PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات وایبر

Principal
May 20th, 2015, 23:41
سلام.

چند مورد همین تبیغات تو وایبر میاد و جالبه که فروشگاه های دور و اطراف هم هستن ! (:|

چطور تونستن شماره های منطقه رو گیر بیارن ؟ اینجاش جالبه !

hosinaa
May 21st, 2015, 10:53
Gsm
.....

clack
May 22nd, 2015, 23:39
Gsm
.....

یکم بیشتر ...

منظورم توضیحات هست :105:

تا آنجا که میدونم پنل وایبر یک api هست که اسکریپتشو رو هاست نصب میکنی . فقط تا همین حد :))

رنج شماره هم خیلی دوست دارم بدونم که چطوری گیر میارن .. البته افرادی که پنل پیامک دارند رنج شماره رو دارند و هون رنج به وایبر هم میدن ... من فکر میکردم رنج شماره منطقه ... ..مشاغل..سن..جنسیت..خود مرکز مخابرات در اختیارشون میزاره اما gsm ?

sardarn
May 23rd, 2015, 10:10
سلام

باید از بانک شماره موبایل استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر پ.خ بزنید.اینجا آفر دادن ممنوعه.

موفق باشید

sonalsoft.com
May 23rd, 2015, 12:13
یه سری شرکتا شماره ه رو سورت کردن و از طریق یه پانل در اختیار مشتری هاشون میذارن
و نکته جالبش اینجاس که میگن از سرور خود وایبر میاد!!!!

OmidX
May 23rd, 2015, 12:56
برای من هم خیلی زیاد شده ...

البته متاسفانه این مریض بازی ها (تبلیغات وایبر و واتس آپ) از جانب شرکت هایی بوده ک بنده بهشون اعتماد کردم و شماره همراه حقیقی در پنل شون وارد کردم ...
بنده از طریق سایت اصلی وایبر و نماد این سایت ها در حال پیگیری هستم ... چون ب نوعی این نقض حریم شخصی حساب میشه ...

it-net
May 23rd, 2015, 13:21
کلیه نرم افزارها و پنلها بصورتی یک برنامه تحت ویندوز که میتونه به عنوان یک اسپرم برنامه رو ران کنه کار میکنن.
پس هیچ وقت از نظر وایبر قانونی نیست ولی انلان نصبت به تبلیغات پیامک این بصرفه تر هست.