PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رهنمایی جهت راه اندازه آپلود سنتر رایگان

Mrbean
May 21st, 2015, 13:36
سلام،
از اساتید و عزیزانی که تجربه دارن توی این تاپیک لطفا با من شریک بسازید و رهنمایی کنید.
من میخوام آپلود سنتر رایگان راه بندازم و توی چند روزی که تحقیق کردم ovh رو برای سرور های دانلودم انتخاب کردم که البته اگه دوستان گزینه بهتری پیشنهاد میکنن که باهاش تجربه داشتن میشه بگن، برای شروع میخوام بدونم چند مورد که چطوری باید شروع کنم به ترتیب سوال میکنم:

1 - سرور اصلی سایت باید چه مشخصاتی داشته باشه که بتونه جواب گویی کنه برای شروع ؟ یعنی باید مشخصات بالایی داشته باشه یا نه؟ و اینکه اگه سرور سایت رو مثلا از هتزنر یا لیزوب بگیرم و سرور دانلود از ovh مشکلی نداره؟
2 - برای شروع سرور دانلود این سرور رو انتخاب کردم http://www.ovh.com/us/dedicated-servers/storage/2014-FS-12T.xml ، برای تنظیم هارد ها باید از رید استفاده کنم یا نیازی نیست؟
3- کسی که بتونه هردو سرور رو کانفیگ کنه و بصورت حرفه ای انجام بده هم از لحاظ امنیتی و هم اصولی بتونه هردو سرور رو کانفیگ کنه، و قبلا تجربه چنین کاری داشته باشه، لطفا برام معرفیشون کنید.
4- من تبلیغات google adsense رو دارم، برای شروع میخوام اصولی پیش برم، چه سیاستی رو پیاده کنم که گوگل تبلیغاتشو بسته نکنه رو سایت من، یعنی لینک فایل ها چطوری باید باشه؟ مثلا uploadboy و mediafire و ... دارن استفاده میکنن اینا دقیقا چیکار میکنن؟ یا گوگل با چنین سایت هایی مشکلی نداره؟

منتظر نظریات شما عزیزان هستم.

- - - Updated - - -

البته ذکر کنم که از اسکریپت xfilesharing استفاده میکنم! فراموش کردم بگم.

ظاهرا هیچکی مایل نیست جواب بنده رو بده و رهنماییم کنه؟

radd
May 21st, 2015, 13:48
من قبلا راه انداخته بودم
اگر میخوای اسم دربیاری و تو تبلیغات هزینه شو سود کنی
باید خیلی تبلیغات کنی حداقل سه ماه منظم در یک سایت یا چند سایت

company_hosting
May 21st, 2015, 14:31
سلام

1 = سرور اصلی با توجه به ماژولهای که شما دارید
میتوانید با یک وی دی اس 50 هزارتومانی هم استارت بزنید

2= برا شرورع نیزا نیست این همه هزینه کنید اما اگر رید کنید هارد ها بهتر هست و تضمین پایداری اطلاعات شما بیشتر خواهد شد
3= در بخش اموزشی امکان ارائه افر توسط دوستان نیست اما اگر پست درخواست بدهید ماشاا.... همه کانفیگر هستند و تجربه دار....
سایت های اپلود سنتر پیشنهاد نمیشه تبلیغ کنید در گوگل بدلیل عدم و داشتن فایل های عدم کپی رایت
و گوگل این سایت ها را ***** میکند از نتایج

اکس فایل شرینگ چند تا باگ دارد حتما از برسی کنید

با تشکر

Mrbean
May 21st, 2015, 15:16
من قبلا راه انداخته بودم
اگر میخوای اسم دربیاری و تو تبلیغات هزینه شو سود کنی
باید خیلی تبلیغات کنی حداقل سه ماه منظم در یک سایت یا چند سایت
الانم دارید؟
تبلیغات مد نظرم است.

- - - Updated - - -

سلام

1 = سرور اصلی با توجه به ماژولهای که شما دارید
میتوانید با یک وی دی اس 50 هزارتومانی هم استارت بزنید

2= برا شرورع نیزا نیست این همه هزینه کنید اما اگر رید کنید هارد ها بهتر هست و تضمین پایداری اطلاعات شما بیشتر خواهد شد
3= در بخش اموزشی امکان ارائه افر توسط دوستان نیست اما اگر پست درخواست بدهید ماشاا.... همه کانفیگر هستند و تجربه دار....
سایت های اپلود سنتر پیشنهاد نمیشه تبلیغ کنید در گوگل بدلیل عدم و داشتن فایل های عدم کپی رایت
و گوگل این سایت ها را ***** میکند از نتایج

اکس فایل شرینگ چند تا باگ دارد حتما از برسی کنید

با تشکر
3= من فقط میخوام اشخاص رو معرفی کنن نمیخوام که کسی اینجا افر بده برام، تا بعد اینکه راه اندازی کردم بفهمم به کی اعتماد کنم.
4= من نمیخوام تبلیغ کنم، من میخوام تبلیغات گوگل رو روی لینک های دانلودم بزارم. میخوام بدونم که چه سیاستی رو پیاده کنم که تبلیغات گوگل ادسنس روم بسته نشه!

اکس فایل شرینگ ورژن جدیدش باگ داره؟ آپلود بوی ازش استفاده میکنه..

TN Projects
May 21st, 2015, 15:18
با درود و احترام.
برای سرور رداستیشن و او وی اچ هر دو عالی هستن.
اما برای کانفیگ، کانفیگر خوب از همکاران بسیار داریم. (انجین ایکس وب و...)
تبلیغات در گوگل بسیار مهم هست برای این موضوع و همچنین در سایتهای فیلم و موزیک و همچنین همکاری باهاشون البته راهکار خاص داره برای این مورد در پیشرفتتون بسیار موثر هست. در حال حاضر در حال راه اندازی بخش تبلیغاتیمون هستیم اگر در این مورد بیشتر نیاز به اطلاعات بود در تماس باشید یا اطلاع بدین شماره تماس بدم خدمتتون.
اما یادتون باشه سرور در اول کار بشدت مهمه !!! این مورد رو رو کم لطفی کنید کاربرها همین اول کار رو از دست میدید و بشدت ضرر خواهید کرد
پیروزباشید.

Mrbean
May 21st, 2015, 15:24
با درود و احترام.
برای سرور رداستیشن و او وی اچ هر دو عالی هستن.
اما برای کانفیگ، کانفیگر خوب از همکاران بسیار داریم. (انجین ایکس وب و...)
تبلیغات در گوگل بسیار مهم هست برای این موضوع و همچنین در سایتهای فیلم و موزیک و همچنین همکاری باهاشون البته راهکار خاص داره برای این مورد در پیشرفتتون بسیار موثر هست. در حال حاضر در حال راه اندازی بخش تبلیغاتیمون هستیم اگر در این مورد بیشتر نیاز به اطلاعات بود در تماس باشید یا اطلاع بدین شماره تماس بدم خدمتتون.
اما یادتون باشه سرور در اول کار بشدت مهمه !!! این مورد رو رو کم لطفی کنید کاربرها همین اول کار رو از دست میدید و بشدت ضرر خواهید کرد
پیروزباشید.
ممنون از پاسختون،
سوال من یه چیز دیگه است از گوگل! گوگل یه سرویسی داره که برای سایت های پربازدید تبلیغ میده و در بدل بازدید از تبلیغاتش به من مثلا پول میده، من میخوام از تبلیغاتش استفاده کنم، سایت های چون uploadboy.com و mediafire.com در حال حاضر از این سرویسش استفاده میکنن و درامد میکنن.
من میخوام کسایی که تجربه کار با google adsense با آپلود سنتر رو دارن بدونم و بفهمم چطوری درست کار کنم؟

bot
May 21st, 2015, 16:31
سلام،
از اساتید و عزیزانی که تجربه دارن توی این تاپیک لطفا با من شریک بسازید و رهنمایی کنید.
من میخوام آپلود سنتر رایگان راه بندازم و توی چند روزی که تحقیق کردم ovh رو برای سرور های دانلودم انتخاب کردم که البته اگه دوستان گزینه بهتری پیشنهاد میکنن که باهاش تجربه داشتن میشه بگن، برای شروع میخوام بدونم چند مورد که چطوری باید شروع کنم به ترتیب سوال میکنم:

1 - سرور اصلی سایت باید چه مشخصاتی داشته باشه که بتونه جواب گویی کنه برای شروع ؟ یعنی باید مشخصات بالایی داشته باشه یا نه؟ و اینکه اگه سرور سایت رو مثلا از هتزنر یا لیزوب بگیرم و سرور دانلود از ovh مشکلی نداره؟
2 - برای شروع سرور دانلود این سرور رو انتخاب کردم http://www.ovh.com/us/dedicated-servers/storage/2014-FS-12T.xml ، برای تنظیم هارد ها باید از رید استفاده کنم یا نیازی نیست؟
3- کسی که بتونه هردو سرور رو کانفیگ کنه و بصورت حرفه ای انجام بده هم از لحاظ امنیتی و هم اصولی بتونه هردو سرور رو کانفیگ کنه، و قبلا تجربه چنین کاری داشته باشه، لطفا برام معرفیشون کنید.
4- من تبلیغات google adsense رو دارم، برای شروع میخوام اصولی پیش برم، چه سیاستی رو پیاده کنم که گوگل تبلیغاتشو بسته نکنه رو سایت من، یعنی لینک فایل ها چطوری باید باشه؟ مثلا uploadboy و mediafire و ... دارن استفاده میکنن اینا دقیقا چیکار میکنن؟ یا گوگل با چنین سایت هایی مشکلی نداره؟

منتظر نظریات شما عزیزان هستم.

- - - Updated - - -

البته ذکر کنم که از اسکریپت xfilesharing استفاده میکنم! فراموش کردم بگم.

ظاهرا هیچکی مایل نیست جواب بنده رو بده و رهنماییم کنه؟

1.مشکلی نداره ولی سرور اصلی از لیزوب باشه بهتره چون abuse زیاد میاد
2.بله از رید استفاده کنید هارد اپلود سنتر مداوم تحت فشار خواندن و نوشتنه و باید رید باشه
3.
4.باید یک تیم قوی مدیریتی داشته باشید و فایلهای dmca رو پیگیری و پاک کنید

برای راه اندازی آپلود سنتری که درآمد خوبی داشته باشه هم حداقل 20 هزار دلار نیازه این برای خرید اسکریپت و ماژولها سرور ایران و خارج از ایران و پرداخت پول به آپلودرها است

babelirani
May 21st, 2015, 16:57
ممنون از پاسختون،
سوال من یه چیز دیگه است از گوگل! گوگل یه سرویسی داره که برای سایت های پربازدید تبلیغ میده و در بدل بازدید از تبلیغاتش به من مثلا پول میده، من میخوام از تبلیغاتش استفاده کنم، سایت های چون uploadboy.com و mediafire.com در حال حاضر از این سرویسش استفاده میکنن و درامد میکنن.
من میخوام کسایی که تجربه کار با google adsense با آپلود سنتر رو دارن بدونم و بفهمم چطوری درست کار کنم؟

با سلام

دوستان عزیز مثل اینکه بقیه سوال هاتون رو جواب دادن بنده میرسم به جواب دادن به این سوالتون

Google adsense که میفرماید شما میتونید روی آپلود سنتر رعایتش کنید ولی خوب شما یک قانون کلی گوگل رو باید رعایت کتید و اون هم رعایت کپی رایت هستش . ببنید گوگل مشکلی نداره با فایل های شما اصولا کاری هم با فایل های شما نداره ولی در صورتی که بعد از گزارش فایل های ناقض قوانین کپی رایت با این فایل ها برخورد نشه و پاک نشن شما به عنوان ناقض قانون کپی رایت قرار میگیرید و حساب شما بسته میشه

پس اگه میخواید همچین مشکلی براتون پیش نیاد باید فایل های گزارش شده ناقض قانون کپی رایت رو سریع باهاش برخورد کنید

موفق باشید

Mrbean
May 21st, 2015, 18:27
1.مشکلی نداره ولی سرور اصلی از لیزوب باشه بهتره چون abuse زیاد میاد
2.بله از رید استفاده کنید هارد اپلود سنتر مداوم تحت فشار خواندن و نوشتنه و باید رید باشه
3.
4.باید یک تیم قوی مدیریتی داشته باشید و فایلهای dmca رو پیگیری و پاک کنید

برای راه اندازی آپلود سنتری که درآمد خوبی داشته باشه هم حداقل 20 هزار دلار نیازه این برای خرید اسکریپت و ماژولها سرور ایران و خارج از ایران و پرداخت پول به آپلودرها است

٢٠ هزار دلار براي چي؟ مطمئن هستيد به اين مبلغ براي شروع نيازه؟ ميشه واضح تر بگين مثلا غير كرايه سرور چه چيزهايي نياز به مصرفه؟

- - - Updated - - -

با سلام

دوستان عزیز مثل اینکه بقیه سوال هاتون رو جواب دادن بنده میرسم به جواب دادن به این سوالتون

Google adsense که میفرماید شما میتونید روی آپلود سنتر رعایتش کنید ولی خوب شما یک قانون کلی گوگل رو باید رعایت کتید و اون هم رعایت کپی رایت هستش . ببنید گوگل مشکلی نداره با فایل های شما اصولا کاری هم با فایل های شما نداره ولی در صورتی که بعد از گزارش فایل های ناقض قوانین کپی رایت با این فایل ها برخورد نشه و پاک نشن شما به عنوان ناقض قانون کپی رایت قرار میگیرید و حساب شما بسته میشه

پس اگه میخواید همچین مشکلی براتون پیش نیاد باید فایل های گزارش شده ناقض قانون کپی رایت رو سریع باهاش برخورد کنید

موفق باشید
ممنون از پاسخ خوب و جامع تون، كپي رايت رو كه رعايت ميكنم حتما چون نميخوام سايتم به مشكلي قانوني بخوره، پس مشكل حله ديگه؟ همينطور كه فرمودين عمل ميكنه؟ اپلودبوي هم چنين سياستي رو پياده كرده؟

- - - Updated - - -

يه سوال ديگه اينكه فايل هاي ناقص كپي رايت وقتي كسي ريپورت ميده از كجا بايد فهميد كه طرف صاحب فايله كه شكايت كرده؟ چطوري ميشه مطمئن شد؟ يا هركي هر فايلي رو كه ريپورت كردد پاك كنيم؟

bot
May 21st, 2015, 23:09
٢٠ هزار دلار براي چي؟ مطمئن هستيد به اين مبلغ براي شروع نيازه؟ ميشه واضح تر بگين مثلا غير كرايه سرور چه چيزهايي نياز به مصرفه؟

تا پول ندید کسی فایلش رو روی سایت شما نمیزاره
تبلیغات هم نیاز دارید سایت file money پاپ آپ تکی سایت uplod.ir رو گرفته بود من تماس گرفتم با uplod نرخشون ماهی 5 میلیون بود

rahahosting
May 22nd, 2015, 15:50
بنده سال 89 سایت shareha.com راه اندازی کردم طبق تجربه

1: چقدر پول دارید؟ شما باید 1 سال از جیبتون هزینه کنید !

2: همین الان نرید سراغ سرور 500 هزار تومن در ماه من شک ندارم اصلا به کارتون نمیاد حداقل تا 3 ماه اول یه سرور ارزونتر تهیه کنید

3: باید سایت طوری باشه کاریر شک نکنه خیالش برای اپلود فایل راحت باشه برای 3 ماهه اول سعی کنید اصلا مشکلی برای سرورتون پیش نیاد

4: خیلی دقت کن ***** نشی !

Mrbean
May 22nd, 2015, 18:50
بنده سال 89 سایت shareha.com راه اندازی کردم طبق تجربه

1: چقدر پول دارید؟ شما باید 1 سال از جیبتون هزینه کنید !

2: همین الان نرید سراغ سرور 500 هزار تومن در ماه من شک ندارم اصلا به کارتون نمیاد حداقل تا 3 ماه اول یه سرور ارزونتر تهیه کنید

3: باید سایت طوری باشه کاریر شک نکنه خیالش برای اپلود فایل راحت باشه برای 3 ماهه اول سعی کنید اصلا مشکلی برای سرورتون پیش نیاد

4: خیلی دقت کن ***** نشی !
به نظر شما چقدر بايد مد نظر بگيرم؟ ما هزينه اين سرور ٥٠٠ تومني رو يك ساله ميتونم بدم،
من قبل شروع با دو وبسايت پر بازديد صحبت كردم و قراره استارت بخوره بيان رو سرور من، براي همينم براي شروع چنين سروري رو مد نظر گرفتم.
چيكار كنم كه **** نشه؟