بعدی اطلاعات تماس شما هستش در هر دو سایت : آیدی یاهو : bolorhost شماره تماس : 09107588129

انشاا.. که فکر نکنید قصد تخریب یا انحراف تاپیک رو داشتم جناب قلی پور فقط برای اینکه فراموش کرده بودید جهت اطلاع رسانی به شما بوده . شما استادی هستید برای خودتون .

مجدد تشکر از شما

mchteh
June 2nd, 2015, 22:00
با سلام دوست گرامی ، سوالی پیش اومد برام میخواستم بدونم آدرسی که دوستمون دادن اون اکانت برای شما نیستش ؟ چون هر طوری نگاه کنیم انگار اون نام کاربری هم برای شما بوده که به دلایلی مسدود شده !؟

از اطلاعات تماس گرفته تا ...

عرض سلام و احترام
برای اینک سو تفاهمی پیش نیاد و باز بعضی عزیزان سوژه نکنند یه توضیحی درباره اون میدم
اون کاربری ک لینک تاپیکشو دادن یکی از همکارای ما درزمینه سئوبود.معمولا کارای سئوروقبلا ایشون انجام میدادن.بعد ب دلیل اعتراضا واینک ایشون خیلی اخلاقشون تنده باهاشون همکاری رو قطع کردم ک برای اثبات حرفم اگ نیاز باشه اطلاعات همکاریمون ب نمایش عموم میذارم
ایشون یکی از مشکلاتش همین انتقادای بی مورد بود و من دعواش میکردم میگفتم مردم داره باش
اما حالا ک خودم توانجمنا فعالیت میکنم میبینم بنده خدا چه زجری میکشیده چون تو کل انجمن بجز چندنفر دیگ هیچکس درمورد موضوع و ماهیت تاپیک سوال نمیکنه بلکه تا وارد تاپیک میشه شروع میکنه به تخریب
واقعا من از صبح دارم زجر میکشم که چرا بین این همه ادم ک تخریب کردند کسی نیومد دلیل و سند و‌..‌بخواد
چرا هیچکس نخواست حرفمو اثبات کنم و....
فقط اولش یکی دونفر پرسیدن ای فریم؟یه نفرم اومد نمونه کارا رو دید و جالبه ک رد کرد.درصورتی ک یپونه از نمونه کارای بنده ب اندازه کل نمونه کارهای ایشون ک در تاپیک مشابه معرفی کردن میارزه
درکل اول برای خودم متاسفم ک اینجا تاپیک زدم و خواستم یکاری انجام بشه بصورت موثر وصحیح
و دوم برای کسایی متاسفم ک دذ تاپیک بنده و دیگر عزیزان مشغول تخریب کردن هستند
در کل بیخیال
شب خوبی داشته باشید یاعلی

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما که نمیدونید بنده چه سایت هایی رو سئو کردم چرا از ضلاحیت حرف میزنید ؟
صلاحیت شما از ما بیشتر صد درصد شما استاد مایی :)) قیمت کلاس خصوصی ردیم کنید
استاد عزیز :
جای شما این جا نیست ! شما باید برید جا Larry Page ( اسمشو از تو گوگل نزنید خود شمایید )
پندی از شما :
با طول و عرض و برچسب ها و توضیحات دادن به عکس به پیج 1 میاید :))
استاد من اخه این کار چه ربطی به بالا اومدن سایت در کلمه طراحی بنر داره ؟:))
سئو با کلمه رو شما این طوری انجام میدین؟
حتما قرار داد هم می بندین =))
عین بچه ای که یک چیزی یاد میگیره مثل کلمات مامان بابا دارید میگید برچسب و توضیحات :)
بچه هم چیزای ساده رو همش تکرار میکنه :))
اخه دوست من برچسب و توضیحات چه ربطی به سئو در کلمه داره ؟:))

اخه یکی تو این انجمن نیست به این بچه سئو یاد بده
این بچه داره اصل اول و ابتدایی ترین اصل سئو یعنی عنوان و توضیحات و برچسب ها رو میبره زیر سوال هیچکسم هیچی نمیگه خب واضحس ک دست ب یکی کردید*وگرنه کدوم بچه ای هست ک اصل به این مهمی نادیده بگیره

- - - Updated - - -

ایشون میگ برچسب وتوضیحات ربطی ب سئو نداره
اخه مگه داررررررررررریم!!!!!دیگ از حرف بچه گانه تر ازاینم مگ میشه زد

Mr.Pouria
June 2nd, 2015, 22:17
ایشون میگ برچسب وتوضیحات ربطی ب سئو نداره
اخه مگه داررررررررررریم!!!!!دیگ از حرف بچه گانه تر ازاینم مگ میشه زد

من کاری با کسی ندارم ...

از سئو هم سر رشته ندارم اما حق رو به riping (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=42384) میدم !

فرض کنید شما میخواید یه سایت رو سئو کنید که 10 هزار مطلب داره و میخواد توی کلمه مثلا دانلود اهنگ بیاد صفحه اول خوب شما چطوری میخاوید این همه مطلب رو سئو کنید ؟! اصلا میتونید وقت بزارید ؟! تازه روزی 10 - 15 تا موزیک جدید هم به این ها اضافه میشه !! از یه سمت هم گوگل مگه چند بار میخواد مطالب قدیمی شما رو ایندکس بکه ؟! یه بار ایندکس کرد رفت پی کارش دیگه دوباره نمیاد چک بکنه ببینه چیکارش کردین که ...
برای هیمن به نظر من اصلا مهم نیت تگ ها چطوری باشه البته از وقتی که سئو کلمه انجام میدین که مثلا تو کلمه خواص رنک بگیرین باید مقدرای روی نوشته های جدید دقت بشه که فک کنم منظور کاربر riping (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=42384) هم همین هست ...

اما در کل تاپیک یک تاپیک بی معنی هست با چنتا کد بازدید رو چند برابر کنیم برای چی ؟! بهترین روش پیشرفت = پیشرفت صحیح و عادلانه هست

mchteh
June 2nd, 2015, 22:27
من کاری با کسی ندارم ...

از سئو هم سر رشته ندارم اما حق رو به riping (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=42384) میدم !

فرض کنید شما میخواید یه سایت رو سئو کنید که 10 هزار مطلب داره و میخواد توی کلمه مثلا دانلود اهنگ بیاد صفحه اول خوب شما چطوری میخاوید این همه مطلب رو سئو کنید ؟! اصلا میتونید وقت بزارید ؟! تازه روزی 10 - 15 تا موزیک جدید هم به این ها اضافه میشه !! از یه سمت هم گوگل مگه چند بار میخواد مطالب قدیمی شما رو ایندکس بکه ؟! یه بار ایندکس کرد رفت پی کارش دیگه دوباره نمیاد چک بکنه ببینه چیکارش کردین که ...
برای هیمن به نظر من اصلا مهم نیت تگ ها چطوری باشه البته از وقتی که سئو کلمه انجام میدین که مثلا تو کلمه خواص رنک بگیرین باید مقدرای روی نوشته های جدید دقت بشه که فک کنم منظور کاربر riping (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=42384) هم همین هست ...

اما در کل تاپیک یک تاپیک بی معنی هست با چنتا کد بازدید رو چند برابر کنیم برای چی ؟! بهترین روش پیشرفت = پیشرفت صحیح و عادلانه هست

عرض سلام و احترام
ببخشیذ بحث بنده سئوی مطالب نبود.کی ورد اصلی بودش
ایشون سایتاش کی ورد هم نداره فقط عنوان و توضیحات داره

- - - Updated - - -

عزیز من نگفتم بیاد بازدیدچند برابر کنید-گفتم یه همچین روشی هم هست کسی خواست در خدمتم-
وگرنه بهترین روش پیشرفت اول ابدیت اصولی سایته با پست های مناسب و در مرحله دوم سئو

majids
June 2nd, 2015, 22:45
سلام.

ممنون، چک کردید لطفا پ خ کنید یا همینجا بگید. مرسی.

http://www.clubmusic.ir

mchteh
June 2nd, 2015, 23:02
سلام.

ممنون، چک کردید لطفا پ خ کنید یا همینجا بگید. مرسی.

http://www.clubmusic.ir

سلام
اگه اشتباه نکنم مشکل شما رتبه الکسا بود
۱-درطبیعی ترین روش شما میتونید به پست گذاشتنتون ادمه بدید تا کم کم اماربازدیدتون زیاد بشه
۲-اما یه روش دومی هم هست که شماباحداقل هزینه و حتی رایگان سایت خودتون رو در هزاروپونصد سایت ایرانی معرفی کنید و بطور طبیعی تبلیغات بشه تا بازدیدتون بره بالا
۳*میتونید در شبکه هایی مثل فیسبوک و لاین پیج بسازید.الل خصوص لاین.دراین حالتم میتونید لینک لاینتون رو به بنده بدید براتون یه ده الی دوازده هزار فرند بفرستم تواین حالتم اگ سایتتون بروز باشه کاربرا ازسایتتون بازدید میکنند
درکل باروش های ازاین قبیل میتونید بدون هزینه بازدیتون رو ببرید بالا تا رتبه الکساتون میزون بشه
امانکته اینجاس:رتبه الکسا هیچ ارزشی نداره.شماروی گوگلت کارکن.چون جایگاهتون در گوگل خوب باشه بخودی خود الکساهم بهبود پیدامیکن
که باروشای بالا میتونید رو گوگلتونم موثرباشید
اینا ساده ترین روشاست

وب مستر
June 3rd, 2015, 20:23
عرض سلام و احترام
برای اینک سو تفاهمی پیش نیاد و باز بعضی عزیزان سوژه نکنند یه توضیحی درباره اون میدم
اون کاربری ک لینک تاپیکشو دادن یکی از همکارای ما درزمینه سئوبود.معمولا کارای سئوروقبلا ایشون انجام میدادن.بعد ب دلیل اعتراضا واینک ایشون خیلی اخلاقشون تنده باهاشون همکاری رو قطع کردم ک برای اثبات حرفم اگ نیاز باشه اطلاعات همکاریمون ب نمایش عموم میذارم
ایشون یکی از مشکلاتش همین انتقادای بی مورد بود و من دعواش میکردم میگفتم مردم داره باش

باسلام

من استارتر این تاپیک هستم

متاسفانه مدیر نام کاربری منوbolorwebبدلیل مولتی یوذر بودن بسته

درصورتی که مولتی یوذ نیسم من

الان کاربری یکی از دوستان قرض گرفتم اومدم

لطفا از مدیر بخواید نام کاربریمو باز کنه چون سفارشای اکثرتون توخصوصی منه ودسرسی ندارم که ببینمش

ازاین به بعد به این نام پیام بدید تا نام کاربری بلوروب باز بشه

من دیگه حرفی ندارم ...

espad
June 3rd, 2015, 21:10
قرار داد رسمی به چه صورته ؟ شرکت ثبت شده دارید ؟

taksis
June 3rd, 2015, 21:18
سلام
اگه اشتباه نکنم مشکل شما رتبه الکسا بود
۱-درطبیعی ترین روش شما میتونید به پست گذاشتنتون ادمه بدید تا کم کم اماربازدیدتون زیاد بشه
۲-اما یه روش دومی هم هست که شماباحداقل هزینه و حتی رایگان سایت خودتون رو در هزاروپونصد سایت ایرانی معرفی کنید و بطور طبیعی تبلیغات بشه تا بازدیدتون بره بالا
۳*میتونید در شبکه هایی مثل فیسبوک و لاین پیج بسازید.الل خصوص لاین.دراین حالتم میتونید لینک لاینتون رو به بنده بدید براتون یه ده الی دوازده هزار فرند بفرستم تواین حالتم اگ سایتتون بروز باشه کاربرا ازسایتتون بازدید میکنند
درکل باروش های ازاین قبیل میتونید بدون هزینه بازدیتون رو ببرید بالا تا رتبه الکساتون میزون بشه
امانکته اینجاس:رتبه الکسا هیچ ارزشی نداره.شماروی گوگلت کارکن.چون جایگاهتون در گوگل خوب باشه بخودی خود الکساهم بهبود پیدامیکن
که باروشای بالا میتونید رو گوگلتونم موثرباشید
اینا ساده ترین روشاست

زدی با پیکان از روم رد شدی یعنی
هم از لحاظ تایپ هم روش ها